تعمیر لباسشویی حایر

ثبت درخواست "تعمیر ماشین لباسشویی"
دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
تعمیر لباسشویی حایر

خدمات تعمیر لباسشویی حایر در "خدمت از ما" یکی از سرویس‌های پردرخواست تعمیر ماشین لباسشویی است. بالا بودن درخواست برای تعمیرات لباسشویی حایر، به‌دلیل محبوبیت این برند چندملیتی و باسابقه است. خوشبختانه دیگر برای تعمیر لباسشویی حایر نیازی نیست به نمایندگی‌های Haier و تعمیرگاه‌های مجاز آن مراجعه کنید. چند انتخاب ساده در اپلیکیشن ما شما را به نزدیک‌ترین متخصص تعمیر ماشین لباسشویی حایر در شهرتان متصل خواهد کرد.

بررسی دلایل ایرادات رایجی مثل آبریزی ماشین لباسشویی، آبگیری نکردن ماشین لباسشویی و بروز ایراد در قطعاتی مثل تسمه ماشین لباسشویی، برد و سایر موارد در بهینه سازی مصرف انرژی و افزایش طول عمر  ماشین لباسشویی حایر تاثیر بسزایی دارد. 

اگر شما هم صاحب ماشین لباسشویی حایر هستید و دستگاه‌تان مشکل بهم زده است، پیشنهاد می‌کنیم این مطلب را مطالعه کنید. در این مقاله مهمترین دلایل تعمیرات لباسشویی حایر دوقلو، سطلی و ... را  همانند عیب یابی و تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال، ال جی، سامسونگ و سایر برندها معرفی، و روند عیب یابی ماشین لباسشویی حایر قدیمی و جدید را بررسی می‌کنیم.

تعمیر لباسشویی حایر در محل

تعمیر ماشین لباسشویی حایر در محل احتمالا بهترین جنبه این سرویس در بازار آنلاین خدمت از ماست. دریافت تعمیرات لباسشویی حایر در محل به شما اجازه می‌دهد تا در زمان، انرژی و هزینه‌تان صرفه‌جویی کنید، دغدغه جابجایی دستگاه برای تعمیر لباسشویی حایر را نداشته باشید، هر زمان که برای‌تان مناسب‌تر است این خدمات را دریافت کنید، و از نزدیک روی روند تعمیر لباسشویی حایر دوقلو یا سطلی‌تان (تفاوت ماشین لباسشویی درب از بالا و درب از جلو) نظارت داشته باشید.

این همان که «خدمت از ما» برای شما فراهم می‌کند. پیدا کردن متخصصان باسابقه و قابل اعتماد تعمیر ماشین لباسشویی حایر در این بازار آنلاین خدمات آنقدر سریع و راحت انجام می‌شود که دیگر تعمیر ماشین لباسشویی حایر قدیمی یا جدید دغدغه نخواهد بود.

 

عیب یابی ماشین لباسشویی حایر

ماشین لباسشویی حایر قدیمی و حتی جدید، ایرادهای کم‌وبیش مشابهی با برندهای دیگر دارد. روشن نشدن دستگاه، صدای زیاد، مشکلات تخلیه و ... همه نیاز به عیب یابی ماشین لباسشویی حایر برای تعیین قطعه مشکل‌دار، و سپس تعمیر دارند.

هر متخصص تعمیر لباسشویی حایر پیش از آنکه دست به آچار شود، برق دستگاه را چک می‌کند. او سیم‌های برق و چند شاخه متصل به دستگاه را بررسی می‌کند، و از معیوب نبودن فیوز هم مطمئن می‌شود. زیرا دلیل اصلی که بیشتر افراد به تعمیر ماشین لباسشویی حایر نیاز پیدا می‌کنند، به فیوز مربوط می‌شود.

 

تعمیر ماشین لباسشویی حایر سطلی

 

تاثیر مدل در تعمیر ماشین لباسشویی حایر

اگر کمی در فضای وب درباره ماشین‌های لباسشویی Haier جستجو کرده باشید، حتما عباراتی مانند "تعمیر ماشین لباسشویی دوقلو حایر" یا "تعمیر ماشین لباسشویی سطلی حایر" دیده‌اید. چنین عباراتی ممکن است این ذهنیت را ایجاد کند که یک مدل خاص خرابی بیشتری دارد. اما تا به حال چنین موردی از طرف نمایندگی‌ها و تعمیرگاه‌های تعمیرات لباسشویی حایر گزارش نشده است. در ادامه تفاوت‌های این مدل‌ها را کوتاه مرور کرده‌ایم:

 

تعمیر ماشین لباسشویی دوقلو حایر

این مدل با معلق کردن لباس‌ها آنها را می‌شوید. نمونه‌های دوقلو در مقایسه با ماشین لباسشویی سطلی حایر (درب از بالا) آب و پودر کمتری مصرف می‌کنند. ظرفیت مدل‌های دوقلو تا 9 کیلوست. به‌دلیل سرعت بالای چرخش مخزن این مدل، لباس‌ها پس ار شستشو چروک بیشتری دارند.

 

تعمیر ماشین لباسشویی سطلی حایر

صاحبان این مدل باید ابتدا مخزن آب را پر کنند؛ و پس از زدن استارت مخزن شروع به چرخش می‌کند. مدل سطلی قیمت پایین‌تری نسبت به سایر مدل‌ها دارد؛ مسئله‌ای که قیمت تعمیر ماشین لباسشویی سطلی حایر را هم تاحدودی پایین می‌آورد. ظرفیت دستگاه‌های سطلی 3 تا 7 کیلو است. مصرف بالای آب و سروصدای بیشتر هم از دیگر ویژگی‌های این مدل است.

 

تعمیر لباسشویی حایر درب از جلو

از مهمترین ویژگی‌های این مدل می‌توانیم به ایجاد کف کمتر و مصرف کمتر پودر لباسشویی اشاره کنیم.

 

تاثیر نگهداری مناسب در تعمیرات لباسشویی حایر

هر مدل ماشین لباسشویی حایر را که داشته باشید، با رعایت یکسری نکات اصولی می‌توانید نیاز به تعمیر لباسشویی حایر را به حداقل برسانید. برای مثال:

  • دستگاه‌تان را نزدیک شیر آب و پریز برق و حتمای روی یک سطح صاف، محکم و تراز قرار دهید.
  • بیش از حد مایع یا پودر شوینده در دستگاه نریزید تا کف زیاد تعمیرات لباسشویی حایر را ضروری نکند.
  • هرگز ماشین لباسشویی هایر دوقلو یا سطلی را بیش از ظرفیت آن پر نکنید، تا مخزن آن مشکل پیدا نکند.
  • با دقت از برنامه‌های شستشو استفاده کنید. پس از شستشوی لباس‌های پرزدار نیز فیلتر دستگاه را به خوبی تمیز کنید.
  • رعایت اصول در نصب و راه اندازی و طریقه نصب شلنگ تخلیه لباسشویی و دیگر تجهیزات لباسشویی حایر را جدی بگیرید.

 

تعمیرات تخصصی لباسشویی حایر

 

دلایل و مشکلات رایج در تعمیرات ماشین لباسشویی حایر

در ادامه رایج‌ترین عیب‌های این دستگاه و قطعه(های) مسئول این ایرادات را توضیح می‌دهیم.

 

تعمیرات لباسشویی حایر به‌دلیل مشکلات چرخه شستشو

گاهی پس از اینکه برنامه شستشو را انتخاب می‌کنید و استارت را می‌زنید، دستگاه در همان لحظات اول یا بعد از چند دقیقه از کار می‌افتد. در این حالت و تقریبا در 99 درصد مواقع، تعمیر لباسشویی حایر به تایمر آن معطوف خواهد شد. اگر هم دستگاه کلا نمی‌چرخد، در عیب یابی ماشین لباسشویی حایر خرابی سوئیچ درب مورد بررسی قرار می‌گیرد.

 

تعمیر خشک کن ماشین لباسشویی حایر

اگر خشک کن دستگاه سروصدای زیادی تولید می‌کند، پیش از تماس با تعمیر لباسشویی حایر به نحوه و میزان بارگیری توجه کنید. بارگیری اشتباه (کمتر یا بیشتر از حد) منجر به تولید سروصدا می‌شود. اگر بارگیری صحیح باشد، برای تعمیر ماشین لباسشویی حایر سراغ کاسه نمد و تعویض بلبرینگ ماشین لباسشویی رفت.

 

تعمیر لباسشویی حایر دوقلو و سطلی به‌دلیل صدای زیاد

خرابی پمپ، یک سوپاپ شکسته و معیوب بودن استیک درب لباسشویی حایر می‌تواند این مشکل را ایجاد کند. متخصص تعمیر لباسشویی حایر با تعویض، و گاهی با تعمیر این قطعات مشکل را رفع می‌کند.

 

ماشین لباسشویی حایر قدیمی و مشکل تخلیه

وجود مشکل در روند تخلیه معمولا دو دلیل می‌تواند داشته باشد:

  • گیر کردن اشیا با لباس‌های کوچک در شلنگ پمپ و یا خود پمپ (که بوی لاستیک سوخته را به دنبال دارد)
  • سوختن پمپ تخلیه و یا وجود ایراد جدی در آن

ایراد هرکدام که باشد، پیشنهاد می‌کنیم کار تعمیرات لباسشویی حایر را به یک تعمیرکار خبره بسپارید تا مشکل بغرنج‌تر نشود.

تعمیر لباسشویی حایر به‌دلیل خیس ماندن البسه

اگر دستگاه پس از پایان شستشو کاملا خیس است و لباس‌ها هم مرطوب هستند، احتمالا پمپ تخلیه ایراد دارد. برای اطمینان از تعمیرات لباسشویی حایر برای پمپ تخلیه، متخصص بعد از شستشو دریچه تخلیه را باز می‌کند، اگر آب زیادی در آن وجود داشته باشد، ایراد از پمپ تخلیه است.

 

بروز نشتی و تعمیرات لباسشویی حایر

تراز نبودن دستگاه، پارگی شیلنگ ورودی یا شیلنگ تخلیه از دلایل احتمالی این ایراد هستند. حتما سریعا با یک متخصص تعمیرات لباسشویی حایر تماس بگیرید تا آب به قسمت‌های دیگر آسیب نرساند.

تعمیر ماشین لباسشویی
برای سرویس تعمیر ماشین لباسشویی از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

loading