مهرداد  رجبی

مهرداد رجبی

4.3 ( از 24 نظر )
23 خدمت موفق
معرفی مهرداد رجبی:

سلام من بیشتر از ۲سال هست که در شرکت های خدماتی نظافتی کار کردم و کارم نظافته و این کار رو خوب بلدم و صد درصد رضایتتون رو جلب میکنم??

  • 4 سال سابقه کار
مناطق تحت پوشش
  • تهران
نظرهای مشتریان

مشتریان به مهرداد رجبی بابت رفتار محترمانه ، کیفیت انجام کار ، دستمزد منصفانه ، خوش قولی ، مهارت و تخصص امتیاز مثبت داده اند.

4.3
از 24 امتیاز
79%
0%
8%
0%
13%
محمد

بسیار مودب و محترم و خوش قول و با احساس مسوولیت و وظیفه شناس با دستمزد مناسب

نظافت منزل
خانم بختیاری

با سلام پسر آراسته و منظمی بودن سره وقت تشریف آوردن و پرسیدن چه جاهایی باید نظافت بشه بعد اینکه بهشون نشون دادم شروع کردند و خیلی منظم و دقیق کارشون را انجام دادند من ازشون رضایت کامل دارم و بهشون خسته نباشید میگم. با تشکر از برنامه خوبتون

رقیه

سلام بنده جناب رجبی را تقریبا یک سال هست که میشناسمشون یک بار به شرکت نظافتی زنگ زدم و ایشون برای نظافت تشریف آوردن و ما ازشون راضی بودیم چونکه بسیار تمیز و با دقت کارشون را میکردند حالا شاید تقریبا از همکار های دیگشون در یک نظافت ۴ساعته حدودا نیم ساعت بیشتر طول بکشه که کارشون تموم بشه اما واقعا ارزش داره چون نظافتی که انجام میدن به دل آدم میچسبه و قشنگ احساس تمیزی میکنیم بعد نظافت. ما در طی این یک سال چند بار باهاشون کار کردیم و همیشه راضی بودیم ازشون بخاطر همین بار اول شمارشونو گرفتیم و آخرین بار پریروز اومدن برای نظافت و ازم خواستن که نظرم رو صادقانه داخل پروفایلشون ثبت کنم و من از آقای رجبی راضی هستم و ایشون را پیشنهاد میکنم.

احمدوند

ایشون بسیار با حوصله وبی نقص کارشونو انجام میدادن ..اصلا نیازی به تذکر نبود چون خودشون با تجربه بودن .نسبت به کارشون دستمزدشون بسیار منصفانه بود وبنده حتما باز هم ازایشون کمک میخام.

امیر حسین

ما از خدمات ایشون راضی بودیم همه چیز عالی انجام شد و سر تایمی که گفتند تشریف آوردن و پسر مودبی هم بودند ممنون

نظافت منزل
دانلود اپلیکیشن خدمت از ما
loading