30 مدل از طرح های جدید نقاشی ساختمان

ثبت درخواست " نقاشی ساختمان "
دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
30 مدل از طرح های جدید نقاشی ساختمان

این روزها میبینیم که مردم با جسارت بیشتری از رنگهای مختلف و طرح های جدید رنگ آمیزی ساختمان در فضای داخلی خانه و اتاق خوابها استفاده می‌کنند و از ترکیب مبلمان های طرحدار با دیوارهای سفید ساده فاصله گرفته اند.

برای ایجاد یک فضای جدید و دلنشین در منزل، علاوه بر جسارت استفاده از رنگ های متفاوت و همچنین تکنیکها و طرح های مختلف، باید دانش هماهنگ کردن رنگ ها و استفاده از طرح های جدید نقاشی ساختمان در فضای مناسب را داشته باشید؛ در ادامه شما را با جدیدترین طرح نقاشی ساختمان برای پذیرایی، اتاق خواب، آشپزخانه و... آشنا می کنیم.

 

انواع طرح های جدید رنگ آمیزی ساختمان

امروزه با ابزارهای ساده مثل قلم مو و انواع غلطک ها و به کمک چند قوطی رنگ می‌توانید طرح های زیبایی ایجاد کنید و همچنین با کمی خلاقیت در استفاده درست از انواع رنگهای جدید موجود در بازار می‌توانید بهترین طرح و نقش را در دیوارهای پذیرایی، اتاق خواب و سایر نقاط ایجاد کنید. از جمله طرح های جدید نقاشی ساختمان:

  • استفاده از رنگ های نود و اکسسوری مناسب آنها
  • ایجاد طرح های کارتونی در اتاق خواب کودکان
  • رنگ کردن سقف با رنگ های غیر معمول
  • استفاده از رنگ در راهروهای خانه
  • ترکیب  دو رنگ در دیوارها
  • طراحی و ایجاد اشکال در گوشه های خاصی از دیوارها
  • نقاشی با شابلون و ایجاد طرح ها مختلف
  • استفاده از تکنیک هایی مثل پتینه کاری بر روی دیوار و وسایل خانه

 

طرح نقاشي ساختمان جديد 2022

 

علاوه بر موارد گفته شده، در ادامه برای هر یک از بخش های خانه، ایده و طرح‌های جدید نقاشی ساختمان را به همراه عکس و به صورت کامل بررسی می‌کنیم.

 

طرح های جدید نقاشی ساختمان برای اتاق پذیرایی

یکی از جدیدترین و پرطرفدارترین طرح های جدید رنگ آمیزی ساختمان، استفاده از رنگ های نود و همچنین رنگ های پاستلی برای دیوارها می‌باشد. از آنجایی که رنگ های پاستلی و نود بسیار کمرنگ و ملایم هستند به راحتی با سایر رنگ های دیگر هماهنگ می‌شوند. پیشنهاد ما به افرادی که به دکوراسیون های مینیمال علاقه دارند، استفاده از این رنگ ها می‌باشد.

به طور مثال در شکل زیر شما ترکیب دیوارهای نود با مبلمان و کوسن های رنگی را می بینید، همانطور که مشاهده می‌کنید فضا بسیار ملایم است و هیچ رنگی بر سایر رنگها غالب نشده است.

 

طرح های جدید رنگ آمیزی ساختمان

 

در تصویر زیر تمامی دیوارها به رنگ آبی پاستلی است و ترکیب آن با مبلمان آبی پاستلی و پرده هایی با همین رنگ، اصلا فضا را خسته کننده و آزار دهنده نکرده است. پس اگر تمایل دارید که برای تمامی دیوارها از یک رنگ استفاده کنید پبشنهاد ما به شما این است که از رنگ های ملایم یا پاستلی استفاده کنید.

 

طرح نقاشی ساختمان

 

یکی دیگر از طرح های جدید نقاشی ساختمان که به شدت فضای پذیرایی را مدرن می‌کند، استفاده از رنگ سفید یا روشن برای کف و سقف خانه و رنگ های تیره برای دیوارها و پرده ها می‌باشد؛ درست مانند شکل زیر، همانطور که میبینید استفاده از مبلمان طوسی و کوسن های روشن غالب بودن رنگ مشکی در فضای پذیرایی را کاهش داده است.

 

طرح های نقاشی ساختمان

 

از دیگر ایده ها و تکنیک هایی که این روزها در فضای پذیرایی استفاده می‌کنند تیره کردن یکی از دیوارها و سفید کردن سایر دیوارهاست. دیواره تیره با دیوارهای سفید کنتراست ایجاد می کند و انعکاس نور باعث روشن‌تر شدن انها می‌شود. اغلب بر روی دیواری که رنگ متفاوت دارد از قاب عکس و دکورهای چوبی استفاده می‌شود.

 

طرح های جدید رنگ آمیزی ساختمان

 

اگر از سادگی و یک دست بودن دیوارهای هال یا پذیرایی خسته شده اید و ترجیح می‌دهید فضا کمی متفاوت باشد، می‌توانید با ترکیب دو رنگ، دیوارها را به صورت نامتقارن از هم جدا کنید و یا به بخشی از دیوارها طرح و شکل دلخواهی دهید. استفاده از این تکنیک نیاز به خلاقیت دارد، شما می‌توانید از تصاویر زیر ایده بگیرید.

 

نقاشی ساختمان طرح جدید

 

شکل زیر یک نمونه دیگر از استفاده رنگها به صورت نامتقارن بر روی دیوار است با این تفاوت که در این طرح 3 رنگ سفید، یاسی و آبی استفاده شده است.

 

طرح رنگ آمیزی ساختمان

 

یکی دیگر از طرح های جدید رنگ آمیزی، بوجود آوردن شکل و طرح های خاص روی بعضی از دیوارها و بخش های منزل است. درست مانند شکل زیر که یک دیوار را با رنگ طلایی و تناژهای مختلف رنگ سبز رنگ آمیزی کرده یا رنگ دیوار دیگر که در بالا شومینه یک طرح ساده را بوجود آورده است.

 

طرح رنگ آمیزی ساختمان

 

بهترین طرح نقاشی ساختمان برای اتاق خواب

در منازل اتاق خواب یکی از جاهایی است که باید به سلیقه هر فرد طراحی و رنگ امیزی شود به همین دلیل شما برای ایجاد هر طرح جهت نقاشی دیوارهای اتاق می‌توانید علاوه بر ایده ها و تکنیک‌ها، سلیقه افراد را هم در آن دخیل کنید. ما در ادامه ایده ها و طرح های جدید نقاشی دیوار و ساختمان را شرح می‌دهیم تا شما آن ها را با سلیقه خود اجرا کنید.

 

اشکال هندسی یکی از طرح های نقاشی ساختمان

یکی از جدیدترین طرح ها برای نقاشی دیوارهای اتاق خواب استفاده از اشکال هندسی بر روی یکی از دیوارها است که می‌تواند با ترکیب دو یا چند رنگ اجرا شود. شما ابتدا باید طرح مورد نظر را روی دیوار بکشید و بعد از آن روی تمامی خطوط را با چسب کاغی بپوشانید و بخش های خالی را با رنگ دلخواه رنگ آمیزی کنید؛ بعد از خشک شدن رنگ و کندن چسب ها از روی دیوار طرح نهایی بوجود می آید.

 

طرح های جدید رنگ آمیزی دیوار

 

اصولا از این نوع طرح برای دیوار پشتی تخت استفاده می کنند و سایر دیوارها را با رنگ های ملایم و به صورت ساده رنگ آمیزی می‌کنند.

 

ایده نقاشی ساختمان

 

طرح های جدید رنگ آمیزی ساختمان با شابلون

یکی دیگر از وسایلی که به کمک آن می‌توانید به راحتی طرح های جدیدی بر روی دیوارهای اتاق خواب بوجود بیاورید استفاده از شابلون های نقاشی است. امروزه شابلون ها با طرح ها مختلفی در بازار موجود است که شما می‌توانید با توجه به سلیقه و نوع کاربری اتاق از آنها استفاده کنید. در زیر چند نمونه از طراحی نقاشی ساختمان با شابلون را می‌بینید.

(محتوای پیشنهادی: رنگ کردن دیوار با غلطک)

 

آموزش طرح های جدید نقاشی ساختمان

 

جدیدترین مدل نقاشی ساختمان

 

ایجاد خطوط راه راه روی دیوار و سقف اتاق

یکی از طرح های جذاب و زیبا، استفاده از خطوط راه راه به صورت عمودی و افقی روی دیوار است. پیشنهاد ما این است که از این خطوط برای یک یا نهایتا دو دیوار استفاده کنید، زیرا ممکن است به مرور زمان چشمتان خسته شود.

استفاده از طرح راه راه در سقف اتاق، یکی از کارهایی است که فضا را به شدت متفاوت می‌کتد و البته نیاز است که شما فردی باشید که به این تفاوت ها علاقه داشته باشد.

 

طرح های جدید نقاشی دیوار اتاق خواب

 

ترکیب دو رنگ بر روی دیوار اتاق

یک طرح نقاشی ساختمان که امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است و فضای اتاق را به شدت مدرن و لوکس می‌کند، هماهنگ بودن رنگ یکی از دیوارها و کناف سقف می باشد.

همانطور که در شکل زیر می بینید از رنگ سبز برای دیوار و کناف استفاده شده است و بعضی دیگر از المان های موجود در اتاق خواب هم به همین رنگ است. استفاده از رنگ سفید برای سایر دیوارها، جلوه این رنگ را بیشتر کرده است.

 

طرح های جدید رنگ آمیزی ساختمان

 

استفاده از یک رنگ به صورت کمرنگ و پر رنگ و ایجاد سایه روشن بر روی دیوار و همچنین ترکیب دور رنگ بر روی یک دیوار و ایجاد فضایی نامتقارن بر روی دیوار اتاق، از دیگر طرح ها جدید نقاشی ساختمان است.

 

طرح نقاشی ساختمان

 

طرح های جدید رنگ آمیزی ساختمان برای آشپزخانه

یکی دیگر از بخش های خانه که برای مدن و جدیدتر شدن فضا به آن توجه می‌شود آشپزخانه است. در واقع شما می‌توانید به کمک  طرح های نقاشی ساختمان که امروزه بسیار فراگیر شده است یک فضای لوکس و مدرن را بوجود آورید.

یکی از جدیدترین طرح ها، استفاده از رنگ های خنثی یا سفید برای دیوارها و استفاده از یک رنگ خاص و غالب مثل رنگ آبی، زرد، سبز و... برای کابینت های آشپزخانه است؛ دقیقا برعکس همیشه که از رنگ هایی مثل قهوه ای، سفید و... برای کابینت ها استفاده می‌شد.

 

جدیدترین مدل نقاشی ساختمان

 

یکی دیگر از جدیدترین مدل های رنگ آمیزی ساختمان و دیوار آشپزخانه، این است که کابینت ها و دیوارها را رنگ خنثی انتخاب می‌کنند و برای فضای خالی بین کابینت هوایی و زمینی از رنگ های پررنگ و خاص استفاده می‌شود.

 

نقاشی ساختمان طرح جدید

 

مورد دیگری که این روزها بسیار محبوب شده است، رنگ کردن یکی از دیوار ها با یک رنگ ساده و بدون هیچ طرحی است و پس از آن نسب شلف های چوبی روی دیوار به جای استفاده از کابینت های هوایی است. این ایده باعث ایجاد یک فضای تلفیقی از سبک مدرن و سنتی می‌شود.

 

طرح های نقاشی ساختمان

 

همچنین می‌توانید از شابلن هایی با طرح لوازم و اکسسوری آشپزخانه برای رنگ آمیزی گوسه ای از دیوار هم استفاده کنید.

 

طرح نقاشی ساختمان

در این محتوا به بررسی بیش از 30 مدل از  طرح های جدید رنگ آمیزی ساختمان پرداختیم و شما را با طرح نقاشی ساختمان برای هر یک از بخش های خانه آشنا کردیم. قطعا با ایده گرفتن از این محتوا و کمی خلاقیت، می توانید بهترین فض را برای قسمت های مختلف خانه بوجود بیاورید.

شما می‌توانید برای ایجاد تکنیک و طرح‌های جدید بر روی دیوار ها از متخصصین نقاشی ساختمان در "خدمت از ما" کمک بگیرید.

4.3 امتیاز از 1638 رای


نقاشی ساختمان
برای سرویس نقاشی ساختمان از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین