فرهاد فرهادی

فرهاد فرهادی

4.6 ( از 10 نظر )
7 خدمت موفق
معرفی فرهاد فرهادی:

باداشتن نزدیک به ۹سال سابقه در نصب و اجرای انواع پوستر و کاغذدیواری_نصب‌ آینه دکوراتیو بااستفاده از بهترین متریال‌ها‌ بصورت دقیق‌ وکاملا‌حرفه‌ی‌ دراسرع وقت. تهیه و خرید انواع کاغذ دیواری،پوستر،آینه‌ م ستقیما از تولیدکننده با قیمت بسیارمناسب‌ و تحویل سریع انجام کلیه امورمرتبط با نقاشی ساختمان،رنگ آمیزی کناف، و زیرسازی دیوارجهت نصب انواع کاغذوپوستردیواری ، اکیپ کاملا حرفه‌ی + کار تمیز و خوب = رضایت مشتری ما پاسخ‌ اعتماد شماهستیم✌بیشتر

  • 9 سال سابقه کار
  • تهیه انواع پوستر و کاغذ دیواری مستقیما.از واردکننده‌ با حذف واسطه قیمت منصفانه و کیفیت‌مطلوب‌تر تخفیف در ارائه خدمات استفاده ازبهترین نوع متریال‌ها ارائه فاکتور و تضمین کیفیت کار = رضایت مشتری تلاش ماست?
مناطق تحت پوشش
  • اصفهان
نظرهای مشتریان

مشتریان به فرهاد فرهادی بابت رفتار محترمانه ، کیفیت انجام کار ، دستمزد منصفانه ، خوش قولی ، مهارت و تخصص امتیاز مثبت داده اند.

4.6
از 10 امتیاز
80%
0%
10%
10%
0%
مرضیه

تخصص لازم درانجام کار خیلی منصف و خوش برخورد کارطبق توافق در زمان تعیین شده با مبلغ موردتوافق تحویل دادن خسته نباشن

مهران

اصلا به درد نمیخوره به نظر من بهش کار ندید چون من که اصلا راضی نبودم

نصب کاغذ دیواری
فرزاد

آقای فرهادی بسیار در کار دقیق و منصف؛ داشتن علم و مهارت و تخصص کافی و بسیار منظم،خوش برخورد بودن به شخصه از کارباایشون خیلی راضی هستم

زیبا براتی

برخورد عالی کیفیت سرویس دهی هم عالی بود اینکه کارشونو به نحو احسن انجام دادن و ماراضی بودیم

قاسمی

من به شخصه که با ایشون برخورد داشتم خیلی قابل اعتماد بودن و مسئولیت پذیر و به کارشون تعهد داشتند و دلسوزانه و در عین حال خیلی حرفه ایی کار را به اتمام رسوندند دستمزدی هم که گرفتند به نظرم عادلانه و منصفانه بود. سپاس فراوان.

دانلود اپلیکیشن خدمت از ما
loading