نصب کولر گازی جنرال غرب تهران

دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
نصب کولر گازی جنرال غرب تهران

حالا که پس از بررسی‌ها و پرس‌وجوهای مکرر کولر ایده‌آل‌تان را پیدا کرده‌اید، احتمالا به دنبال یک نصاب قابل اعتماد برای نصب کولر گازی جنرال غرب تهران هستید. احتیاجی نیست بیشتر از این جست‌وجو کنید، زیرا «خدمت از ما» در عرض چندکلیک شما را به برترین نصابان کولر گازی فعال در غرب پایتخت متصل می‌کند.

نصب کولر گازی جنرال غرب تهران مراحل و نکات متعددی دارد که با استخدام یک متخصص، نیازی نیست نگران آنها باشید. در ادامه به نکات و پیش‌نیازهای این امر (که شاید برایتان جای سوال داشته باشد) صحبت می‌کنیم، و با عوامل موثر بر قیمت نصب کولر گازی جنرال غرب تهران آشنا می‌شویم.

 

نصب کولر گازی در غرب تهران؛ پیش‌نیازها

شما به عنوان صاحب‌خانه، ممکن است محل خاصی را برای نصب کولر مدنظر داشته باشید. اما آیا این نقطه استانداردهای لازم را دارد؟ در ادامه مشخصات بهترین محل برای نصب کولر گازی جنرال غرب تهران را مرور می‌کنیم.

این کولرها از دو بخش تشکیل شده‌اند: یونیت داخلی که بعضا آن را به نام اسپلیت می‌شناسند، و یونیت خارجی که بعضا با نام کمپرسور کولر گازی هم شناخته می‌شود. محل نصب یونیت داخلی باید چنین مشخصاتی داشته باشد:

 • محل نصب کولر گازی غرب تهران باید به دور از هرگونه منبع تولید گرما باشد، از نور خورسید گرفته تا لوازم برقی مختلف. گرما راندمان این دستگاه‌ها را کاهش می‌دهد.
 • دیواری که برای نصب پنل داخلی در نظر گرفته‌اید، باید کاملا محکم و ایمن بوده و توان تحمل وزن دستگاه را داشته باشد.
 • این پنل باید از سطوح مجاور خود تا حد مشخصی فاصله داشته باشد؛ مثلا حدود 2 متر از زمین، حداقل 10-15 سانتی‌متر از طرفین و بیشتر از 20 سانتی‌متر از سقف.
 • برای نصب اسپلیت جنرال در غرب تهران نباید آنقدر نقطه مرتفعی را انتخاب کنید که تهویه هوای محیط مختل شود و دسترسی به دستگاه برای تعمیر و سرویس اسپیلت هم چالش‌برانگیز باشد.

یونیت خارجی کولر هم باید در محلی استاندارد با ویژگی‌های زیر نصب شود:

 • تا به حال پنل خارجی‌ای را دیده‌اید که در فضای بسته نصب شده باشد؟ دقیقا. این واحدها باید در فضای باز نصب شوند تا گرمایی که آزاد می‌کنند مشکل‌ساز نشود.
 • برای اینکه پس از نصب کولر گازی جنرال غرب تهران با سروصداهای آزاردهنده مواجه نشوید، باید سطحی کاملا تراز و محکم را انتخاب کنید. اگر هم قصد دارید آن را روی دیوار نصب کنید، باید پایه‌های محکمی را تهیه و آنها را خوب روی دیوار پیچ کنید.
 • مشابه نصب یونیت داخلی، این یونیت هم باید در محلی با دسترسی معقول نصب شود؛ و از سطوح اطراف خود فاصله مطلوبی داشته باشد. این فاصله برای وجهی که فن دارد به بیشترین مقدار خود می‌رسد که حدود 70 سانتی‌متر است.

خواندن محتوای "محل نصب کولر گازی" خالی از لطف نیست، چون اطلاعات کامل‌‌تری را به شما برای در نظر گرفتن بهترین محل، جهت نصب این دستگاه می‌دهد.

 

نصب اسپلیت جنرال در غرب تهران

(شما می‌توانید برای سایر خدمات از جمله تعمیرات کولر گازی و سرویس داکت اسپلیت از متخصصین "خدمت از ما" کمک بگیرید)

 

مراحل نصب اسپلیت جنرال در غرب تهران

پس از تعیین بهینه‌ترین محل برای نصب کولر، متخصص مراحل زیر را دنبال می‌کند:

 1. نصب براکت دستگاه روی دیوار
 2. سوراخ کردن دیوار
 3. خم کردن لوله‌ها و لوله‌کشی کولر
 4. فلزکاری و اتصال لوله‌ها به یونیت‌ها (که شامل جوشکاری هم می‌شود)
 5. اجرای سیم‌کشی
 6. عایق‌کاری لوله‌ها
 7. تست نشت و وکیوم کردن دستگاه
 8. شارژ دستگاه و نهایی کردن نصب کولر گازی ال جی و نصب کولر گازی جنرال غرب تهران

 

چرا باید اینکار را به متخصص بسپاریم؟

کافی است سری به مطالب آموزشی ما در زمینه جابه‌جایی و نصب کولرهای گازی بزنید تا ببینید اینکار چقدر نکته و ریزه‌کاری دارد؛ داشتن وسایل تخصصی و اطلاعات پیش‌زمینه به کنار!

کمی بی‌دقتی در نصب این دستگاه‌ها می‌تواند انواع و اقسام چالش‌ها را برای افراد ایجاد کند؛ از راندمان پایین دستگاه بگیرید تا نمایش ارور، نشت مبرد و آب، ایجاد سروصدا، سقوط، عدم تخلیه صحیح آب، اتصالی و ...

 

قیمت نصب کولر گازی جنرال غرب تهران

(برای دسترسی به نصاب کولر گازی مشهد، نصاب کولر گازی کرج و نصاب کولر گازی اصفهان روی لینک مورد نظر دریافت کنید)

 

قیمت نصب کولر گازی جنرال غرب تهران

هزینه‌ای که یک نصاب کولرگازی به شما اعلام می‌کند، با توجه به عوامل زیر مشخص می‌شود:

 • نوع کولر گازی جنرال شما که می‌تواند پرتابل (کمترین هزینه)، پنجره‌ای، ایستاده، اسپلیت و داکت اسپلیت (بیشترین هزینه) باشد.
 • ظرفیت کولر گازی یا اصطلاحا قدرت آن؛ هرچه ظرفیت دستگاه بیشتر باشد، وزن آن بیشتر بوده و نصب کولر گازی جنرال غرب تهران دشوارتر خواهد بود.
 • محل نصب کولر گازی از نظر سهولت دسترسی
 • هزینه خرید قطعات و لوازم از جمله لوله مسی، اتصالات اضافی و گاز کولر
 • هزینه نصب پایه دیواری و پایه زمینی
 • دستمزد لوله کشی؛ اگر لوله‌کشی توکار انجام نشده باشد. البته نصب اسپلیت جنرال در غرب تهران با لوله‌کشی روکار هم ممکن است، اما به دلیل زیبایی و البته حساسیت لوله‌های مسی توصیه نمی‌شود.
 • دستمزد (هر متر) کابل‌کشی
 • دستمزد شارژ کولر گازی در صورت نیاز

برای اینکه بتوانید آخرین هزینه سال 1401 را به طور حدودی و بدون پرداخت هزینه تخمین بزنید، درخواست‌تان را با جزئیات لازم مانند نوع و ظرفیت دستگاه ثبت کنید، و ظرف مدتی کوتاه مبالغ پیشنهادی چند نصاب نزدیک به خود را دریافت کنید.

(محتوای پیشنهادی: میزان مصرف برق کولر گازی)

بهترین نصاب کولر گازی جنرال غرب تهران اینجاست!

به دنبال بهترین نصاب‌های کولر گازی جنرال در محله‌های غرب پایتخت مانند پونک، صادقیه، ستارخان، جنت آباد، شهر زیبا، شهران، گیشا، چیتگر، شهرک اکباتان، تهرانسر، آزادی و ... هستید؟ ساکن هرنقطه از این منطقه پررونق که باشید، اینجا همیشه می‌توانید چند متخصص را که در این بازار آنلاین خدمات فعال‌اند سریعا پیدا کنید.

درخواست‌تان را در اپلیکیشن یا وب سایت «خدمت از ما» ثبت کنید، به چند سوال کوتاه پاسخ دهید تا بهترین تکنسین‌ها مبلغ پیشنهادی خود را برای نصب کولر گازی جنرال غرب تهران اعلام کنند. سپس می‌توانید یکی را استخدام کنید؛ یا اینکه ابتدا سری به پروفایل سوابق کاری و حرفه‌ای آنها بزنید، و نظر مشتریان و امتیازات‌شان را بررسی کنید.

4.2 امتیاز از 1425 رای


نصب کولر گازی و اسپیلت
برای سرویس نصب کولر گازی و اسپیلت از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین