کاشی و سرامیک طرح پارکت و چوبی

دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
کاشی و سرامیک طرح پارکت و چوبی

سرامیک طرح پارکت بعنوان یک جایگزین مناسب برای افرادی که تمایل دارند از طرح زیبایی پارکت و مقاومت سرامیک در کنار هم بهره برند، می‌باشد. به عبارتی دیگر اگر به هر دلیلی امکان نصب پارکت در فضای منزل شما وجود ندارد به راحتی می‌توانید ایده نصب سرامیک طرح پارکت را برای کف پوش ساختمان اجرا کنید.

کاشی طرح چوب و سرامیک طرح پارکت با هدف تلفیق طرح پارکت با جنس کاشی و سرامیک تولید شده و برای مکان‌های که پارکت در اثر تغییرات آب و هوایی در آنها به سرعت آسیب دیده قابل نصب می‌باشند. ایده مدل سرامیک طرح چوب برای افراد علاقمند به کاربرد چوب در دکوراسیون منزل بسیار کاربرد دارد.

 

سرامیک طرح پارکت مصارف مختلفی مثل سرامیک طرح چوب برای نمای ساختمان گرفته تا نصب سرامیک طرح پارکت در اتاق و پذیرایی را در بر می‌گیرد. در این مقاله از مجله خدمت از ما به بررسی نقش کاشی طرح چوب و سرامیک طرح پارکت پرداخته شده است.

 

نحوه نصب سرامیک طرح پارکت

 

سرامیک طرح پارکت چیست؟

سرامیک طرح پارکت با شباهت بسیار زیاد به انواع پارکت تولید و یک جایگزین مناسب برای نصب پارکت در ساختمان به شمار می‌آید. قیمت سرامیک طرح چوب به نسبت پارکت کمتر بوده و تمیز کردن آن بسیار ساده تر می‌باشد.

 

سرامیک طرح پارکت چیست؟

 

سرامیک طرح پارکت با قابلیت بازتاب طرح چوب در فضای منزل در کنار ویژگی‌های چون درخشش و تمیزی ساده این نوع کف پوش یک انتخاب مناسب و خاص برای طراحی داخلی قسمت‌های مختلف ساختمان به محسوب می‎شود.

 

پارکت سرامیک طرح چوب

 

برچسب و لایه‌ ای که روی سرامیک طرح چوب کشیده می‌شود به اندازه‌ای ظریف طراحی شده که به راحتی در یک نظر برای بیننده قابل تشخیص نیست. مدل کاشی طرح چوب و سرامیک طرح پارکت برای اداره‌ها و منازل مسکونی یک کف پوش خاص و مناسب به شمار می‌آید.

 

کاربرد سرامیک طرح چوب

نمونه‌های کاربردی سرامیک طرح چوب را می‌توان در زیباسازی و ایجاد هماهنگی بین قسمت‌های مختلف طراحی در اتاق‌های خواب، نشیمن، حمام و در نهایت سرامیک کف آشپزخانه مشاهده نمود. سرامیک طرح پارکت با طیف رنگ وسیع از رنگ‌های تیره گرفته تا روشن قابلیت هماهنگی و ایجاد یک دکوراسیون خاص را در منزل ایجاد می‌کند.

 

کاربرد سرامیک طرح چوب

 

شما می‌توانید به راحتی برای قسمت‌های مختلف منزل رنگ‌های مناسبی از سرامیک طرح پارکت را انتخاب کنید. در بخش بعدی با نمونه‌های خاص و جدید نصب کاشی طرح چوب و سرامیک طرح پارکت در فضاهای مختلف ساختمان آشنا می‌شویم.

 

نمونه‌های مختلف نصب کاشی طرح چوب

سرامیک طرح چوب قابلیت نصب در تمامی مکان‌های ساختمان را برای شما ایجاد می‌کند. دلیل این آزادی عمل رفع عیوبی مثل ضعف پارکت در برابر رطوبت و ضربه در محل‌هایی مثل سرویس بهداشتی و آشپزخانه می‌باشد.

 

کاربرد سرامیک طرح چوب

 

حال که ویژگی ظاهری پارکت در انواع سرامیک و کاشی طرح چوب ایجاد شده به راحتی می‌توانید از این مدل کف پوش برای طراحی و دکوراسیون قسمت‌های مختلف ساختمان بهره برید. 

 

سرامیک طرح پارکت برای پذیرایی و اتاق خواب

پارکت کف پوشی گران قیمت است و بیشتر مواقع ترجیح افراد به استفاده از این نوع کف پوش تنها برای نشمین می‌باشد. در این حالت انتخاب کاشی طرح چوب و سرامیک طرح پارکت هم از نظر اقتصادی و هم از نظر کیفیت و ماندگاری یگ گزینه مناسب است. 

 

سرامیک طرح پارکت برای پذیرایی

 

تولید سرامیک طرح پارکت با قیمتی مناسب و همین طور مقاومت بیشتر امکان نصب این کف پوش در اتاق‌ها و ست کردن تمامی بخش‌های منزل با هم فراهم کرده است. استفاده از سرامیک طرح پارکت بعنوان کف پوش برای اتاق خواب شرایط را برای ایجاد یک فضای خاص و منحصر به فرد فراهم می‌کند. 

 

سرامیک طرح پارکت برای اتاق خواب

 

کاشی طرح چوب برای سرویس بهداشتی و حمام

کاربرد کاشی طرح چوب برای حمام با یک دکوراسیون به رنگ چوب فضای خاصی به سرویس بهداشتی می‌بخشد. علاوه بر این دیگر نگرانی بابت نفوذ رطوبت در پارکت وجود نداشته و به راحتی می‌توانید سطح کاشی طرح چوبی نصب شده بر کف را تمیز کنید.

 

کاشی طرح چوب برای سرویس بهداشتی و حمام

 

سرامیک طرح چوب برای آشپزخانه

علاوه بر این موارد نصب انواع سرامیک طرح پارکت در آشپزخانه این امکان را برای دکوراسیون ست شده با انواع کابینت چوبی فراهم کرده که علاوه بر هماهنگی در پاکسازی محیط آشپزخانه به راحتی اقدام شود.نصب کاشی و سرامیک طرح چوب بین کابینت‌ها ایده‌ای مشابه طریقه نصب شیشه بین کابینتی و سنگ بین کابینت بوده که در دکوراسیون آشپزخانه تاثیر بسزایی دارد. 

 

سرامیک طرح چوب برای آشپزخانه

 

سرامیک طرح پارکت برای حیاط

علاوه بر این موارد نصب انواع کاشی طرح چوب در حیاط ساختمان‌های ویلایی یک نمونه دکوراسیون جدید و خاص را برای منزل شما به همراه دارد. رنگ‌های روشن و تیره سرامیک طرح پارکت در ایجاد هماهنگی بین نمای ساختمان و کف پوش حیاط تاثیر بسزایی دارد.

 

سرامیک طرح پارکت برای حیاط

 

سرامیک طرح چوب برای نمای ساختمان

امروزه از سرامیک طرح چوب برای نمای ساختمان‌ نیز کاربرد داشته و از این رو آن را می‌توان یکی از تجهیزات به کار رفته در ایجاد نمای مجتمع‌های و ساختمان‌های جدید طرح چوب دانست. استفاده از سرامیک طرح چوب برای نمای ساختمان طول عمر کاربردی این نما را افزایش داده و تمیز کاری آن را سهولت می‌بخشد.

 

سرامیک طرح چوب برای نمای ساختمان

 

مزایای نصب کاشی طرح چوبی در منزل

نصب کاشی طرح چوبی در منزل از مزایایی زیادی مثل تمیزکاری راحت، نگهداری و مراقبت ساده تر و همین طور امکان نصب آسان و قیمت مناسب آن به نسبت پارکت برخوردار است. سرامیک برخلاف پارکت در برابر رطوبت، نفوذ آب و آلودگی مقاوم تر بوده و در هنگام حرکت با ایجاد صدا همراه نیست.

 

سرامیک طرح چوب برای نمای ساختمان

 

اما در پاسخ به سوال سرامیک بهتر است یا پارکت در مواقعی مثل نگهداری کودک و سالمند در منزل و همین طور مناطق سرد سیر باید به انتخاب پارکت بیش از سرامیک توجه داشت. در حالت کلی انتخاب سرامیک طرح پارکت متناسب با سلیقه شما و همین طور محل زندگی و شرایط آب و هوایی بوده و یک عامل تاثیرگذار در فضای منزل شما می‌باشد.

4.5 امتیاز از 1238 رای


سرامیک کاری و نصب سرامیک
برای سرویس سرامیک کاری و نصب سرامیک از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین