هزینه کارواش سبز

ثبت درخواست " کارواش "
دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
هزینه کارواش سبز

آیا شستشوی بدون آب ماشین ممکن است ؟

امروزه به دلیل کمبود منابع آبی استقبال از کارواش خشک یا کارواش سبز افزایش یافته است شاید باشنیدن کلمه کارواش خشک این سوال در ذهن شما بجود آید که مگر بدون آب هم میتوان ماشین را شست؟ بله میشود کارواش سبز خدمت از ما این غیر ممکن را ممکن کرده است و شما می توانید با سفارش خدمات کارواش سبز خدمت از ما نه تنها از خدمات یک کارواش با کیفیت بهره مند شوید بلکه از هزینه کارواش سبز هم شگفت زده خواهید شد!

سوالات رایج در خصوص هزینه کارواش سبز

منظور از کارواش خشک یا کارواش سبز چیست؟

هزینه کارواش سبز چقدر است؟ و به چه عواملی بستگی دارد؟

 مزایای کارواش نانو یا کارواش سبز چیست؟

 آیا هزینه کارواش سبز گران تر از قیمت شستشوی ماشین با آب است؟

 کارواش سبز خدمت از ما  شامل چه خدماتی می‌باشد؟

 کارواش سیار خدمت از ما در ارائه خدمات کارواش بدون آب دارای چه ویژگی‌های است؟

 مناطق تحت پوشش خدمات کارواش سبز خدمت از ما چه مناطقی است؟

 

کاروتش سبز

 

منظور از کارواش خشک یا کارواش سبز چیست؟

کارواش خشک ، کارواش نانو یا کارواش سبز در مقابل کارواش سنتی که همان شستشوی ماشین با آب است، قرار دارد کارواش خشک همانطور که از نامش پیداست به شستشوی ماشین بدون آب گفته می‌شود که از تکنولوژی نانو بهره گرفته شده است در و ماشین شما با استفاده از اسپری نانو و دستمال مخصوص نانو کاملاً تمیز خواهد شد.

 

استفاده از کارواش سبز باعث دیرتر کثیف شدن ماشین شما می‌شود ذرات نانو بر روی سطح بدنه خودرو قرار می‌گیرند و مانع از نشستن گرد و غبار و آلودگی بر روی بدنه خودرو می‌شوند.

 

هزینه کارواش سبز چقدر است؟

یکی از دلایل روی آوردن به کارواش نانو ، صرفه‌جویی در مصرف آب است عوامل متعددی در تعیین هزینه کارواش سبز مؤثر هستند که در زیر به آنها خواهیم پرداخت با درنظرگرفتن تمام مزایای استفاده از کارواش سبز، می‌توان کارواش سبز را یک کارواش مقرون به‌صرفه به حساب آورد.

 


هزینه کارواش سبز  به چه عواملی بستگی دارد؟

 نوع شستشوی ماشین: همیشه میزان آلودگی ماشین به یک اندازه نیست گاهی به شستشوی کامل نیاز است و گاهی هم یک روشویی ساده کفاف می‌کند روشویی ماشین، توشویی ماشین، زیرشویی، صفرشویی و موتورشویی هر کدام به تفکیک دارای نرخ مجزایی هستنددر صفرشویی از اسپری مخصوص نانو استفاده می‌شود که بر روی هزینه صفرشویی کارواش اثرگذار است.

 

 نوع شوینده‌های نانو: شوینده‌های نانو دارای قیمت‌های متفاوتی هستند یکی از عواملی که باعث تفاوت قیمت در شوینده‌های نانو می‌شود، با نام گِران‌رَوی، چسبناکی یا ویسکوزیته شناخته می‌شود محلول شوینده با ویسکوزیته بیشتر قدرت پاک‌کنندگی و جلادهندگی بیشتری هم دارد با افزایش ویسکوزیته محلول نانو ، ذرات سازنده کوچکتر می‌شوندساخت محلول نانو با گِران‌رَوی بیشتر به زمان و هزینه بیشتری نیاز دارد در نتیجه استفاده از محلول نانو با ویسکوزیته بیشتر دارای قیمت بالاتری نیز است.

 

 استفاده از بخارشوی در کارواش نانو : گاهی در فرایند کارواش نانو جهت تسریع در عملیات شستشو و  ضدعفونی کردن قسمت‌های داخلی خودرو از بخارشوی بهره می‌برند استفاده از بخار نیز عاملی تأثیرگذار بر هزینه کارواش سبز است.

 

 استفاده از دستگاه پولیش: پس از شستشوی نهایی برای جلادهندگی بدنه خودرو از دستگاه پولیش استفاده می‌شود که باید توسط فردی حرفه‌ای انجام شود دستگاه بافر یا دستگاه پولیش برای پخش یکدست مواد شوینده نانو بر روی بدنه خودرو استفاده می‌گردد استفاده از دستگاه پولیش قیمت کارواش خشک را افزایش می‌دهد.

 

 نوع خودرو: برای انواع خودرو (سواری، وانت‌بار، شاسی بلند، لوکس) هزینه متفاوتی در نظر گرفته می‌شود سایز ماشین عامل مؤثری در تعیین قیمت کارواش در محل است.

 

 

مزایای استفاده از  کارواش نانو در کارواش خدمت از ما

 دیرتر کثیف شدن خودرو به کمک کارواش نانو

محافظت از بدنه خودرو در مقابل پوسیدگی ناشی از باران‌های اسیدی

 صرفه‌جویی در مصرف آب و سوخت و کمک به محیط زیست

 درخشندگی چشم‌نواز بدنه خودرو

 کثیف نشدن محیط اطراف خودرو در هنگام شستشو

 استفاده بهینه از زمان

 ضدعفونی کردن محیط داخل اتومبیل با استفاده از کارواش بخار

 امکان شستشوی اتومبیل در هر مکان (پارکینگ، محل کار، خیابان)

 عدم انتقال پساب حاصل از شستشوی ماشین با آب به کانال فاضلاب شهری

 

آیا هزینه کارواش سبز گران تر از قیمت شستشوی ماشین با آب است؟

شاید در نگاه اول تصور کنید که هزینه کارواش سبز از کارواش سنتی گران تر است، اما در حقیقت این گونه نیست قیمت کارواش خشک با توجه به نوع خدماتی که در بالا شرح داده شد، محاسبه می‌گردد پس هزینه کارواش سبز بسته به نوع خدمات دریافتی تعیین می‌شود و قیمت کارواش در محل نباید مانع از درخواست خدمات کارواش نانو گردد چون هزینه کارواش سبز یا قیمت کارواش سیار تقریباً با هزینه شستشوی ماشین با آب برابر است.

 

کارواش سبز خدمت از ما شامل چه خدماتی می‌باشد؟

 پولیش و درخشندگی بدنه خودرو

 تمیزکردن وخش گیری بدنه خودرو با استفاده از محلول نانو و دستگاه پولیش زنی

 تمیزکردن و واکس زدن داشبورد

 نظافت رینگ و لاستیک خودرو و برق انداختن آنها

 لکه‌گیری روکش صندلی‌ها

 نظافت موکت کف خودرو

 استفاده از بخارشوی برای پاکیزه کردن محیط‌های غیرقابل دسترس

 تمیز کردن سقف نمدی خودرو،درب‌های خودرو،صندوق عقب،شیشه‌های اتومبیل

 

ویژگی‌های خدمت از ما در ارائه خدمات کارواش بدون آب

 تعیین منصفانه هزینه کارواش سبز

 استفاده از مواد شوینده نانو مرغوب و اصل

 استخدام متصدی شستشوی آموزش‌دیده و حرفه‌ای

 عدم پرداخت انعام مازاد بر قیمت کارواش در محل

 اعزام نیرو در اسرع وقت

 ارائه خدمات کارواش بدون آب در محل مورد نظر شما

 

انتخاب با شماست شستشوی ماشین با آب و آسیب رسیدن به خودرو یا کارواش سبز خدمت از ما و آسودگی خاطر از کیفیت و صرفه جویی در مصرف آب

 

مناطق تحت پوشش خدمات کارواش سبز

در هر نقطه از تهران، کرج، شیراز و اصفهان که هستید، می‌توانید از خدمات کارواش بدون آب و از بیشترین مزیت های کارواش سبز بهره‌مند شوید.

 کارواش سبز شمال تهران

کارواش سبز جنوب تهران

کارواش نانو غرب تهران

کارواش نانو شرق تهران

کارواش خشک کرج

کارواش خشک شیراز

کارواش بدون آب اصفهان

کلام آخر

خدمت از ما  در تلاش است در راستای حمایت از محیط زیست به ترویج و آگاهی‌بخشی افراد جهت استفاده از خدمات کاروش بدون آب یا کارواش سبز بپردازد تولید محتوا درباره کارواش نانو کارواش خانگی و  روش استفاده از کارواش نانو و همچنین  تعیین منصفانه هزینه کارواش سبز گامی است در راستای تحقق این هدف ارزشمند باشد که با استفاده از کارواش خشک یا کارواش سیار ما را در این هدف مهم همراهی کنید.

4.5 امتیاز از 1725 رای


کارواش
برای سرویس کارواش از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین