راهنمای خرید سینک ظرفشویی

ثبت درخواست " نصب سینک ظرفشویی "
دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
راهنمای خرید سینک ظرفشویی

مطالعه یک راهنمای خرید سینک ظرفشویی اولین قدم برای پیدا کردن بهترین سینک ظرفشویی ایرانی و خارجی است. سینک ظرفشویی یکی از قسمت‌های مهم آشپزخانه است؛ و همه ما هر روز با آن تعامل داریم. به همین دلیل، بهتر است پیش از خرید سینک جدید، نگاهی به یک راهنمای خرید انواع سینک ظرفشویی بیاندازیم. اگر می‌خواهید بدانید کدام مارک سینک بهتر است؟ بهترین سینک ظرفشویی خارجی و ایرانی کدام است؟ و موارد دیگر، این راهنمای خرید سینک ظرفشویی را تا انتها مطالعه کنید.

راهنمای خرید سینک ظرفشویی: جنس

با توجه به نیاز و شرایط شما، جنس بهترین سینک ظرفشویی ایرانی و یا خارجی می‌تواند متفاوت باشد. سینک ظرفشویی از لحاظ جنس دسته‌های زیر تقسیم می‌شود:

 

سینک ظرفشویی گرانیتی

بسیاری از افراد در راهنمای خرید سینک ظرفشویی دنبال بهترین برند سینک گرانیتی ایرانی و سینک ظرفشویی گرانیتی خارجی می‌گردند. سینک‌های گرانیتی از سنگ گرانیت و رزین ساخته می‌شوند و تنوع بالایی دارند. مشکلات رایج این سینک‌ها مانند شکستن و ترک برداشتن در بهترین مارک سینک ظرفشویی ایرانی و خارجی گرانیتی به کمترین میزان می‌رسد.

 

سینک ظرفشویی سنگی

سینک ظرفشویی سنگی یکی از خاص‌ترین گزینه‌ها در راهنمای خرید انواع سینک ظرفشویی است. سینک ظرفشویی سنگی از بهترین مارک سینک ظرفشویی گرانیتی هم مقاوم‌تر است. یک سینک ظرفشویی سنگی رنگ روشن خراش‌ها را هم بهتر می‌تواند پنهان کند. البته بالا بودن قیمت سینک ظرفشویی سنگی را هم نباید فراموش کرد.

 

سینک ظرفشویی استیل

به جرات می‌توان گفت که پیدا کردن بهترین مارک سینک ظرفشویی استیل ایرانی هدف اصلی افراد از مطالعه راهنمای خرید سینک ظرفشویی است. سینک‌های استیل قیمت مناسبی دارند، مقاوم‌اند، و با هر دکوراسیونی هماهنگ می‌شوند. بهترین سینک ظرفشویی ایرانی بیشتر از جنس استیل است، مانند بهترین مدل سینک ظرفشویی استیل البرز و انواع سینک ظرفشویی اخوان.

 

سینک ظرفشویی شیشه‌ای

این سینک‌ها کمترین محبوبیت را در راهنمای خرید انواع سینک ظرفشویی دارند. دلیل آن مشکلاتی جدی مانند نشان دادن لکه آب، خش برداشتن، احتمال شکستگی و... است که به سادگی ظاهر جذاب‌اش را تحت تاثیر قرار داده است. به همین دلیل، توصیه می‌کنیم حتی بهترین سینک ظرفشویی خارجی که از شیشه است را نخرید.

 

راهنمای خرید سینک ظرفشویی

 

راهنمای خرید انواع سینک ظرفشویی: اندازه

در قسمت دوم از راهنمای خرید سینک ظرفشویی «خدمت از ما» قصد داریم اندازه بهترین سینک‌های ظرفشویی خارجی و ایرانی را بررسی کنیم. توجه به این قسمت بسیار مهم است، تا بتوانید بهترین مارک سینک ظرفشویی را با توجه به نیازتان تهیه کنید.

 

سینک ظرفشویی یک لنگه

نکته مهم در راهنمای خرید انواع سینک ظرفشویی این است که بزرگترین سینک لزوما بهترین سینک نیست. سینک‌های ظرفشویی یک لنگه برای فضاهای کوچک بسیار مناسب هستند. بهترین سینک ظرفشویی ایرانی و خارجی فضای کمی را اشغال، و تمام نیازهای شما را برطرف می‌کند.

 

سینک ظرفشویی دو لنگه

استفاده از بهترین مارک سینک ظرفشویی ایرانی و خارجی که دو لنگه داشته باشد، بسیار راحت است. این سینک‌ها به شما اجازه می‌دهند دو کار متفاوت را همزمان انجام دهید. مثلا می‌توانید در یک لنگه ظرف‌ها را بشویید، و در لنگه دیگر میوه و سبزیجات را. انواع سینک ظرفشویی اخوان، استیل ایرانی و مدل‌ها خارجی انواع مختلفی از این مدل را تولید می‌کنند.

 

راهنمای خرید انواع سینک ظرفشویی

 

راهنمای خرید سینک ظرفشویی: نصب

نوع نصب بهترین سینک ظرفشویی ایرانی و خارجی هم از نکات قابل‌توجه در راهنمای خرید سینک ظرفشویی است. انواع سینک‌های ظرفشویی از نظر روش نصب به دو دسته تقسیم می‌شوند:

 

سینک ظرفشویی توکار

بهترین مارک سینک ظرفشویی، چه ایرانی و چه خارجی، اگر مدل توکار هم داشته باشد پرفروش‌تر خواهد بود. چون این مدل‌ها داخل کابینت نصب می‌شوند و ظاهر یکدست‌تری به آشپزخانه شما می‌دهند. البته همین ویژگی احتمال خیس شدن و خرابی کابینت‌ها را بالا می‌برد.

سینک ظرفشویی خارجی توکار و ایرانی توکار قیمت بیشتری دارند، و برای نصب آنها باید از کانترهای ضد آب استفاده کنید.

 

سینک ظرفشویی روکار

برخلاف سینک ظرفشویی خارجی توکار، سینک روکار روی کابینت نصب و انتهای آن به دیوار پیچ می‌شود. شاید این مدل در راهنمای خرید سینک ظرفشویی به اندازه مدل روکار طرفدار نداشته باشد، اما مشکلات آن را هم ندارد.

 

راهنمای خرید سینک ظرفشویی: سایر نکات

علاوه بر نکات بالا، یک راهنمای خرید سینک ظرفشویی کامل نکات دیگری هم دارد. اگر به این نکات هم توجه کنید، می‌توانید به کمک راهنمای خرید انواع سینک ظرفشویی محصولی بخرید که سال‌ها بدون مشکل برای شما کار کند.

  • عمق لگن: اگر می‌خواهید بهترین سینک ظرفشویی خارجی یا ایرانی را پیدا کنید، حتما به عمق آن توجه کنید. لگن‌های ظرفشویی عمق‌های متفاوتی دارند: 14، 18، 20 و 22 سانتی‌متر. هرچه عمق لگن بیشتر باشد، کیفیت سینک بالاتر است.
  • ضخامت ورق: نمی‌شود یک راهنمای خرید سینک ظرفشویی آماده کرد و حرفی از ضخامت ورق نزد. ضخامت ورق بهترین مارک سینک ظرفشویی موجود 0.6، 0.8، 1 و 1.2 میلی‌متر است. هرچه ورق سینک ضخیم‌تر باشد، کیفیت آن بالاتر است.
  • نوع ورق: آخرین نکته حائز اهمیت در راهنمای خرید انواع سینک ظرفشویی، نوع ورق است. نوع ورق یا استیل ساده است، یا استیل آجدار. استیل آجدار در مقابل خط و خش مقاوت بیشتری دارد، اما تمیز کردن آنها زحمت زیادی دارد.

 

بهترین سینک ظرفشویی ایرانی

 

بهترین سینک ظرفشویی ایرانی

تا اینجا به نکات مهم در راهنمای خرید سینک ظرفشویی اشاره کردیم. اما کدام مارک سینک بهتر است؟

با وجود چندین برند ایرانی که محصولاتی بسیار شیک  و باکیفیت تولید می‌کنند، نمی‌توان تنها یک مدل را به عنوان بهترین سینک ظرفشویی ایرانی و یک برند را به عنوان بهترین مارک سینک ظرفشویی ایرانی معرفی کرد. بهترین مارک سینک ظرفشویی ایرانی را می‌توانید بین انواع سینک ظرفشویی اخوان، استیل البرز، بیمکث، کن و ایلیا استیل پیدا کنید.

کیفیت محصولات این برندها روز به روز درحال بهتر شدن است. به همین ترتیب، محبوبیت آنها نیز در راهنمای خرید سینک ظرفشویی بیشتر شده است.

 

بهترین سینک ظرفشویی خارجی

برای خرید بهترین سینک ظرفشویی خارجی، بیشتر افراد (مخصوصا اگر محدودیت بودجه نداشته باشند) به دنبال سینک ظرفشویی آلمانی و ایتالیایی هستند. بهترین سینک ظرفشویی خارجی با توجه به نیاز و سلیقه شما می‌تواند فرامکو، لتو و وایز اشاره کرد. سینک ظرفشویی مونتینا هم یکی از گزینه‌های محبوب در راهنمای خرید انواع سینک ظرفشویی است.

مشخصا قیمت سینک ظرفشویی ایتالیایی و سینک ظرفشویی آلمانی نسبت به باقی برندها بالاتر است. قیمت سینک ظرفشویی مونتینا و سایر برندهای ترکیه از این گزینه‌ها مناسب‌تر است.

4.5 امتیاز از 1227 رای


نصب سینک ظرفشویی
برای سرویس نصب سینک ظرفشویی از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین