معرفی پمپ آب بی صدا

ثبت درخواست " نصب پمپ آب و منبع "
دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
معرفی پمپ آب بی صدا

پمپ آب بی صدا برای آپارتمان یک انتخاب مناسب و بسیار کاربردی بوده که علاوه بر تامین آب مورد نیاز تمامی طبقات بدون تولید صدای آزار دهنده می‌باشد. سر و صدای تولید شده در هنگام کار انواع پمپ آبی یک ضعف در این سیستم بوده که با خلاقیت به کار رفته در پمپ آب بی صدا تا حدودی برطرف شده است.

انواع پمپ خانگی بی صدا بیشتر برای نصب در ساختمان‌های چندین طبقه و مجتمع‌های آپارتمانی کاربرد دارد. پمپ آب بی صدا برای آپارتمان با تجهیزات مخصوص و در مدل‌های مختلف تولید و قابل نصب در قسمت‌های تعیین شده در ساختمان می‌باشد. تعداد طبقات ساختمان، متراژ ساختمان، تعداد شیر موجود و میزان مصرف بیشترین تاثیر را در انتخاب یک پمپ آب بی صدا برای آپارتمان دارد.

 

طرح سوالات پر تکراری مانند کدام پمپ آب ساختمانی بی صدا است؟ یا کم صدا ترین پمپ آب برای آپارتمان کدامند؟ همگی نشان دهنده‌ی تمایل افراد به استفاده از انواع پمپ آبی بی صدا برای نصب در ساختمان‌های مسکونی است. در این مطلب در کنار معرفی این محصول به مزایای استفاده از پمپ آب بی صدا در آپارتمان می‌پردازیم.

 

پمپ آب بی صدا برای آپارتمان

 

هدف اصلی تولید پمپ آب بی صدا

تاثیرات نامطلوب سر و صدای کارکردن انواع پمپ آب در ساختمان به اندازه‌ای بوده که بیشتر افراد تمایلی به استفاده از این محصولات ندارند. از طرفی کم آبی در شهر‌های پر جمعیت و پیشرفت زندگی آپارتمان نشینی بیشتر افراد را ملزم به نصب انواع پمپ خانگی آب در ساختمان‌های آپارتمانی کرده است.

 

هدف اصلی تولید پمپ آب بی صدا

 

تقابل این نارضایتی و اجبار برای استفاده از این محصول ایده و هدف ساخت پمپ آب بی صدا برای آپارتمان و دیگر ساختمان‌ها را ایجاد کرده است. امروزه پمپ‌ آب بی صدا و کم صدا در نوع و مدل‌های مختلف تولید و بیشترین استفاده را در ساختمان‌ها و مجتمع‌های آپارتمانی داشته است. در این مطلب پس از بررسی اهمیت کاربرد پمپ آب بی صدا در آپارتمان به معرفی انواع پمپ آب بی صدا و ویژگی‌های آنها برای آشنایی بیشتر می‌پردازیم.

 

کاربرد پمپ آب بی صدا برای آپارتمان

بالا رفتن مصرف آب در ساختمان‌های آپارتمانی و همین طور فشار کم و ضعیف آب در واحد‌های بالایی ساختمان‌ها نیاز افراد به استفاده از پمپ آب را بیش از پیش کرده است. بنابراین کاربرد پمپ آب بی صدا برای آپارتمان بیش از دیگر مصارف خانگی این پمپ آب بی صدا می‌باشد. 

نصب پمپ آب بی صدا برای آپارتمان در یک مکان مشخص و با رعایت اصول نصب علاوه بر تامین آب مصرفی تمامی طبقات، صدای کمتری نسبت به دیگر مدل‌های قدیمی پمپ خانگی تولید می‌کند. امروزه انواع مختلفی از پمپ آب بی صدا با مشخصات مختلف و مناسب برای ساختمان با واحد و طبقات مشخص ساخته و عرضه می‌شود.

 

کاربرد پمپ آب بی صدا برای آپارتمان

 

بنابراین همانطور که در مقدمه مطلب اشاره شد تعداد طبقات ساختمان، متراژ ساختمان، تعداد شیر موجود و میزان مصرف بیشترین تاثیر را در انتخاب یک پمپ آب بی صدا برای آپارتمان دارد. توجه به این موار در هنگام تهیه پمپ آب بی صدا برای آپارتمان بسیار مهم می‌باشد.

