تعمیر برد لباسشویی

ثبت درخواست "تعمیر ماشین لباسشویی"
دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
تعمیر برد لباسشویی

تعمیر برد لباسشویی یکی از خدماتی است که برای تمام برندها و مدل‌های ماشین لباسشویی ارائه می‌شود. برد لباسشویی در تمام دستگاه‌ها به‌کار رفته، و قطعات آنها را کنترل می‌کند. یعنی اگر برد ماشین لباسشویی دچار مشکل شود، عملکرد دستگاه کاملا بهم خواهد ریخت. بنابراین، تعمیر برد لباسشویی را نمی‌توان عقب انداخت.

در این مطلب قصد داریم نکات مهم تعمیر برد ماشین لباسشویی در خدمات تعمیر لباسشویی سامسونگ، عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی ارج، بررسی وضعیت و تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما، خطایابی برد و تعمیر ماشین لباسشویی دوو، و در نهایت تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال در کنار سایر برندها ارائه دهیم.

اینکه بدانید نحوه کار این قطعه برد چیست، چه زمانی به تعمیر برد در برندهای مختلف ماشین لباسشویی داریم، و دلایل خرابی آن چیست همگی در کنترل خطاهای مشاهده شده در روند عملکرد این دستگاه تاثیر دارد.

به‌دلیل نقش مهم این قطعه و قیمت‌های فعلی، پیشنهاد می‌کنیم تا جای ممکن تعمیرات برد لباسشویی را به یک متخصص بسپارید. خدمت از ما به شما کمک می‌کند تا در چند مرحله کوتاه بهترین افراد را برای تعمیر برد لباسشویی‌تان پیدا کنید.

 

برد لباسشویی چیست و چگونه کار می‌کند؟

برد لباسشویی، یا برد الکترونیکی ماشین لباسشویی یکی از قطعاتیست که همواره درحال پیشرفت و قابل برنامه ریزی بوده و همانند قطعاتی مثل تسمه ماشین لباسشویی خاصیتی کاملا مکانیکی ندارد. هرچه مدل یک دستگاه بالاتر باشد، برد آن هم تخصصی‌تر و پیشرفته‌تر است. این قطعه حساس از فیوزها و خازن‌های ظریفی تشکیل شده است.

وظیفه اصلی برد کنترل و اجرای فرمان‌هایی است که توسط شما از طریق دکمه استارت، تایمر، و دکمه‌های دیگر وارد می‌شود. اهمیت تعمیر برد لباسشویی کنوود،رفع خطاهای ماشین لباسشویی اسنوا مربوط به این قطعه، ریست ماشین لباسشویی ال جی در حین مشاهده عملکرد ضعیف آن و اقدامات مشابه در هر برند دیگری به‌خاطر وظیفه این قطعه است.

اگر برد با هر مشکلی روبرو شود، نه تنها عملکرد کل دستگاه مختل می‌شود، بلکه ممکن است بخش‌های دیگر هم صدمه ببینند.که تحت تاثیر این امر ایراداتی مثل آبریزی ماشین لباسشویی، اختلال در روند اجرای برنامه شستشوی ماشین لباسشویی سامسونگ و مواردی از این قبیل در حین کارکرد دستگاه دیده می‌شود.

 

تعمیر برد لباسشویی چه زمانی ضروریست؟

برای اقدام به موقع برای تعمیر برد لباسشویی ال جی یا برندی که شما صاحب آن هستید، لازم است که نشانه‌های خرابی این قطعه را بدانیم. بروز اختلال در فرآیند اجرای برنامه‌های دستگاه، اولین نشانه خرابی برد لباسشویی کنوود، برد لباسشویی اسنوا، علائم خرابی ماشین لباسشویی سامسونگ و باقی برندهاست.

علاوه بر این مورد، از کار افتادن و خاموش شدن پنل جلویی، خاموش شدن ناگهانی هنگام کار و از کار افتادن‌های گاه و بی‌گاه هم خبر از نیاز به تعمیر برد لباسشویی دوو بنا بر راهنمای ماشین لباسشویی دوو، ایندزیت و ... می‌دهند.

 

تعمیر برد ماشین لباسشویی ال جی

 

اقدام سریع برای تعمیرات برد لباسشویی این مشکلات را با پرداخت هزینه تعمیر برد ماشین لباسشویی رفع می‌کند. اما اگر آن را عقب بیندازید، همانند اقداماتی برای رفع ایراد در طریقه نصب شلنگ ماشین لباسشویی یا خرابی جاپودری لباسشویی با یک تغییرات ساده قابل رفع نبوده و ممکن است مجبور به پرداخت چندبرابر هزینه تعمیر برد ماشین لباسشویی شوید.

 

چرا برد لباسشویی خراب می‌شود؟

گفتیم که قطعات تشکیل‌دهنده برد خازن‌ها و فیوزهای حساس هستند. در ادامه مهمترین دلایل خرابی و نیاز به تعمیر برد ماشین لباسشویی سامسونگ و برندهای دیگر را می‌بینید:

  • در صورتی که برق دستگاه نوسان کند، خازن‌ها دچار اتصالی می‌شوند و برد الکترونیکی خواهد سوخت.
  • اگر به هر دلیلی (مثلا کارکرد معیوب قطعات درونی) آب به داخل دستگاه نفوذ کند، سیم‌پیچی داخلی اتصالی می‌کند و باز هم برد خواهد سوخت.

هنگام بروز چنین مشکلاتی، گاهی تعمیر برد ماشین لباسشویی دوو، برد لباسشویی کنوود و ... تنها با تعویض خازن‌ها و فیوزها انجام می‌شود. اما در مواردی (مانند سوختن برد) باید قطعه را تعویض کرد.

خرابی این قطعه و رفع مشکلات آن گاها در تعمیرات دیگر لوازم آشپزخانه مثل تعمیر یخچال ارج ،عیب یابی و تعمیر یخچال ال جی، خدمات تعمیر یخچال دوو، تنظیمات مجدد و تعمیر یخچال کنوود وسایر برندها دیده شده و مختص انواع لباسشویی نیست. 

 

دلایل تعمیرات برد لباسشویی برندهای مختلف

تعمیر برد لباسشویی برندها و مدل‌های مختلفی را شامل می‌شود. تعمیر برد لباسشویی اسنوا، تعمیر برد ماشین لباسشویی ال جی، سامسونگ و ... تنها برخی از درخواست‌هایی است که متخصصان خبره دریافت می‌کنند.

در ادامه دلایل خرابی برد برندهایی را بررسی می‌کنیم که به‌طور میانگین بیشترین درخواست را برای تعمیرات برد لباسشویی داشته‌اند. همچنین ترفندهایی برای جلوگیری از نیاز به تعمیر این قطعه و پرداخت هزینه تعمیر برد ماشین لباسشویی را به شما می‌گوییم.

 

تعمیرات برد ماشین لباسشویی

 

تعمیر برد لباسشویی کنوود

دلایل سوختن برد لباسشویی کنوود را می‌توانیم در سه دسته کلی قرار دهیم:

  1. نواسانات برقی: با استفاده از یک محافظ برق با کیفیت بالا می‌توان از این مشکل و خرابی برد لباسشویی کنوود جلوگیری کرد.
  2. ریختن آب روی برد: نشتی آب از مخزن جاپودری علت اصلی این مشکل است. ترک برداشتن سقف مخزن جاپودری باعث می‌شود آب روی برد بریزد و باعث سوختن آن شود. نگهداری و استفاده درست این مسئله را به حداقل می‌رساند
  3. عدم رعایت حجم مناسب لباس‌ها: یکی از شایع‌ترین دلایل عیب یابی تخصصی برد و تعمیر ماشین لباسشویی کنوود  (بیشتر در مدل‌های بدون تسمه) ریختن لباس بیش از حد در دستگاه است.

 

تعمیر برد لباسشویی ال جی

دلایل نیاز به تنظیمات مجدد، عیب یابی برد و تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در بیشتر موارد همان دلایلی است که در بخش "چرا برد لباسشویی خراب می‌شود؟" ذکر کردیم. متاسفانه تعمیر برد ماشین لباسشویی ال جی موضوعیت چندانی ندارد، و تقریبا همیشه باید این قطعه را تعویض کرد.

حتما باید از قطعه اورجینال برای تعویض و تعمیر برد ماشین لباسشویی ال جی استفاده کرد تا عملکرد دستگاه تحت تاثیر قرار نگیرد.

 

تعمیر برد لباسشویی ال جی

 

تعمیر برد ماشین لباسشویی پاکشوما

به‌دلیل دسترسی راحت به قطعات این برند، بررسی آسیب به برد و رفع خرابی ماشین لباسشویی پاکشوما نسبت به تعمیر این قطعه در برندهای خارجی ساده‌تر است. البته هزینه تعمیر برد ماشین لباسشویی پاکشوما هم به‌صرفه‌تر است.

احتمال عدم نیاز به تعویض کم و احتمال تعمیر برد ماشین لباسشویی پاکشوما تا حد مطلوبی بالاست. تعمیر برد لباسشویی پاکشوما هم مانند سایر برندها با تست کردن آن با ابزار خاص آغاز می‌شود.

 

تعمیر برد لباسشویی اسنوا

اسنوا یکی از برندهای ایرانی محبوب لوازم خانگی در ایران است. استفاده از این برند نیز مزیت دسترسی آسان به قطعات و هزینه مناسب در تعویض قطعه برد و تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا، را به‌دنبال دارد. درکنار استفاده از دستگاه مطابق دفترچه راهنما، حتما از یک محافظ برق باکیفیت هم استفاده کنید تا نیازتان به تعمیر برد ماشین لباسشویی اسنوا را به حداقل برسانید.

تعمیر برد ماشین لباسشویی سامسونگ

حساسیت بالای اجزای تشکیل‌دهنده این برند، درخواست برای تعمیر برد لباسشویی سامسونگ را همیشه بالا نگه داشته است. کوچکترین نوسان می‌تواند به برد دستگاه‌های این برند آسیب بزند؛ پس محافظ برق را فراموش نکنید. خبر خوب این است که تعمیر برد ماشین لباسشویی سامسونگ امکان‌پذیر است، البته اگر نسوخته باشد.

نکته مهم: اگر آب وارد دستگاه شود، بدنه لباسشویی سامسونگ برق‌دار شده و خطر برق‌گرفتگی وجود دارد.

 

تعمیر برد لباسشویی دوو و ایندزیت

اگر برنامه شستشوی لباس‌ها جابجا انجام می‌شود و لباس‌ها کثیف شسته می‌شوند، مطمئن باشید که به تعمیر برد ماشین لباسشویی دوو و برد لباسشویی ایندزیت نیاز دارید. گذشته از بحث خرابی، امکان سوختن برد لباسشویی دوو و ایندزیت هم وجود دارد که دلایل آن را در بخش‌های قبل توضیح دادیم. البته سانحه‌های آتش‌سوزی نیز باعث سوختن برد لباسشویی می‌شوند.

تعمیر ماشین لباسشویی
برای سرویس تعمیر ماشین لباسشویی از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

loading