لوله بازکن، در خانه بسازید! | قویترین محلول لوله بازکن (لوله بازکن قوی)

ثبت درخواست "لوله بازکنی"
لوله بازکن، در خانه بسازید! | قویترین محلول لوله بازکن (لوله بازکن قوی)

لوله بازکن خانگی بسازید! اما چگونه؟

انتخاب لوله بازکن، به خصوص لوله بازکن قوی(قویترین محلول لوله بازکنی)، تاثیر به سزایی در لوله بازکنی و رفع گرفتگی لوله فاضلاب دارد؛ و حتی منجر به از بین رفتن شما به فنر لوله بازکنی می‌شود. در این مقاله قصد داریم طرز تهیه لوله باز کن خانگی را به شما آموزش دهیم. بنابراین چنانچه گرفتگی لوله‌ها کم باشد می‌توانید خودتان دست به کار شوید و نیازی به لوله بازکن قوی نخواهید داشت. شما با چند ترفند ساده شروع به باز کردن لوله فاضلاب در خانه و بدون استفاده از محلول لوله باز کن، گرفتگی لوله فاضلاب را برطرف نمایید.

 

البته همیشه چاه باز کن دستی و حتی محلول لوله بازکنی خانگی از پس گرفتگی لوله‌ها بر نمی‌آیند و لازم است اتصالات لوله‌ها باز شود تا مواد زائد و پس مانده‌های مواد غذایی گیر کرده در لوله‌ها خارج شوند.

 

واژه‌هایی که در مقاله لوله بازکنی خانگی زیاد به چشم شما می‌خورد:

 • لوله بازکن صاف
 • لوله بازکن قلیایی
 • مایع لوله بازکن اتک
 • فنر زدن لوله فاضلاب
 • اسید لوله بازکن چیست
 • دستگاه لوله بازکن خانگی
 • چاه بازکن | لوله بازکن قوی
 • قویترین محلول لوله بازکن
 • بهترین محلول لوله بازکن فاضلاب و  گرفتگی لوله فاضلاب حیاط

 

لوله بازکن قوی خانگی یا لوله باز کن قوی خانگی

 

بهترین لوله بازکن خانگی 

همانطور که می‌دانید استفاده مداوم از محلول لوله بازکن هم برای تنفس خودتان و افراد خانواده مضر است؛ و هم سبب آسیب دیدگی لوله می‌شود. با ترکیب چند ماده در دسترس در آشپزخانه‌تان و با هزینه اندک خودتان گرفتگی لوله فاضلاب را برطرف نمایید. خودتان لوله باز کن قوی بسازید.


 

محلول لوله باز کن راه مناسبی برای لوله بازکنی است؟

اگر شما هم اولین راه لوله بازکن خانگی را استفاده از اسیدهای مختلف و قوی می‌دانید، دست نگه دارید. زیرا روشی که در زیر برایتان می‌گوییم، بهترین راهکار برای لوله باز کن خانگی می‌باشد. محلول لوله باز کن که در بازار به فروش می‌رسند آسیب‌های جدی را برای تاسیسات لوله کشی و همچینن فرد استفاده کننده دارد.

محلول لوله باز کن چون خاصیت اسیدی قوی دارد، باعث خوردگی لوله‌های فاضلاب شده و اثر نامطلوبی را برای لوله کشی ساختمان شما خواهد داشت، همچنین گازهای متصاعد شده از اسیدهای لوله بازکنی مشکلات تنفسی برای شما به همراه خواهند داشت، علاوه بر آن در اثر برخورد با پوست شما باعث ایجاد سوختگی شدیدی برای شما خواهند کرد. این مایع‌های لوله باز کن نه برای توالت و نه برای آشپزخانه مناسب نمی‌باشند.

 

مواد لازم برای تهیه چاه بازکن خانگی(لوله بازکن خانگی)

 • جوش‌ شیرین
 • مقداری سرکه
 • یک دستمال
 • مقداری آب جوش

 

لوله بازکن خانگی بسازید!

 • پس از 30 دقیقه می‌توانید آب جوش را در لوله بریزید تا عملیات لوله بازکن یا چاه بازکن خانگی شما کامل شود.
 • ابتدا مقداری جوش شیرین را مستقیماً به درون لوله ظرف شویی بریزید(فراموش نکنید که جوش شیرین خشک باشد).
 • پس از آن سرکه را به انداره کافی در لوله بریزید و راه آن را با دستمال ببندید تا ترکیب جوش شیرین و سرکه از لوله بالا نیاید.

به این ترتیب در صورتی که مشکل گرفتگی لوله فاضلاب شدید نباشد به همین راحتی می‌توانید با مواد در دسترس در منزل و بدون استفاده از لوله باز کن قوی شیمیایی راه لوله‌ها را باز کنید. اما گاهی روش‌های فوری خانگی برای چاه بازکن و لوله بازکن جوابگو نیست. بنابراین لازم است درخواست لوله بازکن یا چاه باز کن خود را به صورت آنلاین از طریق سایت و یا اپلیکیشن "خدمت از ما" ثبت نمایید. تا در اولین فرصت مشکل گرفتگی لوله را حل نمایم.


 

محلول لوله باز کن قوی را چه زمانی استفاده نماییم؟

دقت داشته باشید اگر گرفتگی سطحی است برای ریختن اسید در چاه فاضلاب از محلول لوله باز کن قوی استفاده نکنید، زیرا با روش‌های غیر شیمیای هم ممکن است گرفتگی لوله فاضلاب برطرف شود. ولی اگر گرفتگی سخت باشد حتما باید از دستگاه لوله بازکنی قوی استفاده نمایید. در هر صورت بهتر است تا حد امکان، از محلول لوله بازکن قوی و اسیدی استفاده نکنید. چون به لوله‌ها آسیب وارد می‌شود.

 

اسید لوله باز کن قوی خانگی چیست:

معمولا استفاده از اسید لوله باز کن برای رفع گرفتگی لوله به افراد پیشنهاد نمی‌شود. همانطور که قبلا گفته شد، اسید لوله بازکن قوی به علت خاصیت بالای اسیدی که دارند به لوله‌ها و تاسیسات خانه صدمه وارد کرده و باعث پوسیدگی و خوردگی لوله‌ها می‌شود. توجه داشته باشید که استفاده از اسید لوله باز کن قوی یک روش دیرینه و مقرون به صرفه است که خطر جدی برای شما و لوله‌های شما ایجاد نمی‌کند.

 

رعایت نکات ایمنی در استفاده از محلول لوله بازکن قوی

همان‌طور که خواندید پس از گرفتگی لوله همه به فکر محلول لوله بازکن و یا اسید لوله بازکن می‌افتند. ولی به خاطر داشته باشید که، استفاده افراطی از هر گونه وسیله لوله بازکنی و محلول لوله بازکن خانگی بدون رعایت نکات ایمنی می‌تواند باعث پوسیدگی و صدمه به لوله فاضلاب شده و بدتر از آن، به سلامت شما آسیب برساند.

بنابراین توصیه ما به شما این است که حتما قبل از استفاده از هرگونه محلول لوله بازکن قوی خانگی یا اسید لوله بازکنی ابتدا ایمنی خود را مانند پوشیدن دستکش پلاستیکی(برای محافظت از اسید لوله بازکن) و استفاده از ماسک‌های ایمنی دولایه(برای محافظت از ریه‌های خود) و استفاده از عینک‌های (برای محافظت از مخاط چشم) ایمنی خود را بالا ببرید.

لوله بازکنی
برای سرویس لوله بازکنی از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

loading