چگونه خانه را زیباتر کنیم؟

دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
چگونه خانه را زیباتر کنیم؟

در اینجا می خواهیم ایده ها و ترفندهایی برای زیباتر شدن خانه و اتاق به شما آموزش دهیم. راهکارهای خلاقانه برای زیباتر شدن خانه، گزینه‌های ارزان و کم هزینه برای داشتن محیطی زیبا و منحصر به فرد برای زندگی را به همراه دارد. ترفند زیبا سازی منزل با در نظر گرفتن فاکتورهای متداولی از سلیقه افراد تا ترندهای رایج را در برداشته و در کنار تخصصی بودن به راحتی قابل اجراست.

اگر به دنبال این هستید که مطابق با سلیقه خود و با وسایل ساده خانه قدیمی خود را تزیین کنید، با ما همراه باشید تا چند ایده و ترفند در چیدمان زیبای خانه به شما یاد دهیم.

 

ترفند زیبا سازی منزل

 

ترفندهایی برای زیباتر شدن خانه

حتما برای شما هم پیش آمده که برای زیباسازی فضای منزلتان به دنبال وسایلی که خانه را شیک می کند، باشید و حتی به بررسی ترفند برای دکوراسیون منزل بر اساس سبک مورد نظرتان در راستای شیک و منحصر به فرد کردن فضای خانه بپردازید.

 

ترفندهایی برای زیباتر شدن خانه

 

تمامی سبک‌های چیدمان و دکوراسیون منزل از مینیمال تا بوهمی و کلاسیک تا مدرن را می‌توان با چند ترفند ساده به مرحله اجرا رساند. استفاده از اکسسوری‌ها و عناصر دکوراتیو در دسترس نیز از دیگر متدهای رایج این روزها برای زیباسازی خانه به شمار می‌آید. 

 

ترفند های جالب برای منزل

 

همه این موارد تنها با در نظر داشتن یک سری نکات و ترفندهایی برای زیباتر شدن خانه به راحتی قابل اجراست. یک سری از متداول ترین نکات و ترفندها را می‌توانید بصورت دسته بندی شده در این مقاله بشناسید.

 

1.ترفند زیبا سازی منزل با در نظر گرفتن محیط

سقف بلند در زیبا نشان دادن فضای منزل تاثیر بسزایی دارد، برای اینکه ارتفاع بین سقف تا کف بیشتر به نظر برسد، تا جایی که امکان دارد چوب پرده را نزدیک به سقف نصب کنید.

 

 زیبا سازی منزل با کمترین هزینه

 

از پرده‌های بلند و آویزان بر کف زمین نیز برای مزین کرده پنجره‌ها و محیط استفاده کنید. همین طور توحه داشته باشید تنها پوشاندن عرض پنجره با پرده به شیک و زیباتر شدن خانه کمک می‌کند.

 

2.ترفند چیدمان منزل برای زیباتر شدن خانه

استفاده از وسایل چوبی برای چیدمان منزل در زیبا و خاص جلوه دادن فضا تاثیر داشته و برای جلوگیری از بی روح شدن محیط تحت تاثیر تک بعدی بودن رنگ چوب از تلفیقی از رنگ‌ها و روکش چوبی برای تهیه وسایل منزل بهره برید.

 

خانه ات را زیبا کن

 


"برای اینکه بدانید نقاشی ساختمان متری چند است، کلیک کنید"


 

اگر تمایل به استفاده از فرش و قالیچه برای پوشاندن کف منزل دارید، حتما سایز مناسبی را حدودا بین 50 تا 60 سانتی متر بین فضای میز تا مبلمان در نظر بگیرید.عدم رعایت این امر در خارج شدن فضای منزل از فرم و حالت مناسب نقش تاثیر مستقیم دارد.

 

راهکار ساده تزیین خانه

 

در هنگام چیدمان ست مبلمان حتما استاندارهای لازم برای دسترسی به یک فضای متعادل رفت و آمد برای افراد را در نظر بگیرید. استفاده از آباژور در گوشه‌ای از سالن یک تکمیل کننده مناسب برای ست مبلمان بوده که در زیبایی فضا بی تاثیر نیست.

 

ترفند برای دکوراسیون زیبا منزل

 

تاثیر انتخاب کوسن‌های رنگی هماهنگ با ست مبلمان و فضای منزل را در زیباتر شدن محیط خانه دستکم نگیرید.

 

ترفند برای دکوراسیون شیک خانه

 

از چدین کتاب‌ها خارج از فضای کتابخانه روی میز عسلی یا در نزدیکی ست مبلمان راحتی برای ایجاد یک فضای فرهنگی و آرام بخش در منزل بهره برید.

 

3. ترفند برای دکوراسیون منزل و رنگ آمیزی مناسب

تا جایی که امکان دارد از رنگ‌های بی روح . یک دست سرد برای رنگ آمیزی محیط استفاده نکنید. حتی اگر طرفدار سبک مینیمال برای دکوراسیون محیط خانه هستید ترفندهایی برای زیباتر کردن خانه با ترکیب رنگ‌های تکمیل کننده سفید و خاکستری روشن را امتحان کنید.

 

ترفند برای دکوراسیون منزل و رنگ آمیزی مناسب

 

در صورت عدم تمایل به استفاده از رنگ‌های گرم و روشن می‌توانید با نصب دیوارکوب، قاب عکس و تابلو به رنگ بخشی محیط و زیباتر شدن آن کمک کنید.

 

چطور خانه قدیمی را زیبا کنیم

 

ترفندهای زیباسازی خانه با در نظر داشتن هماهنگی رنگ‌ها، تزیینات و لوازم در محیط به راحتی امکان پذیر است. اگر به دنبال تکمیل یک سبک خاص دکوراسیون در منزل هستید، نکات ساده در خصوص زیباسازی فضا را در نظر داشته باشید.

 

4. تاثیر اکسسوری و عناصر دکوراتیو در زیباتر شدن خانه

قرار دادن آینه بر روی دیوار، بوفه‌های مدرن و کلاسیک، بشقاب‌های زینتی مخصوص دیوار، مکرومه‌های دیوارکوب و انواع شلف‌های دیواری برای قراردادن عناصر زینتی و گل و گیاه یکی از ترفندهای زیباتر شدن خانه به شمار می‌آید.

 

تاثیر اکسسوری و عناصر دکوراتیو در زیباتر شدن خانه

 

آینه‌ها با ایجاد یک بازتاب نور به انعکاس انرژی و روشنایی در سطح محیط کمک کرده و فضای خانه را آرام بخش می‌کنند، علاوه بر این گلدان‌های طبیعی و گیاهان زینتی روح محیط را تقویت و فضای زندگی را شاد و زیبا می‌کند.

 

عناصر دکوراتیو در زیباتر شدن خانه

5. وسایلی که خانه را شیک می کند

نورپردازی، استفاده از یک ست مبلمان هماهنگ با محیط، شلف‌ها و باکس‌های خاص و منحصر به فرد نصب شده بر دیوار، انتخاب یک دیوارپوش، کفپوش و رنگ مناسب برای فضای خانه، انتخاب یک میز تلویزیون هماهنگ با ست مبلمان و مواردی از این قبیل در عین سادگی محیط را خاص و زیبا می‌کند.

 

وسایلی که خانه را شیک می کند

 

دیدید که برای زیباتر کردن محیط خانه به راحتی می‌توانید در دسترس ترین راهکارها را انتخاب و آن را به مرحله اجرا برسانید. برای اینکه خانه را زیباتر کنید نیازی نیست حتما وسایل گران قیمت بخرید یا دانش زیادی در دکوراسیون داخلی داشته باشید. 

4.5 امتیاز از 912 رای


طراحی و دکوراسیون داخلی
برای سرویس طراحی و دکوراسیون داخلی از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین