قیمت نصب شومینه در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه نصب شومینه " با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (اجرت کار)
 • 80,000 تومان
 • 100,000 تومان
 • 150,000 تومان
 • 200,000 تومان

شما در کدام شهر به نصب شومینه نیاز دارید؟

نصب شومینه را به متخصصش بسپار

یکی از خدمات پردرخواست "خدمت از ما" نصب شومینه است که توسط مجرب‌ترین و باتجربه ترین نصاب شومینه ارائه می‎شود. اگر برای دریافت خدمات نصب شومینه به دنبال نصابان شومینه در شهر خود هستید، پس روی ما حساب کنید. سرویس راه اندازی و نصب انواع شومینه از قبیل نصب شومینه سنگی، نصب شومینه گازی، شومینه برقی، شومینه هیزمی، شومینه گازی، شومینه دیواری، شومینه آجری، شومینه گازی دیواری، شومینه کلاسیک، شومینه گازی مدرن و باربیکیو آجری در اختیار شما قرار گرفته است. برای دریافت خدمات نصب شومینه و راه اندازی شومینه به شما بهترین، با‌تجربه ترین و متبحرترین نصاب شومینه را معرفی می‎‌کنیم.

 

نصب شومینه

 

 

خدمات نصب شومینه

همان طور که انتظار می‌رود، نصب انواع شومینه بسته به نوع سوخت شومینه یا مدل شومنیه متفاوت است. نصابان شومینه قادر به ارائه خدمات در نصب و راه اندازی انواع شومینه هستند:

 • نصب شومینه دیواری
 • نصب شومینه برقی
 • نصب شومینه گازی
 • نصب شومینه سنگی
 • نصب شومینه گازی دیواری
 • نصب شومینه هیزمی
 • نصب شومینه آجری

 

انتخاب نوع شومینه

قبل از پیدا کردن و انتخاب نصاب شومینه، لازم است که نوع شومینه ایی که قصد ساخت یا نصب آن را دارید، انتخاب کنید. مهمترین مسئله اینست که، متناسب با بودجه و کاربرد و همچنین متناسب با دکوراسیون منزل خود بهترین نوع آن را انتخاب کنید. در اینجا اطلاعات مختصری در اختیارتان قرار می‌دهیم تا بتوانید انتخاب درستی داشته باشید. به شما توصیه می‌کنیم که در انتها از یک نصاب شومینه هم مشورت بگیرید تا براساس تجربه و دانش خود محیط و محدودیت‌های احتمالی را بررسی کند.

 

نصاب شومینه

 

انواع شومینه بر اساس سوخت مصرفی

 • نصب شومینه هیزمی: سوخت اصلی آن ها هیزم و چوب است. در خانه استفاده از آن ها منسوخ شده است.
 • نصب شومینه برقی: سوخت اصلی با برق شهری است. به دلیل مصرف بالای برق آن بیشتر جنبه دکور دارد.
 • نصب شومینه گازی: در میان تمامی مدل های شومینه به دلیل گرمای مطلوب و مصرف انرژی مناسب پرطرفدارتر است.

 

مزایای نصب شومینه برقی چیست؟

در بین انواع شومینه، شومینه برقی از استانداردهای گرمایشی بالاتری برخوردار است و مزایایی دارد که عبارتند از:

 • امنیت و پاکیزگی محیط
 • گرمادهی مناسب به محیط
 • صرفه جویی در مصرف انرژی
 • استفاده راحت و آسان از آن
 • زیبا کردن محیط دکور منزل

 

نصب شومینه گازی بهتر است یا ساخت شومینه هیزمی؟

راه اندازی شومینه برای انواع شومینه متفاوت است. راه اندازی شومینه براساس مواردی مانند طراحی دودکش شومینه، نوع شومینه و ... متفاوت است. 
افراد بسیاری طرفدار شومینه هیزمی هستند به دلیل حس نوستالژیک که منتقل می کند اما راه اندازی شومینه و نگهداری شومینه هیزمی پرهزینه است و بخش زیادی از گرمای تولید شده، توسط دودکش به بیرون از ساختمان منتقل می شود.
شومینه های گازی مدرن تر هستند و ساخت و نصب شومینه گازی در ابعاد و مدل های متنوع انجام می شود بنابراین بسیار پرکاربرد هستند.

 

قیمت نصب شومینه، هزینه نصب شومینه

 

بهترین محل برای نصب شومینه

معمولا شومینه در فضاهای بسته و وسط سالن نصب می‌شود تا به خوبی گرما را انتقال دهد. نصب شومینه برقی در مکان های مرطوب و یا در فضاهای باز خطاتی را به همراه دارد. قبل از نصب شومینه با نصاب مشورت کنید تا مکان مناسبی را در خانه خود پیدا کنید.

 

آماده سازی قبل از نصب شومینه یعنی چه؟

شومینه تنها یک وسیله گرمایشی محسوب نمی‌شود و این روزها تبدیل به یک وسیله تزیینی و جزیی از دکوراسیون محسوب می‌شود برای زیبایی بخشیدن بیشتر به فضای خانه، بهتر از قبل از نصب شومینه دیوار کاذب جای گذاری کنید. اگر در دیوار فرورفتگی وجود دارد نیازی به این کار نیست. یک نصاب شومینه به خوبی می‌تواند شما را در این زمینه راهنمایی کند.

 

مزیت خدمات نصب شومینه "خدمت از ما"

"خدمت از ما" یک بازار آنلاین خدمات است که همواره سعی می‌کند تجربه خوبی از درخواست خدمات به صورت آنلاین، از جمله خدمت نصب شومینه، برایتان رقم بخورد. 

 • معرفی بهترین نصاب شومینه و دسترسی به تمامی نصابان شهر خود
 • اعزام سریع افراد با‌تجربه در محل شما و حضور به موقع طبق ساعت درخواستی
 • استفاده از قطعات اصلی مورد نیاز برای نصب شومینه
 • مشاهده و مقایسه قیمت‌های پیشنهادی نصاب شومینه قبل از درخواست نهایی
 • نظارت بر روی قیمت نصب شومینه از سوی کارشناسان

 

چرا برای نصب شومینه به یک متخصص باتجربه نیاز است؟

همان طور که اطلاع دارید نصاب شومینه بسته به این که کدام یک از انواع شومینه دیواری، شومینه برقی، شومینه مدرن، شومینه کلاسیک و... را درخواست می‌دهید، به داشتن مهارت و تجربه ی کافی در زمینه نصب شومینه دارد. گاهی راه اندازی شومینه نیاز به کار بنایی هم دارد، در این صورت گروه نصابان "خدمت از ما" تمام مشورت‌ها و راهنمایی‌های لازم را به شما ارائه داده و در مراحل ساخت و آماده سازی محل نصب شومینه همراه شما هستند.

 

آیا بعد از نصب شومینه، سیستمی برای ارزیابی نصاب شومینه وجود دارد؟

البته که وجود دارد. به جهت آسودگی خاطر شما و بالا بردن کیفیت خدمات، بعد از انجام نصب شومینه با شما در ارتباط بوده تا نظر شما را بابت کیفیت کار و نیز در مورد میزان رضایت شما از نصاب شومینه جویا می‌شویم. بدین ترتیب ما همواره از میزان کیفیت کار سرویسکاران و نصابان اطلاعاتمان را به روز می‌کنیم و این کار موجب می‌شود که مشتری های ما در مورد کیفیت نصب شومینه اطمینان خاطر داشته باشند. چنان چه هر گونه انتقاد یا پیشنهادی در خصوص کیفیت خدمت رسانی داشتید، می‌توانید با کارشناسان بخش پشتیبانی ما آن را در میان بگذارید.

 

نصب شومینه هیزمی، نصب شومینه برقی، نصب شومینه گازی، نصب شومینه دیواری

 

مدت زمان نصب شومینه توسط نصاب شومینه چقدر است؟

همان طور که می‌دانید از آنجایی که نصب شومینه نیاز به مقادیری کار بنایی دارد، می‌توان حدس زد که نصب شومینه تقریبا زمان بر است. اما نگران نباشید، اگر آن را توسط نصاب شومینه مجرب و ماهر "خدمت از ما" انجام دهید زمان کمتری را صرف این کار می‌کنید. چرا که تجربه زیاد نصاب شومینه در نصب شومینه باعث می‌شود که نه تنها کار نصب شومینه بهترین نحو ممکن انجام می‌گیرد بلکه زمان کمتری هم صرف نصب و یا راه اندازی شومینه شود.

 

مدت زمان رسیدن نصاب شومینه به محل شما چقدر است؟

در شهرهای بزرگی مانند تهران، به دلیل بزرگ بودن، خدماتی مانند تعمیر پکیج و یا نصب شومینه را به صورت محله ای پوشش می‌دهیم. به همین دلیل به محض درخواست شما، ما بهترین و نزدیک ترین نصاب شومینه را به شما معرفی می‌کنیم.اکنون بسته به محل سکونت شما و بسته به این که در چه ساعتی به خدمات نیاز دارید، مدت زمان رسیدن نصاب به محل شما متغیر است. با این حال تمام تلاش خود را می‌کنیم تا در اسرع وقت خدمت رسانی کنیم.

 

آیا نصاب شومینه توانایی نصب انواع شومینه را دارد؟

البته که نصاب شومینه توانایی نصب انواع شومینه از جمله شومینه سنگی، شومینه برقی، شومینه گازی، شومینه هیزمی، شومینه آجری، شومینه دیواری و کلاسیک و شومینه الکلی و حتی باربیکو آجری را دارد. ولی طبیعی است که برای مثال نصاب شومینه ای که بیشتر به نصب شومینه گازی پرداخته در نصب این مدل شومینه ماهرتر و زبردست تر است. لذا توصیه ما به شما این است که هنگام درخواست خدمات نصب شومینه، مدل شومینه درخواستی را ذکر کنید، بدین ترتیب همکاران ما مرتبط ترین سرویسکار و نصاب مورد نظر را به شما معرفی می‌کنیم.

 

قیمت نصب شومینه

در "خدمت از ما" قیمت و هزینه نصب شومینه یا همان اجرت و دستمزد نصاب شومینه مطابق با تعرفه های استاندارد و سازمانی تعیین می‌شود. لذا بسته به محل سکونت شما و نیز بسته به این که از کدام یک از انواع شومینه مثل شومینه دیواری برقی، شومینه برقی ال سی دی، شومینه گازی، شومینه سنگی، شومینه هیزمی، شومینه دیواری، شومینه آجری و ... استفاده می‌کنید، متفاوت است. همان طور که گفتیم در بعضی موارد، نصب و راه اندازی شومینه به مقداری کار بنایی هم نیاز دارد. در این صورت قیمت مواد و مصالح بنایی نیز به صورت جداگانه محاسبه می‌گردد.

همانطور که گفته شد قیمت نصب شومینه و دستمزد به نصاب شومینه با توجه به تعرفه های استاندارد تعیین می‌شود. همچنین تمامی قیمت هایی که از سوی نصاب شومینه پیشنهاد می‌شود، قبل از درخواست نهایی قابل مشاهده است که با این حساب کار شما بسیار راحت می‌شود.

 

نحوه راه اندازی شومینه

 

امیدواریم مطالبی که درباره نصب شومینه و راه اندازی انواع شومینه بیان شد، برایتان مفید و مؤثر باشد. هدف ما اینست که شما را با زوایای کلی خدمت آشنا کنیم و اطلاعاتی درباره نحوه تعیین قیمت نصب شومینه به شما بدهیم؛ چرا که معنقدیم با داشتن یک دید کلی بهتر می‌توانید نصاب شومینه را انتخاب کنید و بر مراحل نصب و راه اندازی شومینه گازی یا هیزمی نظارت داشته باشید.

امتیاز دهید

4.80 امتیاز از 84 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
نصب شومینه

نظرات

بهمن رستم پور نورعلی
بهمن رستم پور نورعلی
5
6 خدمت موفق
نصب شومینه
امیر همتی

با تشکر از برنامه خدمت از ما اقای رستم پور شومینه بنده رو به بهترین شکل معمکن تحویل من دادن

داریوش بشیری
داریوش بشیری
5
کمتر از 3 خدمت موفق
نصب شومینه
داریوش محمدی

سلام ادم ساکت ومحترم وسربه زیری هست وتمام فکرش رو کیفیت کار است ودستمزدشم واقعا منصفانه هستش ممنون ازشان هستم

حسن رس بند
حسن رس بند
4.7
142 خدمت موفق
نصب شومینه
مهدی نوشاد

ایشان با انصاف زحمتکش و خوش قول هستند و به کارشان مسلط

loading