تعمیر اسپیلت شرق تهران

دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
تعمیر اسپیلت شرق تهران

تابستان‌های بی‌رحم و آلودگی پایتخت تعمیر اسپیلت شرق تهران را به سرویسی با درخواست بالا تبدیل کرده است. اگر متقاضی خدمات تعمیر کولر گازی تهرانپارس، افسریه، نارمک، نظام آباد، تهران نو و ... هستید، می‌توانید با ثبت رایگان درخواست در اپ یا وبسایت «خدمت از ما» با متخصصان این حوزه ارتباط بگیرید، حدود هزینه را استعلام کنید، و با بررسی سوابق آنها برترین تعمیرکار را پیدا کنید.

اگر به اطلاعات بیشتری درباره زمان استفاده از این خدمات، حدود هزینه تعمیر اسپیلت شرق تهران و نحوه پیدا کردن برترین متخصصان در نزدیکی محله‌تان احتیاج دارید، بخش‌های بعدی را مطالعه کنید.

 

تعمیر اسپیلت شرق تهران چه زمانی حیاتی‌ست؟

خنک نبودن خانه، آن هم وسط فصل گرما، چیزی نیست که بتوان آن را تحمل کرد. با این وجود، حتی اگر وقتی هوا خنک‌تر شد هم این مشکلات را دیدید، در استفاده از خدمات تعمیرات کولر گازی در شرق تهران تردید نکنید:

 

جریان هوای اسپلیت ضعیف است

جریان هوا ضعیف می‌تواند به دلیل مسدود شدن فیلترهای اتفاق بیفتد. عدم رسیدگی به این موضوع و رها کردن آن، همان‌طور که حدس می‌زنید، می‌تواند به یک مشکل واقعی تبدیل شود و خدمات تخصصی و پزهزینه‌تر تعمیر اسپیلت شرق تهران را بطلبد.

فیلترها از ورود گردوغبار و آلودگی‌ها به فضا جلوگیری می‌کنند که مستقیما بر سلامت و رفاه کلی شما و خانواده‌تان تأثیر می‌گذارد؛ مخصوصا اگر کسی حساسیت داشته باشد. این فیلترها با گذشت زمان مسدود می‌شوند و جریان هوای کولر گازی را محدود می‌کنند. البته سرویس اسپیلت به صورت منظم این موضوع را به خوبی کنترل می‌کند و هزینه‌های احتمالی تعمیر کولر گازی تهرانپارس را کاش می‌دهد.

اگر مدتهاست که فیلتر کولر گازی را تمیز نکرده‌اید، باید با یک متخصص تعمیر اسپیلت شرق تهران ارتباط بگیرید. چنین فردی ضمن تمیز کردن فیلترها، کویل‌های خنک‌کننده، تیغه‌ها، سینی تخلیه، و یونیت خارجی را هم تمیز می‌کنند. در یک کلام: نفس کولر گازی‌تان تازه می‌شود!

 

(محتوای پیشنهادی:  علت کم و زیاد شدن باد کولر اسپیلت)

 

اسپیلت فضا را خنک نمی‌کند

اگر اسپلیت هوای خنک نمی‌دمد، خودتان می‌توانید چندنکته را قبل از تماس با تکنسین تعمیر اسپیلت شرق تهران بررسی کنید. مثلا از صحیح بودن تنظیمات دما مطمئن شوید، یا اینکه دستگاه روی حالت فن، تهویه یا گرمایش تنظیم نشده باشد.

گاهی اوقت مشکل کمبود گاز خنک‌کننده است. البته اگر نشتی وجود داشته باشد، صرفا شارژ دستگاه چیزی را برطرف نمی‌کند. رفع نشتی و شارژ گاز سرمازا هم از مواردی هستند که حتما باید به یک متخصص تعمیر کولرگازی تهرانپارس بسپارید.

 

(محتوای پیشنهادی: علت خنک نکردن کولر گازی)

 

تعمیرات اسپیلت در شرق تهران

 

باد اسپلیت گرم است

چیزی بدتر از وزش هوای گرم از کولر گازی وجود دارد؟ احتمالا خیر، چون بیشتر افراد با مشاهده این اتفاق سریعا با تعمیرکاران کولر گازی در شرق تهران تماس می‌گیرند. این مشکل زمان بروز پیدا می‌کند که  سیم‌پیچ اواپراتور یونیت ایراد پیدا کرده باشد.

کویل اواپراتور که مسئول جذب گرما و رطوبت از هواست، با مایع خنک‌کننده پر شده. اگر گردوغبار روی سیم‌پیچ جمع شود، جریان هوا محدود شده و یک اثر خنک‌کننده شدید ایجاد می‌شود. در نتیجه سطح آن یخ می‌زند. این مسئله چرخه خنک‌کننده را به هم می‌زند و منجر به دمیدن هوای گرم به جای هوای خنک می‌شود.

یک راه حل موقت ذوب کردن یخ روی سیم‌پیچ کندانسور است. اگر دستگاه‌تان حالت یخ‌زدایی یا نظافت خودکار دارد، از آن استفاده کنید. اگر سیستم‌تان این قابلیت را ندارد، آن را برای نیم ساعت روی حالت فن بگذارید یا یک شب آن خاموش نگه دارید. اگر مشکل حل نشد، یعنی ایراد جدی‌تری وجود دارد و بهتر است از متخصصان تعمیرات کولر گازی در شرق تهران کمک بگیرید، همچنین می توانید برای اطلاعات بیشتر درباره این موضوع به محتوای جامع " علت باد گرم کولر گازی" مراجعه کنید.

 

اسپلیت دچار نشتی است

نشتی کولر گازی نه تنها عملکرد دستگاه را مختل می‌کند، بلکه رنگ دیوار را خراب می‌کند و می‌تواند به وسایل الکتریکی هم آسیب بزند. شایع‌ترین دلیل این مشکل گرفتگی لوله تخلیه است که برای خارج کردن آب از کولر طراحی شده.

اگر دستگاه‌تان قدیمی باشد، شکستن سینی تخلیه هم می‌تواند علت آب دادن کولر گازی باشد. اما اگر دستگاه احتمالا نو است و لوله تخلیه مشکلی ندارد، احتما دستگاه به درستی نصب نشده. چه سیستم شما جدید باشد چه قدیمی، با استخدام یک متخصص تعمیر اسپیلت شرق تهران ایراد برطرف خواهد شد.

 

کولرگازی صدای ناهنجاری می‌دهد

نباید صداهای عجیب و غریبی که از دستگاه می‌آید را نادیده بگیرید. این صداها می‌توانند شما را از مشکلات قریب الوقوع آگاه کنند، تا پیش از اینکه خیلی دیر شود اقدام کنید. استادکارهای تعمیر کولر گازی تهرانپارس می‌توانند از این صداها برای پیدا کردن مشکل استفاده کنند.

مثلا صدای هیس‌مانند ممکن است نشان‌دهنده نشت مایع خنک‌کننده باشد. از طرف دیگر، صدای سایش‌مانند معمولا به موتور کمپرسور مربوط می‌شود. علائم بیشتری از این دست وجود دارد، که شما با شنیدن چنین صداهایی باید به دنبال پیدا کردن علت صدای پنل خارجی کولر گازی باشید و عیب‌یابی را به یک متخصص بسپارید.

 

تعمیر کولر گازی تهرانپارس

 

اسپلیت بوی بدی می‌دهد

اگر بوی بدی از کولرگازی‌تان ساطع می‌شود، به جای اینکه سراغ خوشبوکننده هوا بروید، با یک متخصص تعمیر اسپیلت شرق تهران تماس بگیرید!

اگر بوی چیزی فاسد را حس می‌کنید، احتمالا به خاطر لانه پرنده یا حشره‌ای است که در یونیت خارجی گیر کرده. اما اگر بو شیمیایی به نظر می‌رسد، می‌تواند نشان‌دهنده نشت مایع خنک‌کننده از سیستم باشد؛ ایرادی به شدت خطرناک و آسیب‌زننده برای افراد. در این حالت تمام پنجره‌ها را باز کنید و سریعا با یک تعمیرکار اسپیلت در شرق تهران تماس بگیرید.

 

سایر نشانه‌های نیاز به تعمیر اسپیلت شرق تهران

  • دستگاه روشن نمی‌شود؛ یا اینکه روشن می‌شود اما کار نمی‌کند.
  • دستگاه یکسره کار می‌کند.
  • دستگاه آب پرتاب می‌کند.
  • ریموت دستگاه دچار ایراد شده است.
  • کولر گازی اروری نشان می‌دهد که نمی‌توانید آن را برطرف کنید.

 

حدود هزینه تعمیرات کولر گازی در شرق تهران چقدر است؟

دستگاه‌های گوناگون با ظرفیت‌های مختلف هزینه‌ها متغیری دارند. سرویس عمومی این دستگاه‌ها نرخ نسبتا مشخصی دارد؛ اما هزینه تغییر تعمیر کولر گازی تهرانپارس و مناطق دیگر به نوع ایراد، نیاز یا عدم نیاز به تعویض قطعات، برند و ... بستگی دارد.

برای اینکه بتوانید هزینه را با دقت مناسب و بدون پرداخت هزینه تخمین بزنید، درخواست‌تان را با جزئیات لازم ثبت کنید (مثلا مدل دستگاه و نوع ایراد آن را ذکر کنید)، و ظرف مدتی کوتاه مبالغ پیشنهادی چند تعمیرکار نزدیک به محل زندگی‌تان را دریافت کنید.

( برای دریافت خدمات تعمیر اسپیلت تهران، تعمیر اسپلیت شیراز و تعمیر کولر گازی کرج، روی لینک مورد نظرتان کلیک کنید)

چندکلیک تا متخصصان برتر تعمیر کولر گازی تهرانپارس و شرق پایتخت

به دنبال بهترین تعمیرکاران کولرگازی در محله‌های شرق تهران مانند تهرانپارس، افسریه، نارمک، نظام آباد، حکیمیه، سرخه حصار، پیروزی، تهران نو یا ... هستید؟ در «خدمت از ما» همیشه می‌توانید چند متخصص از را که در این بازار آنلاین خدمات فعال‌اند سریعا پیدا کنید.

درخواست‌تان را در اپلیکیشن یا وب سایت «خدمت از ما» ثبت کنید، به چند سوال کوتاه پاسخ دهید تا بهترین تکنسین‌ها مبلغ پیشنهادی خود را برای تعمیر اسپیلت شرق تهران اعلام کنند. در صورت تمایل می‌توانید یکی را استخدام کنید؛ یا اینکه ابتدا سری به پروفایل آنها بزنید، و نظر مشتریان و امتیازهایشان را بررسی کنید.

4.2 امتیاز از 1431 رای


تعمیر کولر گازی و اسپلیت
برای سرویس تعمیر کولر گازی و اسپلیت از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین