جوشکاری سیار و عوامل موثر بر نرخ جوشکاری سیار

ثبت درخواست "جوشکاری"
دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
جوشکاری سیار و عوامل موثر بر نرخ جوشکاری سیار

جوشکاری انواع مختلفی دارد که هر کدام از آنها می توانند به صورت جوشکاری سیار ارائه شوند. جوشکاری آرگون، قوس الکتریکی، آلومینیوم، برق و … نمونه هایی از انواع جوشکاری هستند، بنابراین در هر کدام از این روش ها، جوشکار سیار از مواد مختلفی برای اتصال دو قطعه استفاده می کند.

استفاده از خدمات جوشکاری در محل مزایای بسیاری دارد، در این مطلب قصد داریم شما را با خدمات جوشکاری سیار، قیمت جوشکاری سیار و انواع خدمات جوشکاری در منزل آشنا کنیم، همچنین شما را برای دسترسی به جوشكار سيار در تهران راهنمایی خواهیم کرد.

 

جوشکاری سیار چیست؟

عموم افراد فکر می کنند جوشکاری فقط در کارگاه ها و تعمیرگاه های مخصوص انجام می شود، اما در دنیای امروز که ترافیک سنگین در شهرها حاکم است و افراد وقت کافی ندارند، به لطف تکنولوژی استفاده از خدمات جوشکاری در محل فراهم شده است.

 در تعریف جوشکاری سیار باید گفت جوشکاری سیار همان جوشکاری معمولی است، فقط با این تفاوت که خدمات جوشکاری در محل مورد نظر شما توسط یک جوشکار سیار ماهر انجام خواهد شد. انجام خدمات جوشکاری در منزل باعث می شود در وقت و هزینه شما صرفه جویی شود. عکس جوشکاری سیار چیزی شبیه به عکس زیر است، جوشکار تمام تجهیزات لازم را به صورت قابل حمل دارد.

 

جوشکاری سیار چیست

 

خدمات جوشکاری در منزل (جوشکاری سیار) شامل چه چیزهایی است؟

کاربرد جوشکاری محدود به پروژه های بزرگ یا اتصال قطعات بزرگ نمی‌شود، گاهی ممکن است یک صندلی فلزی در منزل شما نیاز به جوشکاری داشته باشد و یا برای کولر آبی که در پشت بام هست نیاز به یک سایه بان فلزی داشته باشید، در چنین مواقعی می توانید بدون رفتن به جوشکاری و بردن وسایل خود به بیرون از منزل از یک جوش کار سیار کمک بگیرید. خدمات جوشکاری سیار بسیار گسترده است که در ادامه نمونه هایی از کاربردهای این جوشکاری را مثال زده ایم.

 • طراحی و نصب راه پله
 • جوشکاری و ساخت نرده های فلزی
 • ساخت انواع پنجره ها و حفاظ آنها
 • ساخت و تعمیر انواع درب های فلزی
 • ساخت آلاچیق های مدرن و سنتی در منزل و باغ
 • ساخت چهارپایه و نردبان های فلزی
 • نصب و ساخت اسکلت ساختمان
 • تعمیر یا ساخت قفسه های فلزی
 • ساخت انواع سایبان و تعمیر لولا در و پنجره
 • نصب و جوشکاری حصارهای حیاط برای ایجاد امنیت
 • ساخت و نصب حفاظ برای تراس، پشت بام و راه پله
 • جوشکاری خرده کاری های فلزی در منزل
 • ساخت پل فلزی برای پارکینگ هایی که روی جوی آب هستند

 

خدمات جوشکاری در منزل

 

انواع جوشکاری در محل کدام هستند؟

استفاده از فلزات در ساختمان ها و وسایل زندگی بسیار زیاد است، به همین خاطر نیاز به جوشکاری روز به روز افزایش پیدا کرده است. جوشکاری یکی از روش های اتصال دائمی قطعات فلزی است که این کار به وسیله ایجاد حرارت بالا و ذوب ماده و سپس سرد کردن برای ایجاد جوش انجام می‌شود. در این حرفه از یک ماده به عنوان پرکننده جوش استفاده می شود که بر همین اساس خدمات جوشکاری سیار می تواند انواع مختلفی داشته باشد.

 

جوشکاری آرگون در منزل

در جوشکاری آرگون برای اتصال صفحات آلومینیومی، چدنی و مسی که ضخیم نیستند بسیار استفاده می شود، در این روش جوشکاری از سیم جوش به جای الکترود استفاده می شود.

 

جوشکاری CO2در محل

در این جوشکاری از یک گاز محافظ مانند دی اکسید کربن برای جوشکاری استفاده می شود. هزینه این روش نسبت به جوشکاری آرگون ارزانتر است و جرقه کمتری تولید می کند.

 

جوشکاری برق

این روش خود به سه قسمت تقسیم می شود، جوشکاری مقاومتی، جوشکاری قوسی و لحیم کاری . جوشکاری مقاومتی که شامل جوشکاری لب به لب و فلش بات است و جوشکاری قوسی شامل جوشکاری هیدروژن، جوشکاری قوس کربن و ... است. لازم به ذکر است جوشکاری مقاومتی قیمت نسبتا بالایی دارد.

 

ویژگی های جوشکار سیار خوب

حرفه جوشکاری نیز مانند دیگر حوزه ها دارای رقابت بسیار زیادی است و همه افراد به دنبال خدمات باکیفیت هستند، یک جوشکار سیار ماهر باید مشخصات زیر را داشته باشد و انها را رعایت کند.

 

جوشکار سیار ماهر

 

 • تخصص و مهارت کافی در زمینه جوشکاری سیار داشته باشد
 • تجربه لازم و کافی برای دادن مشاوره داشته باشد
 • نرخ جوشکاری سیار را بر اسا نرخ مصوب ارائه دهد
 • استانداردهای جوشکاری در منزل را رعایت کند
 • سرعت عمل بالا در ارائه انواع خدمات جوشکاری در محل داشته باشد
 • از تجهیزات و دستگاه های به روز در جوشکاری سیار استفاده کند.
 • تمام اصول ایمنی یک جوشکار سیار را رعایت کند.
 • از متریال و مواد باکیفیت در ارائه خدمات جوشکاری در منزل استفاده کن.

 

جوشکاری در محل

 

عوامل موثر بر قیمت جوشکاری سیار

عوامل بسیاری در قیمت جوشکاری سیار تاثیرگذار هستند، اینکه کار جوشکاری  شما مربوط به یک پروژه بزرگ است یا یک خرده کاری کوچک می تواند نرخ جوشکاری سیار را تحت تاثیر قرار دهد، همچنین مدت زمانی که جوشکار مشغول جوشکاری خواهد بود می تواند روی دستمزد جوشکاری سیار تغییر ایجاد کند.

به طور معمول نرخ جوشکاری سیار به وزن قطعاتی که قصد اتصال آنها را دارید ربط دارد، ممکن است دستمزد جوشکاری کیلویی محاسبه شود. نگران قیمت جوشکاری سیار نباشید، شما می توانید نرخ جوشکاری ساعتی را قبل از شروع کار بپرسید و با جوشکار سیار توافق کنید.

 

جوشکاری سیار تهران کدام منطقه‌های تهران را پوشش می‌دهد؟

حوزه خدمات جوشکاری سیار بسیار گسترده است و با توجه به نیاز بسیار زیاد به جوشکاری سیار، خدمات جوشکاری در تمام مناطق تهران مانند جوشکاری سیار تهران در غرب، جوشکار سیار شرق تهران، جوشکاری سیار جنوب تهران و جوشکاری سیار در شمال تهران ارائه می شود، می توانید از تمام خدمات جوشکاری سیار در هر نقطه ای از تهران اعم از تهرانپارس، اسلامشهر، شمال تهران و غیره که هستید از خدمات جوشکاری سیار بهره مند شوید.

در این مقاله سعی کردیم تا شما را با جوشکاری سیار آشنا کنیم و انواع خدمات جوشکاری در محل را شرح دهیم. اگر نیاز به جوشکاری سیار تهران، شیراز، اصفهان یا دیگر شهرها داشتید می توانید با مراجعه به پلتفرم خدمت از ما به سادگی با ثبت سفارش رایگان به شماره جوشکار سیار دسترسی پیدا کنید.

جوشکاری
برای سرویس جوشکاری از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

loading