قیمت تعمیر بخاری برقی در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه تعمیر بخاری برقی" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (اجرت کار)
در حال بروز رسانی قیمت ...

شما در کدام شهر به تعمیر بخاری برقی نیاز دارید؟

تعمیر بخاری برقی را به متخصصش بسپار

تعمیر بخاری برقی یکی از نام آشناترین خدمات حوزه دستگاه‌های گرمایشی است. بخاری برقی، انرژی الکتریکی را به انرژی حرارتی تبدیل می‌کند و مزیت مهم آن، آلوده نکردن محیط زیست است. از بخاری برقی و هیتر برقی برای گرم کردن، منازل، مغازه‌ها، ادارات و... استفاده زیادی می‌شود

اگر شما نیز به دنبال خدمات تعمیر بخاری برقی از جمله تعمیر بخاری برقی دلونگی، تعمیر هیتر برقی ، تعمیر هیتر برقی فن دار، تعمیر المنت شیشه ای بخاری برقی، تعویض سیم هیتر برقی، تعمیر بخاری برقی فن دار، رفع بوی بد بخاری برقی و... هستید، با سرویس آنلاین "خدمت از ما" همراه باشید.

برای دریافت خدمات تعمیر بخاری برقی فن دار و... درخواست خود را به رایگان ثبت کنید و بهترین تعمیرکار بخاری برقی در محل را با توجه به قیمت پیشنهادی، پروفایل آنها و نظرات کاربران انتخاب کنید.

 

تعمیر بخاری برقی

 

 

چرا باید تعمیر بخاری برقی را به متخصص سپرد؟

با نگاهی کوتاه به لیست خدمات تعمیر بخاری برقی (که شامل تعمیر بخاری برقی دلونگی، تعمیر هیتر برقی فن دار، تعمیر المنت شیشه ای بخاری برقی، تعویض سیم هیتر برقی و قطعات بخاری برقی فن دار، تعمیر بخاری برقی آراسته و... می‌شود)، متوجه می‌شویم که تعمیر بخاری برقی و تعمیر هیتر برقی، در بیشتر مواقع چیزی نیست که بتوان آن را به اپلیکیشن‌های عیب یابی هیترهای برقی و مقالات غیر تخصصی سپرد.

از طرف دیگر، زندگی‌های پرمشغله امروزی به اکثر ما اجازه بررسی و تعمیر بخاری به صورت جزئی را با دقت و حوصله نمی‌دهد. این مسئله در کنار نداشتن دانش، تجهیزات، مهارت و تجربه به صورت کافی، نیاز به متخصصان خبره تعمیر بخاری برقی و آشنا به قطعات بخاری برقی فن دار را از همیشه بیشتر می‌کند. البته تعمیر بخاری برقی پیش از بروز ایرادات جدی‌تر توسط بهترین تعمیرکار بخاری برقی، در کاهش هزینه‌ها نیز موثر خواهد بود.

 

قیمت سرویس و تعمیر بخاری برقی چگونه تعیین می‌شود؟

قیمت تعمیر بخاری برقی و تعمیر هیتر برقی با توجه به مدل‌های مختلف آن متفاوت است، همچنین اینکه کدام یک از قطعات بخاری برقی فن‌دار احتیاج به تعمیر یا تعویض دارند، در قیمت تعمیر هیتر برقی موثر است. البته مواردی نیز هستند که در آن تعمیر بخاری برقی دلونگی یا تعمیر هیتر برقی پارس خزر شما در واقع به سرویس کردن آن ختم می‌شود و در نهایت هزینه تعمیر و تعویض قطعات به آن اضافه نمی‌شود. 

با توجه به اینکه مدل بخاری برقی شما چیست و اینکه به چه نوع خدماتی در محل نیاز دارد (سرویس، تعمیر، ییا تعویض قطعات)، هزینه این کار متغیر خواهد بود. البته داشتن برنامه برای سرویس هیتر برقی به صورت منظم توسط متخصصان خبره، هزینه‌های بعدی و نیاز دستگاه شما به تعمیرات اساسی را تا حد قابل توجهی کاهش خواهد داد.

 

نحوه تعمیر انواع بخاری برقی و هیتر (فن دار و تابشی)

به طور کلی بخاری برقی و هیتر برقی در دو نوع مختلف وجود دارند که تعمیر آنها شامل، تعمیر هیتر برقی فن دار یا تعمیر هیتر برقی المنت دار یا تابشی می‌باشد. این تقسیم بندی برای بخاری برقی هم به همین صورت است. بخاری برقی فن دار مانند بخاری برقی المنت دار برای تولید گرما از المنت استفاده می کند، اما هنگام انتقال گرما، این کار توسط یک فن انجام می شود. 

 

تعمیر و رفع خرابی بخاری و هیتر برقی فن دار

هنگامی که با خرابی و مشکل در این نوع بخاری روبرو می‌شوید باید تمام قطعات خراب شده احتمالی را بررسی کرد. نیاز به تعمیر بخاری برقی فن دار می تواند به دلیل مشکلاتی در فن بخاری، کلید بخاری، المنت‌های سرامیکی آن و همچنین هر 2 ترموستات آن باشد. بهتر است برای عیب یابی و تشخیص علت خرابی از یک تعمیرکار بخار برقی فن دار ماهر کمک بگیرید.

لیست عیب های رایج بخاری و هیتر فن دار و راه رفع آن‌ها عبارتست از:

 • روشن نشدن فن هیتر: علاوه بر سوختن فن، این مشکل میتواند در اثر خراب شدن کلید چند حالته رخ دهد.
 • روشن نشدن هیتر یا بخاری: اگر مطمئن هستید پریز و سیم و دوشاخه، برق دارد، خرابی در یکی از سه قطعه‌ی ترموستات، ترموستات ایمنی المنت یا کلید چند حالته باعث روشن نشدن بخاری برقی شده است.
 • گرمای کم بخاری برقی: قطع شدن المنت حالت خیلی گرم و یا نیم سوز شدن فن باید بررسی شود.
 • خاموش شدن المنت پس از چند لحظه کار: مشکل از ترموستات‌های هیتر است و باید تعویض شود.
 • عدم چرخش هیتر: علاوه بر خرابی کلید حالت چرخش، ایراد در بازوی مکانیکی و موتور گیربکس باعث نچرخیدن هیتر در حالت چرخش می شود.
 • گرم نبودن باد هیتر: گاهی اوقات فن به خوبی کار میکند اما بادش گرم نیست. این مشکل به خاطر گرم نشدن المنت است که میتواند به یکی از 4 قطعه  المنت، ترموستات، ترموستات ایمنی و کلید چند حالته مربوط باشد.

 

تعمیر هیتر برقی

 

تعمیر هیتر و بخاری المنتی تابشی

تفاوت این نوع هیتر با هیتر فن دار، نداشتن فن و البته نوع المنت است. در بخاری برقی تابشی، المنت شیشه ای استفاده می شود و وجود یک صفحه بازتابنده، تمام انرژی حرارتی را به صورت تابشی در فضا منتشر میکند. 

لیست عیب های رایج بخاری و هیتر المنتی تابشی و راه رفع آن‌ها عبارتست از:

 • روشن نشدن بخاری: باید برق داشتن پریز و سالم بودن سیم و دوشاخه را بررسی کنید. اگر چراغ کلید روشن باشد اما المنت داغ نشود احتمالا ایراد از المنت است. در حالتیکه چراغ کلید هم خاموش است، با یک آوومتر وجود جریان برق را بررسی کنید.
 • بوی سوختن لاستیک: اگر به تازگی سیم ها تعویض شده اند، این مشکل پس از مدتی استفاده حل خواهد شد. اما اگر مدت زیادیست که بخاری را سرویس نکرده اید، بهتر است عایق و هادی‌ها را تعویض کنید.
 • بدنه بخاری برق دارد: مشکل از بین رفتن وارنیش و عایق است که باعث شده سیم کشی داخلی به بدنه اتصال پیدا کند.
 • المنت شکسته: در این حالت باید حتماً المنت شیشه ای بخاری برقی را تعویض کنید.

 

چه زمانی نیاز به تعمیر هیتر برقی و بخاری برقی داریم؟

با توجه به خرابی‌های رایج بخاری و هیتر برقی که در قسمت قبل گفتیم، مواردی که نشان از خرابی دستگاه شما دارد و نیازمند تعمیر هیتر برقی فن دار یا بخاری المنتی تابشی توسط یک تعمیرکار بخاری برقی هست، عبارتست از:

 • جرقه زدن بخاری برقی
 • روشن نشدن بخاری برقی
 • کم شدن گرمای بخاری برقی
 • گرم نبودن باد بخاری برقی فن دار
 • روشن نشدن فن بخاری‌های فن دار
 • خاموش شدن بخاری چند لحظه بعد از روشن شدن

 

صرف نظر از مدل بخاری شما یا مشکلات ساختار بخاری برقی، شما می‌توانید برای قیمت گرفتن تعمیر بخاری برقی دلونگی، تعمیر هیتر برقی فن دار ، تعمیر بخاری برقی فن دار و... از متخصصان، درخواست خود را بدون هزینه در اپلیکیشن "خدمت از ما" ثبت کنید و از متوسط هزینه  تعمیر بخاری برقی فن دار مطلع شوید.

 

مزایای استفاده از تعمیر بخاری برقی در محل

بیشتر افراد هنگامی که فصل سرما از راه رسیده و قصد راه اندازی بخاری برقی خود را دارند، یا هنگام استفاده از آن متوجه مشکلات این دستگاه پراستفاده می‌شوند. با وجود ارائه خدمات تعمیر بخاری برقی در محل شما می‌تواند در هر زمان با توجه به برنامه تان، برای تعمیر بخاری برقی دلونگی، تعمیر هیتر برقی پارس خزر، تعمیر المنت شیشه ای بخاری برقی خود و...، از کمک بهترین متخصصان این حوزه کمک بگیرید.

ثبت سفارش رایگان و مشاهده تجربیات افرادی که قبلا از خدمات این متخصصین استفاده کرده‌اند را نیز به این موارد اضاقه کنید، تا دیگر دلیل برای به تاخیر انداختن تعمیر بخاری برقی فن دار یا تابشی خود نداشته باشید!

همچنین می‌توانید سایر خدمات گرمایشی مربوط به تعمیر شومینه و نصب شومینه را در خدمت از ما درخواست دهید تا به متخصصین مجرب در شهر خود دسترسی پیدا کنید.

 

تعمیر هیتر برقی فن دار

 

تعمیرکار بخاری برقی چه خدماتی انجام می‌دهد؟

با ذکر این نکته که ساختار 2 نوع بخاری برقی ذکر شده با یکدیگر کمی متفاوت هستند، بد نیست بدانید که رایج‌ترین و پرمتقاضی‌ترین خدمات در تعمیرات انواع بخاری‌های برقی شامل موارد زیر است:

 • تعمیر سیم هیتر برقی
 • رفع بوی بد بخاری برقی
 • تعمیر بخاری برقی آراسته
 • تعمیر بخاری برقی فن دار
 • تعمیر بخاری برقی دلونگی
 • تعمیر هیتر برقی پارس خزر
 • تعمیر بخاری برقی سه شعله
 • سرویس ساختار بخاری برقی
 • تعویض قطعات بخاری برقی فن دار
 • تعمیر المنت شیشه ای بخاری برقی
 • تعمیر بخاری برقی آراسته مدل 2000 فن دار

 

چگونه می‌توانیم هزینه تعمیر بخاری برقی را کاهش دهیم؟

در این بخش می‌خواهیم به نکات مهم در استفاده از بخاری برقی در زمستان بپردازیم. مانند هر وسیله برقی دیگر نحوه استفاده از بخاری برقی اهمیت دارد. با رعایت این نکات می‌توانید از پرداخت هزینه برای تعمیر بخاری برقی تا مدت‌ها پیشگیری کنید:

 • یکی از مواردی که کمتر به آن توجه می‌شود، روشن گذاشتن بخاری به مدت طولانی است، بهتر از هر از چند ساعتی بخاری را خاموش کنید و مجدد روشن کنید.
 • بهتر است بدنه بخاری برقی با پارچه خیس نشویید؛ زیرا قرار گرفتن بخاری برقی در معرض آب باعث خراب شدن زودهنگام ان می‌شود.
 • اگر مشاهده کردید که بدنه بخاری برقی اتصال کرده است، دستگاه را از برق خارج کنید. اگر اتصالی ادامه داشت، با متخصص تماس بگیرید.
 • اگر در کابل برق آن خرابی یا زدگی مشاهده می کنید، قبل از خراب شدن کامل آن را عوض کنید.
 • بهتر است دوشاخه بخاری برقی را به سه راهه برق وصل نکنید. امکان اتصال وجود دارد.
 • یک مثل انگلیسی می‌گوید: "من آنقدر ثروتمند نیستم که جنس ارزان بخرم!" پس هنگام خرید بخاری برقی یا هر وسیله دیگری، بهترین مدل را خریداری کنید تا کمتر به تعمیرات یا خرید وسیله جدید نیاز پیدا کنید.
 • برای کاهش هزینه، می‌توانید از بهترین متخصص تعمیر بخاری برقی در شهر خودتان کمک بگیرید. متخصصین می‌توانند به سرعت دستگاه شما را عیب یابی کنند. 

 

نحوه ثبت سفارش تعمیر بخاری برقی در "خدمت از ما"

با وجودی که بخاری‌های برقی دستگاه‌های بسیار پیچیده ای نیستند، آن‌ها هم گاهی خراب می‌شوند و دانش، مهارت، و رعایت نکات ایمنی در انجام تعمیرات آنها حرف اول را می‌زند. متحصصین ما برای خدمت رسانی به شما در محل آماده هستند.

در صورتی که قصد دارید از خدمات تعمیر بخاری برقی در محل در تهران، شیراز و یا اصفهان و سایر شهرهایی که در پایین صفحه مشاهده می‌کنید، استفاده کنید، درخواست خود را در "خدمت از ما" به رایگان و بدون پرداخت هزینه ثبت کنید و از بهترین تعمیرکار بخاری برقی فن دار و تابشی در شهر خود قیمت بگیرید، و با توجه به پروفایل آنها و نظرات سایر کاربران، بهترین تعمیرکار را برای انجام تعمیر هیتر برقی خود در محل و منزل انتخاب کنید.

4.5 امتیاز از 1488 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
تعمیر بخاری برقی

نظرات

حسن جزینی
حسن جزینی
5.0 (از 316 نظر)
438 خدمت موفق
تعمیر بخاری برقی
بانو شورابی

با تشکر از. برادر عزیز و بزرگوارم آقای جزینی بسیار متعهد و با وجدان کاری ک نسبت به رفع مشکل ما قدم خیرخواهانه برداشت. اجر و عوضت با مولا علی (ع)

قادر ملکیان
قادر ملکیان
5.0 (از 2 نظر)
4 خدمت موفق
تعمیر بخاری برقی
احمد خانی

برای تعمیر بخاری برقی از ایشون درخواست کردم ،سر وقت تشریف آوردن، از نحوه برخورد ایشون راضی هستم و کارشون رو با صبر و حوصله به نحو احسن تمیز بدون هیچ ایرادی و با قیمت مناسب انجام دادن، از ایشون کمال تشکر رو دارم.

علی کیانی
علی کیانی
5.0 (از 130 نظر)
218 خدمت موفق
تعمیر بخاری برقی
شیما کدخدازاده

من یه بخاری برقی فن دار داشتم که موتورش خراب شده بود، ایشون خیلی سریع تشریف آوردن و بخاری رو بردن و ظرف دو روز که صرف تامین قطعه و تست شده بود ، خودشون مجدد تشریف آوردن و بخاری مثل روز اولش شده بود ، خیلی عالیییییییی، بسیار راضی هستم ، انشالله پربرکت باشن

در این شهرها می توانید سفارش تعمیر بخاری برقی را ثبت کنید:

مجله "خدمت از ما"

محلی برای حل چالش های روزمره
مشاهده مجله
مجله "خدمت از ما"