تعمیر برد لباسشویی

ثبت درخواست "تعمیر ماشین لباسشویی"
تعمیر برد لباسشویی

تعمیر برد لباسشویی یکی از خدماتی است که برای تمام برندها و مدل‌های ماشین لباسشویی ارائه می‌شود. برد لباسشویی در تمام دستگاه‌ها به‌کار رفته، و قطعات آنها را کنترل می‌کند. یعنی اگر برد ماشین لباسشویی دچار مشکل شود، عملکرد دستگاه کاملا بهم خواهد ریخت. بنابراین، تعمیر برد لباسشویی را نمی‌توان عقب انداخت.

در این مطلب قصد داریم نکات مهم تعمیر برد ماشین لباسشویی در برندهای کنوود، ال جی، پاکشوما و ... را توضیح دهیم. از جمله اینکه نحوه کار این قطعه چیست، چه زمانی به تعمیر برد لباسشویی نیاز داریم، و دلایل خرابی آن چیست.

به‌دلیل نقش مهم این قطعه و قیمت‌های فعلی، پیشنهاد می‌کنیم تا جای ممکن تعمیرات برد لباسشویی را به یک متخصص بسپارید. خدمت از ما به شما کمک می‌کند تا در چند مرحله کوتاه بهترین افراد را برای تعمیر برد لباسشویی‌تان پیدا کنید.

برد لباسشویی چیست و چگونه کار می‌کند؟

برد لباسشویی، یا برد الکترونیکی ماشتی لباسشویی یکی از قطعاتیست که همواره درحال پیشرفت است. هرچه مدل یک دستگاه بالاتر باشد، برد آن هم تخصصی‌تر و پیشرفته‌تر است. این قطعه حساس از فیوزها و خازن‌های ظریفی تشکیل شده است.

وظیفه اصلی برد کنترل و اجرای فرمان‌هایی است که توسط شما از طریق دکمه استارت، تایمر، و دکمه‌های دیگر وارد می‌شود. اهمیت تعمیر برد لباسشویی کنوود، ال جی و هر برند دیگری به‌خاطر وظیفه این قطعه است. اگر برد با هر مشکلی روبرو شود، نه تنها عملکرد کل دستگاه مختل می‌شود، بلکه ممکن است بخش‌های دیگر هم صدمه ببینند.

 

تعمیر برد لباسشویی چه زمانی ضروریست؟

برای اقدام به موقع برای تعمیر برد لباسشویی ال جی یا برندی که شما صاحب آن هستید، لازم است که نشانه‌های خرابی این قطعه را بدانیم. بروز اختلال در فرآیند اجرای برنامه‌های دستگاه، اولین نشانه خرابی برد لباسشویی کنوود، برد لباسشویی اسنوا و باقی برندهاست.

علاوه بر این مورد، از کار افتادن و خاموش شدن پنل جلویی، خاموش شدن ناگهانی هنگام کار و از کار افتادن‌های گاه و بی‌گاه هم خبر از نیاز به تعمیر برد لباسشویی دوو، ایندزیت و ... می‌دهند.

اقدام سریع برای تعمیرات برد لباسشویی این مشکلات را با پرداخت هزینه تعمیر برد ماشین لباسشویی رفع می‌کند. اما اگر آن را عقب بیندازید، ممکن است مجبور به پرداخت چندبرابر هزینه تعمیر برد ماشین لباسشویی شوید.

 

تعمیر برد ماشین لباسشویی ال جی

 

چرا برد لباسشویی خراب می‌شود؟

گفتیم که قطعات تشکیل‌دهنده برد خازن‌ها و فیوزهای حساس هستند. در ادامه مهمترین دلایل خرابی و نیاز به تعمیر برد ماشین لباسشویی سامسونگ و برندهای دیگر را می‌بینید:

  • در صورتی که برق دستگاه نوسان کند، خازن‌ها دچار اتصالی می‌شوند و برد الکترونیکی خواهد سوخت.
  • اگر به هر دلیلی (مثلا کارکرد معیوب قطعات درونی) آب به داخل دستگاه نفوذ کند، سیم‌پیچی داخلی اتصالی می‌کند و باز هم برد خواهد سوخت.

هنگام بروز چنین مشکلاتی، گاهی تعمیر برد ماشین لباسشویی دوو، برد لباسشویی کنوود و ... تنها با تعویض خازن‌ها و فیوزها انجام می‌شود. اما در مواردی (مانند سوختن برد) باید قطعه را تعویض کرد.

 

دلایل تعمیرات برد لباسشویی برندهای مختلف

تعمیر برد لباسشویی برندها و مدل‌های مختلفی را شامل می‌شود. تعمیر برد لباسشویی اسنوا، تعمیر برد ماشین لباسشویی ال جی، سامسونگ و ... تنها برخی از درخواست‌هایی است که متخصصان خبره دریافت می‌کنند.

در ادامه دلایل خرابی برد برندهایی را بررسی می‌کنیم که به‌طور میانگین بیشترین درخواست را برای تعمیرات برد لباسشویی داشته‌اند. همچنین ترفندهایی برای جلوگیری از نیاز به تعمیر این قطعه و پرداخت هزینه تعمیر برد ماشین لباسشویی را به شما می‌گوییم.

 

تعمیرات برد ماشین لباسشویی

 

تعمیر برد لباسشویی کنوود

دلایل سوختن برد لباسشویی کنوود را می‌توانیم در سه دسته کلی قرار دهیم:

  1. نواسانات برقی: با استفاده از یک محافظ برق با کیفیت بالا می‌توان از این مشکل و خرابی برد لباسشویی کنوود جلوگیری کرد.
  2. ریختن آب روی برد: نشتی آب از مخزن جاپودری علت اصلی این مشکل است. ترک برداشتن سقف مخزن جاپودری باعث می‌شود آب روی برد بریزد و باعث سوختن آن شود. نگهداری و استفاده درست این مسئله را به حداقل می‌رساند
  3. عدم رعایت حجم مناسب لباس‌ها: یکی از شایع‌ترین دلایل تعمیر برد ماشین لباسشویی کنوود (بیشتر در مدل‌های بدون تسمه) ریختن لباس بیش از حد در دستگاه است.

 

تعمیر برد لباسشویی ال جی

دلایل نیاز به تعمیر برد لباسشویی ال جی در بیشتر موارد همان دلایلی است که در بخش "چرا برد لباسشویی خراب می‌شود؟" ذکر کردیم. متاسفانه تعمیر برد ماشین لباسشویی ال جی موضوعیت چندانی ندارد، و تقریبا همیشه باید این قطعه را تعویض کرد.

حتما باید از قطعه اورجینال برای تعویض و تعمیر برد ماشین لباسشویی ال جی استفاده کرد تا عملکرد دستگاه تحت تاثیر قرار نگیرد.

 

تعمیر برد لباسشویی ال جی

 

تعمیر برد ماشین لباسشویی پاکشوما

به‌دلیل دسترسی راحت به قطعات این برند، تعمیر برد لباسشویی پاکشوما نسبت به تعمیر این قطعه در برندهای خارجی ساده‌تر است. البته هزینه تعمیر برد ماشین لباسشویی پاکشوما هم به‌صرفه‌تر است.

احتمال عدم نیاز به تعویض کم و احتمال تعمیر برد ماشین لباسشویی پاکشوما تا حد مطلوبی بالاست. تعمیر برد لباسشویی پاکشوما هم مانند سایر برندها با تست کردن آن با ابزار خاص آغاز می‌شود.

 

تعمیر برد لباسشویی اسنوا

اسنوا یکی از برندهای ایرانی محبوب لوازم خانگی در ایران است. استفاده از این برند نیز مزیت دسترسی آسان به قطعات و هزینه مناسب در تعمیر برد لباسشویی اسنوا را به‌دنبال دارد. درکنار استفاده از دستگاه مطابق دفترچه راهنما، حتما از یک محافظ برق باکیفیت هم استفاده کنید تا نیازتان به تعمیر برد ماشین لباسشویی اسنوا را به حداقل برسانید.

تعمیر برد ماشین لباسشویی سامسونگ

حساسیت بالای اجزای تشکیل‌دهنده این برند، درخواست برای تعمیر برد ماشین لباسشویی سامسونگ را همیشه بالا نگه داشته است. کوچکترین نوسان می‌تواند به برد دستگاه‌های این برند آسیب بزند؛ پس محافظ برق را فراموش نکنید. خبر خوب این است که تعمیر برد ماشین لباسشویی سامسونگ امکان‌پذیر است، البته اگر نسوخته باشد.

نکته مهم: اگر آب وارد دستگاه شود، بدنه لباسشویی سامسونگ برق‌دار شده و خطر برق‌گرفتگی وجود دارد.

 

تعمیر برد لباسشویی دوو و ایندزیت

اگر برنامه شستشوی لباس‌ها جابجا انجام می‌شود و لباس‌ها کثیف شسته می‌شوند، مطمئن باشید که به تعمیر برد ماشین لباسشویی دوو و برد لباسشویی ایندزیت نیاز دارید. گذشته از بحث خرابی، امکان سوختن برد لباسشویی دوو و ایندزیت هم وجود دارد که دلایل آن را در بخش‌های قبل توضیح دادیم. البته سانحه‌های آتش‌سوزی نیز باعث سوختن برد لباسشویی می‌شوند.

تعمیر ماشین لباسشویی
برای سرویس تعمیر ماشین لباسشویی از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

loading