ساخت کمد دیواری برای اتاق خواب

ثبت درخواست "نجاری"
دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
ساخت کمد دیواری برای اتاق خواب

ساخت کمد دیواری برای اتاق خواب جز کارهایی است که در ایجاد نظم و انضباط در منزل بسیار موثر است. با توجه به فضای موجود، ساخت کمد دیواری برای اتاق خواب از بهترین راهکارهای سامان دادن به شلوغی‌های موجود است. امروزه با توجه به آپارتمان نشین شدن اکثر خانوارها ساخت کمد دیواری بزرگ و جادار در منزل ضرورتی است که از ریخت و پاش‌ها جلوگیری می‌کند و باعث بزرگ‌تر به نظر رسیدن فضای اتاق خواب میشود.

 

 

کمد دیواری ارزان قیمت

قیمت کمد دیواری‌ها بسته به‌نوع درب، ابعاد و اندازه کمد دیواری و جنس چوب یا ام دی اف استفاده شده در ساخت آن متفاوت است و نسبت به این مولفه‌ها تغییر می‌کند. به طور کلی هر چه چوب مورد استفاده نامرغوب‌تر باشد، ابعاد ساخت کمد دیواری کوچک‌تر باشد و درب آن به صورت لولایی ساخته شود، قیمت ساخت کمد دیواری پایین‌تر است.

 

کمد دیواری ارزان قیمت

 

چه فضایی برای ساخت کمد دیواری لازم است؟

با توجه به طراحی داخلی مدرن، ساخت کمد دیواری در هر اتاقی لازم است. امروزه در طراحی اکثر منازل معمولا از کمد دیواری استفاده شده است، اما گاهی اوقات برخی از سازندگان بنا برای صرفه‌جویی در هزینه‌های ساخت و ساز، ساخت کمد دیواری را حذف می‌کنند که اشتباهی بزرگ است. اما جای نگرانی نیست، شما با ساخت کمد دیواری در هر فضایی ، مثل فضای بین ستون‌ها، قناسی دیوارها و... می‌توانید از فضای عمودی موجود به بهترین نحو استفاده کنید.

 

 کمد دیواری جدید اتاق خواب

در ساخت کمد دیواری برای اتاق خواب می‌توان از مواد‌های مختلفی مانند چوب فایبر گلس، ام دی اف و ... استفاده کرد که کاملا سلیقه‌ای بوده و به ویژگی‌های ظاهری اتاق خواب شما بستگی دارد. برای اتاق‌هایی با فضای بزرگ بهتر است از کمد دیواری‌های با قفسه‌های زیادی و رنگ‌ها و طرح‌های مختلف استفاده کرد، اما اگر فضای اتاق خواب شما کوچک و کم نور است، ساخت کمد دیواری‌ ساده با رنگ‌های روشن بهترین گزینه می‌باشد.

 

کمد دیواری جدید اتاق خواب

 

مدل کمد دیواری ریلی اتاق خواب

این روزها ساخت کمد دیواری ریلی اتاق‌ خواب بیشتر مورد استقبال قرار گرفته‌است. زیرا علاوه بر استفاده سریع تر، از باز شدن درب و اشغال فضا نیز جلوگیری می‌کند. در ادامه مطلب شما را با انواع کمد دیواری ریلی آشنا می‌کنیم.

 

ساخت کمد دیواری ریلی آینه‌ای

 این مدل از کمدهای ریلی در اتاق خواب‌های مدرن، بیش تر مورد استفاده قرار می‌گیرد. در ساخت کمد دیواری ریلی آینه‌ای، آینه به عنوان درب کمد موجب می‌شود که فضای اتاق شما را بزرگ‌تر و روشن‌تر جلوه دهد همچنین از این مدل ساخت کمد دیواری می‌توان در راهرو هم استفاده کرد.

 

مدل کمد دیواری ریلی اتاق خواب

 

ساخت کمد دیواری ریلی چوبی

این مدل از ساخت کمد دیواری ریلی، رایج‌ترین و در عین حال پر تنوع‌ترین مدل ساخت کمد دیواری است. در ساخت کمد دیواری ریلی چوبی جنس‌های مختلف چوب با رنگ ها وطرح های مختلف استفاده می‌شود که انتخاب مناسب آن وابسته به سبک دکوراسیون اتاق خواب شماست.

