سرویس و تعمیر پکیج

قیمت سرویس پکیج بوتان

قیمت سرویس پکیج بوتان

قیمت سرویس پکیج بوتان چقدر است؟

در روزهای پایانی فصل گرما، در "خدمت از ما" با سؤالات مشتریان پیرامون قیمت سرویس پکیج بوتان، هزینه سرویس پکیج بوتان و یا تعرفه سرویس پکیج بوتان روبه‌رو می‌شویم. به همین دلیل تصمیم گرفتیم تا مطلبی در مورد لیست قیمت خدمات پکیج، تعرفه تعمیرات پکیج و اجرت تعمیرات پکیج گردآوری کنیم. حتماً می‌دانید که بهتر است در شهریور و یا مهرماه برای سرویس پکیج یا تعمیر پکیج اقدام کنید؛ تا با یک خانه گرم به پیشواز پاییز و زمستان بروید. هزینه سرویس آبگرمکن دیواری بوتان در "خدمت از ما" با معیارهای استاندارد و مشخصی پس از مراجعه سرویس‌کار پکیج به شما ابلاغ می‌شود.

 

خدمت از ما

 


قیمت سرویس پکیج بوتان چگونه تعیین می‌شود؟

قیمت سرویس پکیج بوتان تا زمانی که سرویس‌کار به محل شما اعزام نشود به صورت دقیق تعیین نمی‌شود. پس از اینکه تعمیرکار پکیج بوتان، پکیج بوتان شما را به‌صورت تخصصی بررسی کرد و ایرادات و سرویس‌های موردنیاز را به شما اعلام می‌کند و سپس هزینه را بر اساس تعرفه سرویس پکیج بوتان برای شما مشخص می‌کند.

اگر یک سرویس‌کار و تعمیرکار مناسب برای خود انتخاب کنید، قطعاً در هزینه سرویس پکیج بوتان صرفه‌جویی می‌کنید و به نفع بودجه خانواده حرکت می‌کنید. زیرا سرویس پکیج بوتان، کاملاً یک کار تخصصی و نیازمند مهارت است؛ که اگر شخص ناواردی را برای سرویس پکیج انتخاب کنید، مجدداً مجبور می‌شوید برای سرویس پکیج بوتان و اجرت تعمیرات مبلغی بپردازید. 

 

هزینه سرویس پکیج بوتان

 

هزینه سرویس پکیج بوتان شامل چه مواردی می‌شود؟

هزینه سرویس پکیج بوتان و تعرفه سرویس پکیج بوتان در موارد مختلف، متفاوت است. زیرا هر سرویسی می‌تواند متفاوت باشد و به همین دلیل قیمت سرویس پکیج بوتان در یک محدوده قیمتی متنوعی قرار دارد.

مثلاً لیست سرویس قیمت خدمات پکیج بوتان می‌تواند شامل موارد زیر باشد:

 • هزینه سرویس پیلوت دستگاه‌های پکیج زمینی و دیواری
 • قیمت سرویس اسیدشویی پکیج بوتان
 • هزینه سرویس سالیانه و راه‌اندازی پکیج دیواری و زمینی با بیست دقیقه تست
 • اجرت تعمیرات پکیج و دستمزد سرویس‌کار پکیج
 • رسوب زدایی و هواگیری پکیج
 • تعرفه سرویس پکیج بوتان کامل (شامل اسیدشویی، سرویس پمپ و قطعات، سرویس شعله و جرقه زن)

 


تعرفه سرویس پکیج بوتان در "خدمت از ما"

متخصصینی که در "خدمت از ما" فعالیت می‌کنند، تعرفه سرویس پکیج بوتان را با یک لیست قیمت خدمات پکیج مشخص می‌کنند، که همگی طبق تعرفه‌های اتحادیه تعمیرکاران مشخص شده است. پس از این‌که سفارش "سرویس پکیج" خود را ثبت کردید، قیمت سرویس پکیج به شما اعلام می‌شود. برای این که هزینه سرویس پکیج بوتان را به صورت دقیق‌تری بگیرید، هنگام ثبت درخواست جزییات بیشتری از پکیج بوتان خود شرح دهید.

 • تعرفه مربوط به تعویض مبدل حرارتی
 • تغییر فصل تابستان به زمستان با هواگیری
 • تعرفه و هزینه تعویض پمپ
 • تعویض سنسور آب گرم و فن پکیج
 • تعرفه اسیدشویی پکیج دیواری هر مبدل
 • تنظیم برد الکترونیکی

 


آیا قیمت سرویس پکیج بوتان به‌صورت دوره‌ای مقرون به صرفه است؟

هر چند که سرویس دوره‌ای هزینه‌ را برای خانواده‌ها به همراه دارد؛ اما این کار یکی از ملزومات برای پکیج دیواری است. خیلی از افراد هنگامی‌که قیمت سرویس پکیج بوتان را می‌شنوند، از سرویس و تعمیر پکیج دیواری صرف‌نظر می‌کنند. به توصیه خیلی از کارشناسان، سرویس پکیج بوتان را باید به‌صورت دوره‌ای علاوه بر سالانه انجام دهید. این کار از هزینه‌های تعمیر پکیج شما در آینده می‌کاهد.

 

سرویس پکیج بوتان به صورت دوره‌ای چه زمانی انجام می‌شود؟

در سرویس پکیج به‌صورت دوره‌ای، در هر فصل مثلاً در شهریور برای پاییز و در آذر برای فصل زمستان اقدام به سرویس پکیج و تعمیر آبگرمکن دیواری می‌کند. سرویسکار دستگاه را تست می‌کند، در صورتی که قطعه‌ای باید تعویض شود، آن را تعویض می‌کند؛ و در صورتی که همه قطعات سالم باشد، دست به کار تست دودکش، سرویس مشعل، تنظیم فشار گاز، تست جرقه زن و ... می‌شود.

 


هزینه سرویس پکیج بوتان به‌صورت سالانه

تعمیر پکیج و سرویس پکیج دیواری به‌صورت سالانه یک اقدامی است که باید در شهریورماه انجام دهید. سرویسکار موظف است تمامی قطعات را بررسی کند و اگر نیاز باشد دستگاه را تعمیر کند. سرویس سالانه پکیج آبگرمکن شامل سرویس فن پکیج، تنظیم فلنچ دودکش، جرمگیری مبدل اصلی، بررسی الکترود جرقه زن، سرویس و تعمیر پمپ، تنظیم فشار گاز درون دستگاه، جرم گیری مبدل ثانویه، شستشوی مدار آب سرد و گرم، اسیدشویی و ... است. قیمت سرویس پکیج بوتان به‌صورت سالانه درواقع هزینه‌ای برای بیمه کارکرد پکیج شما است.

 

هزینه سرویس آبگرمکن دیواری بوتان

 

اقدامات لازم قبل از سرویس پکیج

یک سرویس‌کار ماهر باید موارد ایمنی را در سرویس پکیج دیواری بوتان رعایت کند (قسمتی از هزینه سرویس پکیج بوتان هم مربوط به این تجهیزات می‌شود).

 • حتما قبل از هر اقدامی پکیج دیواری را از برق جدا کند.
 • از دستکش برای کارهای مربوط به سرویس و تعمیر پکیج استفاده کند.
 • هنگام اسیدشویی پکیج از ماسک استفاده کند.
 • هنگام رسوب گیری و جرم گیری از عینک برای محافظت چشم ها استفاده کند.

 


مواردی که برای سرویس و تعمیر پکیج باید اقدام کرد:

حتماً برای شما هم پیش آمده است که با از کار افتادن قطعه‌ای کوچک، پکیج دیواری و آبگرمکن شما دچار مشکل شده است و دیگر کار نکند. و از آن جایی که پکیج دیواری بسیار پیچیده است، درست نیست که کار تعمیر پکیج را به هر کسی بسپارید. هزینه سرویس پکیج بوتان و تعرفه سرویس پکیج بوتان و تعمیرات آن متناسب با نوع دستگاه و قطعاتی که تعمیر شده است مشخص می‌کند.

 

عیب یابی و تعمیر پکیج 

 1. اگر پکیج روشن نمی‌شود، تعمیرکار پکیج باید برق دستگاه را بررسی کند و آن را برطرف کند. در صورتی‌ که درست نشد باید مشعل و سیم کشی پکیج را تعمیر کند.
 2. پکیج به خوبی گرم نمی‌شود. در این صورت سرویسکار باید مشعل و دیگ پکیج را بررسی کند.
 3. آب گرم خیلی گرم نیست! در این صورت ممکن است مشکل از ترموستات، پمپ آب باشد.
 4. در صورتی‌ که فشار آب گرم کم است، باید لوله کشی‌های آب گرم و لوله کشی پکیج را بررسی کند.
 5. اگر از پکیج بوی بدی بیاید یعنی تهویه دستگاه دچار مشکل شده است.

 


سرویس پکیج

زردی شعله، کم و یا زیاد بودن فشار آب، عدم گرمایش مناسب رادیاتورها، سروصدای زیاد از پکیج، نشانه‌هایی هستند که در صورتی که پکیج آبگرمکن دیواری شما با آن‌ها مواجه شد باید برای سرویس پکیج خود اقدام کنید. در صورتی که به موقع اقدام نکنید مجبورید برای سرویس پکیج بوتان، هزینه بیشتر بپردازید. از سرویس کار خود بخواهید لیستی از کارهایی که انجام می‌دهد (که حاوی قیمت سرویس پکیج بوتان نیز هست) به شما تحویل دهد.

در لیست زیر تعدادی از مواردی که در صورت مشاهده باید از تعمیرکاران کمک بگیرید؛ مشاهده می‌کنید:

پکیج سر و صدا می‌کند: تنظیم نبودن شیر برقی، رسوب گرفتن مدار و مبدل‌های حرارتی، خرابی پمپ آب. برای رفع این عیب، باید مبدل، هواگیری شود. مدار و مبدل حرارتی رسوب زدایی شده و یک فیلتر مناسب در مسیر برگشت آب گرمایش پکیج قرار داده شود.


زنگ زدگی و یا پوسیدگی روی لوله دود کش: مشاهده می‌شود. علت این پدیده، عدم خروج کامل دود از دود کش است. برای رفع این عیب، لوله دودکش باید از لحاظ قطر و طول مناسب و عدم مسدود بودن مسیر عبور دود، به دقت بررسی شود.


گرمایش آب نوسان داشته باشد: در این صورت باید ترموستات، پمپ، مبدل و شیر تنظیم سه طرفه باید سرویس شوند.

5.00 امتیاز از 6 رای

سرویس و تعمیر پکیج

سرویس و تعمیر پکیج

ثبت رایگان سفارش

مطالب مرتبط

قیمت سرویس پکیج بوتان

قیمت سرویس پکیج بوتان

قیمت سرویس پکیج بوتان چقدر است؟ در روزهای پایانی فصل گرما، در "خدمت از ما" با سؤالات مشتریان پی...
loading