شیشه بین کابینتی

ثبت درخواست " شیشه بری "
دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
شیشه بین کابینتی

شیشه بین کابینتی نمونه‌ای از ایده‌های خلاقانه برای بالا بردن کارایی و زیبایی کابینت در محیط آشپزخانه است. بین کابینتی شیشه ای با استفاده از جنس و رنگ‌های مختلف شیشه یکی از روش‌های تغییر دکوراسیون آشپزخانه برای ایجاد تنوع و هماهنگی با طراحی داخلی محیط است. 

طریقه نصب شیشه بین کابینتی و استفاده از این روش کاربردی در تغییر دکوراسیون با مجموعه اقدامات تخصصی همراه است. بین کابینتی شیشه ای طرح دار، ساده، آینه‌ای بیانگر تنوع طرح و رنگ در تولید و نصب شیشه بین کابینتی است. هماهنگی مدل انتخابی شیشه با سبک سرامیک کف آشپزخانه و دیگر عناصر دکوراتیو در خاص جلوه دادن فضای آشپزخانه تاثیر بسزایی دارد.

طریقه نصب شیشه بین کابینتی چطور است، قیمت شیشه بین کابینت آشپزخانه بر چه اساسی محاسبه می‌شود،جنس شیشه بین کابینتی شیشه ای طرح دار از چیست؟ افزایش نصب شیشه بین کابینتی اصفهان به نسبت شیشه بین کابینتی تهران و در نهایت استعلام قیمت شیشه لایکوبی بین کابینتی از سایر برندها درصد بالایی از بررسی در بین کاربران را به خود اختصاص داده است. 

 

شیشه بین کابینتی چیست؟

شیشه بین کابینی یا به اصطلاح دکوراتیو بین کابینتی شیشه ای تلفیق شیشه با جنس‌های مختلف کابینت برای تغییر دکوراسیون آشپزخانه را به همراه دارد. به دلیل مقاومت بالا، راحتی تمیزکاری، جلوه زیبا و متنوع و همین طور عدم رشد و نفوذ آلودگی به درون این تجهیزات شیشه بین کابینی برای فضای آشپزخانه بسیار مناسب شناخته شده است.

همان اندازه که کاربرد شیشه در طراحی دیوارکوب تزیینی، تلفیق آن با گچبری و دیگر سبک‌های کفپوش و سقف کاذب تاثیر داشته امروزه از آن برای پوشش فضای بین کابینت نیز بهره می‌برند. این سبک دکوراسیون همانند شبیه سازی انجام شده در طراحی و ساخت سرامیک طرح پارکت و موارد مشابه بوده و امکان جایگزینی آجر و دیوار بین کابینت با شیشه را امکان پذیر می‌کند. 

 

شیشه بین کابینتی

 

پوشش فضای بین کابینت در آشپزخانه با شیشه بین کابینتی طرح دار ،ساده و آینه‌ای علاوه بر ایجاد امکان پوشش و نگهداری تجهیزات خاصی در محیط بر زیبایی و خاص بودن جلوه آشپزخانه می‌افزاید. تمیز و مرتب نشان دادن فضای آشپزخانه از دیگز مزیت‌های کاربردی شیشه بین کابینتی است. 

بنابراین این تنوع سازه طراحی شده برای دکوراسیون آشپزخانه بر لیست سوالاتی مثل سرامیک کف مات بهتره یا براق؟ کدام سقف کاذب برای دکور این محیط مناسب است؟ شیشه بین کابینتی یانصب کاشی؟ و مواردی از این قبیل افزوده و تنوع انتخاب را بالا برده است. 

 

محل نصب بین کابینتی شیشه ‌ای

شیشه بین کابینتی درست در فضای خالی بین کابینت‌ها نصب می‌شود. شما می‌توانید با نصب شیشه بین کابینت آشپزخانه، دیوار بین کابینت بالا و پایین را شیشه‌ای کنید تا با رنگ دلخواه کابینت آشپزخانه‌تان همانگ شود. حتی می‌توانید این شیشه‌های زیبا را روی سطح کابینت‌ها نیز نصب کنید.

 

نصب بین کابینتی شیشه ‌ای

 

اجرای ایده بین کابینتی شیشه ای طرح دار شرایط را برای هماهنگی فضای مختلف آشپزخانه با یکدیگر و ایجاد تغییرات مطلوب در این محیط را فراهم کرده است. نورپردازی بهتر، بزرگ نشان داده فضا و هماهنگی عناصر مختلف دکوراسیون آشپزخانه با یکدیگر از دیگر موارد تعیین محل مناسب برای نصب شیشه بین کابینتی است. 

 

طریقه نصب شیشه بین کابینتی

مراحل نصب شیشه بین کابینتی در اجرای چندین گام تخصصی خلاضه شده است. در این بخش به اشاره کلی و مختصری به گام‌های اصلی اجرای امکانات بین کابینتی شیشه ای برای آشنایی بیشتر با پروسه نصب و اجرای شیشه بین کابینتی پرداخته‌ایم. 

 • برش کلی لیزری شیشه لاکوبل رنگی
 • برش فضاهای دارای کلید و پریز
 • نصب شیشه با چسب مخصوص
 • تراش لبه‌ها با ابزار دیاموند
 • اندازه گیری فضای مورد نظر توسط متخصص باتجربه

 

طریقه نصب شیشه بین کابینتی

 

امروزه امکان درخواست خدمات آنلاین نضب شیشه بین کابینتی در کنار دیگر خدمات تغییر دکوراسیون و نصب کابینت آشپزخانه فراهم شده است. شما می توانید جهت ثبت سفارش نصب شیشه بین کابینتی درخواست خود را به صورت آنلاین در سایت و یا اپلیکیشن خدمت از ما ثبت نمایید. 

 

مزیت نصب شیشه بین کابینتی در آشپزخانه 

همانطور که در مقدمه اشاره داشتیم بین کابینتی شیشه ای با هدف نظم بخشیدن به فضای آشپزخانه و ایجاد یک محیط خاص و زیبا طراحی شده است. در این بخش با معرفی مزیت‌های کاربردی نصب شیشه بین کابینتی با شما همراه خواهیم بود.

 

 • شیشه لاکوبل رنگی بین کابینتی نور را به زیبایی بازتاب می‌دهد.
 • تنوع رنگ شیشه لاکوبل رنگی بین کابینتی، انتخاب شما را آسان‌تر می‌کند.
 • شیشه لاکوبل رنگی بین کابینتی یک انتخاب شیک و مدرن، با زیبایی خیره کننده است.
 • شیشه بین کابینتی رنگی لاکوبل می‌تواند به راحتی با دکور آشپزخانه شما جور در بیاید.
 • اگر به دنبال بزرگتر نشان دادن فضای آشپزخانه هستید شیشه بین کابینتی انتخاب مناسبی است.
 • ضد ضربه بودن و مقاومت در برابر حرارت علت مهمی برای نصب شیشه لاکوبل بین کابینتی است.
 • تمیز کردن شیشه یکدست و بدون درز و فرو رفتگی، بسیار آسان‌تر از دیوار سرامیکی، آجری و ... است.

 

مزیت نصب شیشه بین کابینتی

 

همین طور از مزایای استفاده از خدمات شیشه بین کابینتی در خدمت از ما می‌توان به قیمت‌ها منصفانه و بر اساس تعرفه‌های رسمی ،کاربرد تجهیزات به روز و پیشرفته برای خدمات برش و نصب، نیروهای متخصص و باتجربه خدمت از ما در کمترین زمان ممکن و بررسی میزان رضایت مشتری توسط تیم پشتیبانی مجموعه اشاره داشت. 

 

معرفی انواع شیشه بین کابینتی

جنس شیشه بین کابینتی، شیشه لاکوبل است و در انواع رنگ‌های مختلف تولید می‌شود. شیشه لاکوبل رنگی بین کابینتی یک روکش تزیینی و در عین حال مقاوم است که انتخاب مناسبی برای تغییر دکوارسیون آشپزخانه شماست. البته از شیشه لاکوبل رنگی برای روکش دیوار و کمد، پارتیشن و ... نیز استفاده می‌شود.

 

شیشه بین کابینتی آینه ای

 

انواع شیشه بین کابینتی لاکوبل در سه نوع ساده، رنگی و طرحدار چاپی است که هر کدام باتوجه به فضای آشپزخانه مانند شلوغی، سادگی، کوچکی و ... می‌توانند گزینه مناسبی برای نصب شیشه بین کابینتی باشد.

 

بین کابینتی شیشه ای طرح دار

نمونه‌ای از طراحی شیشه بین کابینتی که امروزه توجه افراد را به خود جلب کرده نوع طرح دار این امکانات است. امکان ست کردن و تغییر دکوراسیون به راحتی در هنگام استفاده از این مدل شیشه بین کابینتی برای افراد فراهم شده است. 

 

بین کابینتی شیشه ای طرح دار

 

از این مدل بین کابینتی شیشه‌ای می‌توان در ست کردن با انواع کابینت کلاسیک طرح دار و نمونه‌های دیگر کابینت برای تلفیق طرح ساده و هنری استفاده کرد. 

 

نحوه انتخاب رنگ بین کابینتی شیشه ‌ای

بعد از اینکه تصمیم گرفتید از شیشه بین کابینتی برای دکور آشپزخانه خود انتخاب کنید، انتخاب رنگ، مهم ترین گزینه‌ای است که باید در نظر بگیرید. شیشه لاکوبل رنگی بین کابینتی از نظر رنگ در دو طیف سرد و گرم وجود دارد که در انتخاب آن باید به تاثیر رنگ‌های مکمل و روانشناسی رنگ توجه کرد.

 

بین کابینتی شیشه ای رنگی

 

مثلا رنگ آبی شیشه بین کابینتی فضایی آرام و رنگ قرمز یا نارنجی فضایی پرشور و مهیج را در محیط آشپزخانه به وجود می‌آورد. رنگ خردلی نیز می‌تواند گزینه مناسبی برای دکور چوبی و ام دی اف باشد.

 

قیمت شیشه بین کابینت آشپزخانه

قیمت شیشه لاکوبل رنگی بین کابینت مانند قیمت درب شیشه‌ای رنگی طرح دار که قبلا توضیح داده شد، بر اساس چند عامل تعیین می‌شود و با اتکا به نظر متخصصین با تجربه می‌تواند قیمت‌های مختلفی داشته باشد.

 

قیمت شیشه بین کابینت آشپزخانه

 

از مهم ترین موارد اثر گذار بر قیمت شیشه کابینتی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • ضخامت و کیفیت شیشه بین کابینتی
 • تعداد طبقات طی شده برای حمل شیشه‌ها
 • میزان مورد نیاز شیشه لاکوبل رنگی بین کابینتی بر اساس متراژ
 • تعداد دفعاتی که جاسازی کلید و پریز در شیشه لاکوبل رنگی بین کابینتی برش داده شده

بنابراین اگر بخواهید از قیمت شیشه بین کابینت آشپزخانه مطلع شوید لازم است تا موارد بالا را در اختیار متخصص نصب شیشه بین کابینتی بگذارید تا حدود قیمت آن دستتان بیاید.

4.5 امتیاز از 1645 رای


شیشه بری
برای سرویس شیشه بری از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین