مزیت یادگیری زبان انگلیسی با یوتیوب

ثبت درخواست " آموزش انگلیسی "
دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
مزیت یادگیری زبان انگلیسی با یوتیوب

آموزش زبان انگلیسی با یوتیوب در واقع طی کردن یک مسیر رایج جستجو برای یافتن کانال‌های آموزشی زبان انگلیسی است. یادگیری زبان با یوتیوب تجربه یادگیری زبان انگلیسی از طریق ویدئو را برای افراد میسر می‌سازد. امروزه هزاران دانشجو در سرار دنیا می‌توانند یادگیری زبان انگلیسی با یوتیوب را سرچ کرده و به هزاران کانال آموزش انگلیسی به طور رایگان دسترسی داشته باشند.

در واقع آموزش زبان انگلیسی با یوتیوب را می‌توان یکی از روش‌های به‌روز یادگیری زبان انگلیسی با ویدئو بصورت آنلاین دانست. در این میان نکته‌ای که بسیار حائز اهمیت است، دسترسی به کانال‌های ویدئویی یادگیری زبان انگلیسی با یوتیوب با سطح کیفی آموزشی بالاست.

در حال حاضر یادگیری زبان انگلیسی با یوتیوب با عناوینی مثل اموزش زبان انگلیسی کودکان یوتیوب، آموزش مکالمه زبان انگلیسی یوتیوب، معرفی کانال یوتیوب یادگیری زبان و مواردی از این قبیل در بین افراد مطرح است. در این مطلب با معرفی چندین کانال پرکاربرد برای آموزش زبان انگلیسی با یوتیوب و تقویت یادگیری زبان با یوتیوب با شما همراه خواهیم بود.

 

آموزش زبان انگلیسی با یوتیوب

 

اهمیت آموزش زبان انگلیسی با یوتیوب

در همان ابتدای تاسیس یوتیوب بعنوان یک شبکه فراگیر و گسترده عمومی، ایده کاربرد این شبکه برای یادگیری و شروع فعالیت‌هایی در حوزه آموزش زبان انگلیسی با یوتیوب از طرف کاربران مطرح شد. بر خلاف عقیده بیشتر افراد که یوتیوب را محلی مختص ارائه انواع فایل‌های صوتی و تصویری می‎دانند، می‌توان از این شبکه سراسری برای یادگیری زبان بایوتیوب یا دیگر حوزه‌های آموزشی بهره گرفت.

 

آموزش زبان انگلیسی با یوتیوب

 

اثبات اثربخشی آموزش‌های زبان انگلیسی از طریق فایل‌های ویدیویی و تصویری در کنار دیگر روش‌های یادگیری زبان بر اهمیت استفاده از تکنیک آموزش زبان انگلیسی با یوتیوب افزوده است. امروزه بیشتر مراکز و موسسه‌های آموزش زبان در سراسر دنیا با هدف بهبود شیوه یادگیری زبان با یوتیوب ویدئوهایی با رعایت استاندارد‌های جهانی و استفاده از جذابیت های بصری تولید و در کانال‌های معتبر آموزش زبان با یوتیوب به اشتراک گذاشته‌اند.

 

آموزش زبان انگلیسی با یوتیوب

 

همانطور که ملاحظه کردید، یویتوب را می‌توان یک مرجع اطلاعاتی رایگان برای دریافت ویدئوهای با کیفیت آموزشی بالا برای یادگیری زبان انگلیسی دانست. با این تفاسیر شاید همچنان برای شما سوال پیش بیاید که اصل اهمیت استفاده از تکنیک یادگیری زبان با یوتیوب چیست؟ در ادامه و در بخش مزیت یادگیری زبان انگلیسی با یوتیوب برای اطلاع بیشتر شما به مزایای کاربردی این روش اشاره خواهیم داشت.

 

مزیت یادگیری زبان انگلیسی با یوتیوب

از دلایل مهم انتخاب روش آموزش زبان انگلیسی با یوتیوب می‌توان به در دسترس بودن هزاران فایل آموزشی ویدئویی در حوزه‌های مختلف زبان انگلیسی بطور همزمان برای تمامی افراد اشاره داشت. با یک جستجوی چند دقیقه‌ای در یوتیوب می‌توانید به کانال‌های یادگیری زبان دسترسی داشته باشید.

 

مزیت یادگیری زبان انگلیسی با یوتیوب

 

علاوه بر این مورد می‌توان مزیت یادگیری زبان انگلیسی با یوتیوب را در نکات زیر جمع بندی نمود:

  • استفاده از روش آموزش زبان انگلیسی با یوتیوب، شما را در یادگیری زبان انگلیسی از طریق ویدئو در کنار کتاب‌های مختلف همراهی می‌کند.
  • از تکنیک‌های یادگیری زبان انگلیسی با ویدئو از طریق دیدن افراد و نحوه ادای کلمات و تلفط لغات توسط آنها بهره مند می‌شوید.
  • در هنگام یادگیری زبان انگلیسی با یوتیوب، می‌توانید در هرجایی از ویدیو، آن را متوقف کنید و بعد دوباره به سراغ آن بروید.
  • با صرف کمترین زمان ممکن می‌توانید از طریق یادگیری زبان انگلیسی با یوتیوب اطلاعات بیشتری دریافت کرده و زبان خود را تقویت کنید.

در نهایت شما در هر گروه سنی از کودکان گرفته تا بزرگسالان می‌توانید از طریق کانال‌های یادگیری زبان انگلیسی با یوتیوب به بهترین ویدئوها برای تقویت زبان انگلیسی خود در شاخه‌های مختلف دسترسی داشته باشید.

 

معرفی چندین کانال آموزش زبان در یوتیوب

از آنجایی که یافتن بهترین و مطمئن ترین کانال‌های یادگیری زبان در یوتیوب از پر اهمیت ترین دغدغه‌ها در بین افراد علاقمند به استفاده از این تکنیک آموزش زبان انگلیسی بوده، در این قسمت به معرفی چندین کانال معتبر در زمینه آموزش زبان انگلیسی با یوتیوب می‌پردازیم.

 

Learn English with Mr. Duncan

از محبوب ترین کانال‌های یادگیری زبان انگلیسی در یوتیوب می‌توان به کانال Mr.Duncan اشاره داشت. دلیل علاقمندی افراد به ویدئو‌های این کانال، مشخص بودن اشتیاق و علاقه به کار رفته در ساخت فایل‌های تصویری منتشر شده در آن توسط صاحب این کانال است.

 

کانال آموزش زبان در یوتیوب - Learn English with Mr. Duncan

 

نکات آموزشی بیان شده در این کانال بصورت خلاقانه برای جلب نظر افراد و تفهیم بهتر آنها می‌باشد. سال شروع کار این کانال 2006 بوده و ویدیوهایش را به طور رایگان در اختیار کاربران قرار می‌دهد. مجموعه فایل‌های آموزش زبان انگلیسی در یوتیوب در قالب اخبار، اصطلاحات عامیانه، فشن و پول در این کانال یافت می‌شود.

 

Learn English with EnglishClass101.com

هدف شکل گیری این کانال یادگیری زبان انگلیسی با یوتیوب بصورت سریع است. از طریق ارائه ویدئوهایی در خصوص فرهنگ انگلیسی و آمریکایی علاوه بر تقویت زبان افراد به آشنایی آنها با این دو کشور کمک می‌کند.این کانال با فعایت گسترده‌ای که دارد تا به حال ۱۰۰۰ ویدیو در زمینه آموزش انگلیسی تهیه و تولید کرده که از نظر زبان آموزان بسیار مفید و کاربردی بوده است.

 

کانال آموزش زبان در یوتیوب - Learn English with EnglishClass101.com

 

Real English

بهترین انتخاب برای افرادی که به تازگی شروع به فراگیری زبان انگلیسی کرده‌اند، استفاده از ویدئوهای این کانال است. فایل‌های تصویری منتشر شده در این کانال برای یادگیری زبان انگلیسی با یوتیوب به دو صورت با زیر نویس و بدون زیر نویس تهیه شده که برای تقویت مکالمه و ترجمه افراد مبتدی بسیار مفید است.

 

کانال آموزش زبان در یوتیوب - Real English

 

BBC Learn English

این کانال توسط یکی از معتبر و مشهورترین رسانه‌های دنیا یعنی The British Broadcasting Corporation راه اندازی و مدیریت می‌شود. محتواهای تصویری آموزشی با موضوعات واقعی و روزمره، کارتون‌ها و مصاحبه‌ها برای تقویت زبان افراد از طریق یادگیری زبان با یوتیوب در این کانال منتشر می‌شود. بهترین فایل‌های تصویری منتشر شده در این کانال برای تقویت زبان ویدئوهای خبری کوتاه است.

 

BBC Learn English

 

British Council: Learn English Kids

موسسه British Council با استفاده از تکنیک یادگیری زبان انگلیسی از طریق موسیقی به انتشار ویدئو‌های با آهنگ و انیمیشن‌های جذاب برای یادگیری زبان افراد در یوتیوب پرداخته است. از این کانال بیشتر برای تقویت و یادگیری زبان انگلیسی با یوتیوب برای کودکان کاربرد دارد.

 

معرفی کانال آموزشی زبان در یوتیوب-British Council: Learn English Kids

 

Business English Pod

همانطور که از نام این کانال یادگیری زبان با یوتیوب پیداست، انتشار ویدئو‌هایی با محتوای دنیای کسب و کار مثل مدیریت زنجیره تامین، اقتصاد و حوزه‌های مالی و حوزه‌های مربوط به قرادادها و قوانین از اصلی ترین فعالیت آن است. اگر به دنبال تقویت زبان خود در حوزه کسب و کار دارید،پیوستن به این کانال یوتیوب یک پیشنهاد مناسب به شمار می‌آید.

