آموزش زبان انگلیسی با سریال فرندز (Friends)

ثبت درخواست " آموزش انگلیسی "
دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
آموزش زبان انگلیسی با سریال فرندز (Friends)

آموزش زبان با سریال فرندز را می‌توان یکی از مفرح‌ترین روش‌ها برای یادگیری زبان انگلیسی دانست. آموزش زبان با سریال Friends به لطف محبوبیت بسیار بالای این سریال، مضمون کمدی، کاراکترهای به یاد ماندنی و... تقریبا بین تمام علاقمندان به زبان انگلیسی طرفدار دارد. یادگیری زبان با این سریال در گسترش دایره لغات و بهبود مهارت شنیداری بسیار کمک‌کننده است. در این مقاله از مجله خدمت از ما، قصد داریم بهترین روش برای آموزش زبان با سریال فرندز را برای شما توضیح دهیم.

یادگیری زبان با سریال فرندز

سریال فوق محبوب و به‌‌یادماندنی Friends درباره زندگی گروهی از دوستان در شهر نیویورک است. این سریال کمدی موقعیت، محصول ایالات متحده است و در 10 فصل (از سال 1994 تا 2004) پخش شد. شما به سرعت با 6 شخصیت اصلی این سریال پر از شوخی و خنده ارتباط برقرار خواهید کرد، و محال است که از تمام شدن آموزش زبان با سریال فرندز ناراحت نشوید.

پیش توضیح روش یادگیری زبان با سریال فرندز، بد نیست ابتدا ببینیم دلیل محبوبیت آموزش زبان با سریال Friends و توصیه آن از طرف برخی اساتید چیست.

 

یادگیری زبان با سریال فرندز

 

دلیل محبوبیت آموزش زبان با سریال Friends

در ادامه به دلایل محبوبیت خاص آموزش زبان با سریال فرندز اشاره می‌کنیم:

 

1. آشنایی با انگلیسی روزمره

سریال‌ها منابعی بسیار خوب از زبان Authentic یا زبان به شکل واقعی خود هستند؛ و سریال فرندز نیز از این قائده مستثنی نیست. در یادگیری زبان با سریال Friends، زبان دقیقا به همان صورتیست که در جوامع انگیسی‌زبان به کار می‌رود (در مقایسه کتاب‌های آموزشی که اکثرا رسمی‌تر هستند و یا ساده‌سازی شده‌اند).‌ ژانر کمدی این سریال نیز این اطمینان را به شما می‌دهد که خبری از عبارات پیچیده و تخصصی در آموزش زبان با سریال Friends نیست.

 

2. بهبود درک مطلب

پس از دانلود سریال فرندز با زیرنویس انگلیسی یا بدون زیرنویس، هنگامی تماشای آن تلاش می‌کنید که کلمات و داستان را تنها با استفاده از دانش زبانی‌ای که دارید درک کنید. بنابراین، قدرت حدس زدن و درک مطلب که مهارت مهمی در یادگیری زبان انگلیسی هست، در شما تقویت خواهد شد.

 

3. بهبود مهارت شنیداری

بهبود مهارت شنیداری یکی از اهداف اولیه انواع بسته آموزشی سریال فرندز و ویدئوهای آموزش زبان با سریال فرندز به صورت رایگان است. همزمان با بهبود درک مطلب در آموزش زبان با سریال فرندز، مهارت شنیداری شما نیز بهتر و بهتر خواهد شد. حضور گاه‌به‌گاه کاراکترهایی با لهجه‌های مختلف نیز این مهارت را در شما تقویت خواهد کرد.

 

4. یادگیری اصطلاحات متفاوت

یادگیری زبان انگلیسی و توانایی مکالمه به صورت روان نیازمند دایره واژگان، عبارات و اصطلاحات گسترده است. یادگیری زبان با سریال فرندز اینکار را بسیار برای شما ساده خواهد کرد؛ چراکه شما به‌ صورت مداوم در حال شنیدن و به خاطر سپردن دیالوگ‌ها هستید.

 

آموزش زبان با سریال فرندز (Friends)

 

روش آموزش زبان انگلیسی با سریال فرندز

در ادامه نکات نحوه یادگیری زبان با سریال فرندز را با شما درمیان می‌گذاریم تا بدانید چگونه می‌توان نهایت یادگیری را با آموزش زبان با سریال فرندز تجربه کرد. مراحل ابتدایی در آموزش زبان با سریال (یا فیلم)، انتخاب سریال مناسب و لذت بردن از تماشای آن است. آموزش زبان انگلیسی با سریال فرندز هر دوی این پیش‌نیازها را فراهم می‌کند. در ادامه مراحل بعد را توضیح داده‌ایم:

 

1. استفاده از زیرنویس

براساس تجربیات، برای آموزش زبان با سریال فرندز (یا هر فیلم و سریال دیگری)، فرد باید دانشی ابتدایی در مورد زبان انگلیسی داشته باشد. بنابراین اگر مبتدی هستید، حتما از زیرنویس استفاده کنید تا از یادگیری ناامید نشوید. بنابراین با توجه به سطح‌تان 3 گزینه متفاوت دارید:

  • می‌توانید برای بار اول از زیرنویس فارسی، و در تکرارهای بعدی آموزش زبان با سریال Friends از زیرنویس انگلیسی استفاده کنید.
  • شما می‌توانید یکبار از زیرنویس انگیسی استفاده کنید، و سپس بدون زیرنویس خودتان را محک بزنید.
  • اگر سطح‌تان پیشرفته است، می‌توانید در آموزش زبان با سریال فرندز اصلا از زیرنویس استفاده نکنید.

توصیه می‌کنیم راحت‌ترین گزینه را در روش یادگیری زبان با سریال فرندز انتخاب نکنید؛ و برای مقداری چالش نیز جایی درنظر بگیرید. همچنین، سعی کنید به‌مرور وابستگی‌تان را به استفاده از زیرنویس در آموزش زبان با سریال فرندز به حداقل برسانید.

 

2. تمرین و تکرار

امیدواریم انتظارتان از آموزش زبان انگلیسی با سریال فرندز (شامل آموزش مکالمه با سریال فرندز، مهارت شنیداری و...)، تماشای سریال برای یکبار و پیشرفت چشمگیر نباشد. یادگیری زبان با سریال فرندز در گروی تمرین و تکرار است. با توجه به ژانر سرگرم‌کننده این سریال و زمان کوتاه قسمت‌های آن (حدود 20 دقیقه)، شما می‌توانید بارها قسمت‌های این سریال را برای تسلط روی عبارات و اصطلاحات تماشا کنید.

 

3. نقش یادداشت برداری

هرچند نحوه یادگیری زبان با سریال فرندز بسیار لذت‌بخش است، اما نقش نظم و جدیت را نیز در یادگیری کامل نیز نباید فراموش کرد. هنگام آموزش زبان با سریال فرندز حتما دفترچه‌ای کنارتان داشته باشید تا کلمات و اصطلاحات جدید را در آن یادداشت، و در فواصل زمانی مشخص آنها را مرور کنید.

علاوه بر نت‌بردازی در آموزش زبان انگلیسی با سریال فرندز، شما می‌توانید گاهی سریال را متوقف کنید و دیالوگ‌ها را با صدای بلند تکرار کنید. انواع بسته آموزشی سریال فرندز به شدن روی این نکته، که یکی از تکنیک‌های آموزش مکالمه با سریال فرندز است، تاکید می‌کنند.

 

آموزش زبان انگلیسی با سریال فرندز

 

سخن پایانی

آموزش زبان با سریال فرندز به صورت رایگان آنقدر لذت‌بخش است که ممکن است به سزیال معتاد شوید و یادگیری زبان را فراموش کنید. برای آموزش زبان انگلیسی با سریال فرندز، توصیه می‌کنیم هر روز نهایتا دو قسمت در این سریال را تماشا کنید. بنابراین مراقب باشید تا در یک روز یک فصل کامل از این سریال را تمام نکنید!

4.5 امتیاز از 1279 رای


آموزش انگلیسی
برای سرویس آموزش انگلیسی از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین