ایده‌های خلاقانه برای تزیین دیوار با کاغذ رنگی

دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
ایده‌های خلاقانه برای تزیین دیوار با کاغذ رنگی

تزیین دیوار با کاغذ رنگی، از شیوه‌های جدید و جذاب طراحی دکوراتیو منزل به شمار می‌آید. این روش، علاوه بر کم‌هزینه بودن،‌ می‌تواند فرصتی برای بروز خلاقیت‌های شما و سرگرمی ای مطلوب باشد. این نوع از طراحی دکوراسیون، برای کودکان نیز بسیار جذاب و مفرح است و به طور کلی در روحیه افراد خانواده تاثیر مثبت خواهد گذاشت.

برای تزیین دیوار با کاغذ رنگی، ایده‌های بسیار متنوعی وجود دارد که با کمک آن‌ها می‌توانید جلوه جدیدی به دکوراسیون منزل خود ببخشید.

معرفی 10 ایده برای تزیین دیوار با کاغذ رنگی

برای این کار، شما باید طرح مورد نظر خودتان، که می‌تواند اشکال هندسی، المان‌های موجود در طبیعت و … باشد را روی کاغذ بکشید. سپس آن‌ها را با قیچی ببرید و بعد با استفاده از چسب کاغذی، روی دیوار فیکس کنید. برای انتخاب رنگ کاغذ، حتما به رنگ دکوراسیون خود توجه کنید. رنگ‌های مکمل یا رنگ‌های هم تناژ با دکوراسیون منزل، می‌تواند انتخاب خوبی باشد.

دیدن طرح‌ها و ایده‌های مختلف، می‌تواند الهام‌بخش شما عزیزان باشد تا با الگوبرداری و یا تغییر آن‌ها به تزیین منزل خود بپردازید. فلذا در ادامه 10 ایده برای تزییین دیوار با کاغذ رنگی را برای شما آماده کرده ایم که با هم میبینیم.

1- تزیین ساده دیوار با استفاده از دایره های رنگی پراکنده: دایره‌ها را در رنگ‌های مختلف و اندازه‌های دلخواه، به صورت منظم یا نا منظم روی دیوار فیکس کنید.

روش ساده تزیین دیوار با کاغذ رنگی

 

2- ریسه‌های رنگی با استفاده از اشکال مختلف هندسی: کاغذها را با یک الگوی ثابت ببرید و با استفاده از نخ نامرئی، آن‌ها را به هم ریسه کنید. تعدادی از این ریسه ها درست کنید و به محل مورد نظرتان متصل نمایید.

ایجاد ریسه از اشکال هندسی برای تزیین دیوار با کاغذ رنگی

 

3- تزیین دیوار با پروانه‌های برجسته رنگی: برای بجسته شدن پروانه‌ها، آن‌ها را از خط تقارن تا کرده و به دیوار وصل کنید.

تزیین دیوار با پروانه‌های رنگی کاغذی

 

4- تزیینی متفاوت با دنبالچه زنجیره ای بادبادک: با رنگ‌های مورد نظرتان نوارهای رنگی درست کنید. آن‌ها را گرد کرده و از هم عبور دهید تا تبدیل به یک زنجیر شود.

ساختن دنبالچه بادبادک از کاغذ رنگی برای تزیین دیوار

 

5- درست کردن گل با کاغذهای قیفی شکل: از یک قیف شروع کنید و با چسباندن چند قیف دیگر دور قیف اول، یک ردیف جدید به گل اضافه کنید. این کار را آنقدر ادامه دهید تا شکل گل تکمیل شود.

تزیین دیوار با کاغذ رنگی توسط گل‌های قیفی شکل

 

6- ساختن گل‌های بادبزنی با کاغذ رنگی: یک کاغذ مستطیلی را به صورت هفت و هشت تا کنید و سپس 360 درجه بچرخانید تا به دایره تبدیل شود. برای زیباتر شدن، یک دایره دیگر به عنوان پرچم گل در نقطه وسط کار اضافه کنید.

درست کردن گل از کاغذ رنگی و کاغذ کشی برای تزیین دیوار

 

7- تزیین دیوار اتاق کودک با طرح‌های سه بعدی ابر و بالون: طرح‌های بچگانه بهتر است به صورت برجسته و سه بعدی باشند تا اشتیاق کودکانه آن‌ها را دو چندان کند.

تزیین دیوار اتاق کودک با کاغذ رنگی

 

8- طراحی ساده و تک رنگ دیوار با برگ‌های کاغذی حلقوی: اگر ساده‌پسند باشید این طرح ساده با یک رنگ خنثی، برای دکوراسیون منزل شما بسیار مناسب خواهد بود.

تزیین دیوار با کاغذ رنگی تک رنگ و ساده

 

9- تزیین دیوار با اوریگامی‌های ساده از کاغذ رنگی: این روش نیازمند کمی دقت و مهارت است؛ اما نگران نباشید. با کمی تکرار و تمرین انواع اوریگامی‌ها می‌توانید در این کار خبره شوید. این روش تزیین، برای اتاق نوجوانان مناسب است.

تزیین دیوار با کاغذ رنگی به صورت اوریگامی

 

10- ایجاد طرح درخت با مقیاس بزرگ: به طور کلی می‌توان با استفاده از کاغذ رنگی‌ها، طرح‌هایی در مقیاس بزرگ به وجود آورد تا شکلی جدید و متفاوت به دیوار منزل خود بدهید. این طرح‌ها تا حدی شبیه کاغذ دیواری خواهند شد.

 

تزیین دیوار با کاغذ رنگی به شکل درخت

سخن آخر

در این مقاله سعی بر این بود که مخاطب با انواع ایده‌های تزیین دیوار با کاغذ رنگی آشنا شود تا از آن‌ها الهام بگیرد. تزیین دیوار با کاغذ رنگی از روش‌های بسیار ساده، کم‌هزینه و مفرح زیبا سازی منزل به شمار می‌آید. شما هم می‌توانید با انتخاب ایده و رنگ مناسب دکوراسیون خود، دیوار های خانه را با کاغذ رنگی تزیین کنید.

4.5 امتیاز از 1122 رای


طراحی و دکوراسیون داخلی
برای سرویس طراحی و دکوراسیون داخلی از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین