تعمیر کولر گازی پنجره ای سامسونگ

تعمیر کولر گازی و اسپلیت
تعمیر کولر گازی پنجره ای سامسونگ

تعمیر کولر گازی پنجره ای سامسونگ یک چالش جدید این روزها

تعمیر کولر گازی پنجره ای سامسونگ و سرویس کولر گازی پنجره ای  سامسونگ یک چالش جدید در این روزهای گرم سال است. شما با عیب یابی کولر گازی پنجره ای در زمان مناسب می توانید از هزینه های اضافی پرهیز کنید.

آیا شما هم  به دنبال یک سرویسکار متخصص برای سرویس کولر گازی پنجره ای  سامسونگ خود هستید؟ به یک سرویسکار جهت تعمیر فن کولر گازی پنجره ای خود نیاز دارید اما نگران هزینه و کیفیت انجام کار هستید؟ شما می توانید بدون نگرانی سرویس کولر گازی پنجره ای سامسونگ را به تیم ماهر و باتجربه ما بسپارید. در ادامه مطالب همراه ما باشید تا به راحتی با نحوه ی عیب یابی، سرویس و تعمیر کولر گازی پنجره ای سامسونگ آشنا شوید.

 

چه زمانی اقدام به سرویس کولر گازی پنجره ای سامسونگ خود کنیم؟

بهترین زمان برای سرویس کولر گازی پنجره ای سامسونگ با توجه به مدت زمان مصرف این کولر گازی در طول روز، تاریخ خرید کولر گازی، نوع کولر گازی و... متفاوت است. اما به طور میانگین سرویس کولر گازی باید سالی یک بار و قبل از شروع فصل گرما انجام شود تا از سلامت کامل کولر گازی در این فصل مطمئن شوید و از هوای مطبوع آن لذت ببرید.


 

"خدمت از ما" در تعمیر و سرویس کولر گازی پنجره ای سامسونگ چه خدماتی ارائه می دهد؟

 • شستشوی قطعات داخلی کولر گازی پنجره ای
 • تست و شارژ کولر گازی پنجره ای
 •  بازبینی سیستم برق رسانی و سنسورها
 • بررسی کندانسورها
 • تمیز کردن فیلتر های کولر گازی

 

خدمات تعمیر کولر گازی پنجره ای سامسونگ 

 • تعمیر ترموستات کولر گازی پنجره ای
 • تعویض قطعات خراب شده
 • رفع اتصالی های سیستم برق رسانی کولر گازی
 • عیب یابی کولر گازی پنجره ای  سامسونگ
 • تعمیر کمپرسور کولر گازی پنجره ای
 • تعمیر کندانسور و سیستم خنک کنندگی کولر گازی

 

مزایای سرویس کولر گازی پنجره ای سامسونگ چیست؟

 • مصرف برق کولر گازی کاهش پیدا می کند.
 • کولر گازی شما دچار خرابی زودهنگام نمی شود.
 • با سرویس به موقع کولر گازی، هر گونه نشتی در آن تشخیص داده شده و برطرف می شود.
 • سرویس کولر گازی مانع خرابی زودهنگام کمپرسور کولر گازی که یکی از قطعات گران آن است، می شود.
 • فیلترهای کولر گازی تمیز و شسته شده و هوای مطبوعی را در منزل تجربه خواهید کرد.

 

اگر به سرویس کولر گازی پنجره ای خود توجه نکنیم چه می شود؟

با مطالعه مزایای سرویس کولر گازی پنجره ای سامسونگ ممکن است به این نتیجه رسیده باشید که سرویس کولر گازی چقدر برای کولر گازی به لحاظ بهبود عملکرد صحیح آن و برای شما به لحاظ صرفه جویی در میزان هزینه های مربوط به خرابی و تعمیر کولر گازی مفید و سودمند است.

اگر به سرویس کولر گازی سامسونگ خود توجه نکنید کمترین ضرری که به شما میتواند بزند این است که عمرمفید کولر گازی کاهش میدهد و میزان خرابی های کولر گازی را زیاد و هزینه های تعمیر آن را چند برابر می کند.

 

تعمیر کولر گازی پنجره ای سامسونگ

 

دستمزد سرویس و تعمیر کولر گازی پنجره ای سامسونگ در خدمت از ما چقدر است؟

میزان هزینه و دستمزد سرویس کولر گازی پنجره ای سامسونگ در خدمت از ما به پارامترهای متعددی مانند تعمیر یا تعویض قطعات ، نوع خرابی کولر گاز ، سرویس کامل کولر گازی و... بستگی دارد اما نکته قابل توجه در خدمت از ما شفاف و روشن بودن میزان هزینه ی نصب، سرویس و یا تعمیر کولر گازی پنجره ای سامسونگ است.

سرویسکاران متخصص "خدمت از ما" با پرسیدن تنها چندین سوال ساده و بررسی کامل سیستم سرمایشی شما یک قیمت متعارف و مناسب جهت سرویس و تعمیر کولر گازی سامسونگ شما مشخص می کنند.


 

آیا سرویسکاران خدمت از ما در روزهای تعطیل سال هم خدمات ارائه می دهند؟

مهم نیست که شما در چه روزی از هفته یا در کدام محل از شهر خود هستید خدمت از ما در تمام روزهای هفته حتی روزهای تعطیل آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است پس با خیالی آسوده و بدون دغدغه از کیفیت انجام کار، روز و محل انجام کار، کار تعمیر و سرویس کولر گازی پنجره ای سامسونگ خود را به متخصصان ما بسپارید.


خدمت از ما ثبت سفارش سرویس کولر گازی پنجره ای سامسونگ برای چه شهر هایی انجام می دهد؟

شما می توانید برای ثبت سفارش سرویس کولر گازی پنجره ای سامسونگ یا تعمیر کولر گازی پنجره ای سامسونگ در شهر های تهران ،شیراز،اصفهان،کرج ، مشهد، بندرعباس، کیش، بوشهر و اهواز از طریق راه های ارتباطی که در بالا ذکر کردیم به نزدیک ترین سرویسکار در شهر و محل خودتان دسترسی پیدا کنید.


آیا سرویسکاران خدمت از ما تنها کولر گازی پنجره ای با برند سامسونگ را تعمیر می کنند؟

تیم ما علاوه بر خدمات تعمیر کولر گازی پنجره ای سامسونگ ، سرویس کولر گازی پنجره ای اجنرال ، سرویس کولر گازی پنجره ای ال جی ، سرویس کولر گازی پنجره ای دوو ،  سرویس کولر گازی پنجره ای گری و ... را نیز ارائه می دهد.


اگر به دو مورد زیر تسلط دارید به عیب یابی کولر گازی پنجره ای سامسونگ اقدام کنید

تسلط کامل به شناخت قطعات کولر گازی پنجره ای : آشنایی با نام قطعات کولر گازی به تنهایی کافی نیست و مهم ترین نکته آشنایی با نحوه کارکرد این قطعات و همچنین تجربه در تعمیر و یا تعویض هرکدام از این قطعات می باشد .

نقشه برق کشی کولر گازی پنجره ای : یکی از مهم ترین بخش ها در هر کولر گازی سیستم برق رسانی آن است و کسانی که قصد عیب یابی کولر گازی را دارند باید به طور کامل به نقشه ی برق کشی کولر گازی پنجره تسلط داشته باشد.


 عیب یابی کولر گازی پنجره ای سامسونگ

1-کولر گازی پنجره ای روشن نمی شود : هنگامی که شما به چنین مشکلی بر می خورید ممکن است پریز کولر گازی پنجره ای برق نداشته باشد پس بهتر است اول از همه آن را عیب یابی کنید .

2-ممکن است موتور فن روشن باشد اما کمپرسور کار نکند :ممکن است فاز یک کمپرسور کولر قطع باشد که در این صورت باید سیستم های رابط بررسی شوند و یا اینکه ممکن است ترموستات خراب باشد که در صورت نیاز باید تعویض شود .

3-در سیکل سرمایش کولر گازی پنجره ای رطوبت وجود داشته باشد : اگر در سیکل سرمایش کولر گازی پنجره ای رطوبت وجود داشته باشد باعث می شود لوله مویی یا شیر انبساط دچار یخ زدگی شود و در عملکرد کولر گازی پنجره ای اختلال ایجاد کند که برای جلوگیری از این مشکل باید به طور مداوم سرویس کولر گازی پنجره ای سامسونگ انجام شود .

4-لوله مویی مسدود شود : در حالت معمول ورودی لوله مویی گرم و خروجی لوله مویی سرد است حال اگر لوله مویی مسدود شود ورودی آن سرد می شود که باعث می شود کولر گازی پنجره ای درست کار نکند و خراب شود .

5-مقدار گاز کولر گازی بیش از میزان استاندارد باشد : اگر میزان گاز کولر گازی بیشتر از میزان استاندارد باشد علت آن می تواند بالارفتن فشار گاز در لوله رفت و برگشت، میزان مصرف انرژی کمپرسور کولر گازی ، میزان مصرف انرژی کمپرسور کولر گازی و یا پایین آمدن دمای خروجی از اواپراتور کولر گازی باشد.


اگر وکیوم کولر گازی به صورت درست انجام نشود چه مشکلاتی در کولر گازی دیده می شود؟

1-سر و صدا کمپرسور زیاد می شود و باعث ایجاد لرزش در کمپرسور و بالا رفتن میزان انرژی مصرفی کولر گازی پنجره ای می شود.
2-دمای لوله ی افت شارژ بالا می رود
3-راندمان کولر گازی کم می شود و سرمای کمی تولید می کند.
4-به سرمای بیشتر برای فشرده کردن گاز و هوا نیاز می شود.
5-به دلیل مسدود شدن مسیر حرکت گاز فشار زیاد می شود.
6-از آنجایی که فشار در کندانسور بالا می رود گرمای زیادی در سیلندر کمپرسور یه وجود می آید.
7-از آنجایی که روغن با هوا ترکیب می شود باعث می شود روغن کاری به درستی صورت نگیرد و روغن موجود در کمپرسور کولر گازی فاسد شود


دلایل خراب شدن کمپرسور در کولر گازی پنجره ای

2-میزان گاز موجود در سیستم کم شود.
3-مبرد مایع وارد کمپرسور بشود.
4-روغن موجود در کمپرسور کم و یا تمام شود.
5-کولر در جایی قرار داشته باشد که در معرض تابش مستقیم نور خورشید باشد.
6-خازن الکتریکی موجود در کولر گازی پنجره ای خراب شود.

5 امتیاز از 5 رای

تعمیر کولر گازی و اسپلیت

برای سرویس تعمیر کولر گازی و اسپلیت از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

مطالب مرتبط با تعمیر کولر گازی و اسپلیت

مطالب مرتبط با سرمایشی

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین
banner
loading