کارگر و نیروی خدماتی خانم

ثبت درخواست "نظافت منزل"
دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
کارگر و نیروی خدماتی خانم

نیروی خدماتی خانم با تجربه برای نظافت منزل

نیروی خدماتی خانم یا کارگر خانم برای نظافت منزل متقاضی بسیاری دارد. بسیاری از مشتریان برای رسیدگی به برخی از امور نظافت مثل کار در منزل و نظافت منزل درخواست ارسال نیروی خدماتی خانم یا همان نظافتچی خانم دارند. به علت اینکه معمولا نیروی خدماتی خانم نسبت به نظافتچی آقا با دقت و ظرافت بیشتر نظافت منزل را انجام می‌دهد. نظافت منزل توسط خانم جوان نیز از سرویس‌های مشابه و پردرخواست ما است. 

کارگر خدماتی عبارت دیگری است که معمولا به فردی که برای انجام کارهای نظافت ساختمان، راه پله و مشاعات و منزل و هر نوع خرده کار خدماتی همانند  گردگیری به کار گرفته می‌شود.

خدمات «نظافت منزل» خدمت از ما

عده‌ای باور دارند نظافتچی منزل مانند خودمان دلسوز نیست و خانه را آن‌طور که دوست داریم تمیز نمی‌کند. در واقع تعرفه نظافت منزل هر چقدر هم که هست، اتلاف پول است. در مقابل، گروهی قرار دارند که نظر دیگری درمورد استفاده از خدمات نظافت منزل و خانه دارند. خانم‌هایی که چند فرزند دارند و یا شاغل هستند، یا آقایان مجردی که وقت رسیدگی به تمیز کردن منزل را ندارند در این گروه قرار می‌گیرند. به عقیده آن‌ها استخدام نظافتچی منزل برای 3 تا 4 ساعت، زمان طلایی را برایشان حفظ و ذخیره می‌کند.

 

شاید برایتان جالب باشد مطالبی که این روزها در مورد نیروی خدماتی خانم در فضای وب دنبال می‌شود بیشتر درباره موارد زیر است:

 

سوالات متداول در رابطه با نیروی خدماتی خانم

 • نیروی خدماتی خانم در چه اموری می‌تواند کمک کند؟
 • دستمزد نیروی خدماتی خانم چگونه محاسبه می‌شود؟
 • نحوه ثبت درخواست نیروی خدماتی خانم در "خدمت از ما" به چه صورت است؟
 • در چه مواردی نیروی خدماتی خانم یا نظافتچی آقا درخواست دهیم؟

 

برای چه کارهایی می‌توانیم از نیروی خدماتی خانم کمک بگیریم؟

امروزه به دلیل مشغله زیاد شاید نتوانیم زمان لازم را برای امور بسیار از قبیل نظافت منزل و یا موارد دیگری مثل نگهداری کودک در منزل، نگهداری سالمند در منزل و یا رسیدگی به تمام امور مراسم و مهمانی‌های خود بگذاریم. نیروی خدماتی خانم در تمامی موارد بالا می‌تواند به ما کمک کند.

 

هزینه نیروی خدماتی خانم چگونه محاسبه می‌شود؟

هزینه نظافت منزل براساس چند فاکتور محاسبه می‌شود اما دستمزد نیروی خدماتی خانم یا نظافتچی منزل خانم نیز مانند سایر سرویس‌های شرکت خدماتی نظافتی، تعرفه مشخصی دارند. معمولاً خدمات نظافت منزل به‌ صورت ساعتی محاسبه می‌شود.

فاکتورهایی که بر خدمات نظافت منزل و دستمزد نیروی خدماتی خانم تأثیر دارد عبارت‌اند از:

 • میزان ساعت کاری
 • حجم کار نظافت با توجه به متراژ منزل یا شرکت و تعداد اتاق‌ها و حمام و دستشویی.
 • خدمات اضافه ایی که نیاز دارید

 

در چه مواردی نیروی خدماتی خانم و یا نظافتچی آقا انتخاب کنیم؟

نکات زیر به شما کمک می‌کند تا کارگر مورد نظر خود را انتخاب کنید.

اگر امور نظافتی مثل نظافت منزل پیش رو دارید پیشنهاد ما به شما استفاده از نیروی خدماتی خانم یا نظافتچی خانم است اما درصورتی ‌که نظافت راه پله، مشاعات، باغبانی و ... را در پیش رو دارید از نظافتچی آقا استفاده کنید.

 

ویژگی‌های نیروی خدماتی خانم

 • نیروی خدماتی خانم باید منظم باشد و کارها را بدون ایجاد مزاحمت برای اهل خانه یا کارکنان شرکت انجام دهد.
 • نیروی خدماتی خانم باید قابل اطمینان و امانت‌دار باشد.
 • رعایت اصول ایمنی در هنگام کار بدون آسیب زدن به خانه یا لوازم خانه باید توسط نیروی خدماتی خانم انجام شود.
 • نیروی خدماتی خانم باید در حرفه خود باتجربه و ماهر باشد.
 • حرفه‌ای گری و داشتن تعهد کاری باید توسط نیروی خدماتی خانم رعایت شود.
 • رعایت ادب و احترام در برخورد با مشتری
 • نیروی خدماتی خانم باید به صحبت‌های کارفرما گوش دهد و دقیق اجرا کند.
 • نیروی خدماتی خانم باید با ظاهری آراسته و موجه در محل کار خود حاضر شود.
 • نیروی خدماتی خانم باید نسبت به کار خود مسئولیت‌ پذیر باشد.

 

یک کارگر خدماتی چه مواردی را انجام می‌دهد؟

برخی از شرکت‌ها و سازمان‌ها ترجیح می‌دهند با کمک یک کارگر خدماتی، نظافت ساختمان و راه پله و خرده کارهای خود را مانند جایجایی وسایل را انجام دهند. از این جهت که کارگر خدماتی وظایفی متفاوت‌تری با کارگر نظافت منزل دارد. در ادامه به برخی از وظایف کارگر خدماتی می‌پردازیم:

 

تمیز کردن آسانسور

آسانسور یکی از عناصر مهم در ساختمان است. پس توجه به نظافت و تمیزی آن بسیار بااهمیت است. می‌توانید یک کارگر خدماتی استخدام کنید و نظافت ماهیانه آسانسور را به او بسپارید.  جاروبرقی کف آسانسور، تمیز کردن آینه‌های آسانسور، تمیز دکمه‌های طبقات و درهای آسانسور از مواردی است که یک کارگر خدماتی باید انجام دهد.

 

شستشو و نظافت راه پله

یکی از قسمت‌هایی که در ساختمان از دید پنهان می‌ماند، راه پله است. یک کارگر خدماتی آقا می‌تواند به دلخواه شما نرده‌های راه پله و خود پله‌ها را بشوید. اگر راه پله‌های شما نیاز به برق اندازی داشته باشد، می‌توانید به کمک شرکت خدماتی، آن را کفسابی کنید.

 

خرده کاری و جایجایی وسایل

حتما برای شما هم پیش آمده که کارهای خرده خود را به عقب بیندازید. با استخدام یک کارگر خدماتی خانم یا آقا می‌توانید تمامی خرده کاری‌ها را مانند باز و وصل کردن پرده، جایجایی وسایل، دور ریختن وسایل اضافی انباری و ... انجام دهید و برای همیشه از آن‌ها خلاص شوید.

چرا شما می‌توانید به "خدمت از ما" اعتماد کنید

 • نیرو خدماتی خانم در "خدمت از ما" براساس آموزش‌‌هایی که دیده‌اند تمامی اصول حرفه‌ای را در نظافت منزل و محیط کار رعایت می‌کنند.
 • برخورد محترمانه با مشتری دارند و گشاده‌رو هستند.
 • صرفاً کارگر نظافتچی نیستند و در صورت نیاز در مدت‌ زمان حضور در منزل شما می‌توانند اموری مثل خدمات پذیرایی در منزل و ... را هم انجام دهند.
 • تلاش ما جلب رضایت شماست و نیروی خدماتی اعزام‌ شده به منزل و یا دفتر کار شما قوانین کاری شرکت را در جهت ارائه خدمات باکیفیت رعایت می‌کنند.
 • ما به‌عنوان یک شرکت خدماتی نظافتی پیشرو و پویا تلاش می‌کنیم خدمات نظافت منزل باکیفیت و استاندارد ارائه دهیم. به همین منظور افراد آموزش‌ دیده و باتجربه و متخصص در نظافت منزل و ساختمان به کار گرفته‌ایم.
 • در گزینش کارگر منزل خانم امانت‌داری و اخلاق کاری وی از مهم‌ترین فاکتورهای قرارداد همکاری با ایشان است. زیرا کارگرخانم برای نظافت منزل در حین نظافت به همه جای خانه دسترسی دارد. ما می‌خواهیم مشتریانمان از بابت امانت‌داری و مسائل اخلاقی خیالشان آسوده باشد.

 

خدمات نظافت منزل شامل چه مواردی می‌شود؟

امور نظافت ساختمان شامل کارهای سبک و کارهای سنگین است. کارهای سبک معمولاً شامل موارد زیر می‌باشد، که یک خدمتکار خانم در منزل انجام می‌دهد و یا اینکه می‌توانید از نیروی خدماتی خانم از یک شرکت خدماتی نظافتی معتبر استفاده کنید:

1. جارو کردن خانه و استفاده صحیح از انواع تی، شستشوی ظرف‌ها و لباس‌ها، اتو کشیدن لباس‌ها و جرم گیری اتوبخار، تمیز کردن اجاق‌گاز و ظرف‌شویی مثل(از بین بردن رسوب ضخیم کتری،  برق انداختن ظروف مسی، تميز كردن اجاق گاز لعابي، تمیز کردن سینی فر و...).

گردگیری وسایل خانه، شرکت و دیوارها با اسپری پاک کننده دیوار و شستشوی کاغذ دیواری، تمیز کردن شیشه پنجره‌ها(تميز كردن شيشه دوجداره)، تمیز و گردگیری مبل‌ها، شستشوی فرش و از بین بردن بوی بد فرش و پرده‌ها، گردگیری کامپیوترها و میزها  تمیز کاری وسایل دکوراتیو با سفید کردن نقره و موارد دیگر که به تشخیص خودتان لازم هست.

2. کارهای سنگین که معمولاً نظافتچی خانم یا کارگر نظافت منزل انجام می‌دهد: شستشوی سرویس بهداشتی و حمام با مواد سفیدکننده، جرم‌گیر انواع پاک کننده قوی سنگ توالت، نظافت راه پله و راهروهای ساختمان، شستشوی کف خانه یا شرکت با مواد شوینده و استفاده از لکه بر قوی شیشه برای تمیز کردن سطوح شیشه‌ای در این محیط.

3. البته برخی از امور را یک کارگر منزل یا خدمتکار منزل اقا هم می‌تواند انجام دهد. اما یک نظافتچی خانم جوان می‌تواند نظافت منزل شما را به‌ صورت دوره‌ای انجام دهد. که می‌تواند باعث صرفه‌جویی در هزینه‌های شما هم بشود و نیاز نداشته باشید با هزینه زیاد خدمتکار زن در منزل برای نظافت ساختمان یا شرکت استخدام کنید.

 

نظافتچی خانم نیروی خدماتی و استخدام خدمتکار منزلدر شیراز

 

اشتباهات رایج در نظافت منزل 

برخی از اشتباهات رایج که در خنگام استخدام نیروی خدماتی برای نظافت منزل باید مد نظر قرار داد.

 •  مهم است نظافت را از چه نقطه‌ای شروع می‌کنید

با یک بررسی ساده مشخص می‌شود هیچکس تمایلی برای تمیز کاری اضافی ندارد. سعی کنید از همان ابتدا کار را به صورت اصولی پیش ببرید. اگر از نقطه غلطی شروع کنید بدون شک مجبور خواهید شد تا کار را از نو شروع کنید و نظافت زمان بیشتری را از شما خواهد گرفت.از این رو در برخی مواقع استفاده از تجربه افراد مطلع در این زمینه پاسخی است برای سوال  براي تميز كردن خانه از كجا شروع كنيم؟

اول از همه با جمع‌ آوری شروع کنید، دور انداختن یا سرجای خود قرار دادن وسایل امری مهم خواهد بود. بعد از جمع کردن وسایل برای شروع نظافت، از بالاترین نقطه اتاق، آشپزخانه و ... شروع کنید و به سمت پایین حرکت کنید. به این ترتیب دیگر نیازی به دوباره کاری نخواهید داشت.

 

 • وسایل نظافت منزل را پاکیزه نگه دارید

اگر دستمال یا ابزاری که با آن نظافت منزل را انجام می‌دهید، کثیف باشد تمیزکاری نه جایی را تمیز خواهد کرد و بلعکس باعث پخش شدن میکروب و کثیفی نیز خواهد شد. اگر شما پس از هربار استفاده از دستمال گردگیری، اسکاچ و تی آنها را خوب بشویید اولین قدم را در تمیز کاری برداشته‌اید.

 

 • از شوینده‌های بی‌کیفیت در منزل استفاده نکنید

شوینده‌های بی کیفیت قادر نیستند میکروب‌ها و کثیفی‌ها را به طور کامل دفع کنند. اگر شما از مواد شوینده‎ای که به اندازه‌ کافی قوی نیستند استفاده‌کنید، احتمالا به علت اینکه به خوبی محل مورد نظر تمیز نشده است نیاز به دوباره کاری پیدا خواهید کردبعنوان نمونه برای تمیز کردن لوازم برقی آشپزخانه قبل از انتخاب یک مواد پاک کننده یا  اسپری سفید کننده وسایل برقی حتما از حساسیت سطوح و ماهیت لکه‌ها اطلاع داشته باشید.

طبیعتا این مورد برای هم پیش آمد است موردی را با شوینده بی کیفیت تمیز کرده‌اید اما شوینده نتوانسته به طور کامل کثیفی و میکروب را از بین ببرد و مجبور به دوباره کاری شده‌اید اگر از ماده شوینده خوبی استفاده کرده بودید نیاز به شستشوی دوباره نداشتید.

نظافت منزل
برای سرویس نظافت منزل از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

loading