قیمت نصب شومینه در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه نصب شومینه" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (اجرت کار)
در حال بروز رسانی قیمت ...

شما در کدام شهر به نصب شومینه نیاز دارید؟

نصب شومینه را به متخصصش بسپار

یکی از خدمات پردرخواست "خدمت از ما" نصب شومینه است که توسط مجرب‌ترین و باتجربه ترین نصاب شومینه ارائه می‎شود. نصب شومینه گازی و انواع دیگر آن با توجه به شرایط و دکوراسیون فضای مورد نظر شما باید انجام شود. نصب شومینه گازی و یا نصب شومینه سنگی، علاوه بر گرم کردن محیط خانه که کاربرد اصلی آن است، به فضا و محیط شما زیبایی دو چندان می‌دهد.

اگر برای دریافت خدمات طراحی، ساخت و نصب شومینه به دنبال نصابان شومینه در شهر خود هستید، پس روی ما حساب کنید. سرویس راه اندازی و نصب انواع شومینه از قبیل نصب شومینه سنگی، نصب شومینه گازی، شومینه برقی، شومینه هیزمی، شومینه دیواری، شومینه آجری، شومینه گازی دیواری، شومینه کلاسیک، شومینه گازی مدرن و باربیکیو آجری در اختیار شما قرار گرفته است.

برای دریافت خدمات نصب شومینه و راه اندازی شومینه به شما بهترین، با‌تجربه ترین و متبحرترین نصاب شومینه را معرفی می‎‌کنیم. در ادامه این محتوا با ما همراه باشید تا با انواع شومینه، نحوه انتخاب بهترین نصاب شومینه و همچنین عوامل موثر بر قیمت ساخت شومینه گازی و قیمت اجرای شومینه سنگی و... آشنا شوید.

 

نصب شومینه

 

 

خدمات طراحی، اجرا و نصب شومینه

همان طور که انتظار می‌رود، نصب شومینه بسته به نوع سوخت شومینه یا مدل شومنیه متفاوت است. نصابان شومینه قادر به ارائه خدمات نصب و راه اندازی انواع شومینه و خدمات دیگر که در زیر بیان شده، هستند:

 • طراحی شومینه با توجه به شرایط و سلیقه شما
 • ساخت شومینه در انواع مختلف
 • توضیح درباره نحوه راه اندازی شومینه
 • نصب شومینه دیواری
 • نصب شومینه برقی
 • نصب شومینه گازی
 • نصب شومینه سنگی
 • نصب شومینه گازی دیواری
 • نصب شومینه هیزمی
 • نصب شومینه آجری

 

انتخاب نوع شومینه

قبل از پیدا کردن و انتخاب نصاب، برای نصب شومینه گازی، سنگی و سایر مدل‌های دیگر آن، لازم است که نوع شومینه‌ای که قصد ساخت یا نصب آن را دارید، انتخاب کنید. مهمترین مسئله اینست که، متناسب با بودجه و کاربرد و همچنین متناسب با دکوراسیون منزل خود بهترین نوع آن را انتخاب کنید.

در اینجا اطلاعات مختصری در اختیارتان قرار می‌دهیم تا بتوانید انتخاب درستی داشته باشید، اما در یک محتوای کاملتر هم به آن پرداخته ایم که برای خواندن آن می‌توانید به مطلب "انواع شومینه" مراجعه کنید.

 به شما توصیه می‌کنیم که در انتها از یک نصاب شومینه هم مشورت بگیرید تا براساس تجربه و دانش خود محیط و محدودیت‌های احتمالی را بررسی کند و با توجه به نیاز و شرایط شما، بهترین گزینه برای نصب شومینه را پیشنهاد دهد.

 

نصاب شومینه

 

انواع شومینه بر اساس سوخت مصرفی

 • نصب شومینه هیزمی: شومینه هیزمی از نوعی است که سوخت اصلی آن ها هیزم و چوب است. در خانه استفاده از آن ها منسوخ شده است.
 • نصب شومینه برقی: شما با نصب شومینه برقی، باید سوخت اصلی آن را از طریق برق شهری تامین کنید؛ به این صورت که الکتریسیته تبدیل به گرما شده و فضای مورد نظر را گرم می‌کند؛ اما این نوع از شومینه به دلیل مصرف بالای برق آن بیشتر جنبه دکور دارد.
 • نصب شومینه گازی: در میان تمامی مدل های شومینه، طراحی و نصب شومینه گازی، به علت نوع سوخت مصرفی آن و به دلیل گرمای مطلوب و مصرف انرژی مناسب پرطرفدارتر است، به خصوص که در آپارتمان‌ها و منازل امروزی کاربرد زیادی دارد.

 

مزایای نصب شومینه برقی چیست؟

در بین انواع شومینه، شومینه برقی از استانداردهای گرمایشی بالاتری برخوردار است، درست است که نصب شومینه برقی مصرف بیشتر برق را به دنبال دارد، اما مزایایی دارد که عبارتند از:

 • امنیت و پاکیزگی محیط
 • گرمادهی مناسب به محیط
 • صرفه جویی در مصرف انرژی
 • استفاده راحت و آسان از آن
 • زیبا کردن محیط دکور منزل

 

قیمت ساخت شومینه گازی بیشتر است یا ساخت شومینه هیزمی؟

راه اندازی شومینه برای انواع شومینه متفاوت است. راه اندازی شومینه براساس مواردی مانند طراحی دودکش شومینه، نوع شومینه و ... متفاوت است. 
افراد بسیاری طرفدار شومینه هیزمی هستند به دلیل حس نوستالژیک که منتقل می کند اما راه اندازی شومینه و نگهداری شومینه هیزمی پرهزینه است و بخش زیادی از گرمای تولید شده، توسط دودکش به بیرون از ساختمان منتقل می شود. این نوع شومینه بیشتر مناسب خانه‌های با متراژ زیاد و ویلا و باغ است.

شومینه های گازی مدرن تر هستند و بنابراین بسیار پرکاربرد هستند. باید توجه داشت که در نصب شومینه گازی، به دلیل اینکه سوخت مورد نیاز آن به وسیله گاز تامین می‌شود، یاید هنگام ساخت و نصب شومینه گازی، فضایی برای لوله کشی گاز و همچنین نصب دودکش برای خارج شدن دود، در نظر گرفت.

اما به طور کلی، قیمت ساخت شومینه هیزمی، نسبت به قیمت ساخت شومینه گازی بیشتر می‌باشد.

 

مزایای نصب شومینه گازی چیست؟

 • گرما دهی بیشتری نصبت به سایر شومینه ها دارد.
 • ساخت و نصب شومینه گازی در ابعاد و مدل های متنوع انجام می شود.
 • فضای بیشتری را گرم می کند.
 • سوخت مصرفی آن گاز است که راحت تر از هر چیزی در دسترس افراد می‌باشد.
 • از مزایای دیگر نصب شومینه گازی، می توان به این مورد اشاره کرد که قابل تبدیل به شومینه هیزمی است.

 

نصب شومینه گازی

 

بهترین محل برای نصب شومینه گازی و انواع دیگر آن

معمولا نصب شومینه در فضاهای بسته و وسط سالن انجام می‌شود تا به خوبی گرما را انتقال دهد. نصب شومینه برقی در مکان های مرطوب و یا در فضاهای باز خطراتی را به همراه دارد. قبل از نصب شومینه گازی، نصب شومینه سنگی و سایر مدل‌های دیگر آن با نصاب شومینه مشورت کنید تا مکان مناسبی را در خانه خود پیدا کنید.

 

آماده سازی قبل از نصب شومینه یعنی چه؟

شومینه تنها یک وسیله گرمایشی محسوب نمی‌شود و این روزها تبدیل به یک وسیله تزیینی و جزیی از دکوراسیون محسوب می‌شود برای زیبایی بخشیدن بیشتر به فضای خانه، بهتر است قبل از نصب شومینه گازی، دیوار کاذب جای گذاری کنید؛ اگر در دیوار فرورفتگی وجود دارد نیازی به این کار نیست. یک نصاب شومینه به خوبی می‌تواند شما را در نکات قبل از نصب شومینه گازی، سنگی و... راهنمایی کند.

(محتوای پیشنهادی: تبدیل شومینه قدیمی به مدرن)

 

مزیت خدمات نصب شومینه "خدمت از ما"

"خدمت از ما" یک بازار آنلاین خدمات است که همواره سعی می‌کند تجربه خوبی از درخواست خدمات به صورت آنلاین، از جمله خدمت نصب شومینه، تعمیر شومینه و... برایتان رقم بخورد. از جمله این خدمات در ارتباط با نصب شومینه، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • معرفی بهترین نصاب شومینه و دسترسی به تمامی نصابان شهر خود
 • اعزام سریع افراد با‌تجربه در محل شما و حضور به موقع طبق ساعت درخواستی
 • استفاده از قطعات اصلی مورد نیاز برای نصب شومینه
 • مشاهده و مقایسه قیمت‌های پیشنهادی نصاب شومینه قبل از درخواست نهایی
 • نظارت بر روی قیمت نصب شومینه گازی از سوی کارشناسان

 

چرا برای نصب شومینه به یک متخصص باتجربه نیاز است؟

همان طور که اطلاع دارید نصاب شومینه بسته به این که کدام یک از انواع شومینه، از جمله شومینه گازی، سنگی، دیواری و... را درخواست می‌دهید، باید مهارت و تجربه ی کافی در زمینه نصب شومینه مورد نظر را داشته باشد و تمامی جوانب و شرایط لازم برای آن را در نظر بگیرد.

حتی گاهی راه اندازی شومینه نیاز به کار بنایی هم دارد، در این صورت گروه نصابان "خدمت از ما" تمام مشورت‌ها و راهنمایی‌های لازم را به شما ارائه داده و در مراحل ساخت و آماده سازی محل نصب شومینه همراه شما هستند.

در ادامه به سوالات متداول شما پیرامون نصب شومینه گازی و نصابان شومینه، پاسخ می‌دهیم.

 

آیا بعد از نصب شومینه گازی و سنگی، سیستمی برای ارزیابی نصاب شومینه وجود دارد؟

البته که وجود دارد. به جهت آسودگی خاطر شما و بالا بردن کیفیت خدمات، گروه پشتیبانب ما، بعد از انجام نصب شومینه با شما در ارتباط بوده تا نظر شما را بابت کیفیت کار و نیز در مورد میزان رضایت شما از نصاب شومینه جویا شویم.

بدین ترتیب ما همواره از میزان کیفیت کار سرویسکاران و نصابان اطلاعاتمان را به روز می‌کنیم و این کار موجب می‌شود که مشتری‌هایمان در مورد کیفیت نصب شومینه اطمینان خاطر داشته باشند. چنان چه هر گونه انتقاد یا پیشنهادی در خصوص کیفیت خدمت رسانی داشتید، می‌توانید با کارشناسان بخش پشتیبانی ما آن را در میان بگذارید.

 

قیمت اجرای شومینه سنگی

 

مدت زمان نصب شومینه توسط نصاب شومینه چقدر است؟

همان طور که می‌دانید از آنجایی که نصب شومینه نیاز به مقادیری کار بنایی دارد، می‌توان حدس زد که نصب شومینه تقریبا زمان بر است. اما نگران نباشید، اگر آن را توسط نصاب شومینه مجرب و ماهر "خدمت از ما" انجام دهید زمان کمتری را صرف این کار می‌کنید. چرا که تجربه زیاد نصاب شومینه در نصب شومینه باعث می‌شود که نه تنها کار نصب شومینه بهترین نحو ممکن انجام می‌گیرد بلکه زمان کمتری هم صرف نصب و یا راه اندازی شومینه شود.

 

مدت زمان رسیدن نصاب شومینه به محل شما چقدر است؟

در شهرهای بزرگی مانند تهران، به دلیل بزرگ بودن شهر، خدماتی مثل نصب شومینه را به صورت محله ای پوشش می‌دهیم. به همین دلیل به محض درخواست شما، ما بهترین و نزدیک ترین نصاب شومینه را به شما معرفی می‌کنیم.

اکنون بسته به محل سکونت شما و بسته به این که در چه ساعتی به خدمات نیاز دارید، مدت زمان رسیدن نصاب به محل شما متغیر است. با این حال تمام تلاش خود را می‌کنیم تا در اسرع وقت خدمت رسانی کنیم.

 

آیا نصاب شومینه توانایی نصب انواع شومینه را دارد؟

البته که نصاب شومینه توانایی نصب انواع شومینه از جمله شومینه سنگی، شومینه برقی، شومینه گازی، شومینه هیزمی، شومینه آجری، شومینه دیواری و کلاسیک و شومینه الکلی و حتی باربیکو آجری را دارد. ولی طبیعی است که برای مثال نصاب شومینه ای که بیشتر به نصب شومینه گازی پرداخته در نصب این مدل شومینه ماهرتر و زبردست تر است.

لذا توصیه ما به شما این است که هنگام درخواست خدمات نصب شومینه، مدل شومینه درخواستی را ذکر کنید، بدین ترتیب همکاران ما مرتبط‌ترین سرویسکار و نصاب مورد نظر را به شما معرفی می‌کنند.

 

قیمت نصب شومینه چگونه مشخص می‌شود؟

در "خدمت از ما" قیمت و هزینه نصب شومینه یا همان اجرت و دستمزد نصاب شومینه مطابق با تعرفه های استاندارد و سازمانی تعیین می‌شود.  قیمت نصب و ساخت شومینه گازی و سایر مدل‌های دیگر هم به عوامل مختلفی بستگی دارد، به همین دلیل نمی توان قیمت دقیقی برای آن مشخص کرد. 

برای دانستن حدود هزینه نصب و قیمت ساخت شومینه گازی و سایر مدل‌های دیگر، می توانید به نمودار بالای صفحه مراجعه کنید؛ اما برای دانستن قیمت دقیق با توجه به شرایط خود، کافی است در سایت "خدمت از ما " یک درخواست رایگان ثبت کنید و به سوالاتی که از شما پرسیده می‌شود پاسخ دهید تا متخصصین ما بعد از چند دقیقه، قیمت پیشنهادی خود را ارسال کنند.

 

عوامل موثر بر قیمت نصب شومینه گازی و سایر مدل ها

قیمت نصب شومینه گازی و مدل های دیگر، بسته به محل سکونت شما و نیز بسته به این که از کدام یک از انواع شومینه مثل شومینه دیواری برقی، شومینه برقی ال سی دی، شومینه گازی، شومینه سنگی، شومینه هیزمی، شومینه دیواری، شومینه آجری و ... استفاده می‌کنید، متفاوت است.

همان طور که گفتیم در بعضی موارد، نصب و راه اندازی شومینه به مقداری کار بنایی هم نیاز دارد. در این صورت قیمت مواد و مصالح بنایی نیز به صورت جداگانه محاسبه می‌گردد و در نهایت در قیمت اجرای شومینه سنگی و گازی موثر هستند. 

همانطور که گفته شد قیمت نصب شومینه و دستمزد نصاب شومینه با توجه به تعرفه های استاندارد و نوع خدمات و درخواست شما، تعیین می‌شود. همچنین شما هنگام ثبت درخواست رایگان در سایت، به چندین نصاب شومینه متصل شده و قیمت هایی از سوی نصاب شومینه به شما پیشنهاد می‌شود که با این حساب کار شما بسیار راحت می‌شود.

 

قیمت ساخت شومینه گازی

 

امیدواریم مطالبی که درباره نصب شومینه و راه اندازی انواع شومینه بیان شد، برایتان مفید و مؤثر باشد. هدف ما اینست که شما را با زوایای کلی خدمت آشنا کنیم و اطلاعاتی درباره نحوه تعیین هطینه نصب و قیمت ساخت شومینه گازی و سایر مدل‌های دیگر به شما بدهیم؛ چرا که معتقدیم با داشتن یک دید کلی بهتر می‌توانید نصاب شومینه را انتخاب کنید و بر مراحل نصب شومینه گازی یا هیزمی نظارت داشته باشید.

علاوه بر آن برای دیگر خدمات گرمایشی مثل سرویس و تعمیر شومینه می توانید به راحتی از طریق سایت یا اپلیکیشن "خدمت از ما" اقدام به ثبت سفارش کنید.

4.5 امتیاز از 1760 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
نصب شومینه

نظرات

رسول اکبرپور
رسول اکبرپور
5.0 (از 6 نظر)
6 خدمت موفق
نصب شومینه
هادی جلیل یان

با عرض سلام و خسته نباشید متخصص مورد نظر با نهایت تخصص و کاربرد تمام مراحل را انجام داده بسیار خوش برخورد و موادب میباشد با تشکر از شما

میثم الطافی
میثم الطافی
5.0 (از 26 نظر)
24 خدمت موفق
نصب شومینه
سمیه میرزائی

کیفیت انجام کار عالی بودن سروقت تشریف آوردن و نحوه برخورد کاملا محترم و متشخص بودن و سریع کارو به نحوه احسنت به انجام رسوندن ممنون واقعا برای هرکاره تاسیساتی پيشنهاد میشن .

سهراب سوری
سهراب سوری
5.0 (از 28 نظر)
34 خدمت موفق
نصب شومینه
یعقوب خدابنده

سرعت تخصص دقت اخلاق آدم خوش برخورد کار بلد با آدم راه میاد این خیلی عالیه کارش براش مهمتره تا پول مشاور خیلی خوبی هم هست

در این شهرها می توانید سفارش نصب شومینه را ثبت کنید: