تزیین و دکوراسیون دیوار

دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
تزیین و دکوراسیون دیوار

تزیین و دکوراسیون دیوار به معنای الهام گرفتن از شاخه‌های مختلف هنر،‌ برای زیبا و جذاب کردن سطح دیوار در طراحی داخلی ساختمان است. نصب تابلو، سنگ‌ها و بشقاب‌های زینتی، استفاده از طرح‌های سنتی، نصب لوازم چوبی در دیوار و... نمونه‌هایی از تزیین و دکوراسیون دیوار است. دیوار به عنوان جزء جدایی ناپذیر ساختمان و عنصری اصلی در طراحی داخلی شناخته شده است. بنابراین ایده‌پردازی‌های زیادی برای تزیین و دکوراسیون دیوار ارائه شده است که با هر سلیقه و نگاهی قابل استفاده است. امروزه ارائه روش‌های مناسب در تزیین و دکوراسیون دیوار، آن را به‌عنوان یک نقطه عطف برای جذاب و زیبا نشان دادن محیط تبدیل کرده است.

 

 

اصولا تزیین و دکوراسیون دیوار بر اساس سلیقه و نظر افراد ممکن است با تابلو یا وسایل تزیینی خاص صورت گیرد. این انتخاب شماست که برای تزیین و دکوراسیون دیوار مورد نظرتان از لوازم لوکس و گرانقیمت استفاده کنید یا با ایجاد یک فضای ساده نظر دیگران را جلب زیبایی محیط زندگی‌تان کنید.

 

تزیین و دکوراسیون دیوار با ایده‌های خلاقانه

 

تزیین و دکوراسیون دیوار

طراحی و دکوراسیون داخلی از جزئیات زیادی برخوردار است. استفاده از فضاهای خاص و بلا استفاده منزل گاهی به سادگی در تغییر و زیبایی دکوراسیون تاثیر زیادی دارد. بنابراین در دنیایی طراحی و دکوراسیون داخلی ایده‌های زیادی برای تغییر دکوراسیون در این مکان‌ها ایجاد شده است. یکی از این ایده‌ها تزیین و دکوراسیون دیوار است.

 

تزیین و دکوراسیون دیوار

 

شما می‌توانید با انتخاب یک طرح ساده و با استفاده از کلی لوازم دم دستی تزیین و دکوراسیون دیوار را انجام دهید. انتخاب نقش‌ها و لوازم قیمتی و قدیمی، ساده و کلاسیک و حتی بعضی تابلوها و ساعت‌ها از مهم ترین سرنخ‌ها در تزیین و دکوراسیون دیوار به شمار می‌آید.

 

نمونه تزیین و دکوراسیون دیوار در منزل

تا به اینجا بطور کامل با ماهیت کار تزیین و دکوراسیون دیوار آشنا شدید. این ایده در طراحی و دکوراسیون داخلی منزل برای دیوار اتاق‌های مختلف بهتر است با تغییرات محسوسی انجام شود. برای تزیین و دکوراسیون دیوار پذیرایی نهایت سلیقه و ذوق خود را به کاربرده و همخوانی رنگ‌ها و استایل چیدمان منزل را در این امر جدی بگیرید.

 

نمونه تزیین و دکوراسیون دیوار در منزل

 

برای تزیین دیوار اتاق خواب و کار دست شما به مراتبط برای استفاده از انواع ایده‌های فانتری و خاص برای تزیین و دکوراسیون دیوار باز تر است. اما دیوار‌ها در ساختمان تنها به فضای داخلی منزل ختم نمی‌شوند. طراحی و انجام دکوراسیون دیوار حیاط، نمای بیرونی ساختمان و تراس با دیوار کوب‌های رنگی و گلدان‌های نصبی قابل انجام است.

 

یک نمونه جذاب برای تزیین و دکوراسیون دیواره

 

در ادامه این مطلب به معرفی چندین نمونه تزیین و دکوراسیون دیوار برای آشنایی بهتر پرداخته و یک سری ایده نو برای تزیین و دکوراسیون دیوار را با به اشتراک می‌گذاریم.

 

تزیین دیوار پذیرایی با تابلو

استفاده از انواع تابلو‌های نقاشی، شعر نویسی، هنری و.. در اندازه‌های مختلف، رنگ‌ها وطرح‌های هماهنگ با دکوراسیون اتاق از جمله موارد تزیین و دکوراسیون دیوار است. این نمونه تزیین دیوار از قدیم با چیدمان انواع تابلو‌های عکس و ... در بیشتر خانه‌ها رواج داشته است. امروزه تزیین و دکوراسیون دیوار پذیرایی با تابلو با الهام گرفتن از هنر و طراحی‌های جدید شکل خاص و مدرنی به خود گرفته است.

 

تزیین دیوار پذیرایی با تابلو

 

تزیین و دکوراسیون دیوار پذیرایی با تابلوهای هنری متناسب با طرح و رنگ اتاق برای زیبا نشان دادن فضای اتاق به کار می‌روند.

 

تزیین و دکوراسیون  دیوار پذیرایی با تابلوهای هنری

 

تزیین دیوار پذیرایی با تابلوهای نقاشی خاص با تم رنگ سالن، برای افرادی که تمایل دارند هماهنگی طرح و رنگ در فضای منزلشان دیده شود.

 

تزیین و دکوراسیون  دیوار پذیرایی با تابلوهای هماهنگ با تم و رنگ سالن

 

نمونه دیوار پذیرایی با تابلوهای سبک خاص عکاسی برای دکوراسیون‌های ساده، مناسب با سلیقه‌های خاص و امروزی ارائه شده است.

 

تزیین و دکوراسیون  دیوار پذیرایی با تابلوهای عکاسی

 

سبک جدید تزیین دیوار پذیرایی با تابلوهای عکاسی هم سبک با طراحی و رنگ سالن بصورت یر قابل مشاهده است.

 

تزیین  دیوار پذیرایی با تابلو به سبک جدید

 

تزیین دیوار پذیرایی با سنگ انتیک

استفاده از سنگ‌های تزیینی از جمله موارد پرکاربرد در تزیین و دکوراسیون دیوار پذیرایی است. این سبک تزیین دیوار بیشتر برای منازلی که از سنگ‌ نماها برای طراحی استفاده کرده اند استفاده می‌شود. تزیین و دکوراسیون دیوار و اجرای این سبک روی دیوار تا حدودی اندازه یک تغییر دکوراسیون زمان و هزینه می‌برد. نمونه‌هایی از این کار را با هم می‌بینیم.

 

تزیین دیوار پذیرایی با سنگ انتیک

 

نمونه دیوار پذیرایی با سنگ آنتیک برای پشت شومینه در پذیرایی برای خانه‌های طرح سنگ کاربرد دارد.

 

تزیین دیوار پذیرایی با سنگ انتیک در منزل

 

تزیین دیوار آشپزخانه و دیوار اتاق با نمد

در این سبک از تزیین و دکوراسیون دیوار از نمد و گلیم برای ایجاد طراحی سنتی در منزل استفاده می‌کنیم. رنگ و طرح نمد و گلیم روی دیوار تا حد زیادی در زیبا نشان دادن فضای منزل تاثیر دارند. یک نمونه پر کاربرد از تزیین و دکوراسیون دیوار با نمد برای دیوار آشپزخانه و اتاق خواب است که نمونه هایی از آن را مشاهده می‌کنیم.

 

تزیین دیوارآشپزخانه و دیوار اتاق با نمد

 

تزیین دیوار آشپزخانه با نمد‌های به شکل لوازم آشپزخانه برای زیبا و خاص نشان دادن فضای آشپزخانه کاربرد دارد.

 

تزیین دیوار آشپزخانه با نمد‌های به شکل لوازم آشپزخانه

 

تزیین و دکوراسیون دیوار اتاق خواب کودک با نمدهای آویز زیبا، برای ایجاد فضای آرامبخش و زیبا به اتاق کودکان ارائه شده است.

 

تزیین و دکوراسیون دیوار اتاق خواب کودک با نمد

 

نحوه نصب بشقاب تزیینی روی دیوار

نصب بشقاب تزیینی بر روی دیوار یکی از ایده‌های جدید و متنوع برای تزیین و دکوراسیون دیوار است. این نوع بشقاب‌های تزیینی با هدف نصب بر دیوار طراحی شده و انواع مختلف سفالی، چینی، فلزی و حصیری را شامل می‌شود. نحوه نصب این بشقاب‌های تزیینی و چیدمان اصولی آنها در کنار هم در بعضی مواقع نیاز به مشورت با یک متخصص در این زمینه را دارد.

 

تزیین دیوار با نصب بشقاب‌های تزیینی

 

کاربرد بشقاب تزیینی سفالی بر دکوراسیون دیوار، تلفیقی از هنر سفال و طراحی داخلی برای زیبا نشان دادن فضای منزل به کار می‌رود.

 

تزیین دیوار با نصب بشقاب‌های تزیینی سفالی

 

تزیین و دکوراسیون دیوار با نصب بشقاب تزیینی حصیری ساده بر دیوار، در راستای کاربرد هنر حصیربافی در طراحی داخلی منزل شکل گرفته است.

 

تزیین دیوار با نصب بشقاب‌های حصیری

 

تزیین دیوار با نصب بشقاب تزیینی حصیری رنگی بر دیوار، ایجاد تنوع و رنگ در حصیر بافی را برای انواع سلیقه‌ها به دنبال دارد.

 

تزیین دیوار با نصب بشقاب‌های حصیری رنگی

 

تزیین دیوار پذیرایی با پروانه کاغذی

تزیین اتاق پذیرایی با پروانه‌های کاغذی از موارد خاص و فانتزی در تزیین و دکوراسیون دیوار است. استفاده از پروانه‌های رنگی مناسب با دکوراسیون سالن و رنگ پس زمینه دیوار از نکات مهم این نوع تزیین دیوار است. هم راستا با این سبک می‌توان به تزیین دیوار اتاق با گونی و مقوا نیز اشاره داشت. این ایده برای استفاده از لوازم ساده در تزیین و دکوراسیون دیوار اتاق ارائه شده که بیشتر برای تزیین اتاق کودک کاربرد دارد.

 

تزیین دیوار اتاق پذیرایی با پروانه‌های کاغذی

 

ایده تزیین دیوار پذیرایی با مقوا و گونی برای یک طراحی ساده در اتاق خواب کودک یک انتخاب ساده و کاربردی برای تزیین دیوار است.

 

تزیین دیوار اتاق کودک با مقوا و کاغد رنگی

 

نمونه تزیین دیواراتاق خواب با پروانه‌های کاغذی و رنگی برای فانتزی نشان دادن فضای اتاق کاربرد دارد.

 

تزیین دیوار اتاق خواب با پروانه‌های کاغذی

 

تزیین دیوار اتاق با ریسه نور و عکس

این نمونه از تزیین و دکوراسیون دیوار بیشتر برای اتاق‌های خواب و شخصی افراد پیشنهاد می‌گردد. نصب ریسه‌های نور مخصوص دیوار و قرار دادن عکس‌های چاپ شده در لا به لای این ریسه‌ها به ایجاد یک فضای هنری زیبا در اتاق کمک می‌کند. چند نمونه از این سبک هنری تزیین و دکوراسیون دیوار را مشاهده می‌کنیم.

 

تزیین دیوار اتاق با ریسه نور و عکس

 

تزیین دیوار اتاق با ریسه های ظریف نور و عکس‌های چاپ شده، یک ایده خلاقانه جدید برای تزیین دیوار به شمار می‌آید.

 

تزیین دیوار اتاق با ریسه های ظریف نور و عکس‌های چاپ شده

 

ایده تزیین دیوار اتاق با نصب عکس روی دیوار با به کارگیری خلاقیت در نحوه نصب عکس ها بصورت زیر قابل مشاهده است.

 

ایده خلاقانه تزیین دیوار اتاق باعکس‌های چاپ شده

 

تزیین دیوار با نقاشی دیواری

از نمونه موارد تزیین و دکوراسیون دیوار نقاشی دیواری است. این سبک از تزیین دیوار امروزه با استقبال زیادی از سوی افراد مواجه شده است. نمونه هایی از این سبک تزیین و دکوراسیون دیوار را باهم می‌بینیم.

 

تزیین دیوار با نقاشی دیواری

 

ایده تزیین دیوار با نقاشی دیواری متناسب با طرح و رنگ پذیرایی، برای افرادی که به نقاشی بر روی دوار منزل علاقه دارند پیشنهاد می‌شود.

 

ایده تزیین دیوار با نقاشی دیواری ساده و جذاب

 

تزیین و دکوراسیون دیوار با نقاشی دیواری جدید، یک نمونه از خلاقیت‌های نو در طراحی داخلی به شمار می‌آید.

 

ایده تزیین دیوار با نقاشی دیواری ساده و جذاب

 

تزیین دیوار با شلف دکوری

برای تزیین و دکوراسیون دیوار از خواص پر کاربرد شلف‌های دیواری غافل نشوید. علاوه بر ایجاد تغییر در سطح دیوار، جایی را برای چیدمان لوازم دکوری مناسب با فضا روی دیوار ایجاد می‌کند. چندین سبک تزیین دیوار با شلف دیواری به صورت زیر ارائه می‌شود.

 

تزیین و دکوراسیون دیوار با شلف دکوری

 

نمونه دکوراسیون دیوار با شلف دکوری چوبی یک نمونه خاص و ساده برای تزیین دیوار در منازل در نظر گرفته شده است.

 

تزیین و دکوراسیون دیوار با شلف دکوری چوبی

 

تزیین و دکوراسیون دیوار با شلف دیواری رنگی برای اتاق‌های خواب و مطالعه و همین طور ایجاد تناسب با دکوراسیون پذیرایی کاربرد دارد.

 

تزیین و دکوراسیون دیوار با شلف دکوری رنگی

 

نمونه شلف دکوری چوبی برای تزیین دیوار، از مدل‌های خاص برای افرادی که زیبایی و سادگی را در کنار هم می‌خواهند.

 

تزیین و دکوراسیون دیوار با شلف دکوری رنگی

 

تزیین دیوار تراس و حیاط

تزیین دیوار تراس و حیاط و نمای بیرونی ساختمان با انواع دیوار کوب‌ها از نمونه ایده‌های تزیین و دکوراسیون دیوار است. سبک های مختلف این نوع طراحی به صورت زیر است.

 

تزیین و دکوراسیون دیوار تراس و حیاط

 

ایده تزیین و دکوراسیون دیوار تراس با گلدان، یک ایده خلاقانه و نو برای استفاده از فضای تراس در طراحی داخلی منزل است.

 

تزیین و دکوراسیون دیوارتراس با گلدان

 

تصویری از دکوراسیون دیوار حیاط با استفاده از فناوری دیوار سبز برای ایجاد فضایی زیبا و خاص در حیاط منزل کاربرد دارد.

 

تزیین و دکوراسیون دیوار حیاط با گل و گیاه

 

نمونه تزیین دیوار حیاط با دیوار کوب برای ایجاد یک نمای خاص و زیبا از ساختمان پیشنهاد شده است.

 

تزیین و دکوراسیون دیوار حیاط با چراغ نما

 

آینده‌ی تزیین و دکوراسیون دیوار

امروزه تزیین و دکوراسیون دیوار در طراحی داخلی و نمای بیرونی ساختمان از اهمیت بالایی برخوردار است. ارائه‌ی ایده‌های جدید در این زمینه و خلاقیت روش‌های نو مثل دیوار سبز برای تلفیق طبیعت با زندگی ماشینی امروز خبر از تغییر و تحولات تاثیر گذاری در تزیین و دکوراسیون دیوار در ساختمان می‌دهد.

 

همه چیز درباره تزیین و دکوراسیون دیوار

 

به یاد داشته باشید انتخاب هر کدام از ایده‌های تزیین و دکوراسیون دیوار نیاز به خلاقیت و ایجاد هماهنگی بین فضای مد نظر و طرح و رنگ انتخابی برای دیوار دارد. برای انجام این کار حتما وقت و سلیقه بگذارید.

طراحی و دکوراسیون داخلی
برای سرویس طراحی و دکوراسیون داخلی از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

loading