 

کدام نوع پمپ آب کم صداتر است؟

پمپ آب کم صدا برای آپارتمان به سه نوع پمپ آب بشقابی، پمپ آب جتی و در نهایت پمپ آب خورشیدی تقسیم می‌شوند. این سه نوع پمپ آب در بین دیگر انواع این وسیله به کم صدا ترین معروف هستند. در این میان وابسته به تجهیزات به کار رفته در ساخت این سه نوع پمپ آب درصد صدای کمتری در آنها شنیده می‌شود. در این قسمت با یک مقایسه اجمالی کم صدا ترین پمپ آب برای ساختمان را معرفی می‌کنیم.

 

کدام نوع پمپ آب کم صداتر است؟

 

ویژگی پمپ آب بشقابی

این نوع پمپ آب که به دلیل جنس تجهیزات به کار رفته در ساخت آن را یک پمپ آب بی صدا می نامند، از یک پمپ پروانه استیل ساخته شده که کمترین صدا را دارد. اما گنجایش استفاده کم این پمپ آب بی صدا که نهایتا تا طبقه سوم است، استفاده از آن را برای آپارتمان‌ها با طبقات بیشتر کمتر کرده است.

 

پمپ آب بشقابی یک پمپ آبی کم صدا

 

اما نوع پمپ یک اسب بشقابی با پروانه استیل که تقریبا پر مصرف ترین پمپ آب بی صدا برای آپارتمان‌های 4 تا 5 طبقه بوده بیشتر از نوع قبلی برای ساختمان‌های بزرگ تر پیشنهاد می‌شود.توجه داشته باشید پمپ آب بشقابی با پروانه استیل کمترین صدا پس از آن پروانه برنجی و سپس پروانه پلاستیکی به ترتیب صدای بیشتری نسبت به نوع استیل دارند. در این میان پمپ آب جتی و خورشیدی به ترتیب در دسته پمپ آب‌های پر صدا برای ساختمان قرار داشته و استفاده آنها برای ساختمان‌های آپارتمانی کمتر توصیه می‌شود.

 

کم صدا بودن پمپ آب به چه عواملی بستگی دارد؟

توجه به صدای پمپ آب از مهمترین نکات در هنگام خرید این وسیله برای نصب در ساختمان می‌باشد. در این قسمت به بیان چند نکته اساسی در باب ویژگی انواع پمپ آب خانگی در ساختمان برای اطلاع بیشتر می‌پردازیم:

  • پمپ هایی که در ابعاد خانگی بتوان از آنها استفاده کرد در نوع نیم اسب، یک اسب، یک و نیم اسب و دو اسب می باشند
  • میزان اسب پمپ بر صدای پمپ تاثیر مستقیم دارد. هر چه پمپ با قدرت بیشتری کار کند و مکش قوی تری داشته باشد طبیعتا صدای بیشتری هم دارد.
  • از پمپ‌ آب بی صدا و کم صدای بشقابی یا پمپ آب دو پروانه برای آپارتمان به جای پمپ‌های جتی استفاده کنید.
  • تجهیزات به کار رفته در ساخت نوع پمپ نیز در ایجاد صدای آن تاثیر داشته بنابراین برای خرید پمپ آب بی صدا برای آپارتمان پمپ‌های ساخته شده از پروانه استیل را در نظر داشته باشید.
  • دو مدل پمپ آب بی صدا با نام‌های پمپ آب پنتاکس و پمپ آب داب که هر دو ساخت شرکت ایتالیایی هستند امروزه بیشترین کاربرد و استفاده را در بین افراد به خود اختصاص داده اند. 
  • قبل از خرید پمپ بی صدا برای آپارتمان وابسته به ویژگی ساختمان حتما با افراد متخصص مشورت کرده تا بهترین خرید و انتخاب را داشته باشید.

 

کم صدا بودن پمپ آب به چه عواملی بستگی دارد؟

 

امروزه استفاده از روش‌هایی مانند عایق بندی محل نصب پمپ آب در ساختمان و همین طور قرارگیری آن در یک جای مناسب نیز راهکاری برای کاهش صدای منتقل شده از کارکرد پمپ آب به درون ساختمان است. با خرید پمپ بی صدا برای آپارتمان و فراهم آوردن شرایط نصب این وسیله در کنار استفاده کاربردی آن آرامش و آسایش خود تامین کنید.

4.5 امتیاز از 1268 رای


نصب پمپ آب و منبع
برای سرویس نصب پمپ آب و منبع از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین