اپلیکیشن تعمیر خودرو

اپلیکیشن تعمیر خودرو

اگر به دنبال یک اپلیکیشن برای خدمات تعمیرات خودرو هستید اپ خدمت از ما را نصب کنید

 

با اپلیکیشن خدمات خودرو، انجام کارهای تعمیراتی خودروتان روی زمین نمی‌ماند!

 

اپلیکیشن تعمیر خودرو "خدمت از ما"

شاید برایتان سوال باشد که اپلیکیشن تعمیر خودرو یا اپلیکیشن سرویس خودرو شامل چه خدماتی می‌شود؟ آیا تمام موارد تعمیر خودرو در اپلیکیشن درخواست تعمیرکار خودرو ارائه می‌شود؟ هزینه تعمیر خودرو در اپلیکیشن تعمیر خودرو چگونه محاسبه می‌شود؟ بهترین اپلیکیشن تعمیر خودرو چه خصوصیاتی دارد؟ نحوه ثبت سفارش در اپلیکیشن تعمیر خودرو به چه صورت است؟ آیا مکانیک سیار خودرو همان اپلیکیشن تعمیر خودرو است؟ چه خدماتی مربوط به تعمیر خودرو در منزل ارائه می‌شود؟ آیا اپلیکیشن تعمیر خودرو خدمات تعمیر خودرو را در منزل ارائه می‌دهد؟ شما می توانید به رایگان از مشاوره تعمیر خودرو کارشناسان "خدمت از ما" استفاده نمایید. اولین اپلیکیشن تعمیرات خودرو کدام است؟

 

اپليكيشن خدمات خودرو چه خدماتی دارد؟

اپلیکیشن تعمیر خودرو در محل ، تعمیر خودرو انلاین

 

اپلیکیشن تعمیر خودرو "خدمت از ما" یکی از پرطرفدارترین اپلیکیشن های تعمیر خودرو است. دلیل علاقه مندی مشتریان به استفاده از اپلیکیشن تعمیر خودرو "خدمت از ما" رضایتمندی از نحوه ارائه خدمات و دریافت هزینه مناسب است. به طور حتم برای شما هم پیش آمده که به تعمیر خودرو در محل نیاز داشته باشید. شاید برایتان جالب باشد بدانید که بیشتر خدمات مربوط به تعمیر خودرو به کمک اپلیکیشن تعمیر خودرو ارائه می‌شود. امروزه افراد زیادی تعمیر خودرو را در منزل و محل زندگی خود درخواست می‌دهند. برای دریافت خدمات مربوط به تعمیر خودرو بهتر است برای یک بار هم که شده از اپلیکیشن تعمیر خودرو استفاده نمایید. به شما قول می‌دهم از مشتریان دائمی اپلیکیشن تعمیر خودرو شوید!

 

مزایای استفاده از اپلیکیشن تعمیر خوردو "خدمت از ما"

در این قسمت به برخی از مزایای استفاده از اپلیکیشن مکانیک خودرو که در مجموعه "خدمت از ما" ارائه می‌شود اشاره نموده‌ایم.


• ثبت سفارش آنلاین خدمات تعمیر خودرو در روز و ساعتی که شما انتخاب می‌نمایید:

دیگر نیازی نیست که خودرو خود را با استفاده از جرثقیل و با پرداخت هزینه زیاد نزد تعمیرکار با تجربه منتقل نمایید. با استفاده از اپلیکیشن تعمیر خوردو تعمیرکار نزد خودرو شما می‌آید. مشکلات خودرو را بررسی نموده و تعمیر خودرو در محل زندگی شما انجام می‌شود. اما در برخی موارد نیاز است که حتما به تعمیرگاه مراجعه نمایید. که در این گونه موارد تعمیرکاری که به محل شما اعزام شده با ذکر تمامی دلایل به شما کمک می‌کند خودرو را به تعمیرگاه خود منتقل نمایید.

 

با ثبت درخواست در اپلیکیشن، مکانیک سیار در محل شما حاضر می‌شود.

اولین اپلیکیشن تعمیرات خودرو ، تعمیر خودرو پراید


• در کمترین زمان به 7 نفر از تعمیرکاران مورد اعتماد و با تجربه دسترسی خواهید داشت:

در هنگام ثبت سفارش تعمیر خودرو با استفاده از اپلیکیشن تعمیر خودرو بعد از بررسی درخواست حداکثر هفت تعمیرکار خودرو که در نوع درخواست شما مهارت دارند به شما پیشنهاد می‌شوند. همچنین قیمت پیشنهادی خود را اعلام می‌کنند. شما می‌توانید به پروفایل هر یک از تعمیرکاران مراجعه نموده و از میزان تخصص و مهارت هر یک مطلع شوید. همچنین با بازدید از امتیازات و نظرات کاربران قبلی که خدمات تعمیر خودرو در محل را دریافت نموده اند را مورد بررسی قرار دهید. از بین تعمیرکاران پیشنهاد شده بهترین تعمیرکار خودرو را انتخاب نمایید.


• پشتیبانی خدمات دریافتی در اپلیکیشن سرویس خودرو خدمت از ما

بعد از ثبت سفارش و انتخاب تعمیرکارخودرو مورد نظرتان، "خدمت از ما" همچنان همراه شماست. ما تمام تلاش خود را کرده‌ایم که باتجربه ترین و بهترین تعمیرکاران را به شما معرفی نماییم. اما در صورت بروز هر گونه مشکل ما آمده شنیدن نظرات و پیشنهادات شما هستیم. 

 

 

برخی از خدمات ارائه شده توسط اپلیکیشن تعمیر خودرو "خدمت از ما":

 • تعویض لنت جلو خودرو داخلی
 • تعویض لنت جلو خودرو خارجی
 • تعویض لنت عقب خودرو داخلی 
 • تعویض لنت عقب خارجی
 • تعمیر خودرو نیاز به تشخیص متخصص
 • چک کردن روغن موتور خودرو داخلی
 • چک کردن روغن موتور خودرو خارجی
 • تعویض باتری خودرو داخلی
 • تعویض باتری خودرو خارجی
 • تعویض روغن خودرو در محل
 • سرویس دوره ای (بازدید از چرخ‌ها، روغن موتور، روغن ترمز، فیلتر هوا، فیلتر روغن)

 

اپلیکیشن درخواست تعمیرکار خودرو ، اپلیکیشن مکانیک سیار

 

نحوه سفارش آنلاین به کمک اپلیکیشن تعمیر خودرو

شما به راحتی می‌توانید با استفاده از اپلیکیشن تعمیر خودرو درخواست تعمیر خودرو در محل خود را ثبت نمایید. پس از ثبت درخواست شما نزدیکترین تعمیرکاران به محل شما برایتان قیمت پیشنهادی خود را ارسال می‌کنند. پس از دریافت قیمت پیشنهادی می‌توانید به پروفایل هر یک از تعمیرکاران مراجعه نموده و از میزان تخصص، مهارت و تجربه آن‌ها اطلاعات کاملی به دست آورید. همچنین با مشاهده امتیازات و نظرات مشتریان قبلی اپلیکیشن تعمیر خودرو می‌توانید از میزان رضایتمندی مشتریان قبلی آگاهی کسب نمایید.
 

اگر به دنبال یک اپلیکیشن برای خدمات تعمیرات خودرو هستید اپ خدمت از ما را نصب کنید

 

با اپلیکیشن تعمیر خودرو، انجام کارهای تعمیراتی خودروتان روی زمین نمی‌ماند!

در بازار آنلاین "خدمت از ما" برای تمامی خدمات، از چند متخصص به رایگان قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

loading