لیست نرم افزارهای مشاهده دوربین مدار بسته از طریق اینترنت

ثبت درخواست " نصب دوربین مدار بسته "
دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
لیست نرم افزارهای مشاهده دوربین مدار بسته از طریق اینترنت

یکی از دغدغه‌های کسانی که دوربین مداربسته در محل کار یا زندگی خود نصب کرده‌اند، این است که یک نرم افزار کنترل دوربین مدار بسته اندروید داشته باشند تا بتوانند تصاویر دوربین مداربسته خود را توسط موبایل خود در هر جایی که هستند، مشاهده کنند.

در دنیای امروز که تکنولوژی پیشرفت زیادی کرده است، امکان مشاهده تصاویر دوربین مداربسته از طریق اینترنت دور از دسترس نیست، با نصب نرم افزار دوربین مداربسته روی موبایل خود می‌توانید اطلاع دقیق و به موقعی از تصاویر دوربین مداربسته خود داشته باشید.

در این مطلب از مجله «خدمت از ما» چند نمونه از نرم افزارهای مشاهده دوربین مدار بسته از طریق اینترنت را مثال زده‌ایم و بهترین نرم افزار کنترل دوربین مدار بسته اندروید را آموزش خواهیم داد.

 

مشاهده تصاویر دوربین مدار بسته از طریق اینترنت

هنگام خرید دستگاه DVR که به آن دستگاه ذخیره ساز یا دستگاه ضبط نیز می‌گویند، یک CD همراه آن عرضه می‌شود که حاوی برنامه وصل شدن به دوربین مدار بسته است که می‌توانید با استفاده از آن تصاویر قابل ضبط توسط دوربین مداربسته خود را مشاهده و کنترل نمایید.

به دلیل بروز رسانی‌های مکرر یا گم شدن CD ممکن است نرم افزار در دسترس نباشد که در اینصورت می‌توانید به وبسایت برند دستگاه DVR خود مراجعه کنید و نرم افزار را دانلود کنید، سپس طبق آموزشی که در اغلب سایت‌های تولید کننده وجود دارد تنظیمات مربوطه را انجام دهید.

 

امکانات لازم برای مشاهده تصاویر دوربین مداربسته از راه دور

برای انجام این امر فقط کافی است مقدمات کار را فراهم کنید تا بتوانید تصاویر دوربین مدار بسته را از طریق اینترنت مشاهده کنید که مهم‌ترین آنها به شرح زیر است:

 • داشتن دستگاه ذخیره DVR یا NVR
 • اینترنت پرسرعت در محل نصب دوربین مدار بسته
 • برنامه وصل شدن به دوربین مدار بسته
 • Static IP یا Valid IP

 

نرم افزار کنترل دوربین مدار بسته اندروید

 

بهترین نرم افزارهای کنترل دوربین مدار بسته اندروید

در این زمینه نرم افزارهای زیادی برای اندروید و ios وجود دارد که بسیاری از آنها به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گرفته است، نحوه انتقال تصویر توسط هر کدام از این نرم افزارها به یک شیوه انجام می‌شود که در ادامه به معرفی آنها و مزایای هر یک خواهیم پرداخت.

 • نرم افزار انتقال تصویر xmeye
 • نرم افزار انتقال تصویر GDMSS Lite
 • نرم افزار انتقال تصویر ivms4500
 • نرم افزار انتقال تصویر TMeye
 • نرم افزار انتقال تصویر EZVIZ

 

نرم افزار کنترل دوربین مدار بسته اندروید XMeye

نرم افزار  XMeye یک نرم افزار مشاهده دوربین مدار بسته از طریق اینترنت است که برای انتقال تصاویر روی موبایل و از راه دور استفاده می‌شود، این نرم افزار هم برای گوشی های اندروید و هم بر روی گوشی‌های IOS نصب می‌شود.

از بارزترین ویژگی‌های این نرم افزار می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • از اکثر برندهای دوربین پشتیبانی می‌کند
 • امکان عکس گرفتن به صورت آنلاین را می‌دهد
 • قابلیت کنترل دروبین اسپید دام را دارد

 

نرم افزار کنترل دوربین مدار بسته اندروید GDMSS Lite

این نرم افزار یک برنامه وصل شدن به دوربین مدار بسته از راه دور و از طریق WIFI است که می‌توانید به وسیله آن تصاویر دوربین‌های اسپید دام را کنترل نمایید. این نرم افزار یک نسخه پیشرفته تر هم به نام GDMSS Plus دارد.

 

نرم افزار کنترل دوربین مدار بسته اندروید ivms4500

این نرم افزار را برای اندروید می‌توانید از Google Play دانلود کنید، این نرم افزار برای مشاهده آنلاین تصاویر از دستگاه‌های DVR و NVR است، این نرم افزار حتی می‌تواند تصاویر دوربین‌های تحت شبکه را نیز به صورت آنلاین نمایش دهد، پس اگر به دنبال نصب نرم افزار دوربین مداربسته روی موبایل خود هستید تا از راه  دور تصاویر آن را کنترل کنید، این نرم افزار گزینه مناسبی است.

 

نصب نرم افزار دوربین مداربسته روی موبایل

 

نرم افزار کنترل دوربین مدار بسته اندروید TMeye

به وسیله نرم افزار انتقال تصاویر TMeye می‌توانید تمام تصاویر دوربین‌های مختلف اعم از IP، HD و آنالوگ را بر روی موبایل خود و از طریق اینترنت مشاهده کنید. از مهم‌ترین ویژگی‌های این نرم افزار می‌توان به پشتیبانی از چند دستگاه ضبط مختلف DVR (قدیمی و جدید) اشاره کرد.

 

نرم افزار کنترل دوربین مدار بسته اندرویدEZVIZ 

اگر به دنبال نصب نرم افزار مشاهده دوربین مدار بسته از طریق اینترنت هستید، می‌توانید از استورهای دانلود اپلیکیشن، نرم افزار EZVIZ را نصب کنید، این نرم افزار می‌تواند تصاویر دوربین مداربسته را در تاریکی نیز انتقال دهد و این یک ویژگی مهم برای یک نرم افزار مشاهده دوربین مداربسته است.

 

مزایای نصب نرم افزار دوربین مداربسته روی موبایل

ذخیره فیلم یا عکس از روی تصویر آنلاین مهمترین مزیت نصب نرم افزار دوربین مداربسته روی موبایل است که در ادامه برخی از این مزایا را مشاهده خواهید کرد.

 • ارسال هشدار روی موبایل در صورت رخ دادن هر گونه اتفاق
 • امکان کنترل کردن هشدارها و تشخیص هشدار اشتباه
 • امکان چک کردن افراد حاضر در محل نصب دوربین
 • کاهش سرقت توسط کارکنان و دیگر افراد
 • امکان مشاهده مجدد و ذخیره تصاویر از راه دور

اگر شما صاحب کسب و کاری هستید که نگران محل کار خود در زمان‌هایی که حضور ندارید، هستید، می‌توانید اقدام به نصب نرم افزار کنترل دوربین مدار بسته اندروید یا IOS برای موبایل خود کنید تا هر جایی از دنیا که هستید، امکان مشاهده تصاویر دوربین مداربسته از طریق اینترنت برای شما فراهم شود. با آموزشی که در این مقاله آورده شده است، نصب نرم افزار دوربین مداربسته روی موبایل ساده تر از چیزی است که فکر می‌کنید.

اما اگر نیاز به نصب دوربین مداربسته و نصب نرم افزار دوربین مداربسته اندروید داشتید، می‌توانید از متخصصان خبره ای که در این حوزه در خدمت از ما فعال هستند، کمک بگیرید. فقط کافیست به وبسایت یا اپلیکیشن خدمت از ما مراجعه نمایید.

4.4 امتیاز از 1839 رای


نصب دوربین مدار بسته
برای سرویس نصب دوربین مدار بسته از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین