قیمت تعمیر بخاری برقی در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه تعمیر بخاری برقی" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت
 • 50,000 تومان
 • 110,000 تومان
 • 150,000 تومان
 • 300,000 تومان

شما در کدام شهر به تعمیر بخاری برقی نیاز دارید؟

تعمیر بخاری برقی را به متخصصش بسپار

تعمیر بخاری برقی یکی از نام آشناترین خدمات حوزه دستگاه‌های گرمایشی است. بخاری برقی، انرژی الکتریکی را به انرژی حرارتی تبدیل می‌کند و مزیت مهم آن، آلوده نکردن محیط زیست است. از بخاری برقی و هیتر برقی برای گرم کردن، منازل، مغازه‌ها، ادارات و... استفاده زیادی می‌شود

اگر شما نیز به دنبال خدمات تعمیر بخاری برقی از جمله تعمیر بخاری برقی دلونگی، تعمیر هیتر برقی ، تعمیر هیتر برقی فن دار، تعمیر المنت شیشه ای بخاری برقی، تعویض سیم هیتر برقی، تعمیر بخاری برقی فن دار، رفع بوی بد بخاری برقی و... هستید، با سرویس آنلاین "خدمت از ما" همراه باشید.

برای دریافت خدمات تعمیر بخاری برقی فن دار و... درخواست خود را به رایگان ثبت کنید و بهترین تعمیرکار بخاری برقی در محل را با توجه به قیمت پیشنهادی، پروفایل آنها و نظرات کاربران انتخاب کنید.

 

تعمیر بخاری برقی

 

 

چرا باید تعمیر بخاری برقی را به متخصص سپرد؟

با نگاهی کوتاه به لیست خدمات تعمیر بخاری برقی (که شامل تعمیر بخاری برقی دلونگی، تعمیر هیتر برقی فن دار، تعمیر المنت شیشه ای بخاری برقی، تعویض سیم هیتر برقی و قطعات بخاری برقی فن دار، تعمیر بخاری برقی آراسته و... می‌شود)، متوجه می‌شویم که تعمیر بخاری برقی و تعمیر هیتر برقی، در بیشتر مواقع چیزی نیست که بتوان آن را به اپلیکیشن‌های عیب یابی هیترهای برقی و مقالات غیر تخصصی سپرد.

از طرف دیگر، زندگی‌های پرمشغله امروزی به اکثر ما اجازه بررسی و تعمیر بخاری به صورت جزئی را با دقت و حوصله نمی‌دهد. این مسئله در کنار نداشتن دانش، تجهیزات، مهارت و تجربه به صورت کافی، نیاز به متخصصان خبره تعمیر بخاری برقی و آشنا به قطعات بخاری برقی فن دار را از همیشه بیشتر می‌کند. البته تعمیر بخاری برقی پیش از بروز ایرادات جدی‌تر توسط بهترین تعمیرکار بخاری برقی، در کاهش هزینه‌ها نیز موثر خواهد بود.

 

قیمت سرویس و تعمیر بخاری برقی چگونه تعیین می‌شود؟

قیمت تعمیر بخاری برقی و تعمیر هیتر برقی با توجه به مدل‌های مختلف آن متفاوت است، همچنین اینکه کدام یک از قطعات بخاری برقی فن‌دار احتیاج به تعمیر یا تعویض دارند، در قیمت تعمیر هیتر برقی موثر است. البته مواردی نیز هستند که در آن تعمیر بخاری برقی دلونگی یا تعمیر هیتر برقی پارس خزر شما در واقع به سرویس کردن آن ختم می‌شود و در نهایت هزینه تعمیر و تعویض قطعات به آن اضافه نمی‌شود. 

با توجه به اینکه مدل بخاری برقی شما چیست و اینکه به چه نوع خدماتی در محل نیاز دارد (سرویس، تعمیر، ییا تعویض قطعات)، هزینه این کار متغیر خواهد بود. البته داشتن برنامه برای سرویس هیتر برقی به صورت منظم توسط متخصصان خبره، هزینه‌های بعدی و نیاز دستگاه شما به تعمیرات اساسی را تا حد قابل توجهی کاهش خواهد داد.

بد نیست به این بهانه مرور کوتاهی بر انواع و ساختار بخاری برقی و تعمیر آن داشته باشیم:

 

تعمیر هیتر برقی

 

تعمیر بخاری و هیتر برقی فن دار

به طور کلی بخاری برقی و هیتر برقی در دو نوع  مختلف وجود دارند که تعمیر آنها شامل، تعمیر هیتر برقی فن دار یا تعمیر هیتر برقی المنت دار یا تابشی می‌باشد. این تقسیم بندی برای بخاری برقی هم به همین صورت است. بخاری برقی فن دار مانند بخاری برقی المنت دار برای تولید گرما از المنت استفاده می کند، اما هنگام انتقال گرما، این کار توسط یک فن انجام می شود. 

هنگامی که با خرابی و مشکل در این نوع بخاری روبرو می‌شوید به احتمال زیاد یکی از قطعات خراب شده است؛ که نیاز به تعمیر بخاری برقی فن دار می تواند به دلیل مشکلاتی در فن بخاری، کلید بخاری، المنت‌های آن و همچنین ترموستات آن باشد. بهتر است برای عیب یابی و تشخیص علت خرابی از یک تعمیرکار بخار برقی فن دار که تجربه زیادی در این کار دارد کمک بگیرید.

 

چه زمانی نیاز به تعمیر هیتر برقی و بخاری برقی داریم؟

در زیر مواردی که نشان از خرابی هیتر و بخاری برقی شما را می دهد و در صورت بروز این مشکل ها نیاز به تعمیر هیتر برقی فن دار توسط یک تعمیرکار بخاری برقی فن دار ا دارید، شزح داده ایم.

 • جرقه زدن بخاری برقی
 • روشن نشدن بخاری برقی
 • کم شدن گرمای بخاری برقی
 • گرم نبودن باد بخاری برقی فن دار
 • روشن نشدن فن بخاری‌های فن دار
 • خاموش شدن بخاری چند لحظه بعد از روشن شدن

صرف نظر از مدل بخاری شما یا مشکلات ساختار بخاری برقی، شما می‌توانید برای قیمت گرفتن تعمیر بخاری برقی دلونگی، تعمیر هیتر برقی فن دار ، تعمیر بخاری برقی فن دار و... از متخصصان، درخواست خود را بدون هزینه در اپلیکیشن "خدمت از ما" ثبت کنید و از متوسط هزینه  تعمیر بخاری برقی فن دار مطلع شوید.

 

مزایای استفاده از تعمیر بخاری برقی در محل

بیشتر افراد هنگامی که فصل سرما از راه رسیده و قصد راه اندازی بخاری برقی خود را دارند، یا هنگام استفاده از آن متوجه مشکلات این دستگاه پراستفاده می‌شوند. با وجود ارائه خدمات تعمیر بخاری برقی در محل شما می‌تواند در هر زمان با توجه به برنامه تان، برای تعمیر بخاری برقی دلونگی، تعمیر هیتر برقی پارس خزر، تعمیر المنت شیشه ای بخاری برقی خود و...، از کمک بهترین متخصصان این حوزه کمک بگیرید.

ثبت سفارش رایگان و مشاهده تجربیات افرادی که قبلا از خدمات این متخصصین استفاده کرده‌اند را نیز به این موارد اضاقه کنید، تا دیگر دلیل برای به تاخیر انداختن تعمیر بخاری برقی فن دار یا تابشی خود نداشته باشید!

همچنین می‌توانید خدمات دیگری همچون تعمیر پکیج و تعمیر آبگرمکن و یا خدمات گرمایشی مربوط به تعمیر شومینه و نصب شومینه را در خدمت از ما درخواست دهید تا به متخصصین مجرب در شهر خود دسترسی پیدا کنید.

 

تعمیر هیتر برقی فن دار

 

تعمیرکار بخاری برقی چه خدماتی انجام می‌دهد؟

با ذکر این نکته که ساختار 2 نوع بخاری برقی ذکر شده با یکدیگر کمی متفاوت هستند، بد نیست بدانید که رایج‌ترین و پرمتقاضی‌ترین خدمات در تعمیرات انواع بخاری‌های برقی شامل موارد زیر است:

 • تعمیر سیم هیتر برقی
 • رفع بوی بد بخاری برقی
 • تعمیر بخاری برقی آراسته
 • تعمیر بخاری برقی فن دار
 • تعمیر بخاری برقی دلونگی
 • تعمیر هیتر برقی پارس خزر
 • تعمیر بخاری برقی سه شعله
 • سرویس ساختار بخاری برقی
 • تعویض قطعات بخاری برقی فن دار
 • تعمیر المنت شیشه ای بخاری برقی
 • تعمیر بخاری برقی آراسته مدل 2000 فن دار

 

چگونه می‌توانیم هزینه تعمیر بخاری برقی را کاهش دهیم؟

در این بخش می‌خواهیم به نکات مهم در استفاده از بخاری برقی در زمستان بپردازیم. مانند هر وسیله برقی دیگر نحوه استفاده از بخاری برقی اهمیت دارد. با رعایت این نکات می‌توانید از پرداخت هزینه برای تعمیر بخاری برقی تا مدت‌ها پیشگیری کنید:

 • یکی از مواردی که کمتر به آن توجه می‌شود، روشن گذاشتن بخاری به مدت طولانی است، بهتر از هر از چند ساعتی بخاری را خاموش کنید و مجدد روشن کنید.
 • بهتر است بدنه بخاری برقی با پارچه خیس نشویید؛ زیرا قرار گرفتن بخاری برقی در معرض آب باعث خراب شدن زودهنگام ان می‌شود.
 • اگر مشاهده کردید که بدنه بخاری برقی اتصال کرده است، دستگاه را از برق خارج کنید. اگر اتصالی ادامه داشت، با متخصص تماس بگیرید.
 • اگر در کابل برق آن خرابی یا زدگی مشاهده می کنید، قبل از خراب شدن کامل آن را عوض کنید.
 • بهتر است دوشاخه بخاری برقی را به سه راهه برق وصل نکنید. امکان اتصال وجود دارد.
 • یک مثل انگلیسی می‌گوید: "من آنقدر ثروتمند نیستم که جنس ارزان بخرم!" پس هنگام خرید بخاری برقی یا هر وسیله دیگری، بهترین مدل را خریداری کنید تا کمتر به تعمیرات یا خرید وسیله جدید نیاز پیدا کنید.
 • برای کاهش هزینه، می‌توانید از بهترین متخصص تعمیر بخاری برقی در شهر خودتان کمک بگیرید. متخصصین می‌توانند به سرعت دستگاه شما را عیب یابی کنند. 

 

نحوه ثبت سفارش تعمیر بخاری برقی در "خدمت از ما"

با وجودی که بخاری‌های برقی دستگاه‌های بسیار پیچیده ای نیستند، آن‌ها هم گاهی خراب می‌شوند و دانش، مهارت، و رعایت نکات ایمنی در انجام تعمیرات آنها حرف اول را می‌زند. متحصصین ما برای خدمت رسانی به شما در محل آماده هستند.

در صورتی که قصد دارید از خدمات تعمیر بخاری برقی در محل در تهران، شیراز و یا اصفهان و سایر شهرهایی که در پایین صفحه مشاهده می‌کنید، استفاده کنید، درخواست خود را در "خدمت از ما" به رایگان و بدون پرداخت هزینه ثبت کنید و از بهترین تعمیرکار بخاری برقی فن دار و تابشی در شهر خود قیمت بگیرید، و با توجه به پروفایل آنها و نظرات سایر کاربران، بهترین تعمیرکار را برای انجام تعمیر هیتر برقی خود در محل و منزل انتخاب کنید.

امتیاز دهید

4.94 امتیاز از 73 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
تعمیر بخاری برقی

نظرات

حسین ذوالفقاری
حسین ذوالفقاری
4.4
275 خدمت موفق
تعمیر بخاری برقی
احمد عابدینی

بسیار تو کارشون که تعمیر بخاری بود وارد بودند و بموقع و مسئولانه کا رو تموم کردند

حسن فرش نما
حسن فرش نما
4.8
27 خدمت موفق
تعمیر بخاری برقی
جلیل بیرامزاد

بسیار خوش برخورد و محترم. خودشون اومدن از دم خونه بخاری رو گرفتن بردن تعمیر کردن و آوردن. سریع هم انجام دادن و با دقت.

لطیف حاتمی
لطیف حاتمی
3.9
225 خدمت موفق
تعمیر بخاری برقی
سحر نعمتی

با سلام به عوامل برنامه خدمت از مااین آقا خیلی رفتار محترمانه داشتنو خداروشکر به محض درخواست من نزدیک ما بودن و سریعا خودشونو رسوندن و مشکل مارو توی این سرما حل کردن دستمزد خیلی عالی گرفتن.حلالشون

مجله "خدمت از ما"

محلی برای حل چالش های روزمره
مشاهده مجله
مجله خدمت از ما
loading