 

معرفی کانال آموزشی زبان در یوتیوب-Business English Pod

 

VOA Learning English

نکته‌ای که باعث ایجاد تمایز بین کانالVOA Learning English و دیگر کانال‌های یادگیری زبان انگلیسی با یوتیوب شده، انتشار برخی اخبار با سرعت کمی پایین‌تر از حد نرمال با زیرنویس انگلیسی است. به این ترتیب افراد زمان کافی برای شنیدن لغت به لغت اخبار را داشته و تماشای نحوه ادا کردن کلمات توسط گوینده اخبار را از دست نمی‌دهند.

 

معرفی کانال آموزشی زبان در یوتیوب-Business English Pod

 

JenniferESL

این کانال یادگیری انگلیسی با یوتیوب به دلیل پوشش سطح‌های مختلف آموزش در زبان انگلیسی، یکی از غنی‌ترین کانال‌ها در این زمینه است. ویدیوهای منتشر شده در آن در سطوح مختلف مبتدی، پیشرفته، بهبود Writing انگلیسی، گرامر و … بوده و به دلیل پرداختن به زندگی عادی افراد علاقمندان‌ زیادی را به خود جذب کرده است.

 

آموزش مکالمه زبان انگلیسی یوتیوب

 

Britlish

این کانال آموزش زبان انگلیسی با یوتیوب رویه‌ای متفاوت با دیگر کانال‌های یادگیری را دنبال می‌کند. ویدئو‌های آموزشی این کانال بیشتر پیرامون آنچه افراد در مکالمات روزمره انگلیسی گفت و شنود دارند،با زیر نویس فارسی می‌باشد. بعنوان مثال اصطلاحات به کار رفته در سفر، انواع آلات موسیقی، اصطلاحات مخصوص حشرات و ... از این نوع آموزش‌ها هستند.

 

معرفی کانال یوتیوب یادگیری زبان

 

 EF PodEnglish

یکی دیگر از کانال‌های موثر در یادگیری زبان با یوتیوب، کانال PodEnglish است که آموزش انگلیسی از طریق ویدیو را سهولت بخشیده است. هر ویدیو از این کانال فقط ۵ دقیقه برای تمام سطوح از مبتدی تا پیشرفته با ساختار مشهور تماشا کن، یادبگیر و امتحان کن تولید و منتشر می‌شود. موضوعاتی مثل خانواده، حیوانات، فیلم و سینما، موسیقی و تکنولوژی در این کانال به شکل جامع پوشش داده شده‌اند.

 

 کانال PodEnglish و یادگیری زبان انگلیسی از مبتدی تا پیشرفته

 

Learn American English 

این کانال آموزش زبان انگلیسی با یوتیوب بر لغات، اصطلاحات و فعل‌های پیچیده‌ی آمریکایی برای آموزش به کاربران در کوتاهترین زمان ممکن تمرکز داشته است. علاوه بر این امکان دسترسی به مجموعه لغاتی که بین آمریکایی و بریتانیایی آنها تفاوت وجود دارد، دسترسی داشته باشید.

 

کانال آموزش زبان انگلیسی با یوتیوب بر لغات، اصطلاحات و فعل‌های پیچیده‌ی آمریکایی

 

Rachel's English

این کانال از یادگیری زبان انگلیسی با یوتیوب را می‌توان یکی متخصصان آواشناسی و آموزش زبان انگلیسی با یوتیوب از طریق موسیقی کلاسیک نامید. کانال راشل که علاقمندان زیادی را به خود جذب کرده است در تلفظ کلمات بر نوع ادای آن کلمه یا حروف مشخص تاکید دارد و سعی می کند تا از طریق تصویر نحوه حرکات و خروج هجاهای مختلف با بسامد مشخص را به بیننده آموزش دهد.

 

یادگیری زبان انگلیسی با یوتیوب

 

چند نکته مهم در آموزش زبان با یوتیوب

استفاده از گنجينه‌ عظيم منابع آموزشي موجود در سايت يوتيوب (YouTube) به عنوان یک فرصت همزمان برای افراد علاقمند به یادگیری زبان از طریق ویدئو است. استفاده از تکنیک یادگیری زبان با یوتیوب امکان در دسترس داشتن فایل‌های تصویری متناسب با علاقمندی‌های شما در هر گروه سنی را فراهم کرده و در زمان و هزینه شما برای یادگیری زبان صرفه جویی قابل توجهی خواهد داشت.

4.5 امتیاز از 1281 رای


آموزش انگلیسی
برای سرویس آموزش انگلیسی از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین