قیمت تعمیر بخاری برقی در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه تعمیر بخاری برقی" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت
 • 50,000 تومان
 • 110,000 تومان
 • 150,000 تومان
 • 300,000 تومان

شما در کدام شهر به تعمیر بخاری برقی نیاز دارید؟

تعمیر بخاری برقی را به متخصصش بسپار

تعمیر بخاری برقی یکی از نام آشناترین خدمات حوزه دستگاه‌های گرمایشی است. بخاری برقی، انرژی الکتریکی را به انرژی حرارتی تبدیل می‌کند و مزیت مهم آن، آلوده نکردن محیط زیست است. اگر شما نیز به دنبال خدمات تعمیر بخاری برقی از جمله تعمیر بخاری برقی دلونگی، تعمیر هیتر برقی پارس خزر، تعمیر المنت شیشه ای بخاری برقی، تعویض سیم هیتر برقی، تعمیر قطعات بخاری برقی فن دار، رفع بوی بد بخاری برقی و... هستید، با "خدمت از ما" همراه باشید.

برای دریافت خدمات تعمیر بخاری برقی فن دار و... درخواست خود را به رایگان ثبت کنید و بهترین متخصصین تعمیر بخاری برقی در محل را با توجه به قیمت پیشنهادی، پروفایل آنها و نظرات کاربران انتخاب کنید.

 

تعمیر بخاری برقی

 

 

چرا باید تعمیر بخاری برقی را به متخصص سپرد؟

با نگاهی کوتاه به لیست خدمات تعمیر بخاری برقی (که شامل تعمیر بخاری برقی دلونگی، تعمیر هیتر برقی پارس خزر، تعمیر المنت شیشه ای بخاری برقی، تعویض سیم هیتر برقی و قطعات بخاری برقی فن دار، تعمیر بخاری برقی آراسته و... می‌شود)، متوجه می‌شویم که تعمیر بخاری برقی در بیشتر مواقع چیزی نیست که بتوان آن را به اپلیکیشن‌های عیب یابی هیترهای برقی و مقالات غیر تخصصی سپرد.

از طرف دیگر، زندگی‌های پرمشغله امروزی به اکثر ما اجازه بررسی و تعمیر بخاری برقی به صورت جزئی را با دقت و حوصله نمی‌دهد. این مسئله در کنار نداشتن دانش، تجهیزات، مهارت و تجربه به صورت کافی، نیاز به متخصصان خبره تعمیر بخاری برقی تعمیر بخاری برقی آشنا به قطعات بخاری برقی فن دار را از همیشه بیشتر می‌کند. البته تعمیر بخاری برقی پیش از بروز ایرادات جدی‌تر توسط بهترین تعمیرکار، در کاهش هزینه‌ها نیز موثر خواهد بود.

 

قیمت تعمیر بخاری برقی چگونه تعیین می‌شود؟

قیمت تعمیر بخاری برقی با توجه به مدل‌های مختلف آن و اینکه کدام یک از قطعات بخاری برقی فن‌دار احتیاج به تعمیر یا تعویض دارند، متفاوت خواهد بود. البته مواردی نیز هستند که در آن تعمیر بخاری برقی دلونگی یا تعمیر هیتر برقی پارس خزر شما در واقع به سرویس کردن آن ختم می‌شود. بد نیست به این بهانه مرور کوتاهی بر انواع و ساختار بخاری برقی داشته باشیم:

 

تعمیر بخاری برقی دلونگی

 

1. تعمیر بخاری برقی تابشی

این بخاری‌های برقی با کمک چند المنت انرژی حرارتی را تولید، و از طریق تابش محیط را گرم می‌کنند. بخاری‌های المنت دار یا تابشی در 2 مدل با المنت‌های متفاوت تولید می‌شوند: المنت‌های آجری یا سرامیکی، و المنت‌های هالوژنی.

 

2. تعمیر بخاری برقی فن دار

یکی از مدل‌های بسیار محبوب بخاری برقی، مدل فن دار است. آنها حرارت تولید شده در ساختار بخاری برقی توسط المنت را با یک فن به محیط می‌دهند. مصرف انرژی ساختار بخاری برقی فن دار بالاست، اما سریعا می‌تواند فضا را گرم کند و کار کردن با آن نیز بسیار ساده است. به واسطه محبوبیت این مدل، تعمیر بخاری برقی فن دار و قطعات بخاری برقی فن دار از خدمات پرمتقاضی تعمیر بخاری برقی است.

 

ایرادات رایج بخاری برقی عبارت اند از:

 • جرقه زدن بخاری برقی
 • روشن نشدن بخاری برقی
 • کم شدن گرمای بخاری برقی
 • گرم نبودن باد بخاری برقی فن دار
 • روشن نشدن فن بخاری‌های فن دار
 • خاموش شدن بخاری چند لحظه بعد از روشن شدن

صرف نظر از مدل بخاری شما یا مشکلات ساختار بخاری برقی، شما می‌توانید برای قیمت گرفتن تعمیر بخاری برقی دلونگی، تعمیر هیتر برقی پارس خزر، تعمیر بخاری برقی فن دار و... از متخصصان، درخواست خود را بدون هزینه در اپلیکیشن "خدمت از ما" ثبت کنید و از متوسط هزینه  تعمیر بخاری برقی فن دار مطلع شوید.

 

مزایای استفاده از تعمیر بخاری برقی در محل

بیشتر افراد هنگامی که فصل سرما از راه رسیده و قصد راه اندازی بخاری برقی خود را دارند، یا هنگام استفاده از آن متوجه مشکلات این دستگاه پراستفاده می‌شوند. با وجود ارائه خدمات تعمیر بخاری برقی در محل شما می‌تواند در هر زمان با توجه به برنامه تان، برای تعمیر بخاری برقی دلونگی، تعمیر هیتر برقی پارس خزر، تعمیر المنت شیشه ای بخاری برقی خود و...، از کمک بهترین متخصصان این حوزه کمک بگیرید.

ثبت سفارش رایگان و مشاهده تجربیات افرادی که قبلا از خدمات این متخصصین استفاده کرده‌اند را نیز به این موارد اضاقه کنید، تا دیگر دلیل برای به تاخیر انداختن تعمیر بخاری برقی فن دار یا تابشی خود نداشته باشید!

 

تعمیر هیتر برقی پارس خزر

 

عوامل موثر بر هزینه تعمیر بخاری برقی

با ذکر این نکته که ساختار 2 نوع بخاری برقی ذکر شده با یکدیگر کمی متفاوت هستند، بد نیست بدانید که رایج‌ترین و پرمتقاضی‌ترین خدمات در تعمیرات انواع بخاری‌های برقی شامل موارد زیر است:

 • تعمیر سیم هیتر برقی
 • رفع بوی بد بخاری برقی
 • تعمیر بخاری برقی آراسته
 • تعمیر بخاری برقی فن دار
 • تعمیر بخاری برقی دلونگی
 • تعمیر هیتر برقی پارس خزر
 • تعمیر بخاری برقی سه شعله
 • سرویس ساختار بخاری برقی
 • تعویض قطعات بخاری برقی فن دار
 • تعمیر المنت شیشه ای بخاری برقی

با توجه به اینکه مدل بخاری برقی شما چیست و اینکه به چه نوع خدماتی در محل نیاز دارد (سرویس، تعمیر، ییا تعویض قطعات)، هزینه این کار متغیر خواهد بود. البته داشتن برنامه برای سرویس هیتر برقی به صورت منظم توسط متخصصان خبره، هزینه‌های بعدی و نیاز دستگاه شما به تعمیرات اساسی را تا حد قابل توجهی کاهش خواهد داد.

