تغییر دکوراسیون داخلی سرویس بهداشتی منزل

دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
تغییر دکوراسیون داخلی سرویس بهداشتی منزل

تغییر دکوراسیون داخلی سرویس بهداشتی منزل 

تغییر دکوراسیون داخلی سرویس بهداشتی منزل حتی با در نظر گرفتن زمان کمی که در طول روز در آن می‌گذرانیم، از دغدغه‌های افرادی است که قصد دارند چهره جدیدی به خانه خود بدهند. تغییر دکوراسیون سرویس بهداشتی بدون انجام مراحل بازسازی سرویس بهداشتی و بازسازی کاشی سرویس بهداشتی انتخابی هوشمندانه است که هزینه بازسازی سرویس بهداشتی را به‌طور چشمگیری کاهش می‌دهد. اگر شما نیز به دنبال تغییر دکوراسیون سرویس بهداشتی خود هستید، از ترفندهای ساده و کم‌هزینه زیر برای تغییر دکوراسیون داخلی سرویس بهداشتی منزل خود استفاده کنید.

روش‌های تغییر دکوراسیون داخلی سرویس بهداشتی منزل

در ادامه با ترفندهای تغییر دکوراسیون سرویس بهداشتی آشنا خواهید شد. این ترفندها همه قسمت‌های یک سرویس را (از کف تا دیوارها و شیرآلات) پوشش می‌دهد. با ما همراه باشید.

 

1. نصب یا تغییر کفپوش برای تغییر دکوراسیون سرویس بهداشتی

ویژگی‌های مناسب کفپوش‌های جدید(علاوه بر زیبایی و شیک بودن) از جمله ضد آب بودن و مقاومت در برابر سایش و خراش، آنها را به گزینه‌ای مناسب برای استفاده در تغییر دکوراسیون داخلی سرویس بهداشتی منزل تبدیل می‌کند.

این کفپوش‌ها در جنس‌های مختلفی مانند چوب، واینیل، سنگ و ... در بازار عرضه می‌شوند. اگر فضای حمام‌تان کاملا در سرویس(مثلا با محفظه شیشه‌ای) جدا شده باشد، دست‌تان برای انتخاب انواع مختلف این کفپوش‌ها آزادتر خواهد بود. این روش نیز برای تغییر دکوراسیون سرویس بهداشتی کوچک بسیار مناسب است.

 

تغییر دکوراسیون داخلی سرویس بهداشتی منزل 

تغییر دکوراسیون داخلی سرویس بهداشتی منزل

 

2. تغییر دکوراسیون با تعویض کاشی سرویس بهداشتی

تعویض کاشی سرویس بهداشتی می‌تواند تاثیر بزرگی در تغییر دکوراسیون سرویس بهداشتی شما بگذارد. اگر دستی در بنایی داشته باشید، این روش برای شما بسیار مناسب و ساده خواهد بود.

روش تعویض کاشی سرویس بهداشتی با سنگ‌های اسلب یا کاشی چسبی سرویس بهداشتی یکی از روش‌های ایجاد این تغییر در دکوراسیون حمام و دستشویی شما(و حتی دکوراسیون سرویس بهداشتی کوچک) است. البته کاشی چسبی سرویس بهداشتی و روش تعویض کاشی سرویس بهداشتی معمولا بخشی از مراحل بازسازی سرویس بهداشتی و هزینه بازسازی سرویس بهداشتی هستند، اما همچنان برای چنین تغییری یک گزینه مناسب است.

توجه داشته باشید که همیشه نیز به تعویض کاشی سرویس بهداشتی نیازی ندارید و رنگ کردن کاشی‌ها نیز یکی دیگر از گزینه‌های شماست. این کار مخصوصا در صورتی که مالک خانه نباشید، برای تغییر دکوراسیون داخلی سرویس بهداشتی منزل بسیار مناسب خواهد بود.

 

دکوراسیون سرویس بهداشتی کوچک

تغییر دکوراسیون سرویس بهداشتی

 

3. تغییر در نورپردازی برای تغییر دکوراسیون سرویس بهداشتی

یک نورپردازی صحیح و اصولی می‌تواند دکوراسیون سرویس بهداشتی منزل شما را کاملا ارتقا دهد. شما نیز می‌دانید که نور کافی و روشن می‌تواند فضای یک محیط را بزرگ‌تر از آنچه واقعا هست نشان دهد. همین مسئله تمرکز روی نورپردازی را برای تغییر دکوراسیون داخلی سرویس بهداشتی منزل (مخصوصا برای دکوراسیون سرویس بهداشتی کوچک) بسیار مهم می‌کند.

ایجاد تغییر در نورپردازی برای تغییر دکوراسیون سرویس بهداشتی احتمالا یکی از کمترین هزینه‌ها را حتی در مراحل بازسازی سرویس بهداشتی و هزینه بازسازی سرویس بهداشتی به خود اختصاص می‌دهد؛ بنابراین می‌توان با خیال راحت به سراغ آن رفت.

هنگام تغییر دکوراسیون داخلی سرویس بهداشتی منزل خود با نورپردازی فراموش نکنید که همیشه ترکیبی از لامپ‌های آفتابی و مهتابی را استفاده کنید (و نه فقط یکی از این دو)؛ تا هم کنتراست خوبی ایجاد شود و هم چشم خسته نشود. لامپ‌های قدیمی‌تان را هم با مدل‌های جدیدتر و کم‌مصرف‌تر جایگزین کنید. استفاده از آینه‌های بزرگ را در دکوراسیون سرویس بهداشتی کوچک (و حتی بزرگ) برای انعکاس هرچه بیشتر نور فراموش نکنید.

 

بازسازی سرویس بهداشتی ایرانی

مراحل بازسازی سرویس بهداشتی مدل سرویس بهداشتی ایرانی جدید  دکور سرویس بهداشتی

 

4. رنگ زدن برای تغییر دکوراسیون سرویس بهداشتی

رنگ زدن تنها یکی از مراحل بازسازی سرویس بهداشتی نبوده و از آن برای تغییر دکوراسیون سرویس بهداشتی نیز می‌توان استفاده کرد. با خواندن تیتر بالا شاید ذهن‌تان به سمت رنگ زدن دیوارها رفته باشد، اما کمک گرفتن از رنگ‌ها برای تغییر دکوراسیون داخلی سرویس بهداشتی منزل تنها به دیوارها محدود نمی‌شود. شما می‌توانید درب و حتی کابینت‌های روشویی را نیز به‌منظور تغییر دکوراسیون سرویس بهداشتی رنگ بزنید.

رنگ‌ها نیز به سهم خود (مانند نور و نورپردازی) به روشن شدن فضا و بزرگ نشان دادن دکوراسیون سرویس بهداشتی کوچک کمک می‌کنند. اگر نمی‌خواهید خود را تنها به استفاده از یک رنگ محدود کنید، سعی کنید دیوارهای بزرگ را با رنگ‌های روشن و سطوح کوچک را با رنگ‌های تیره تر برای ایجاد تضاد یا کنتراست رنگ بزنید.

یک قوطی از رنگ(های) موردنظرتان و ابزار نقاشی را تهیه کنید و تغییر دکوراسیون داخلی سرویس بهداشتی منزل‌تان را آغاز کنید.

 

تعویض سرامیک سرویس بهداشتی

کاشی چسبی سرویس بهداشتی

 

5. تغییر دکوراسیون سرویس بهداشتی با ارتقای شیرآلات

تغییر شیرآلات نیز گزینه‌ای مناسب برای تغییر دکوراسیون داخلی سرویس بهداشتی منزل است. از آنجا که جسم خاصی در این روش به فضا افزوده نمی‌شود، این کار برای دکوراسیون سرویس بهداشتی کوچک و مدل سرویس بهداشتی ایرانی نیز بسیار مناسب است.

تعویض شیرآلات روشویی و وان، دوش، جای حوله و حتی قفسه کابینت روشویی نیز ازمواردی هستند که در تغییر دکوراسیون سرویس بهداشتی با ارتقای شیرآلات می‌توانید در نظر داشته باشید.

 

بازسازی سرویس بهداشتی قدیمی

هزینه بازسازی سرویس بهداشتی

 

6. آثار هنری برای تغییر دکوراسیون داخلی سرویس بهداشتی منزل

شایذ برخی افراد فکر کنند سرویس بهداشتی منزل جای چندان مناسبی برای نصب و آویزان کردن تابلوها و آثار هنری نباشد، چه برسد استفاده از آنها برای تغییر دکوراسیون سرویس بهداشتی. آنها تا حدودی حق دارند، اما به کمک ترفندهایی می‌توان از اینگونه آثار زیبا برای تغییر دکوراسیون داخلی سرویس بهداشتی (بدون طی مراحل بازسازی سرویس بهداشتی) استفاده کرد.

تنها کافی است اثر یا اثرهای مورد علاقه خود را انتخاب و آنها را روی بوم‌های ضد آب چاپ کنید. البته می‌توانید آنها را روی مقوای معمولی نیز چاپ کرده و بعد آنها را لمینت و در واقع ضد آب کنید. اگر علاوه بر این روش قصد دارید از نورپردازی نیز برای تغییر دکوراسیون داخلی سرویس بهداشتی منزل خود استفاده کنید، از لمینت مات به جای لمینت براق استفاده کنید تا نور از روی آن منعکس نشده و تصاویر به راحتی قابل دیدن باشد.

 

مراحل بازسازی سرویس بهداشتی

مدل سرویس بهداشتی ایرانی

 

7. تعویض پرده‌ها برای تغییر دکوراسیون سرویس بهداشتی

تعویض پرده و همچنین قالیچه‌ها و حوله‌ها نیز روشی عالی برای نو کردن دکوراسیون سرویس بهداشتی‌تان است. اگر مدت زیادی از خرید و نصب آنها می‌گذرد و دیگر رنگ و نشاط سابق‌شان را ندارند، در جایگزینی آنها لحظه‌ای درنگ نکنید. این روش نیز برای ایجاد تغییر در دکوراسیون سرویس بهداشتی کوچک و مدل سرویس بهداشتی ایرانی بسیار مناسب است.

هنگام خرید پرده؛ حوله یا قالیچه جدیدتان، فضای کلی سرویس را در خاطر داشته باشید و سعی کنید میان آنها و رنگ‌هایشان تضاد و تعادل ایجاد کنید. مثلا اگر برای بازسازی کاشی سرویس بهداشتی و کاشی چسبی سرویس بهداشتی از رنگ‌های ساده استفاده کردید، قالیچه و حوله‌های پر نقش و نگار و نه ساده بخرید.

 

بازسازی سرویس بهداشتی کوچک

دکوراسیون سرویس بهداشتی کوچک

 

8. تغییر دکوراسیون داخلی سرویس بهداشتی با افزایش فضای ذخیره سازی

افزایش فضای ذخیره سازی برای تغییر دکوراسیون داخلی سرویس بهداشتی منزل باید با دقت و هوشمندانه انجام شود تا درنهایت موجب اشغال بیشتر فضا و کوچک‌تر شدن آن نشود.

به جای استفاده از کابینت‌های بیشتر (که برای دکوراسیون سرویس بهداشتی کوچک و مدل سرویس بهداشتی ایرانی کاربرد چندانی ندارد)، از میله‌‌های نگهدارنده حوله، قفسه‌ها و سبدهای دیواری استفاده کنید. با توجه به فضای داخلی و دکوراسیون‌تان، می‌توانید از درب نیر برای نصب چنین نگهدارنده‌هایی استفاده کنید.

 

بازسازی کاشی سرویس بهداشتی

 

9. استفاده از اکسسوری‌ها در تغییر دکوراسیون داخلی سرویس بهداشتی منزل

نصب و استفاده از اکسسوری‌ها همواره جز اولین گزینه‌هایی است که نه تنها هنگام تغییر دکوراسیون سرویس بهداشتی، بلکه برای تغییر دکوراسیون سایر نقاط خانه مورد نیز استفاده قرار می‌گیرند. اما دیدیم که این تنها را پیش روی ما برای تغییر دکوراسیون داخلی سرویس بهداشتی نیست.

استفاده از جا صابونی‌های جدید و ظریف، قلاب‌های دیواری،  گلدان‌های گل، شمع‌های عطری و شیشه‌های رنگی برای شوینده‌ها و...  نیز برای تغییر دکوراسیون آن راه مناسبی است.


از اینکه تا انتهای این مطلب با ما همراه بودید سپاسگزاریم. امیدواریم این موارد به شما در تغییر دکوراسیون داخلی سرویس بهداشتی منزل و کاهش هزینه بازسازی سرویس بهداشتی تان کمک کرده باشد. به نظر شما کدام یک از این راه‌ها برای تغییر دکوراسیون مناسب‌تر است؟ اگر تجربه دیگری برای تغییر دکوراسیون سرویس بهداشتی داشته‌اید (مدل سرویس بهداشتی ایرانی یا فرنگی)، آن را با ما و سایر خوانندگان در میان بگذارید.

طراحی و دکوراسیون داخلی
برای سرویس طراحی و دکوراسیون داخلی از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

loading