 

آموزش ساخت چهارچوب کمد دیواری

 

ساخت کمد دیواری ریلی لوکس

 این مدل از ساخت کمد دیواری ها به واسطه طراحی درب‌ها به صورت کشویی، استفاده همزمان از آینه، تزئینات چوبی و حتی پارچه این عنوان را به خود اختصاص داده‌اند. ساخت کمد دیواری ریلی لوکس مناسب اتاق‌هایی با دکوراسیون کلاسیک است. که می‌تواند تنوع و طرح و نقش را به خوبی وارد فضای اتاق خواب کند.

 

ساخت کمد دیواری برای اتاق خواب

 

ساخت کمد دیواری ریلی با طراحی خاص

در این مدل از ساخت کمد دیواری معمولا خود کمد به صورت یک مجموعه روی ریل حرکت می‌کند. ساخت کمد دیواری ریلی با طراحی خاص برای فضاهایی مانند راهرو، زیرپله، آشپزخانه و به طور کلی مکان‌های کوچک با فضای کم بهترین گزینه است.

 

ساخت کمد دیواری برای اتاق خواب

 

مدل کمد دیواری ام دی اف اتاق خواب

ساخت کمد دیواری ام دی اف معمولا در انواع رنگ‌های تیره و روشن و در انواع مدل‌های مات و براق انجام می‌شود. بهتر است رنگ و مدل مناسب ساخت کمد دیواری با توجه به ابعاد اتاق خواب انتخاب شود. کمد دیواری های گلاس از جمله کمد دیواری براق به شمارمی‌روند که در دسته کمددیواری ام دی اف قرار می‌گیرند.

 

مدل کمد دیواری ام دی اف اتاق خواب

 

تبدیل درب کمد دیواری به ریلی

یکی از علل پیدایش درب های ریلی و جایگزینی آنها در ساخت کمد دیواری‌ های، فضای اشغال شده توسط درب های لولایی جهت باز و بسته شدن درب ها بصورت دوار است. درب های لولایی در زمان استفاده یک حرکت دورانی به بیرون دارندکه در کمدهای درب ریلی این مشکل برطرف شده است.کمدهای درب لولایی کمترین فضا را اشغال می‌کنند و غالبا از حساسیت کمتری برخوردارند. اغلب برای ساخت کمد دیواری کلاسیک از درب های لولایی و برای ساخت کمد دیواری مدرن از درب های ریلی استفاده می‌شود. از لحاظ قیمت ساخت کمد دیواری‌ با درب ریلی گرانتر از ساخت کمد دیواری با درب لولایی است. تبدیل درب کمد دیواری به ریلی به راحتی قابلیت اجرایی توسط متخصصان را دارد. در این فرایند درها کاملا عوض ‌شده و از چوب‌های متنوع و طرح‌های جدید در ساخت درب ریلی استفاده می‌شود.

      

 قیمت کمد دیواری ممبران/ وکیوم

ساخت کمد دیواری ممبران دارای دو سبک کلاسیک و نئو کلاسیک است که معمولا برای اتاق خواب دو نفره بزرگسال طراحی و اجرا شده است. از ویژگی های این کمد یک تکه بودن درب های آن است. ساخت کمد دیواری ممبران از لحاظ قیمتی از طرح های کم هزینه است و از لحاظ اقتصادی توجیه پذیری مطلوبی دارد.

 

قیمت کمد دیواری ممبران

 

در این پست از مجله خدمت از ما قصد داشتیم شما را با ساخت کمد دیواری برای اتاق خواب و فاکتورهایی که برای ساخت کمد دیواری برای اتاق خواب باید به آن توجه کنید، آشنا کنیم. چنانچه تصمیم به ساخت کمد دیواری برای اتاق خواب خود دارید متخصصان خبره خدمت از ما آماده هرگونه مشاوره و خدمت‌رسانی به شما عزیزان می‌باشند.

نجاری
برای سرویس نجاری از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

loading