مختار امینی

مختار امینی

4.6 ( از 8 نظر )
8 خدمت موفق
معرفی مختار امینی:

با سلام و احترام (خدمات فنی مهندسی طاها الکترو تکنیک) تمام تلاش و کوشش خود را در طی سالها ی متمادی به گونه ای انجام داده که خدماتی مطلوب و با کیفیت عالی و از همه مهم تر انصاف را لحاظ نموده تا مشتریان ما با خیال راحت کارشان را به ما بسپارند، از نظر ما سرمایه اصلی مان شما مشتریان عزیز هستید. لذا احترام و صداقت و همچنین قیمت مطلوب و ضمانت کاری جزع تعهد ما می باشد. «««خدمات فنی مهندسی طاها الکترو تکنیک سعی دارد در صورت تشخیص در تعویض قطعات، تمام قطعات تعویضی خود را اورجینال استفاده کند تا کار با کیفیتی به شما عزیزان ارایه دارد.»»» به همین سبب قیمت این قطعات مقداری از قطعات فیک و تقلبی بیشتر می باشد و متاسفانه بعضی از تعمیرکاران از عدم آشنایی و تخصص مشتریان در این خصوص سوع استفاده نموده و از قطعات نا مرغوب استفاده می کنند و در نهایت قیمت تمام شده کمتری جهت تعمیر به شما خواهند داد. توجه داشته باشید از تعمیر کاران خود بخواهید حتما از قطعات ارزان و بی کیفیت درهنگام تعمیر استفاده نکنند، زیرا در نهایت این شما هستید متحمل ضرر و زیان زیادی خواهید شد. (((توجه داشته باشید در برخی موارد در هنگام مراجعه حضوری، متوجه شده ایم دستگاه معیوب توسط برخی مشتریان یا تعمیر کاران غیر متخصص باز و دستکار شده و ما در اینصورت از تعمیر آن معذور خواهیم بود، لذا در این هنگام مشتریان از ما دلگیر شده و درنظر سنجی ابراز ناراحتی می نمایند.))) ***خدمات فنی مهندسی طاها الکترو تکنیک تقاضا مند است تا زمانی که مهارت لازم و کافی را در خصوص تعمیرات لوازم خود را ندارید و یا متخصصین حرفه ای را استخدام ننموده اید بخاطر متحمل نشدن هزینه های زیاد، نسبت به تعمیر آن هیچ اقدامی ننمایید*** با تشکر مدیریت خدمات فنی مهندسی طاها الکترو تکنیک (مهندس امینی)بیشتر

  • تمامیه قطعاتی که در صورت تعویض قطعه در دستگاه شما توسط ما بکار گرفته می شود ازنوع اورجینال و اصلی و مخصوص همان برند می باشد.
مناطق تحت پوشش
  • شهر قدس
نظرهای مشتریان
4.6
از 8 امتیاز
88%
0%
0%
13%
0%
محمد حسین

برخورد خوبی داشتند و کاربلد

تعمیر اجاق گاز
عطاله

عالی

تعمیر اجاق گاز
محمد

تسلط به کار و با انصاف

تعمیر هود
علیرضا

بسیار با انصاف و خوش برخورد

تعمیر اجاق گاز
فهیمه

مهارت لازم را داشتند ولی کم کاری کرده و مشکل کار نکردن جارو برقی را به دقت بررسی نکردند و گفتند موتور سوخته و ۴۰۰ تا ۵۰۰ خرجشه ولی وقتی خودم موتور را باز کردم دیدم مشکل از کوتاه شدن زغال موتوره و سیم کشی موتور نسوخته و سالمه.

تعمیر جاروبرقی
"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. برای مشاهده خدمات فعال شهرتان و دسترسی به متخصصین بیشتر، با ما همراه شوید
مشاهده خدمات فعال شهر قدس
کسب درآمد خدمت از ما

پیوستن متخصصین

با هر تخصصی که دارید، بیشتر دیده شوید و درآمد خود را افزایش دهید.

به "خدمت از ما" بپیوندید
loading