قیمت سرویس و تعمیر چیلر در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه سرویس و تعمیر چیلر" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت
 • 100,000 تومان
 • 150,000 تومان
 • 300,000 تومان
 • 500,000 تومان

شما در کدام شهر به سرویس و تعمیر چیلر نیاز دارید؟

سرویس و تعمیر چیلر را به متخصصش بسپار

سرویس و تعمیر چیلر، خدمتی پرتفاضا در فصل‌های گرم و سرد سال است (متناسب با نوع چیلرتان که جذبی است یا تراکمی). شما می‌توانید درخواست تعمیر و سرویس انواع چیلر خود را به صورت رایگان در «خدمت از ما» ثبت کنید. پس از گذشت حدود 30 دقیقه، 5 متخصص متناسب با آنجه مدنظرتان است و همچنین نوع چیلرتان، به شما پیشنهاد قیمت می‌دهند. 

شما با دسترسی به نظرات مشتریان قبلی و همچنین پروفایل متخصصین، می‌توانید بهترین تعمیرکار یا سرویسکار را برای تعمیر چیلر گازی، تعمیر چیلر سردخانه، تعمیر چیلر صنعتی، سرویس هواساز چیلر، اسیدشویی چیلر و ... خود، انتخاب کنید. 

 

تعمیر چیلر (به انگلیسی: Chiller Repair)

 

قیمت تعمیر چیلر چگونه تعیین می‌شود؟

قیمت تعمیر چیلر و سرویس چیلر و میزان دستمزد به تعمیرکار چیلر، کاملا به حجم کار و مشکلات چیلر بستگی دارد. از عوامل موثر در هزینه تعمیر چیلر می توان به کاملا از سوی اتحادیه و زیر نظر کارشناسان بررسی می‌شود. اکنون اگر قصد سرویس، تعمیر چیلر و تعمیر هواساز چیلر دارید و می‌خواهید از هزینه‌ها مطلع شوید پس همین حالا به رایگان قیمت بگیرید.


 

چگونه برای تعمیر چیلر تهران و دیگر شهرها تعمیرکار انتخاب کنیم؟

به محض درخواست شما برای تعمیر هواساز چیلر، تعمیر چیلر تهران و دیگر شهرها، شما به چندین سرویسکار چیلر دسترسی پیدا می‌کنید که می‌توانید از طریق مشاهده پروفایل، سوابق و نظر مشتریان سابق یکی از سرویسکاران را برگزینید و سفارش خود را نهایی کنید.


 

تعمیر چیلر صنعتی و تعمیر چیلر گازی چگونه است؟

تعمیر چیلر صنعتی یکی از انواع تعمیرات چیلر است. در صورتی که تعمیر چیلر صنعتی توسط فردی نامتخصص صورت بپذیرد، احتمال آسیب‌های چند ده میلیون تومانی بسیار افزایش می‌یابد.

ما به شما عزیزان در تعمیر چیلر صنعتی پیشنهاد بهره از یک متخصص توانا و بامهارت را می‌دهیم. تفاوتی نمی‌کند شما عزیزان تعمیر سردخانه بخواهید یا تعمیر چیلر مدیا، ما تمامی خدماتی که شما می‌خواهید را ارائه می‌دهیم.


 

تعمیر چیلر گازی

چیلر گازی یکی از انواع چیلرها است که این روزها تقاضا برای آن بسیار افزایش یافته است. دلیل این امر کارکرد مشابه آن با چیلر تراکمی اما با گاز شهری یا طبیعی است. این امر موجب از بین رفتن نیاز ما به پست برق و مصرف بسیار چیلرهای تراکمی شده است.

تعمیر چیلر گازی یکی دیگر از خدماتی است که زیرمجموعه تعمیر چیلر به شما ارائه می‌دهیم. باید توجه بداریم که تعمیر چیلر گازی با توجه به ورود دیرهنگام آن، نسبت به باقی انواع چیلرها متخصص کمتری دارد و در انتخاب متخصص برای تعمیر چیلر گازی باید توجه کنیم.

 

سرویس چیلر (به انگلیسی: Chiller Service)

 

مشکلات رایج در چیلر چیست؟

 • برفک زدن کمپرسور چیلر
 • استارت نخوردن کمپرسور
 • اتصالی برق در سیستم چیلر
 • خاموش نشدن کمپرسور چیلر
 • سرمادهی نامناسب چیلر در فضا

چنانچه در چیلر خود هر یک از مشکلات بالا را مشاهده کردید، عیب یابی آن را به متخصصین سرویس و تعمیر چیلر بسپارید. 

 

تاثیر سرویس چیلر به صورت دوره‌ای

اگر از دستگاه چیلر برای خنک کردن استفاده می‌کنید، می‌دانید که بهتر است سرویس چیلر را هر سال در برنامه خود قرار دهید. در واقع با سرویس چیلر به صورت دوره ای، در کارایی و عمر مفید چیلر و همچنین کاهش هزینه برای تعمیرات چیلر، تاثیر دوچندانی گذاشته می‌شود.

 

با انواع چیلر آشنا شوید

برای تعمیر چیلر باید انواع چیلر و قطعات به کار رفته در آن و فرق چیلر تراکمی و جذبی آشنا شویم. البته این موارد مقدمات کار است و برای اینکه تعمیرکار چیلر حرفه ای بشویم، راه درازی در پیش داریم.

چیلرها از نظر داشتن کمپرسور یا نداشتن آن به دو دسته کلی چیلر تراکمی و چیلر جذبی تقسیم بندی می‌شوند. چیلرهای تراکمی (که از منظر ساختاری با چیلر جذبی متفاوت است) مانند همه چیلرها می توانند بر اساس نوع کندانسور، به هوا خنک یا آب خنک، بر اساس نوع اوپراتور به چیلرهای فن کویل دار یا پکیج های سقفی، بر اساس نوع شیر انبساط نیز به چیلرهای سرد یا چیلرهای مجهز به سیستم هیت پمپ تقسیم بندی شوند.

 

تعمیر چیلر سردخانه

تعمیر چیلر سردخانه موردی بسیار ضروری برای صاحبان کسب‌و‌کار است. در صورت هر ساعت به تعویق افتادن تعمیر چیلر سردخانه، احتمال فساد موادی به خصوص محصولات لبنی و پروتئینی که در سردخانه نگه‌داری می‌شوند، بسیار افزایش می‌یابد.

تعمیر چیلر سردخانه باید با سرعت بالا و در همان دقایق پس از خرابی چیلر سردخانه روی دهد تا کمترین آسیب مالی به شما عزیزان وارد شود. درخواست تعمیرکار چیلر سردخانه مجرب, راهی است برای آسودگی خیال از تعمیر سردخانه به شیوه‌ای تخصصی است.

 

سرویس چیلر | تعمیرکار چیلر

سرویس و نگهداری چیلر (به انگلیسی: Chiller Maintenance)

 

آموزش تعمیر چیلر

اموزش تعمیر چیلر حتما باید توسط فردی متخصص صورت بپذیرد. در صورت هرگونه کج فهمی و یا ناقص شرح دادن اموزش تعمیر چیلر توسط فرد مدرس, خسارت‌های چند ده میلیون تومانی به همراه دارد. ما به شما عزیزان پیشنهاد می‌کنیم حتما آموزشگاه چیلر در تهران خود را بر اساس آموزش چیلر حرفه‌ای برگزینید تا علاوه بر درک عمیق از مفاهیم, بتوانید به فردی بی‌نظیر در تعمیر چیلر بدل شوید.

 

تعمیر چیلر مدیا

یکی از محبوب‌ترین چیلرها برای تامین سرمایش محل و فضاهای وسیع, چیلر مدیا است. با توجه به ظرافت‌های خاص چیلر مدیا و نیازمندی به یک متخصص تماما حرفه‌ای, ما به شما عزیزان پیشنهاد بهره از یک فرد مجرب و متخصص برای تعمیر چیلر مدیا می‌دهیم.

با توجه به آن که این چیلرهای مدیا فضای وسیعی را پوشش می‌دهند, تعمیر چیلر مدیا توسط یک فرد غیر متخصص, می‌تواند هزینه‌های جنبی بسیاری را به شما تحمیل کند. انتخاب یک تعمیرکار چیلر مجرب برای تعمیر چیلر مدیا, گزینه‌ای بی‌رقیب است.


 

تعمیرات مینی چیلر

تفاوتی ندارد شما عزیزان تعمیرکار چیلر برای تعمیرات مینی چیلر, تعمیر چیلر مدیا یا ... بخواهید. یک متخصص حرفه‌ای تسلط کاملی بر تعمیر چیلر دارد؛ و از همین سو تعمیرات مینی چیلر برای او به مانند تعمیر چیلر مدیا یا دیگر انواع چیلر است.

البته این نکته حائز اهمیت نیز هست که فرد متخصص, در حدی حرفه‌ای هست که اگر نتواند به عنوان مثال تعمیرات مینی چیلر انجام دهد, آن را به شما بگوید. در صورت هرگونه مشکل در فرایند تعمیرات مینی چیلر, درنهایت تعمیرکار چیلر پاسخگو است و نه فردی دیگر.

 

تعمیرکار چیلر باید چه مهارت هایی داشته باشد؟

توانايی درک و تشريح مفاهيم انتقال نيرو و فشار یک تعمیرکار چیلر

 • آشنايی با انواع فرمولهای نيرو و كاربرد آنها
 • آشنايی با گشتاور و فرمولهای آنها
 • آشنايی با انواع فرمولهای فشار و كاربرد آنها
 • آشنايی با انواع حركت و فرمولهای آنها
 • شناسایی اصول بكارگيری روابط نيرو و فشار

 


توانایی درک و تشريح مفاهيم مبانی تبرید یک تعمیرکار چیلر

 •  آشنايی با اصول سرماسازی
 • شناسايي اصول تشريح مفاهيم تبريد
 •  آشنايی با انواع روش های سرماسازی
 • آشنايي با انواع مدارات سيكل تراكمي تبريد
 • آشنايی با مفهوم ترموديناميک (تبخير، تقطير، اشباع، تصعید، نقطه های جـوش، گرمای نهان تبخیر، گرمـای نهـان تقطیر، گرمـای ویژه، سابكولينگ و سوپرهيت ...)

 


توانايی شناخت مدار و قطعات مكانيكی چیلرهای تراكمی در تعمیر چیلر

 • آشنايی با انواع چيلرها
 • آشنايی با قطعات مكانيكی
 • آشنايی با سيكل تراكم چيلرها 
 • آشنايی با مدارهای انتقال حرارت چيلر 

 


توانايی انتخاب، نصب و تست انواع مبدلهاي حرارتی یک تعمیرکار چیلر

 •  آشنايی با مبدلهای آبی
 • آشنايی با مبدلهای گازی
 • آشنايی با انواع كندانسور و نحوه تست آنها
 • آشنايی با انواع اواپراتور و نحوه تست آنها
امتیاز دهید

3.00 امتیاز از 9 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
سرویس و تعمیر چیلر

نظرات

اشکان بازارچی
اشکان بازارچی
4.4
30 خدمت موفق
سرویس و تعمیر چیلر
مشتری مشتری

مهندس کارش عالیه تحصیل کرده دارای تجربه بالا ماکه رازی بودیم هز کار ایشون به بقیه هم توصیه میکنم تعمیر کار برد هم هستن بقیه تکنسین ها برد میرن بیرون میدن تعمیر یک روز طول میکشه ایشکن برا مارو همونجا تعمیر کرد

حسین قره داشی
حسین قره داشی
4.5
کمتر از 3 خدمت موفق
سرویس و تعمیر چیلر
شهاب دیده بان

ایشان بسیار منظم و کاردان میباشند وو همچنین با اخلاق و خوش قول من از ایشان بسیار راضی بودم و خدا واقعا خیرشون بده کارشون بی نظیره

نوین شعله
نوین شعله
5
کمتر از 3 خدمت موفق
سرویس و تعمیر چیلر
نیما مهمان نوازان

بسیار عالی هستند از نظر فنی بودن و کار منصفانه و دانش فنی

مجله "خدمت از ما"

محلی برای حل چالش های روزمره
مشاهده مجله
مجله خدمت از ما
loading