 

چگونه می‌توانیم هزینه تعمیر بخاری برقی را کاهش دهیم؟

در این بخش می‌خواهیم به نکات مهم در استفاده از بخاری برقی در زمستان بپردازیم. مانند هر وسیله برقی دیگر نحوه استفاده از بخاری برقی اهمیت دارد. با رعایت این نکات می‌توانید از پرداخت هزینه برای تعمیر بخاری برقی تا مدت‌ها پیشگیری کنید:

 • بخاری برقی را به مدت طولانی روشن نگذارید.
 • بهتر است بدنه بخاری برقی با پارچه خیس نشویید. قرار دادن دستگاه درون آب، آن را در خطر خراب شدن قرار می‌دهد.
 • اگر مشاهده کردید که بدنه بخاری برقی اتصال کرده است، دستگاه را از برق خارج کنید. اگر اتصالی ادامه داشت، با متخصص تماس بگیرید.
 • اگر کابل برق خراب است، آن را تعویض کنید.
 • بهتر است دوشاخه بخاری برقی را به سه راهه برق وصل نکنید. امکان اتصال وجود دارد.
 • یک مثل انگلیسی می‌گوید: "من آنقدر ثروتمند نیستم که جنس ارزان بخرم!" پس هنگام خرید بخاری برقی یا هر وسیله دیگری، بهترین مدل را خریداری کنید تا کمتر به تعمیرات یا خرید وسیله جدید نیاز پیدا کنید.
 • برای کاهش هزینه، می‌توانید از بهترین متخصص تعمیر بخاری برقی در شهر خودتان کمک بگیرید. متخصصین می‌توانند به سرعت دستگاه شما را عیب یابی کنند. 

 

نحوه ثبت سفارش تعمیر بخاری برقی در "خدمت از ما"

با وجودی که بخاری‌های برقی دستگاه‌های بسیار پیچیده ای نیستند، آن‌ها هم گاهی خراب می‌شوند و دانش، مهارت، و رعایت نکات ایمنی در انجام تعمیرات آنها حرف اول را می‌زند. متحصصین ما برای خدمت رسانی به شما در محل آماده هستند.

در صورتی که قصد دارید از خدمات تعمیر بخاری برقی در محل در تهران، شیراز و یا اصفهان و سایر شهرهایی که در پایین صفحه مشاهده می‌کنید، استفاده کنید، درخواست خود را در "خدمت از ما" به رایگان و بدون پرداخت هزینه ثبت کنید. از بهترین متخصصین تعمیر بخاری برقی فن دار و تابشی در شهر خود قیمت بگیرید، و با توجه به پروفایل آنها و نظرات سایر کاربران، بهترین تعمیرکار را برای انجام درخواست خود در محل و منزل انتخاب کنید.

امتیاز دهید

4.94 امتیاز از 69 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
تعمیر بخاری برقی

نظرات

حسین ذوالفقاری
حسین ذوالفقاری
4.4
148 خدمت موفق
تعمیر بخاری برقی
احمد عابدینی

بسیار تو کارشون که تعمیر بخاری بود وارد بودند و بموقع و مسئولانه کا رو تموم کردند

حسن فرش نما
حسن فرش نما
4.8
21 خدمت موفق
تعمیر بخاری برقی
جلیل بیرامزاد

بسیار خوش برخورد و محترم. خودشون اومدن از دم خونه بخاری رو گرفتن بردن تعمیر کردن و آوردن. سریع هم انجام دادن و با دقت.

لطیف حاتمی
لطیف حاتمی
3.9
209 خدمت موفق
تعمیر بخاری برقی
سحر نعمتی

با سلام به عوامل برنامه خدمت از مااین آقا خیلی رفتار محترمانه داشتنو خداروشکر به محض درخواست من نزدیک ما بودن و سریعا خودشونو رسوندن و مشکل مارو توی این سرما حل کردن دستمزد خیلی عالی گرفتن.حلالشون

مجله "خدمت از ما"

محلی برای حل چالش های روزمره
مشاهده مجله
مجله خدمت از ما
loading