لاک دو رنگ برای طراحی ناخن

دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
 لاک دو رنگ برای طراحی ناخن

لاک دو رنگ با کاربرد روش‌های متنوع و خاص همراه بوده که در زیبایی ظاهری ناخن تاثیر بسزایی دارد. مدل لاک دو رنگ ناخن با ایده‌های مانند رنگ‌های متضاد، دو نوع لاک متفاوت و استفاده از رنگ‌های مکمل برای ناخن‌ها ارائه شده است.

طراحی لاک دو رنگ ناخن در سبک‌های جدید زیبایی ناخن مثل کاشت و ژلیش نیز با استفاده از طیف رنگ متنوع انجام می‌شود. لاک دو رنگ با تغییر یکنواختی رنگ سطح یک روش و ایده جذاب برای بهتر و زیبا نشان دادن لاک ناخن است.

 

مدل لاک دو رنگ ساده و طراحی ناخن با دو رنگ لاک ساده از پر طرفدار ترین مدل لاک دو رنگ ناخن در بین افراد است.در این مطلب با ارائه ایده‌های جدید برای لاک دو رنگ آموزش زدن لاک دور رنگ با اسفنج و استفاده از لاک با دو رنگ در انواع مختلف با شما همراه خواهیم بود.

 

مدل لاک دو رنگ ساده

 

ایده‌های خاص استفاده از لاک دو رنگ

استفاده از تکنیک و ایده لاک دو رنگ برای ناخن تنها با بهره مندی از ذوق و سلیقه و استفاده از رنگ‌ها و انواع لاک به آسانی قابل انجام است. هر خانمی بدون مراجعه به سالن آرایشی و زیبایی به راحتی می‌تواند مدل لاک دو رنگ ناخن را بر روی دست خود امتحان کند.

 

ایده‌های خاص استفاده از لاک دو رنگ

 

تلفیق رنگ‌های مات و براق، سرد و گرم، پر رنگ و کم رنگ در کنار ترکیب انواع لاک ساده و اکلیلی و مواردی مشابه همگی ایده‌های خلاقانه‌ای را برای زیبایی و جذابیت ناخن‌های شما بااستفاده از روش طراحی لاک دو رنگ ناخن به همراه داند.

 

لفیق رنگ‌های مات و براق در لاک دو رنگ

 

در ادامه این مطلب با معرفی چندین مدل لاک دو رنگ ناخن با تصایر چندین ایده و روش خاص را برای طراحی لاک دو رنگ ناخن با شما به اشتراک می‌گذاریم.

 

چندین مدل لاک دو رنگ ناخن

انتخاب بهترین رنگ و مدل لاک دو رنگ ناخن اولین و اصلی ترین گام برای اجرای این روش دیزاین ناخن است. بنابراین مشاهده نمونه‌های انجام شده از لاک دو رنگ ناخن برای رنگ پوست‌های مختلف و با رنگ‌ها و ترند‌های جدید انتخاب را برای شما ساده تر می‌کند.

 

چندین مدل لاک دو رنگ ناخن

 

لاک دو رنگ ناخن مات و براق

استفاده از هارمونی رنگ‌های مات و براق در کنار هم یک سبک خاص و دوست داشتنی از مدل لاک دو رنگ را بوجود می‌آورد.

 

لاک دو رنگ ناخن مات و براق و اکلیلی

 

در این مدل رنگ لاک می‌توانید از رنگ مات برای سطح و قالب رنگ ناخن استفاده و سپس رنگ براق را برای جلوه بخشیدن و زیبایی بر روی آن بزنید.

 

لاک دو رنگ ساده و اکلیلی

استفاده از دو نوع لاک ساده و اکلیلی از دیگر روش‌های متدوال طراحی لاک دو رنگ ناخن بوده که اخیرا با استقبال قابل توجهی همراه بوده است.

 

لاک دو رنگ ساده و اکلیلی

 

بیشتر مواقع از یک رنگ پس زمینه سرد یا گرم لاک ساده برای تمامی دست‌ها و لاک اکلیلی برای یک یا دو انگشت بطور جداگانه استفاده می‌شود.

 

طراحی ناخن با لاک دو رنگ ساده و اکلیلی

 

ترکیب دو لاک دو رنگ ساده و اکلیلی بطور همزمان بر روی یک ناخن هم می‌توان زیبایی و طرحی خاص را برای ناخن‌هایتان ایجاد کند.

 

طراحی لاک ناخن با دو رنگ متضاد

رنگ‌های متضاد که می‌تواند رنگ لاک دو رنگ تیره و روشن خاص و مناسب با هم باشد یک ایده کاربردی و جدید برای دیزاین ناخن با لاک‌های دو رنگ است.

 

طراحی لاک ناخن با دو رنگ متضاد

 

طراحی ناخن با لاک دو رنگ سفید و سیاه از نمونه‌های پر استفاده این سبک و مدل لاک دو رنگ در بین خانم‌ها به شمار می‌آید.

 

لاک  دو رنگ متضاد سفید و سیاه

 

مدل لاک دو رنگ شاین دار

استفاده از لاک‌های ساده در کنار انواع رنگ لاک شاین دار برای دیزاین ناخن‌ها ایده جدیدی برای شرکت در مهمانی‌های خاص می‌باشد.

 

مدل لاک دو رنگ شاین دار

 

بعنوان مثال از رنگ پر طرفدار صورتی و مشکی در کنار رنگ سفید یا طوسی لاک شاین برای طراحی ناخن‌های دست خود استفاده کنید.

 

رنگ‌های خنثی و جذاب برای لاک دو رنگ

 

مدل لاک دو رنگ کمرنگ و پرنگ

استفاده از طیف رنگ‌های کم رنگ و پر رنگ در کنار هم علاوه بر سادگی یک نظم و انسجام خاص را به حالت ناخن‌های افراد در مدل لاک دو رنگ می‌بخشد.

 

طراحی لاک دو رنگ بر روی ناخن بطور جداگانه

 

بعنوان نمونه می‌توانید از رنگ آبی کم رنگ و پر رنگ یا بنفش سلطنتی و بنفش یاسی در کنار هم برای ست کردن با لباس‌ با رنگ‌های متنوع استفاده کنید.

 

طراحی لاک دو رنگ بر روی ناخن بطور جداگانه

 

روش‌های طراحی لاک دو رنگ ناخن

طراحی لاک دو رنگ ناخن این امکان را برای افراد بوجود می‌آورد که برای ست کردن رنگ لاک با لباس‌هایشان آزادی انتخاب بیشتری داشته باشند. در این بخش به آموزش دو روش طراحی لاک دو رنگ ناخن در منزل با ابزار در دسترس می‌پردازیم.

 

طراحی لاک دو رنگ با اسفنج

برای اجرای این روش لاک دو رنگ از یک اسفنج کوچک، دو رنگ‌ لاک ساده و برق ناخن استفاده می‌شود. ابتدا سطح ناخن را با برق ناخن پوشش داده و سپس لاک مدنظر پایه را بر روی ناخن بزنید. اطراف ناخن‌هایتان را با کرم برای جلوگیری از رنگی شدن بپوشانید.

 

طراحی لاک دو رنگ با اسفنج

 

اسفنج را به ترکیبی از رنگ ساده قرمز و مشکی آغشته کرده و سپس بر روی انگشت خود برای گرفتن طرح هارمونی خاص روی اسفنج بزنید. در نهایت پس از تمیز کردن اطراف ناخن آن را با یک براق کننده یا تثبیت کننده لاک دو رنگ ناخن فیکس کنید.

 

آموزش زدن لاک دو رنگ با چسب نواری

روش دیگری که برای زدن لاک دو رنگ رواج دارد استفاده از چسب نواری است ، با استفاده از چسب نواری میتوانید به سادگی ناخن هایتان را با دو رنگ یا حتی چند رنگ لاک طراحی و دیزاین کنید.

با استفاده از چسب نواری و لاک دو رنگ به راحتی در منزل می‌توانید از یک ترکیب رنگ خاص برای دیزاین ناخن‌هایتان استفاده کنید.

 

آموزش زدن لاک دو رنگ با چسب نواری

 

در این حالت ابتدا بخشی از ناخن را با چسب نواری پوشانده و قسمت دیگر را با رنگ مورد نظر لاک دیزاین کنید. بعد از خشک شدن لاک این مرحله با انتخاب یک رنگ دیگر دیزاین و طراحی لاک دو رنگ ناخن را با یک رنگ دیگر تکمیل کنید. 

 

اهمیت رنگ‌ها در انتخاب ایده لاک دو رنگ

مهمترین و اصلی ترین بخش انتخاب لاک دو رنگ برای ناخن را تعیین رنگ و جنس لاک به خود اختصاص داده است. خیلی مهم است که شما بتوانید رنگ‌های خاص و متنوع را در کنار هم داشته و یک طراحی منحصر بفرد را در ناخن‌هایتان ایجاد کنید.

اگر به دنبال اجرای یک طرح خاص و ساده بر روی ناخن‌هایتان هستید این ایده بهترین و کاربردی ترین روش برای زیبایی و دیزاین ناخن‌ها در منزل می‌باشد.

لاک ناخن بانوان در خانه
برای سرویس لاک ناخن بانوان در خانه از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

loading