قیمت سرویس و تعمیر چیلر در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه سرویس و تعمیر چیلر" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (اجرت کار)
در حال بروز رسانی قیمت ...

شما در کدام شهر به سرویس و تعمیر چیلر نیاز دارید؟

سرویس و تعمیر چیلر را به متخصصش بسپار

سرویس و تعمیر چیلر، خدمتی پرتفاضا در فصل‌های گرم و سرد سال است. برای انجام تعمیر چیلر (متناسب با نوع آن که می‌تواند چیلر جذبی یا چیلر تراکمی باشد) می‌توانید درخواست تعمیر و سرویس انواع چیلر خود را به صورت رایگان در "خدمت از ما" ثبت کنید. پس از گذشت حدود 30 دقیقه، 5 متخصص تعمیرات چیلر متناسب با آنچه مدنظرتان است و همچنین نوع چیلرتان، قیمت سرویس چیلر و تعمیر آن را پیشنهاد می‌دهند. 

شما با دسترسی به نظرات مشتریان قبلی و همچنین پروفایل متخصصین، می‌توانید بهترین تعمیرکار یا سرویسکار را برای تعمیرات چیلر خانگی، تعمیر چیلر گازی، مینی چیلر، چیلر سردخانه، چیلر سقفی، چیلر صنعتی، سرویس هواساز چیلر، اسیدشویی چیلر و ... ، انتخاب کنید. 

 

تعمیر چیلر

 

 

قیمت تعمیر چیلر چگونه تعیین می‌شود؟

قیمت تعمیر چیلر و سرویس چیلر و میزان دستمزد تعمیرکار چیلر، کاملا به حجم کار و مشکلات چیلر بستگی دارد، به همین دلیل نمی‌توان یک هزینه مشخص برای آن در نظر گرفت. در واقع هزینه نهایی بر اساس نوع خدمات مورد نیاز شما مشخص می‌شود.

 بازار آنلاین "خدمت از ما" این شرایط را برای شما فراهم کرده است که هزینه تعمیر چیلر و سرویس آن را بر اساس نوع خدمات مورد نیاز خود و زیر نظر اتحادیه و کارشناسان در کوتاهترین زمان دریافت کنید. اکنون اگر قصد سرویس، تعمیر چیلر و یا تعمیر هواساز چیلر را دارید و می‌خواهید از قیمت ها مطلع شوید پس همین حالا به رایگان قیمت بگیرید.

 

عوامل موثر بر قیمت تعمیر چیلر

از جمله عوامل موثر بر هزینه سرویس و تعمیر چیلر می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • نوع چیلر: اینکه از نوع تراکمی، جذبی، می نی چیلر و یا هواساز است.
 • نوع خدمات مود نیازتان: اینکه چیلر نیاز به تعمیر دارد و یا خدمات مربوط به تعمیر و نگهداری چیلر است.
 • انجام سایر خدمات دیگر، از جمله شارژ گاز چیلر، اسیدشویی چیلر
 • نوع برند چیلر شما
 • تعداد قطعاتی که نیاز به تعمیر و یا تعویض دارند.
 • همچنین هزینه تعمیر با توجه به تعداد برج های خنک کن چیلر، تعداد کمپرسور و تعداد پمپ ها نیز افزایش می‌یابد.

 

چه زمان نیاز به تعمیرات چیلر دارید؟

چیلر هم مانند سایر وسایل سرمایشی و گرمایشی دیگر، دارای مشکلات رایجی است که نشان دهنده عملکرد نامناسب و نیاز به تعمیر آن است. به همین دلیل در اغلب موارد، چیلر به صورت ناگهانی خراب نمی‌شود و با علائمی همراه است. از رایجترین علائم و مشکلات چیلر می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • برفک زدن کمپرسور چیلر
 • استارت نخوردن کمپرسور
 • اتصالی برق در سیستم چیلر
 • خاموش نشدن کمپرسور چیلر
 • سرمادهی نامناسب چیلر در فضا

چنانچه در چیلر خود هر یک از مشکلات بالا را مشاهده کردید، عیب یابی آن را به متخصصین سرویس و تعمیر چیلر بسپارید. 

 

تعمیرات چیلر

 

انواع چیلر

همانطور که گفتیم نوع چیلر، علاوه بر اینکه روی نحوه سروبیس و تعمیر دستگاه موثر است روی هزینه های این خدمات نیز بسیار تاثیر می‌گذارد. برای تعمیر چیلر باید انواع چیلر و قطعات به کار رفته در آن و فرق چیلر تراکمی و جذبی آشنا شویم:

 • چیلر تراکمی
 • چیلر جذبی
 • مینی چیلر یا چیلر خانگی
 • هواساز

چیلرها از نظر داشتن کمپرسور یا نداشتن آن به دو دسته کلی چیلر تراکمی و چیلر جذبی تقسیم بندی می‌شوند. چیلرهای تراکمی (که از منظر ساختاری با چیلر جذبی متفاوت است) مانند همه چیلرها می توانند بر اساس نوع کندانسور، به هوا خنک یا آب خنک، بر اساس نوع اوپراتور به چیلرهای فن کویل دار یا پکیج های سقفی، بر اساس نوع شیر انبساط نیز به چیلرهای سرد یا چیلرهای مجهز به سیستم هیت پمپ تقسیم بندی شوند.

(محتوای پیشنهادی: چیلر چیست)

 

ضرورت سرویس چیلر به صورت دوره‌ای چیست؟

اگر از دستگاه چیلر برای خنک کردن استفاده می‌کنید، می‌دانید که بهتر است سرویس چیلر را هر سال در برنامه خود قرار دهید. در واقع با سرویس چیلر به صورت دوره ای، در کارایی و عمر مفید چیلر و همچنین کاهش هزینه برای تعمیرات چیلر، تاثیر دوچندانی گذاشته می‌شود. شما با سرویس آن به صورت دوره ای شاهد افزایش راندمان دستگاه و کاهش هزینه انرژی خواهید بود.

 

سرویس چیلر توسط سرویسکار چیلر

درست است که سرویس چیلر ضمن افزایش بازده چیلر از بروز مشکلات جدی و نیاز به تعمیر چیلر جلوگیری می‌کند، اما این به شرطی حاصل می‌شود که سرویس و عیب یابی چیلر توسط یک متخصص ماهر و سرویس کار باتجربه چیلر انجام شود. در سرویس چیلر لازم است تا تمام بخش ها و قطعات چیلر از جمله کندانسور، اپراتور، شیرهای انبساطی و کمپرسور کنترل شود. سرویس کاران فعال در بستر آنلاین "خدمت از ما" خدمات زیر را در این باره ارائه می‌دهند:

 • سرویس چیلر خانگی
 • شارژ گاز چیلر
 • سرویس مینی چیلر
 • سرویس چیلر جذبی
 • سرویس چیلر ترکمی
 • سرویس چیلر هواخنک
 • اسیدشویی چیلر

 

تعمیر چیلر تراکمی

 

نحوه انتخاب تعمیرکار چیلر از "خدمت از ما"

برای دسترسی به بهترین تعمیرکار چیلر، کافی است یک درخواست رایگان در سایت یا اپلیکیشن "خدمت از ما" انجام دهید و به سوالات ابتدایی پیرامون نوع چیلر، نوع خدمات مورد نیاز و... پاسخ دهید. به محض درخواست شما برای تعمیر هواساز چیلر، تعمیر چیلر در تهران و دیگر شهرها 5 سرویسکار چیلر قیمت پیشنهادی خود را برای شما ارسال می‌کنند.

شما می‌توانید از طریق مراجعه به پروفایل هر متخصص، میزان سابقه، تجربه و نظر مشتریان سابق را مشاهده کنید و یکی از سرویسکاران را برگزینید و سفارش تعمیرات چیلر خود را نهایی کنید.

 

تعمیر چیلر صنعتی چگونه است؟

تعمیر چیلر صنعتی یکی از خدمات در حوزه تعمیرات چیلر است. در صورتی که تعمیر چیلر صنعتی توسط فردی نامتخصص صورت بپذیرد، احتمال آسیب‌های چند ده میلیون تومانی بسیار افزایش می‌یابد.

ما به شما عزیزان در تعمیر چیلر صنعتی پیشنهاد بهره از یک متخصص توانا و بامهارت را می‌دهیم، زیرا که ساختار درونی چیلرها، به خصوص مدل صنعتی آنها کمی پیچیده است و نیاز به تجربه و تخصص دارد. تفاوتی نمی‌کند شما عزیزان تعمیر چیلر سردخانه بخواهید یا تعمیر چیلر مدیا، ما تمامی خدماتی که شما می‌خواهید را ارائه می‌دهیم.

 

تعمیر چیلر گازی

چیلر گازی یکی از انواع چیلرها است که این روزها تقاضا برای آن بسیار افزایش یافته است. دلیل این امر کارکرد مشابه آن با چیلر تراکمی اما با گاز شهری یا طبیعی است. این امر موجب از بین رفتن نیاز ما به برق و مصرف بسیار چیلرهای تراکمی شده است.

تعمیر چیلر گازی یکی دیگر از خدماتی است که زیرمجموعه تعمیر چیلر به شما ارائه می‌دهیم. باید توجه بداریم که تعمیر چیلر گازی با توجه به ورود دیرهنگام آن، نسبت به باقی انواع چیلرها متخصص کمتری دارد و در انتخاب متخصص برای تعمیرات چیلر گازی باید توجه کنیم.

 

سرویس چیلر (Chiller Service)

 

تعمیرات چیلر سردخانه

تعمیر چیلر سردخانه موردی بسیار ضروری برای صاحبان کسب‌و‌کار است. در صورت هر ساعت به تعویق افتادن تعمیرات چیلر سردخانه، احتمال فساد موادی به خصوص محصولات لبنی و پروتئینی که در سردخانه نگه‌داری می‌شوند، بسیار افزایش می‌یابد.

تعمیر چیلر سردخانه باید با سرعت بالا و در همان دقایق پس از خرابی چیلر روی دهد تا کمترین آسیب مالی به شما عزیزان وارد شود. درخواست تعمیرکار چیلر سردخانه مجرب, راهی برای آسودگی خیال از تعمیر سردخانه به شیوه‌ای تخصصی می‌باشد.

 

تعمیر چیلر مدیا

یکی از محبوب‌ترین چیلرها برای تامین سرمایش محل و فضاهای وسیع, چیلر مدیا است. با توجه به ظرافت‌های خاص چیلر مدیا و نیازمندی به یک متخصص تماما حرفه‌ای, ما به شما عزیزان پیشنهاد بهره از یک فرد مجرب و متخصص برای تعمیر چیلر مدیا می‌دهیم.

با توجه به آن که این چیلرها فضای وسیعی را پوشش می‌دهند, تعمیر آن توسط یک فرد غیر متخصص, می‌تواند هزینه‌های جانبی بسیاری را به شما تحمیل کند. انتخاب یک تعمیرکار چیلر مجرب برای تعمیر چیلر مدیا, گزینه‌ای بی‌رقیب است.

 

تعمیرات مینی چیلر

تفاوتی ندارد شما عزیزان تعمیرکار چیلر را جهت تعمیرات مینی چیلر, چیلر مدیا یا ... بخواهید. یک متخصص حرفه‌ای تسلط کاملی بر تعمیر چیلر دارد؛ و از همین سو تعمیرات مینی چیلر برای او به مانند تعمیر چیلر مدیا یا دیگر انواع چیلر است.

البته این نکته حائز اهمیت نیز هست که فرد متخصص, در حدی حرفه‌ای هست که اگر نتواند به عنوان مثال تعمیر مینی چیلر انجام دهد, آن را به شما بگوید. در صورت هرگونه مشکل در فرایند تعمیرات مینی چیلر, درنهایت تعمیرکار چیلر پاسخگو است و نه فردی دیگر.

 

تعمیرکار چیلر

 

تعمیرکار چیلر باید چه مهارت هایی داشته باشد؟

توانايی درک و تشريح مفاهيم انتقال نيرو و فشار یک تعمیرکار چیلر به شرح زیر است:

 • آشنايی با انواع فرمولهای نيرو و كاربرد آنها
 • آشنايی با گشتاور و فرمولهای آنها
 • آشنايی با انواع فرمولهای فشار و كاربرد آنها
 • آشنايی با انواع حركت و فرمولهای آنها
 • شناسایی اصول بكارگيری روابط نيرو و فشار

 

توانایی درک و تشريح مفاهيم مبانی تبرید یک تعمیرکار چیلر عبارتست از:

 •  آشنايی با اصول سرماسازی
 • شناسايي اصول تشريح مفاهيم تبريد
 •  آشنايی با انواع روش های سرماسازی
 • آشنايي با انواع مدارات سيكل تراكمي تبريد
 • آشنايی با مفهوم ترموديناميک (تبخير، تقطير، اشباع، تصعید، نقطه های جـوش، گرمای نهان تبخیر، گرمـای نهـان تقطیر، گرمـای ویژه، سابكولينگ و سوپرهيت ...)

 

توانايی شناخت مدار و قطعات مكانيكی چیلرهای تراكمی در تعمیر چیلر تراکمی عبارتست از:

 • آشنايی با انواع چيلرها
 • آشنايی با قطعات مكانيكی
 • آشنايی با سيكل تراكم چيلرها 
 • آشنايی با مدارهای انتقال حرارت چيلر 

 

توانايی انتخاب، نصب و تست انواع مبدلهاي حرارتی یک تعمیرکار چیلر به شرح زیر است:

 •  آشنايی با مبدلهای آبی
 • آشنايی با مبدلهای گازی
 • آشنايی با انواع كندانسور و نحوه تست آنها
 • آشنايی با انواع اواپراتور و نحوه تست آنها

 

آموزش تعمیر چیلر

آموزش تعمیر چیلر حتما باید توسط فردی متخصص صورت بپذیرد. در صورت هرگونه کج فهمی و یا ناقص شرح دادن مراحل و آموزش توسط فرد مدرس, خسارت‌های چند ده میلیون تومانی به همراه دارد. ما به شما عزیزان پیشنهاد می‌کنیم حتما آموزشگاه  خود را بر اساس آموزش چیلر حرفه‌ای برگزینید تا علاوه بر درک عمیق از مفاهیم, بتوانید به فردی بی‌نظیر در تعمیر چیلر بدل شوید.

 

امیدواریم نکاتی که پیرامون انواع چیلر، اهمیت سرویس و تعمیرات چیلر بیان شد، یرایتان مفید باشد. اگر برای تعمیر چیلر تراکمی، جذبی و یا هر نوع دیگر آن به یک تعمیرکار نیاز دارید که هم ماهر باشد و هم در اولین فرصت خدمات مورد نیازتان را به شما ارائه دهد، روی "خدمت از ما" حساب کنید.

شما می‌توانید با ثبت سفارش رایگان در وب سایت یا اپلیکیشن "خدمت از ما" در کمترین زمان ممکن از چندین تعمیرکار چیلر یا سرویس کار چیلر قیمت تعمیر چیلر را دریافت کنید. تیم "خدمت از ما" تمام تلاش خود را خواهد کرد تا شما تجربه شیرینی از سفارش آنلاین خدمات داشته باشید.

امتیاز دهید

4.91 امتیاز از 62 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
سرویس و تعمیر چیلر

نظرات

محمد رضا فرحی قراملکی
محمد رضا فرحی قراملکی
5.1
کمتر از 3 خدمت موفق
سرویس و تعمیر چیلر
امید بهرام منش

دستشون درد نکنه. اومدن دستگاه رو تعمیر کردن و منصفانه حساب کردن

حمید ابراهیمی
حمید ابراهیمی
4.8
153 خدمت موفق
سرویس و تعمیر چیلر
ح کامران

کیفیت عالی انجام کار و تشخص دقیق عیب دستگاه ، حضور سر وقت ، برخورد محترمانه سپاس از جناب آقای ابراهیمی

مسعود زحمتکش
مسعود زحمتکش
4.9
17 خدمت موفق
سرویس و تعمیر چیلر
علیرضا قلی پور

ایشون بسیار کاربلد و متخصص بودن و در همون تماس تلفنی پیش از مراجعه، کل مشکلات کار رو شناسایی کردن. دقیقا سر موعد مقرر مراجعه کردن و مشاوره منصفانه و تخصصی هم ارائه کردند. بعد هم کار رو انجام دادن و در مورد حق الزحمه هم منصف بودن.

در این شهرها می توانید سفارش سرویس و تعمیر چیلر را ثبت کنید:

loading