اپلیکیشن خدمات منزل

ثبت درخواست " نظافت منزل "
دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
اپلیکیشن خدمات منزل

اپلیکیشن درخواست خدمات

خدمت از ما، سامانه آنلاین درخواست خدمات فنی و آنلاین منزل است که به شما کمک می‌کند سریع و راحتتر نظافتچی، پرستار، کارواش در محل، لوله کش، بنای ساختمان، برقکار و ... را پیدا کنید.

 

کافی ست به جای نصب اپلیکیشن نظافت منزل، اپلیکیشن خدمات ساختمانی، اپلیکیشن کارواش، اپلیکیشن خشکشویی، اپلیکیشن خدمات فنی، اپلیکیشن قالیشویی، اپلیکیشن خدمات پرستاری یا اپلیکیشن تعمیرات منزل، نرم افزار خدمات منزل "خدمت از ما" را نصب کنید.


 

همه کاربلدها اینجا هستن!

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که در شلوغی و گرفتاری این روزها، نیاز به یکی از خدمات: نظافت، پرستاری کودک و سالمند، کارواش و شستشوی ماشین، لوله کشی، برقکاری، بازسازی ساختمان، کاشی کاری، شیشه بری، برقکاری و سیم کشی، تعمیر لوازم خانگی، تعمیر و نصب لوازم گرمایشی و سرمایشی و... داشتید و به دنبال فرد مناسب برای انجام کارهایتان باشید؟

 

اکثر افراد برای یافتن متخصص و فرد مناسب از دوست و آشناهای خود کمک میگیرند، اما با وجود اپلیکیشن خدماتی (خدمات منزل و محل کار) شما دیگر نیازی نیست در جست و جوی افراد متخصص باشید. شما میتوانید با نصب اپلیکیشن درخواست خدمات "خدمت از ما" درخواست آنلاین خدمات منزل خود را در هر ساعت از شبانه روز ثبت کرده و از بین متخصصین، مناسبترین را انتخاب کنید. همچنین می‌توانید اپلیکیشن خدمت از ما را از کافه بازار یا گوگل پلی دریافت و نصب نمایید.


با اپلیکیشن خدمات منزل خدمت از ما قهوه ات را بنوش!

اپلیکیشن خدمات منزل "خدمت از ما"، با خدمات متنوع و با کیفیت لذت دریافت خدمات را با گوشی‌های موبایل را برای شما به همراه دارد. همزمان که خدمات با کیفیت تجربه می‌کنید، از بابت هزینه سرویس‌ها هم آسوده خاطر می‌شوید. پس با درخواست خدمات از طریق اپ خدماتی (اپلیکیشن خدمات منزل) می‌توانید همزمان که قهوه خود را می‌نوشید، خدمات را به دست حرفه‌ای‌ها بسپارید.

اپلیکیشن درخواست خدمات

 

بیش از 320 نوع خدمت در یک اپلیکیشن درخواست خدمات

اپلیکیشن درخواست خدمات و اپلیکیشن خدمات منزل خدمت از ما با در اختیار داشتن بهترین نیروهای متخصص در بیش از 320 خدمت و سرویس فعال در تهران، کرج، اصفهان، مشهد، شیراز، تبریز، قزوین، کیش، قشم، بوشهر، بندرعباس، کرمان (و به زودی دیگر شهرهای ایران) برای کسانی است که میخواهند شکل دیگری از سفارش خدمات منزل را تجربه کنند.

 

به جای نصب چندین اپلیکیشن، یک اپ را با چندین خدمات نصب کنید!

 • امکان درخواست خدمات نظافت منزل بدون نصب جداگانه اپلیکیشن نظافت منزل
 • امکان درخواست خدمات کارواش در محل بدون نیاز به نصب جداگانه اپلیکیشن کارواش 
 • امکان درخواست خدمات قالیشویی بدون نیاز به نصب جداگانه اپلیکیشن قالیشویی
 • امکان درخواست خدمات خشکشویی بدون نیاز به نصب جداگانه اپلیکیشن خشکشویی
 • امکان درخواست خدمات پذیرایی بدون نیاز به نصب جداگانه اپلیکیشن پذیرایی
 • امکان درخواست خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه بدون نیاز به نصب جداگانه اپلیکیشن خدمات ساختمانی
 • امکان درخواست خدمات تاسیسات و لوله کشی ساختمان بدون نیاز به نصب جداگانه اپلیکیشن تاسیساتی
 • امکان درخواست خدمات تعمیرات و بازسازی ساختمان بدون نیاز به نصب جداگانه اپلیکیشن فنی منزل
 • امکان درخواست خدمات تعمیر لوازم منزل و بدون نیاز به نصب جداگانه اپلیکیشن تعمیرات لوازم خانگی

 

اپلیکیشن خدمات منزل

 

با اپلیکیشن خدمات منزل، دیگر نیازی نیست زنگ بزنید

بهترین روش درخواست خدمات منزل، استفاده از اپلیکیشن خدمات منزل خدمت از ما است، اما این روش تنها روش ممکن ارتباطی نیست. شما از طریق شماره‌های موجود در وب سایت ما و یا رزرو اینترنتی (رایگان) از طریق پر کردن فرم‌های موجود در سایت نیز می‌توانید با ما در ارتباط داشته باشید و خدمات با کیفیت آنلاین را تجربه کنید.

 


اپلیکیشن خدمت از ما: اپلیکیشن کارواش

شما هم از صف و معطلی در کارواش بیزارید؟ شما می‌توانید هرجا که هستید (در منزل یا محل کار) درخواست کارواش دهید تا دیگر در شلوغی و ترافیک برای شستشوی ماشین خود معطل نشده و یک کارواش در محل و بدون انعام را تجربه کنید. 

اپلیکیشن کارواش

 

اپلیکیشن خدمت از ما: اپلیکیشن نظافت منزل

درخواست نظافتچی منزل یکی از پردرخواست ترین خدمات منزل است که روزانه در شهرهای مختلف سفارش‌های بسیاری دارد. از مزایای ثبت سفارش نظافت منزل از طریق اپلیکیشن خدماتی خدمت از ما مطلع هستید؟

 • امکان انتخاب مناسبترین نظافتچی با توجه به نظرات و امتیاز مشتریان قبلی

 • امکان انتخاب نظافتچی آقا و خانم با توجه به نیاز خودتان
 • امکان رزرو از چند روز قبل
 • انتخاب از بین نظافتچی‌های آموزش دیده و گزینش شده

برنامه خدمت از ما فقط یک اپلیکیشن نظافت منزل نیست، شما پس از نصب این اپلیکیشن به تمام متخصصین خدمات منزل دسترسی داشته و می‌توانید در هر ساعت از شبانه روز درخواست خود را ثبت کنید.

 


اپلیکیشن خدمت از ما: اپلیکیشن خدمات فنی

همیشه وقتی برای سیستم برقکشی (لوستر، آیفون، کلید و پریز و...) و تاسیساتی (لوله کشی، شیرآلات آشپزخانه، شیرآلات حمام، شیرآلات آشپزخانه، ترکیدگی لوله‌ها، توالت فرنگی، گرفتگی چاه و لوله‌ها و ...) مشکلی پیش می‌آید، باید خیلی فوری به آن رسیدگی کنید تا خرابی باعث هزینه‌های بیشتر نشود، اما پیدا کردن فوری یک برقکار یا لوله کش حرفه ای و متخصص به راحتی امکان پذیر است؟ با اپلیکیشن خدمات فنی "خدمت از ما" سریع و فوری امکان پذیر است. پس از ثبت درخواست از طریق اپلیکیشن خدمات منزل خدمت از ما، میتوانید مناسبترین متخصص را با توجه به نظرات و مشتریان قبلی رزرو کنید.

 

اپلیکیشن خدمت از ما: اپلیکیشن خدمات ساختمانی

خدمات ساختمانی آنلاین را با اپلیکیشن درخواست خدمات، خدمت از ما تجربه کرده اید؟ کلیه خدمات ساختمانی از جمله سرامیک کاری، بنایی، کاشی کاری، دیوارکشی، گچکاری، ایزوگام، شیشه بری، تخلیه چاه، نصب توری و ... را می‌توانید در اپلیکیشن خدمت از ما درخواست داده و نیروی متخصص را در هر زمینه رزرو کنید.

 


اپلیکیشن خدمت از ما: اپلیکیشن خدمات پرستاری

اگر به دنبال پرستار و مراقب کودک هستید، یا میخواهید برای سالمند خود مراقب و پرستار پیدا کنید و یا بیمار در خانه دارید و نیاز به خدمات پرستاری دارید، علاوه بر تمام خدمات منزل که گفته شد، رزرو و انتخاب پرستار را میتوانید از طریق اپلیکیشن خدمات منزل خدمت از ما درخواست دهید.

 


اپلیکیشن خدمت از ما: اپلیکیشن خدمات منزل

همان طور که تا کنون متوجه شدید، خدمت از ما فقط یکی اپلیکیشن نظافت منزل یا اپلیکیشن کارواش یا اپلیکیشن خدمات فنی یا اپلیکیشن خدمات ساختمانی و... نیست و یک سامانه خدمات منزل است که تمامی خدمات را می‌توانید سفارش دهید.

 

 

با نصب اپلیکیشن خدمات منزل، بدون نیاز به تماس و صرف هزینه و تنها با فشردن چند دکمه، خدمات مورد نیاز شما با سرعت تمام آماده ارائه خواهد بود.

 

4.5 امتیاز از 1759 رای


نظافت منزل
برای سرویس نظافت منزل از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین