لوله بازکنی

لوله بازکن خانگی بسازید!

لوله بازکن خانگی بسازید!

در آموزش های قبلی انواع روش های چاه بازکن را بررسی کردیم و در این مطلب قصد داریم طرز تهیه لوله بازکن خانگی را به شما آموزش دهیم. بنابراین چنانچه گرفتگی لوله ها کم باشد می توانید خودتان دست به کار شوید و با ترفند های  برای باز کردن فاضلاب در خانه  و بدون استفاده از محلول لوله باز کن ، گرفتگی را برطرف کنید.

بنر خدمت از ما

البته همیشه چاه بازکن دستی و حتی محلول لوله بازکنی  از پس گرفتگی لوله ها بر نمی آیند و لازم است اتصالات لوله ها باز شود تا مواد زائد و پس ماندهای مواد غذایی گیر کرده در لوله ها خارج شوند.

بیشترین عبارت هایی که این روزها در مورد لوله بازکن در دنیای وب چستجو می شوند:

قویترین محلول لوله بازکن

اسید لوله بازکن چیست

بهترین محلول لوله بازکن فاضلاب

لوله بازکن صاف

دستگاه لوله بازکن

لوله بازکن اکتیو

قیمت لوله بازکن صاف

مواد تشکیل دهنده لوله بازکن

 

لوله بازکن خانگی

 

بهترین لوله بازکن خانگی 

همانطور که می دانید استفاده مداوم از محلول لوله بازکن هم برای تنفس خودتان و افراد خانواده مضر است و هم سبب آسیب دیدگی لوله می شود. با ترکیب چند ماده در دسترس در آشپزخانه تان و با هزینه اندک خودتان گرفتگی لوله فاضلاب را برطرف کنید.

 

محلول لوله باز کن قوی را چه زمانی استفاده کنیم؟

دقت داشته باشید اگر گرفتگی سطحی باشد محلول لوله باز کن قوی که بیشتر به اسید لوله بازکن   استفاده نکنید زیرا با روش های غیر شیمیای هم ممکن است گرفتگی لوله فاضلاب برطرف شود. ولی اگر گرفتگی سخت باشد حتما باید از دستگاه لوله بازکنی استفاده کرد .در هر صورت بهتر است از محلول لوله بازکن قوی استفاده نکنید .چون به لوله ها آسیب وارد می شود .

 

مواد لازم برای تهیه چاه بازکن خانگی  ( لوله بازکن خانگی )

  • جوش‌ شیرین
  • مقداری سرکه
  • مقداری آب جوش
  • یک دستمال

 

لوله بازکن خانگی بسازید!

  • ابتدا مقداری جوش شیرین را مستقیما به درون لوله ظرف شویی بریزید. (فراموش نکنید که جوش شیرین خشک باشد.)
  • پس از آن سرکه را به انداره کافی در لوله بریزید و راه آن را با دستمال ببندید تا ترکیب جوش شیرین و سرکه از لوله بالا نیاید.
  • پس از 30 دقیقه می توانید آب جوش را در لوله بریزید تا عملیات لوله بازکنی خانگی شما کامل شود.

به این ترتیب در صورتی که مشکل گرفتگی لوله فاضلاب شدید نباشد به همین راحتی می توانید با مواد در دسترس در منزل و بدون استفاده از لوله باز کن شیمیایی آن را باز کنید. اما گاهی روش های فوری خانگی برای چاه بازکن جواب نمی دهد و لازم است با یک تماس با فرد ماهر و متخصص در چاه بازکن کار را به کاردان بسپارید تا در اولین فرصت مشکل گرفتگی لوله را حل نماید.

گرفتگی لوله شما  بی خبر پدیدار میشود  گاهی ممکن است که لوله آشپزخانه ،راه آب حمام یا توالت زمانی موجب گرفتگی شود پس در این مواقع اورژانسی حتما روی خدمت از ما حساب کنید.

 

محلول لوله باز کن راه مناسبی برای لوله بازکنی است؟

اگر شما هم اولین راه لوله بازکن خانگی را استفاده از اسید های مختلف و قوی می دانید، سخت در اشتباه می باشید. زیرا روشی که در بالا بیان شد بهترین راهکار برای لوله باز کن خانگی می باشد.

محلول لوله باز کن که در بازار به فروش می رسند آسیب های جدی را برای تاسیسات لوله کشی و همچینن فرد استفاده کننده دارد.

محلول لوله باز کن چون خاصیت اسیدی قوی دارد، باعث خوردگی لوله های فاضلاب شده و اثر نامطلوبی را برای لوله کشی ساختمان شما خواهد داشت، همچنین گاز های متصاعد شده از اسید های لوله بازکنی مشکلات تنفسی را برای شما به همراه خواهند داشت، علاوه بر آن در اثر برخورد با پوست شما ایجاد سوختگی شدیدی برای شما خواهند کرد. این مایع های لوله باز کن نه برای توالت و نه برای آشپزخانه مناسب نمی باشند.

 

 اسید لوله باز کن قوی خانگی چیست :

معمولا استفاده از اسید لوله باز کن برای رفع گرفتگی لوله به افراد پیشنهاد نمی شود. همانطور که قبلا گفته شد اسید لوله بازکن قوی  به علت خاصیت بالای اسیدی که دارند به لوله ها و تاسیسات خانه صدمه وارد کرده و باعث پوسیدگی و خوردگی لوله ها می شود. توجه داشته باشید که استفاده از اسید لوله باز کن قوی یک روش دیرینه و مقرون به صرفه است که خطر جدی برای شما و لوله های شما ایجاد نمی کند.

 

رعایت نکات ایمنی در استفاده از محلول لوله بازکن قوی

همانطور که خواندید  پس از گرفتگی لوله همه به فکر محلول لوله بازکن و یا اسید لوله بازکن  می افتند. ولی به خاطر داشته باشید که استفاده افراطی از هر گونه وسیله لوله بازکنی و محلول لوله بازکن خانگی  بدون رعایت نکات ایمنی می تواند هم به خود شما آسیب وارد کند و علاوه بر  پوسیدگی و صدمات به لوله فاضلاب، به سلامت شما آسی بزند.

پس توصیه ما به شما این است که حتما قبل از استفاده از هرگونه محلول لوله بازکن قوی خانگی یا اسید لوله بازکنی  ابتدا ایمنی خود را مانند پوشیدن دستکش پلاستیکی (برای محافظت از اسید لوله بازکن ) و استفاده از ماسک های ایمنی دولایه (برای محافظت از ریه های خود) و استفاده از عینک های ایمنی (برای محافظت از مخاط چشم) بالا ببرید.

3.17 امتیاز از 19 رای

لوله بازکنی

لوله بازکنی

ثبت رایگان سفارش

مطالب مرتبط با لوله بازکنی

لوله بازکنی تهرانپارس
لوله بازکنی تهرانسر
تخلیه چاه جنوب تهران

مطالب مرتبط با لوله بازکنی

تخلیه چاه شمال تهران
فنر لوله بازکنی

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین
loading