اپلیکیشن خدمات فنی منزل

اپلیکیشن خدمات فنی منزل

اگه به دنبال یک اپلیکیشن خدمات فنی منزل هستید اپ خدمت از ما رو نصب کنید.

 

 

با اپلیکیشن خدمات فنی دیگر دنبال هیچ‌گونه نیروی خدماتی‌ نگردید!

همیشه انجام کارهای خدمات فنی منزل مثل  تعمیرات وسایل منزل و نصب و تعمیر لوازم برقی و... جزء امورات روزمره مردم بوده است. از طرفی امروزه با افزایش ترافیک، فشار کارها، شاغل بودن خانم و آقا در بیرون از منزل و... دیگر رمق و زمانی برای انجام این‌جور کارها باقی نمی‌ماند. همچنین این روزها جستجوی کوچه و خیابان برای یافتن نیروی متخصص و کار بلد، دیگر مرسوم نیست، لذا شما امروزه حتماً نیاز به نصب یک اپلیکیشین خدمات فنی خوب و کارآمد بر روی موبایل خود دارید.

 


ویژگی‌های یک اپلیکیشن حرفه‌ای برای ثبت سفارش خدمات فنی

مزایای استفاده از اپلیکیشن خدمات فنی بسیار بیشتر و متفاوت‌تر از استادکارهایی است که به‌صورت سنتی کار می‌کنند. ازاین‌رو شما می‌توانید با نصب اپلیکشین خدمات منزل خدمت از ما از این تفاوت‌ها بهترین بهره را ببرید. برخی از این مزایا عبارت‌اند از:

 • امکان تعیین تاریخ و ساعت حضور متخصص توسط خود کاربر
 • کاربرپسند بودن اپلیکیشن برای راحتی هرچه بیشتر
 • قیمت‌گذاری مناسب و بر اساس نرخ اتحادیه
 • امکان ثبت سفارش برای انجام کلیه خدمات، از طریق فقط یک اپلیکیشن
 • پشتیبانی فعال و پاسخگو، در خصوص سؤالات و مشکلات احتمالی

همهٔ این مزایا و دیگر خدمات فنی منزل باید در قالب یک سرویس و از طریق یک اپلیکیشن خدمات فنی منزل قابل انتخاب باشد تا شما بتوانید طبق نیاز خود آن‌ها را انتخاب نمایید. همچنین ممکن است در برخی موارد شما نیاز به مشاوره و راهنمایی داشته باشید ازاین‌رو اپلیکیشن باید امکان برقراری تماس با تیم پشتیبانی را داشته باشد. باوجوداین مزایا آیا به نظر شما زمان آن فرانرسیده که برای انجام کلیه امور خدمات فنی منزل و محل کار خود اپلیکیشن خدمات آنلاین خدمت از ما را از بازار یا گوگل پلی دریافت نمایید؟

 

همان طور که در تصویر زیر می بینید شما پس از ثبت درخواست خدمات فنی خود، با مشاهده امتیاز، نظرات مشتریان قبلی و پیشینه کاری سرویسکاران در اپلیکیشن، از بین تمام متخصصین مناسبترین فرد را انتخاب کنید.

 

درخواست خدمات ساختمانی منزل از طریق اپلیکیشن خدمات فنی و نظافت خدمت از ما

 

اپلیکیشن خدمات فنی منزل خدمت از ما، مورد اعتمادترین اپلیکیشن

همیشه این سؤال مطرح است که چگونه می‌توان به نیروهای معرفی‌شده توسط اپلیکیشن خدمات ساختمانی خدمت از ما اطمینان کرد و آن‌ها را به خانه یا محل کار خود راه داد؟ در این زمینه باید گفت، وقتی شما از اپلیکیشن درخواست خدمات خدمت از ما نیروی خدماتی درخواست می‌کنید، خیالتان از این موضوع کاملاً راحت باشد، زیرا این افراد قبلاً سابقه‌شان بررسی و هویتشان احرازشده است و همچنین علاوه بر تأیید سلامت اخلاقی، با نظارت کامل و نظرسنجی مستمر از مشتریان، کیفیت کار آن‌ها تضمین می‌گردد.

 

 اپ خدمت از ما ، بهترین اپلیکیشین خدمات فنی منزل برای دریافت بهترین خدمات در کمترین زمان و با مناسب ترین قیمت 


معرفی اپلیکیشن خدمات فنی خدمت از ما به‌عنوان یکی از بهترین اپلیکیشن ها

اپلیکیشن خدماتی خدمت از ما ، با طراحی ساده و کاربرپسند و ارائه بیش از ۱۲۰ نوع خدمت متفاوت، آماده خدمات‌دهی در شهرهای مختلف کشور به شما عزیزان می‌باشد. با نصب این برنامه علاوه بر داشتن یک اپلیکیشن خدمات فنی منزل ، اپلیکیشین خدمات ساختمانی و خدمات منزل را نیز همزمان خواهید داشت!

 

با نصب اپلیکیشن خدمت از ما ، برای اولین درخواست 10 هزار تومن تخفیف بگیر:)

 

 

 چگونه باید اپلیکیشن خدمات فنی خدمت از ما را نصب کنیم؟

برای نصب اپلیکیشن خدمات فنی آنلاین خدمت از ما فقط کافی است با مراجعه به سایت خدمت از ما و یا برنامه های بازار و گوگل پلی به‌راحتی و در عرض چند ثانیه این اپلیکیشن را دریافت نمایید و پس از نصب و ثبت‌نام اولیه، هر زمان که نیاز به خدماتی داشتید مراحل درخواست خدمت موردنظر را تا آخر بروید تا سفارش شما ثبت گردد.

 

اپلیکیشن خدمات فنی چه کاربردهایی دارند؟

امروزه شرکت‌های خدمات آنلاین مانند خدمت از ما برای این به وجود آمده‌اند تا مشکلات خدمات‌دهی سنتی را از حل نمایند؛ و دغدغه انجام کارهای منزل و محل کار را از شما دور کنند. با استفاده از اپلیکیشن خدمات فنی خدمت از ما دیگر لازم نیست برای پیدا کردن نیروی فنی مطمئن یا کارواش و برق‌کار متخصص و مجرب، به سراغ همسایه‌ها و آشنایان بروید، فقط کافی است با انجام چند کلیک انجام تمامی امور خدماتی خود را به متخصصین مجرب و متعهد شرکت خدمات آنلاین خدمت از ما بسپارید.


 

اپلیکیشن خدمات فنی منزل خدمت از ما در چه مواردی قابل‌استفاده است؟

 • خدمات کولرگازی: نصب، سرویس و تعمیر کولرگازی
 • خدمات پکیج و آب‌گرم‌کن: نصب، سرویس و تعمیر پکیج
 • خدمات برق‌کاری: سیم‌کشی، نصب آیفون، نصب آنتن مرکزی و...
 • خدمات جوشکاری: ساخت و اجرا، تعمیر
 • خدمات ساختمانی: نقاشی، نصب کاغذدیواری و...
 • خدمات آب گرم کن: نصب، تعمیر و...
 • ده ها خدمت دیگر ...

همان‌طور که خدمتتان عرض شد شرکت خدمات فنی آنلاین خدمت از ما با انجام بیش از 120 نوع خدمت همیشه و در همه حال کنار شما عزیزان خواهد بود. تا بهترین خدمات را در کمترین زمان با بالاترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت به هموطنان عزیز ارائه دهد.

 

با نصب اپلیکیشن خدمات فنی خدمت از ما، کلیه امور فنی و خدماتی خود را با خیالی آسوده به ما بسپارید.


 

قیمت‌گذاری انجام خدمات فنی، دغدغه‌ای تمام‌نشدنی!

یکی از مهم‌ترین موارد در انجام هر کاری، هزینه آن کار است. در خصوص انجام خدمات منزل و خدمات فنی نیز شفافیت در قیمت و هزینه نهایی خدمات، مسئله‌ای حائز اهمیت است. ازاین‌رو شما می‌توانید برای مواردی که نوع و میزان کار مشخص است مانند خدمات سیم کشی و نصب آب گرمکن بر روی اپلیکیشن خدمات فنی منزل خدمت از ما قیمت را مشاهده نمایید و در مواردی که نیاز به بررسی وجود دارد مانند بازسازی منزل، بنایی و امثالهم سرویس‌دهنده با حضور در محل و ارزیابی میزان کار، قیمت نهایی را تخمین و به شما اعلام می‌نماید.

 

کدهای تخفیف اپلیکیشن خدمت از ما جذابیتی غیرقابل‌انکار!

یکی از مزایای ویژه اپلیکیشن خدمت از ما که همیشه مورد رضایت و استقبال کاربران بوده است، کدهای تخفیف می‌باشد. شما با ثبت هر چه بیشتر سفارش‌ها، امکان دریافت کدهای تخفیف بیشتری را نیز خواهید داشت! همچنین یادتان باشد با دانلود رایگان اپلیکیشن خدمت از ما و ثبت اولین سفارش می‌توانید از  100,000 ریال اعتبار رایگان برای سفارش‌هایتان استفاده کنید.

 

صحبت پایانی

حتماً به خاطر دارید که درگذشته برای انجام هر خدماتی باید شماره‌ای از تعمیرکار یا نصاب آن خدمت درجایی نگه می‌داشتید تا در موقع نیاز آن را پیدا کنید و به سراغش بروید. ولی امروزه با پیشرفت تکنولوژی و گسترش اینترنت فقط کافی است اپلیکیشن خدمات فنی منزل خدمت از ما را بر روی گوشی خود نصب نمایید تا بهترین نصاب‌ها، تعمیرکاران و نیروهای خدماتی را در سریع‌ترین زمان و در محل خود در اختیار داشته باشید.

 

5 امتیاز از 5 رای

اپلیکیشن خدمات فنی منزل

اپلیکیشن خدمات فنی منزل

ثبت رایگان سفارش

مطالب مرتبط با

مطالب مرتبط با

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین
loading