سرامیک طرح سنگ برای دیوار حیاط و نما

دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
سرامیک طرح سنگ برای دیوار حیاط و نما

سرامیک طرح سنگ یکی از جدیدترین متریال‌ها برای دیوار حیاط، نمای ساختمان و به عنوان سرامیک کف در دکوراسیون داخلی و خارجی می‌باشد؛ که این روزها به کرات دیده می‌شود که سرامیک طرح سنگ برای دیوار حیاط و نمای ساختمان بسیار استفاده می‌شود و جایگزین خوبی برای سنگ های طبیعی شده است. 

زیرا علاوه بر اینکه ویژگی‌های سنگ‌های طبیعی را دارد، دارای خصوصیات کاربردی دیگری هم می‌باشد؛ علاوه بر این، دارای مدل های مختلفی مثل سرامیک طرح سنگ برجسته، مرمر و... می‌باشد.

 

آشنایی با سرامیک طرح سنگ

سرامیک طرح سنگ یکی از گونه‌های سرامیک با مدل‌های متنوع و طرح‌های کاربردی برای قسمت‌های مختلف ساختمان است. که با ماهیتی طبیعی و تولید شده از متریال مختلف مثل آجر، خاک رس و سنگ مصنوعی در رده بهترین مصالح در دکوراسیون داخلی منزل قرار دارند.

سرامیک طرح سنگ برای دیوار حیاط، به عنوان کفپوش کف و همچنین نمای ساختمان در ابعاد بزرگ، زیبایی و جلوه‌ی خاص تری داشته و بیشتر در اندازه های بزرگ تولید می‌شود و کاربرد بیشتری دارد.

نمونه‌های مختلف سرامیک طرح سنگ علاوه بر نقش بسزایی که در زیبایی و دکوراسیون ساختمان داشته دارای ویژگی هایی است که آن را از سایر متریال ها متمایز می کند. در ادامه این خصوصیات را سرح داده ایم.

 

سرامیک طرح سنگ برای دیوار

 

مزایای نصب سرامیک طرح سنگ برای دیوار حیاط

این نوع متریال در کنار تنوع زیاد در طرح و مدل، ویژگی های قابل توجه ای دارد که باعث شده است بیشترین حجم استفاده از این نوع سرامیک را در کارهای ساختمانی شاهد باشیم. از جمله:

 

نمای ساختمان با سرامیک طرح سنگ

 

قیمت مناسب

این نمونه از سنگ های طرح سرامیک، به دلیل نوع و جنس متریال و لعابی که روی این نوع سرامیک است که از آنها ساخته شده اند، توانسته اند نسبت به سنگ‌های طبیعی هزینه بسیار کمتری داشته باشند و هنگام استفاده از آنها در ابعاد زیاد، بسیار مقرون به صرفه باشند.

 

مقاومت بالا

سرامیک های طرح سنگ و برجسته، در مقایسه با سنگ های طبیعی استحکام بیشتری دارند، زیرا به دلیل جنس و نوع لعابی که روی آنها است، باعث شده که در برابر نور خورشید، نفوذ آب ، ضربه، انواع اسیدها و تغییرات آب و هوایی مقاوم باشند؛ به همین دلیل این نوع از سرامیک ها مناسب برای استفاده در نمای ساختمان هستند.

 

طرح سرامیک دیوار حیاط

 

تنوع در رنگ و طرح

از بزرگترین مزایای آن هماهنگ شدن سرامیک های طرح سنگ با انواع طرح، دکوراسیون و فضاهای مختلف است. شما در بازار می‌توانید انواع مختلفی از این نوع سرامیک ها را مثل سرامیک طرح سنگ برجسته، سرامیک طرح پارکت، مرمر، اسلب، پرسلان و ... و همچنین در طیف گسترده ای از رنگ ها مانند، خاکستری، کرم، سفید، ذغالی و انواع رنگ های روشن و تیره پیدا کنید.

 

سبک بودن وزن این نوع سرامیک‌ها

از دیگر مزای سرامیک های طرح سنگ، کم بودن وزن آنها نسبت به سنگ های طبیعی است؛ در نتیجه نصابان می‌توانید به راحتی از آنها در نمای ساختمان و کف و دیوارهای منزل استفاده کنند. 

 

سرامیک طرح سنگ برای دیوار حیاط

 

انواع سرامیک طرح سنگ

سرامیک طرح سنگ که در رنگ‌های روشن مثل سفید و رنگ‌های تیره مانند قهوه‌ای، یشمی و مشکی و... تولیدو برای ساختمان با ویژگی‌های ساختاری متفاوت قابل اجراست؛ دارای انواع مختلفی است. 

بعنوان مثال سرامیک طرح سنگ رنگ روشن برای بزرگ نشان دادن فضای نشیمن در منازل کوچک بسیار کاربردی است.تنوع رنگ انواع سرامیک طرح سنگ بر قابلیت‌های اجرایی این مدل کفپوش در قسمت‌های مختلف ساختمان افزوده است.

 

سرامیک طرح سنگ برای کف

 

در این بخش با انواع سرامیک طرح سنگ برجسته، مرمر و دیگر نمونه‌های این نوع سنگ ساختمانی آشنا می‌شویم.

 

سرامیک طرح سنگ مرمر

تلفیق ویژگی‌های کاربردی سنگ مرمر با سرامیک در این نمونه مصالح پوششی ساختمان به وضوح قابل مشاهده است. سرامیک طرح سنگ مرمر علاوه بر زیبایی و مدرن جلوه دادن محیط، پوششی با دوام برای کف، دیوار و دیگر بخش‌های ساختمان است و امکان ست شدن با دیگر عناصر دکوراتیو فضا را سهولت می‌بخشد.

 

سرامیک طرح سنگ مرمر

 

طیف رنگ سرامیک طرح سنگ مرمر سبز، سفید، کرم، طوسی روشن و مشکی با رگه های قهوه ای، سفید، طلایی و ذغالی از پرطرفدارترین رنگ‌های این طرح است. استفاده سرامیک طرح سنگ مرمر در منزل بیشتر برای پذیرایی، اتاق خواب و سرامیک کف آشپزخانه مناسب می‌باشد.

 

سرامیک طرح سنگ مرمر سبز

 

سرامیک طرح سنگ مرمر با قابلیت زیباسازی محیط‌هایی مثل سرویس بهداشتی، حمام و آشپزخانه برای قسمت‌های مختلف قابل نصب است. امروزه جدیدترین سبک‌های استفاده از سرامیک طرح سنگ مرمر را می‌توان در نمونه بازسازی حمام و سرویس بهداشتی مشاهده کرد. 

 

سرامیک طرح سنگ برجسته کف

 

سرامیک طرح سنگ برجسته

سرامیک‌ طرح سنگ برجسته، در مدل‌های مختلف برای نصب در محیط‌هایی مثل آشپزخانه، نشیمن ،حمام و دیگر قسمت‌های ساختمان کاربرد دارد. از سرامیک طرح سنگ برجسته برای طراحی دیوار پشت تلویزیون و شومینه نیز استفاده‌های خاص و منحصر به فردی می‌کنند.

 

سرامیک طرح آجر برجسته

 

سرامیک طرح سنگ برجسته با جلوه‌ و ظاهری زیبا در اجرای مدل سرامیک طرح سنگ برای نما یک انتخاب مناسب به شمار می‌آید.

انواع سرامیک طرح سنگ برجسته با تنوع طرح هندسی، ساده و مدرن برای قسمت‌های مختلف ساختمان تولید و قابل اجراست.

 

سرامیک طرح سنگ اسلب برای حیاط

 

سرامیک طرح سنگ اسلب

سرامیک طرح سنگ اسلب با ویژگی‌های ظاهری ابعاد بزرگ و طرح و رنگ یکدست و زیبا در رقابت با اسلب طبیعی بوده و در برخی مصارف بر این نوع کفپوش ارجحیت دارد. انواع سرامیک طرح سنگ اسلب در رنگ‌های متنوع برای کف و دیوار بسیاری کاربردی هستند.

 

سرامیک طرح سنگ برای نمای ساختمان

 

سرامیک طرح سنگ پرسلان

خاک رس، فلدسپات یا گرانیت فرآوری شده تحت حرارت و فشار بالا که با خاصیت تراکم پذیری و مقاومت زیاد همراه بوده پرسلان نامیده می‌شود.سرامیک پرسلان برگرفته از ایده کاربرد سنگ پرسلان در طراحی و ساخت انواع کفپوش تولید و قابل نصب در قسمت‌های مختلف ساختمان است.

 

انواع سرامیک طرح سنگ

 

 

سرامیک طرح سنگ پرسلان که تهیه شده از مواد طبیعی، پوشش یکپارچه و طرح‌هایی مشابه مرمر و گرانیت‌های خاص بوده در دکوراسیون داخلی جایگاه ویژه‌ای دارد.

 

سرامیک طرح سنگ برای دیوار پذیرایی

 

مصارف کاربردی سرامیک و کاشی طرح سنگ

سرامیک و کاشی طرح سنگ که به نوعی متریال طبیعی فرآوری شده از نمونه‌های مختلف سنگ در کنار هم بوده در قسمت‌های مختلف و حساس ساختمان قابل اجرا هستند.

سرامیک‌های طرح سنگ وابسته به ویژگی‌های ساختاری معرفی شده بعنوان سنگ‌های پوششی ساختمانی بیشترین کاربرد را در دکوراسیون داخلی و خارجی (نمای ساختمان) را دارند. در این بخش با مصارف کاربردی سرامیک و کاشی طرح سنگ وابسته به محل نصب و اجرای آنها آشنا می‌شویم.

 

سرامیک طرح سنگ برای نما

 

سرامیک نما طرح سنگ

 

استفاده از سرامیک طرح سنگ برای دیوار

امروزه در کنار دیوارپوش‌های کاشی و کاغذ دیواری کاربرد انواع سرامیک طرح سنگ برای دیوار حیاط و بخش های داخلی ساختمان‌های مختلف نیز بسیار به چشم می‌خورد. تنوع رنگ، طرح، زیبایی سرامیک طرح سنگ استفاده از آن را خصوصا در مدل‌های سنگ مرمر در منازل بیش از پیش رواج داده است.

 

سرامیک طرح سنگ برای دیوار ساختمان

 

مقاومت بالا در برابر رطوبت و آب، تمیز کاری و نگهداری آسان، سرامیک کاری و اجرای سرامیک طرح سنگ در دیوار راهرو، آشپزخانه، تراس و سرویس بهداشتی را به اندازه دیگر قسمت‌ها مناسب کرده است.

از دیگر دلایل مزایای اجرای سرامیک طرح سنگ برای خانه هماهنگی راحت آن با سرامیک کاری کف و ایجاد توازن در دکوراسیون داخلی منزل است.

 

سرامیک طرح سنگ برای دیوار آشپزخانه

 

سرامیک کف طرح سنگ

 

امروزه استفاده از مدل‌های سرامیک طرح سنگ برای دیوار راه پله و حیاط بیشترین نوع کاربرد این متریال را بعد از فضای داخلی به خود اختصاص داده است.

 

نمونه استفاده از سرامیک طرح سنگ برای دیوار حیاط

سرامیک کف طرح سنگ

 

سرامیک طرح سنگ برای قسمت‌هایی مثل راه پله و دیوار حیاط از نظر کیفیت مطلوب است. رنگ و طرح متنوع سرامیک طرح سنگ شرایط را برای دکوراسیون داخلی و خارجی مختلف سهولت بخشیده است. 

 

سرامیک طرح سنگ برای کف پذیرایی، اتاق خواب

انتخاب یک کف پوش مناسب برای قسمت‌های مختلف ساختمان چه در فضای داخلی و چه در محیط بیرونی در زیبایی و جلوه محیط در نظر بیننده تاثیر بسزایی دارد. انواع سرامیک با طرح سنگ این قابلیت را دارند که برای پوشش کف پذیرایی، اتاق خواب ها و همچنین برای پوشش کف حیاط و ... استفاده شود.

 

جدیدترین سرامیک برای نمای ساختمان

 

سرامیک کف با طرح سنگ و کاشی، برای محیط‌هایی مثل حیاط و تراس به دلیل خواص نفوذ پذیری و مقاومت بالا در برابر رطوبت و آب، یک کف پوش مناسب به شمار می‌آید.

 

سرامیک طرح سنگ برای نما

سرامیک نما طرح سنگ در کنار دیگر نمونه‌های سرامیک مثل طرح چوب با قابلیت‌های نصب و اجرای بالایی همراه است. از سرامیک طرح سنگ برای نمای ساختمان‌های مسکونی و تجاری به علت زیبایی و دوام و ماندگاری بالای این متریال استفاده می‌شود.

 

نمونه استفاده از سرامیک با طرح سنگ در نمای ساختمان

سرامیک طرح سنگ برای نما

 

ماندگاری بالای سرامیک سنگ و مقاومت آن در برابر تغییرات آب و هوایی این نوع کف پوش و دیوار پوش را برای فضای بیرونی و درونی ساختمان مناسب کرده است. 

برای نصب سرامیک طرح سنگ نیاز به نصاب دارید؟

در این محتوا شما را با انواع سرامیک طرح سنگ برای دیوار حیاط، نمای ساختمان، کف پذیرایی و تمامی بخش های داخلی و خارجی منزل آشنا کردیم و در مورد مزایای استفاده از انها و انواع آن از جمله سرامیک طرح سنگ برجسته، مرمر و... توضیحات کاملی دادیم. 

حال اگر برای سرامیک کاری و نصب سرامیک در هر بخش از خانه، نیاز به یک متخصص و نصاب حرفه ای هستید؛ کافی است که در سایت یا اپلیکیشن "خدمت از ما" به رایگان ثبت سفارش کنید تا در کوتاهترین زمان به چند متخصص فعال در شهر خود متصل شوید.

4.5 امتیاز از 1150 رای


سرامیک کاری و نصب سرامیک
برای سرویس سرامیک کاری و نصب سرامیک از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین