استخدام کارگر یا نیروی خدماتی خانم و آقا

ثبت درخواست " نظافت منزل "
دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
استخدام کارگر یا نیروی خدماتی خانم و آقا

به دنبال استخدام نیروی خدماتی خانم یا آقا هستید که آماده به کار و حرفه ای باشد؟ بله درست است، پیدا کردن یک نظافتچی خوب و دلسوز کار سختی است به خصوص زمانی که نیاز فوری به نیروی خدماتی دارید اما آن فردی را که میشناسید الان در دسترس نیست و یا کلا کسی را برای امورد خدماتی و نظافتی نمی‌شناسید.

پلتفرم "خدمت از ما" شرایطی را فراهم کرده است که در کوتاهترین زمان، یک لیست از متخصصین نظافت را در نزدیکی محل زندگیتان پیدا کنید؛ فقط کافی است که از طریق فرم زیر، یک ثبت سفارش رایگان انجام دهید.

نکته‌ای که وجود دارد، این است که نیروی خدماتی خانم متقاضی زیادی دارد، به علت اینکه معمولا نظافتچی خانم نسبت به نظافتچی آقا با دقت و ظرافت بیشتر نظافت بخش داخلی منزل را انجام می‌دهد، اما آقایان هم امور دیگری را به خوبی انچام می‌دهند، به همین دلیل لازم است که شما بدانید برای کدام قسمت منزل یا شرکت خود نیاز به متخصص دارید.

 

با کمک نیروی خدماتی کارها را برای خود سبک کن!

عده‌ای باور دارند نظافتچی منزل مانند خودمان دلسوز نیست و خانه را آن‌طور که دوست داریم تمیز نمی‌کند. در واقع تعرفه نظافت منزل هر چقدر هم که هست، اتلاف پول است. در مقابل، گروهی قرار دارند که نظر دیگری درمورد استفاده از خدمات نظافت منزل دارند و آنها متوجه شده‌اند که نیروهای خدماتی چقدر با کیفیت و حرفه ای کارها را انجام می‌دهند و چقدر کارها برایشان کمتر و سبک‌تر می‌شود.

 خانم‌هایی که چند فرزند دارند و یا شاغل هستند، یا آقایان مجردی که وقت رسیدگی به تمیز کردن منزل را ندارند در این گروه قرار می‌گیرند. به عقیده آن‌ها استخدام نظافتچی منزل برای 3 تا 4 ساعت، زمان طلایی را برایشان حفظ و ذخیره می‌کند.

 

نیروی خدماتی

 

شما می‌توانید از طریق سایت و یا اپلیکیشن نظافت منزل "خدمت از ما" در کمترین زمان ممکن و بسیار راحت به یک لیست از متخصصین متصل شده و خدمات آنلاین نظافت را دریافت کنید.

 

کارگر خدماتی برای نظافت چه خدماتی ارائه می‌دهد؟

برخی از شرکت‌ها و سازمان‌ها ترجیح می‌دهند با کمک یک کارگر خدماتی، نظافت ساختمان و راه پله و خرده کارهای خود را مانند جایجایی وسایل را نیز انجام دهند. از این جهت که کارگر خدماتی وظایفی متفاوت‌تری با کارگر نظافت منزل دارد. در واقع امور ساختمان به دو دسته کارهای سبک و سنگین تقسیم می‌شوند، در ادامه تمامی وظایف یک کارگر خدماتی را بررسی می کنیم:

 

تمیز کردن آسانسور

آسانسور یکی از عناصر مهم در ساختمان است. پس توجه به نظافت و تمیزی آن بسیار بااهمیت است. می‌توانید یک نیرو استخدام کنید و نظافت ماهیانه آسانسور را به او بسپارید. جارو و تمیز کردن کف آسانسور، تمیز کردن آینه‌ها و دکمه‌های طبقات و در آخر درهای آسانسور از مواردی است که یک کارگر خدماتی باید انجام دهد.

 

شستشو و نظافت راه پله و مشاعات

یکی از قسمت‌هایی که در ساختمان از دید پنهان می‌ماند و شایت کمتر به ان توجه می‌شود، راه پله است. یک کارگر خدماتی آقا می‌تواند به دلخواه شما نرده‌های راه پله، دیوارها و خود پله‌ها را بشوید. اگر راه پله‌های شما نیاز به برق اندازی داشته باشد، می‌توانید به کمک شرکت‌های خدماتی، آن را کفسابی کنید.

 

خرده کاری و جایجایی وسایل

حتما برای شما هم پیش آمده که کارهای خرده خود را به عقب بیندازید یا اسباب کشی داشته باشید و ندانید این همه کار را چگونه انجام دهید، با استخدام یک نیروی خدماتی خانم یا آقا می‌توانید تمامی خرده کاری‌ها را مانند باز و وصل کردن پرده، جایجایی وسایل، دور ریختن وسایل اضافی انباری و ... را به آنها بسپارید و کارها را برای خود سبک کنید. 

 

نظافتچی خانم آماده به کار

 

نظافت بخش داخلی منزل یا شرکت

این بخش شامل خدمات متعدد و بسیار زیادی است که به شرح زیر می‌باشد:

 • جارو کردن تمامی اتاق ها
 •  شستشوی ظرف‌ها و لباس‌ها، اتو کشیدن لباس‌ها
 • تمیز کردن قسمت‌های مختلف آشپزخانه از جمله، تمیز کردن اجاق‌گاز و ظرف‌شویی و کابینت ها ( از بین بردن رسوب ضخیم کتری) ، ( برق انداختن ظروف مسی ) و ( تمیز کردن سینی فر).
 • گردگیری وسایل خانه، شرکت و دیوارها،  شستشوی کاغذ دیواری، تمیز کردن شیشه پنجره‌ها
 • تمیز کردن مبل‌ها، شستشوی فرش و پرده‌ها
 • شستشوی سرویس بهداشتی و حمام با مواد سفیدکننده

 

البته برخی از امور را یک کارگر منزل یا خدمتکار منزل اقا هم می‌تواند انجام دهد. اما یک نظافتچی خانم می‌تواند نظافت منزل شما را به‌ صورت دوره‌ای انجام دهد، که می‌تواند باعث صرفه‌جویی در هزینه‌های شما هم بشود و نیاز نداشته باشید با هزینه زیاد خدمتکار زن را بدهید.

 

چه زمانی اقدام به استخدام نیروی خدماتی خانم کنیم؟

امروزه به دلیل مشغله زیاد شاید نتوانیم زمان لازم را برای امور بسیار از قبیل نظافت منزل و یا موارد دیگری مثل نگهداری کودک در منزل، نگهداری سالمند در منزل و یا رسیدگی به تمام امور مراسم و مهمانی‌های خود بگذاریم. نیروی خدماتی خانم دعلاوه بر کمک و ارائه این خدمات در موارد دیگری گزینه بسیار خوبی برای استخدام هستند.

از آنجایی که خانم‌ها با دقت و حوصله بیشتری یک سری از کارها را انجام می‌دهند به همین دلیل به شما پیشنهاد می شود که برای امور مربوط به نظافت بخش‌های داخلی منزل و شرکت اقدام به استخدام نیروی خدماتی خانم کنید، البته این به معنی بد بودن آقایان در این امور نیست و صرفا بر اساس میزان درخواست و نظرات مشتریان مطرح شده است!

 

ویژگی‌های نیروی خدماتی خانم

 • باید منظم باشد و کارها را بدون ایجاد مزاحمت برای اهل خانه یا کارکنان شرکت انجام دهد.
 •  باید قابل اطمینان و امانت‌دار باشد.
 • رعایت اصول ایمنی در هنگام کار بدون آسیب زدن به خانه یا لوازم خانه
 • باید در حرفه خود باتجربه و ماهر باشد.
 • حرفه‌ای گری و داشتن تعهد کاری
 • رعایت ادب و احترام در برخورد با مشتری
 • نیروی خدماتی خانم باید به صحبت‌های کارفرما گوش دهد و دقیق اجرا کند.
 • باید با ظاهری آراسته و موجه در محل کار خود حاضر شود.
 • باید نسبت به کار خود مسئولیت‌ پذیر باشد.

 

در چه مواردی بهتر است نیروی خدماتی آقا را انتخاب کنیم؟

بهتر است برای کارهای سنگین‌تر و یا جابه جایی که نیاز به دقت و نیروی بیشتری است از کارگر خدماتی آقا کمک بگیرید. پیشنهاد می‌کنیم، درصورتی ‌که نظافت راه پله، مشاعات، باغبانی و ... را در پیش رو دارید از نظافتچی آقا استفاده کنید.

 

دستمزد نیروی خدماتی خانم و آقا چگونه محاسبه می‌شود؟

هزینه نظافت منزل براساس چند فاکتور محاسبه می‌شود. علاوه بر این، هزینه استخدام کارگر خانم برای نظافت منزل نسبت به نظافتچی آقا نیز بیشتر است، اما باز هم تمامی این موارد طبق یک تعرفه مشخص تعیین می‌شوند. مهمترین عوامل افزایش و کاهش دستمزد نیروی خدماتی خانم و آقا به شرح زیر است:

 • میزان ساعت کاری
 • حجم کار نظافت با توجه به متراژ منزل یا شرکت و تعداد اتاق‌ها و حمام و دستشویی.
 • خدمات اضافه ایی که نیاز دارید

 

نیروی خدماتی خانم

 

چرا برای  استخدام نیروی خدماتی خانم یا آقا به "خدمت از ما" اعتماد کنیم؟

 • نیروهای خدماتی فعال در "خدمت از ما" آموزش دیده‌اند و به تمامی اصول حرفه‌ای را در نظافت منزل و محیط کار تسلط دارند.
 • متخصصین "خدمت از ما" برخورد محترمانه با مشتری دارند و گشاده‌رو هستند.
 • صرفاً کارگر نظافتچی نیستند و در صورت نیاز در مدت‌ زمان حضور در منزل شما می‌توانند اموری مثل خدمات پذیرایی در منزل و ... را هم انجام دهند.
 • تلاش ما جلب رضایت شماست و نیروی خدماتی اعزام‌ شده به منزل و یا دفتر کار شما قوانین کاری شرکت را در جهت ارائه خدمات باکیفیت رعایت می‌کنند.
 • ما به‌عنوان یک شرکت خدماتی نظافتی پیشرو و پویا تلاش می‌کنیم خدمات نظافت منزل باکیفیت و استاندارد ارائه دهیم. به همین منظور افراد آموزش‌ دیده و باتجربه و متخصص در نظافت منزل و ساختمان به کار گرفته‌ایم.
 • در گزینش افراد، امانت‌داری و اخلاق کاری از مهم‌ترین فاکتورهای قرارداد همکاری با آنهاست. زیرا کارگرخانم برای نظافت منزل در حین نظافت به همه جای خانه دسترسی دارد. ما می‌خواهیم مشتریانمان از بابت امانت‌داری و مسائل اخلاقی خیالشان آسوده باشد.

 

اشتباهات رایج در نظافت منزل 

برخی از اشتباهات رایج که در هنگام استخدام نیروی خدماتی برای نظافت منزل باید مد نظر قرار داد.

 

 •  مهم است نظافت را از چه نقطه‌ای شروع می‌کنید

با یک بررسی ساده مشخص می‌شود هیچکس تمایلی برای تمیز کاری اضافی ندارد. سعی کنید از همان ابتدا کار را به صورت اصولی پیش ببرید. اگر از نقطه غلطی شروع کنید بدون شک مجبور خواهید شد تا کار را از نو شروع کنید و نظافت زمان بیشتری را از شما خواهد گرفت.از این رو در برخی مواقع استفاده از تجربه افراد مطلع در این زمینه پاسخی است برای سوال  براي تميز كردن خانه از كجا شروع كنيم؟

اول از همه با جمع‌ آوری شروع کنید، دور انداختن یا سرجای خود قرار دادن وسایل امری مهم خواهد بود. بعد از جمع کردن وسایل برای شروع نظافت، از بالاترین نقطه اتاق، آشپزخانه و ... شروع کنید و به سمت پایین حرکت کنید. به این ترتیب دیگر نیازی به دوباره کاری نخواهید داشت.

 

 • وسایل نظافت منزل را پاکیزه نگه دارید

اگر دستمال یا ابزاری که با آن کار تمیز کردن را انجام می‌دهید، کثیف باشد، برعکس تمیزکاری باعث پخش شدن میکروب و کثیفی نیز خواهد شد. اگر شما پس از هربار استفاده از دستمال گردگیری، اسکاچ و تی آنها را خوب بشویید اولین قدم را در تمیز کاری برداشته‌اید.

 

 • از شوینده‌های بی‌کیفیت استفاده نکنید

شوینده‌های بی کیفیت قادر نیستند میکروب‌ها و کثیفی‌ها را به طور کامل دفع کنند. اگر شما از مواد شوینده‎ای که به اندازه‌ کافی قوی نیستند استفاده‌کنید، احتمالا به علت اینکه به خوبی محل مورد نظر تمیز نشده است نیاز به دوباره کاری پیدا خواهید کردبه عنوان نمونه برای تمیز کردن لوازم برقی آشپزخانه، حتما از حساسیت سطوح و ماهیت لکه‌ها اطلاع داشته باشید.

طبیعتا این مورد برای هم پیش آمد است موردی را با شوینده بی کیفیت تمیز کرده‌اید اما شوینده نتوانسته به طور کامل کثیفی و میکروب را از بین ببرد و مجبور به دوباره کاری شده‌اید اگر از ماده شوینده خوبی استفاده کرده بودید نیاز به شستشوی دوباره نداشتید.

به دنبال نیروی خدماتی هستید؟

حالا که با ویژگی و وظایف نیروهای خدماتی و خدمات قابل ارائه آنها آشنا شدید، برای استخدام کارگر خانم برای نظافت منزل تهران و دیگر شهرها، از طریق بنر بالا پروسه ثبت سفارش را شروع کنید به این ترتیب که ابتدا شهر خود را انتخاب و سپس به سوالاتی که پیرامون خدمات مورد نیازتان است پاسخ دهید. سپس باید کمی صبر کنید تا 5 متخصص قیمت پیشنهادی خود را ارسال کنند.

پس از آن به پروفایل هر متخصص بروید، امتیاز، میزان رضایت و نظرات کاربران قبلی را بخوانید و با در نظر گرفتن قیمت پیشنهادی بهترین نیروی خدماتی خانم یا آقا را انتخاب کنید.

4.5 امتیاز از 1731 رای


نظافت منزل
برای سرویس نظافت منزل از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین