افتادن گوشی موبایل در چاه توالت

ثبت درخواست " لوله بازکنی "
دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
افتادن گوشی موبایل در چاه توالت

افتادن موبایل در چاه توالت از سری مشکلاتی بوده که در هنگام استفاده از سرویس بهداشتی بروز می‌دهد. در هنگام افتادن گوشی در چاه توالت اولین دغدغه افراد یافتن یک راه حل برای سالم بیرون آوردن آن می‌باشد. با دانستن یک سری بایدها و نبایدها در هنگام افتادن گوشی در چاه دستشویی می‌توانید آسیب وارده به این وسیله را به حداقل برسانید.

با تعلل و گذشت زمان ممکن است گوشی افتاده در چاه دستشویی آسیب بیشتری ببیند. البته هر تلفن همراه متناسب با مشخصات و سیستم داخلی با واکنش متفاوتی نسبت به افتادن موبایل در آب مواجه است. با چند راهکار کلیدی و ظریف می‌توانید در هنگام افتادن گوشی در چاه توالت مانع از بین رفتن ویژگی‌های کاربردی این وسیله شوید.

 

 

آنچه بطور حتم بر سرنوشت گوشی افتاده در چاه دستشویی تاثیر مستقیم داشته رفتار افراد و اقدامات انجام شده پس از افتادن گوشی در چاه توالت است. بنابراین در این مطلب با معرفی چندین راهکار کاربردی برای خارج کردن گوشی افتاده در چاه دستشویی با شما همراه خواهیم بود.

 

گوشی افتاده در دستشویی

 

اقدامات ضروری در هنگام افتادن موبایل در چاه توالت

با توجه به افزایش روز افزون قیمت خرید تلفن همراه و نقش ضروری آن در زندگی افتادن موبایل در چاه توالت یک معضل و مشکل اساسی به شمار می‌آید. بنابراین مواجهه با این مشکل در وهله اول افراد را هول زده و مضطرب می‌کند. در این میان قبل از اطلاع به افراد متخصص یا در حین آن، انجام یک سری اقدامات در جلوگیری در آسیب جدی به گوشی افتاده در چاه دستشویی تاثیر بسزایی دارد.

 

اقدامات ضروری در هنگام افتادن موبایل در چاه توالت

 

 این اقدامات می‌تواند از زمان افتادن موبایل در چاه توالت تا لحظه خروج گوشی افتاده در چاه دستشویی را در بر گیرد که در صورت رعایت اوصول در ممانعت از سوختن گوشی نقش مهمی دارند. توجه داشته باشید از انجام هر گونه اقدامی مثل فنر زدن لوله فاضلاب یا ریختن آن در چاه توالت خودداری کنید.در بخش بعدی به بررسی هفت مرحله اساسی در هنگام افتادن گوشی در چاه توالت به شرح ذیل می‌پردازیم.

 

هفت مرحله درآوردن گوشی از چاه دستشویی

برای خارج کردن گوشی موبایل افتاده در چاه توالت به انجام مراحل ذیل به ترتیب بیان شده بپردازید. اقدامات صورت گرفته در این هفت مرحله در جلوگیری سوختن یا خراب شدن قطعات اصلی تلفن همراه تاثیر بسزایی دارد.

 

1-از یک دستکش برای رعایت اصول بهداشتی استفاده کنید.

توجه داشته باشید محیط سرویس بهداشتی و توالت پر از آلودگی است، اگر تصمیم به خارج کردن تلفن همراه افتاده در چاه توالت دارید، حتما از دستکش استفاده کنید. اگر به دستکش مخصوص دسترسی ندارید از کیسه پلاستیکی برای این کار استفاده کنید. 

 

هفت مرحله درآوردن گوشی از چاه دستشویی

 

2- موقیعت گوشی افتاده در چاه توالت را سریعتر پیدا کنید.

اتلاف وقت ممکن است باعث آسیب رسیدن به تلفن همراه شما شود. در هنگام افتادن گوشی در چاه توالت هر چه سریعتر با بررسی ارتفاع لوله به یافتن گوشی اقدام کنید.

 

3-از ابزار مناسب با ارتفاع لوله فاضلاب استفاده کنید.

ارتفاع لوله فاضلاب را بررسی کنید، این امر به شما این اطلاعات را می‌دهد که برای خارج کردن گوشی افتاده در چاه توالت نیاز به ابزاری مثل انبر دارید یا با دست می‌توانید این کار را انجام دهید. اگر ارتفاع لوله فاضلاب چاه توالت بیش از 30 سانت بوده باید از افراد متخصص با تجهیزات کاربردی در این زمینه کمک بگیرید.

 

افتادن گوشی اپل در توالت

 

4-از وجود گوشی در چاه توالت اطمینان حاصل کنید.

با ابزاری مثل چراغ قهوه ته سیفون و چاه توالت را بررسی کنید، از وجود گوشی در چاه دستشویی پس از افتادن موبایل در چاه توالت اطمینان حاصل کنید.

 

5- به بیرون آوردن گوشی افتاده در چاه اقدام کنید.

با مشاهده موقیعت گوشی و اطمینان از وجود آن در چاه توالت با دست یا انبر مخصوص گوشی همراه را از چاه خارج کنید.

 

افتادن گوشی اپل در توالت

 

6-گوشی افتاده در چاه دستشویی را ضدعفونی کنید.

پس از خارج کردن گوشی افتاده در آب و چاه توالت اگر گوشی روشن است آنرا خاموش و سیم کارت را خارج کنید. سپس با الکل 75 درصد و پد مناسب به ضدعفونی و تمیز کردن آن بپردازید. سپس خشک کردن گوشی با روش‌های مناسب را انجام دهید.

 

گوشی افتاده در چاه دستشویی را ضدعفونی کنید

 

7- گوشی را برای روشن شدن آماده کنید.

پس از انجام اقدامات لازم در هنگام افتادن گوشی در چاه توالت و خارج کردن آن برای آماده سازی موبایل برای روشن شدن آن را 7 ساعت در معرض نور خورشید قرار داده یا با احتیاط با سشوار خشک کنید، سپس برای روشن شدن آن اقدام کنید.

 

افتادن گوشی در چاه دستشویی

 

باید ها و نباید ها در مواجهه با افتادن گوشی در چاه توالت

در بخش قبلی با 7 مرحله اساسی در هنگام افتادن موبایل در چاه توالت آشنا شدید، در این میان انجام ندادن یک سری کارها و یا برعکس اقدام به انجام یک سری موارد در جلوگیری از آسیب گوشی افتاده در چاه تاثیر داشته که در این قسمت به معرفی مهمترین آنها در این زمینه می‌پردازیم.

 

باید ها و نباید ها در مواجهه با افتادن گوشی در چاه توالت

 

  • به هیچ وجه پس از افتادن گوشی در چاه دستشویی در لوله فاضلاب متنهی به آن آب نریزید.
  • به خاطر داشته باشید اصلا سیفون نکشید.
  • حتی اگر در توالت عمومی هستید،جلوی استفاده دیگران از سرویس بهداشتی را در زمان افتادن موبایل در چاه توالت بگیرید.
  • اگر با روش‌های بیان شده قادر به خارج کردن گوشی از چاه توالت نشدید حتما با سرویسکاران متخصص در این زمینه در ارتباط باشید.

چه زمانی امکان خروج گوشی افتاده در دستشویی وجود ندارد؟

یکی ازمشکلاتی که در هنگام افتاده گوشی در چاه توالت رخ می‌دهد، بیرون نیامدن این وسیله از لوله فاضلاب دستشویی است. در این بخش به معرفی مواردی که احتمال بیرون آوردن گوشی پس از افتادن موبایل در چاه توالت را کاهش می‌دهند مورد بررسی قرار می‌دهیم.

  • وجود دو سیفون در دستشویی های بازسازی شده احتمال بیرون آوردن گوشی افتاده در چاه دستشویی را کاهش می‌دهند.
  • گذشت زمان و انجام ندادن اقدامات لازم و سریع ممکن است دسترسی به گوشی افتاده در چاه توالت را کاهش دهد.
  • سیفون در سرویس بهداشتی تعبیه نشده و لوله مستقیم به فاضلاب وصل باشد.
  • انجام اقدامات ناصحیح و استفاده از ابزارات نامناسب مثل سیخ و میله که منجر به خارج شدن گوشی همراه از لوله فاضلاب می‌شود.

 

چه زمانی امکان خروج گوشی افتاده در دستشویی وجود ندارد؟

 

توجه داشته باشید گوشی خارج شده در چاه دستشویی را با روش های مناسب و سریع خشک کنید و قبل از اقدام به خشک کردن آن را روشن نکنید. برای داشتن اطمینان از سلامت گوشی افتاده در چاه توالت از افراد متخصص در هنگام افتادن موبایل در چاه توالت در این زمینه کمک و مشاوره بخواهید.

4.5 امتیاز از 1244 رای


لوله بازکنی
برای سرویس لوله بازکنی از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین