خدمات تاسیساتی تهران

لوله کشی آب و ساختمان
خدمات تاسیساتی تهران

خدمات تاسیساتی تهران

خدمات تاسیساتی تهران و خدمات لوله کشی تهران دو خدمت بسیار با اهمیت و اساسی در شهر تهران است، که با افزایش روز افزون جمعیت تهران و رشد ساخت و ساز، نیاز به خدمات فنی و تاسیسات نیز بیشتر از قبل احساس می‌شود. در بازار آنلاین "خدمت از ما" جهت کسب رضایت مشتری‌ها، از بهترین تکنسین‌های لوله کشی ساختمان برای امور مختلف مانند خدمات فنی منزل، لوله کشی آب سرد و گرم، خرده کاری لوله کشی گاز و ... بهره ببرد. خدمات لوله کشی تهران به طور خاص به زیر مجموعه‌های خدمات لوله کشی غرب تهران، تعمیرات لوله کشی ساختمان غرب تهران، لوله کشی شرق تهران، لوله کشی جردن، تعمیرات لوله کشی ساختمان شرق تهران، خدمات تاسیساتی غرب تهران و ... تقسیم می‌شود، تا خدمات تاسیساتی تهران خود را به بالاترین سطح کیفیت و سرعت برساند. 

 

خدمات تاسیساتی تهران

خدمات تاسیساتی تهران و خدمات تاسیسات آنلاین در "خدمت از ما" بسیار متنوع و گسترده‌تر از سایر شرکت خدمات تاسیساتی است که در تهران فعالیت می‌کنند. لوله کشی ساختمان تنها مربوط به لوله کشی آب و فاضلاب نمی‌شود. در زیر لیستی از خدمات لوله کشی تهران را می‌بینید:

 • لوله کشی آب ساختمان
 • لوله کشی فاضلاب
 • لوله کشی گاز
 • لوله کشی شوفاژ
 • لوله کشی پکیج
 • لوله کشی رادیاتور
 • نصب شیرآلات و سرویس پمپ آب

 

خدمات مربوط به تعمیرات لوله کشی ساختمان

تعمیرات لوله کشی ساختمان از جمله مواردی است که در خدمات لوله کشی تهران وجود دارد و هر ساختمانی پس از مدتی به آن احتیاج پیدا می‌کند. متاسفانه لوله کشی های غیر اصولی در تهران سبب نیاز تهرانی‌ها به تعمیرات و خدمات تاسیساتی تهران می‌شود. علاوه بر خدماتی که در بالا نام بردیم، خدمات ویژه ای نیز در زمینه تعمیرات لوله کشی در نظر گرفته ایم. تعمیرات لوله کشی ساختمان غرب تهران، تعمیرات لوله کشی ساختمان شرق تهران و در دیگر نقاط تهران همگی توسط نیروهای با کیفیت انجام می‌شوند. در صورتی که با مشکلات مربوط به خدمات تاسیساتی و لوله کشی مواجه شدید زود دست به کار شوید و به نیروهای باتجربه ما اعتماد کنید. این خدمات شامل:

 • تعمیرات و تعویض مربوط به انواع لوله کشی آب و فاضلاب (روکار و توکار)
 • تعمیرات و تعویض لوله کشی فاضلاب پوش فیت، پلی اتیلن جوشی، پلیکا
 • تعمیرات لوله کشی فاضلاب ساختمان، توالت فرنگی و حمام خانه
 • تعمیرات انواع لوله های شوفاژ و فن کوئل و موتورخانه مرکزی
 • تعمیرات و تعویض لوله کشی با لوله های ۵ لایه و سفید، اسپرینگلر رایزرهای گالوانیزه، جوشی و…
 • تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه نشت یاب حرفه ای
 • رفع نم و رطوبت فوری، تعمیر نم و رطوبت حاصل از نشست آب از لوله کشی
 • تخلیه چاه به روش حرفه ای

 

رعایت استانداردها در خدمات تاسیساتی تهران

اگر چه خدمات تاسیساتی تهران و لوله کشی به خاطر در دسترس همه بودن به نظر اکثر مردم یک کار پیش پا افتاده و ساده است اما رعایت استانداردها و اصول آن بسیار اهمیت دارد. زیرا این خدمات با نیازهای اولیه ساکنان یک ساختمان در ارتباط است و اگر این قواعد به درستی اجرا نشود ممکن است که اهالی آن ساختمان را با مشکلات مختلف و صرف هزینه مواجه کند. در نتیجه نیاز شدید به خدمات لوله کشی تهران و تاسیسات لوله کشی و کمبود نیروهای متخصص در شهر تهران، گروه لوله کش خدمت از ما را با وسواس و دقت زیاد انتخاب می‌کنیم.

 

خرده کاری لوله کشی گاز

همان طور که می‌دانید لوله کشی گاز و خرده کاری لوله کشی گاز نیازمند مهارت بالای لوله کش گاز است. زیرا یک لوله کش باید دقت لازم را داشته باشد تا از صدمات ناشی از نشتی گاز و دیگر مشکلات جلوگیری کند. به همین دلیل اجرت خرده کاری لوله کشی گاز بیشتر از کار عمده آن است. هزینه خرده کار لوله کشی گاز شامل ایاب و ذهاب لوله کش گاز و حمل تجهیزات جوشکاری و تخصصی بودن و دقتی که در لوله کشی گاز وجود دارد می‌شود.

خرده کاری لوله کشی گاز یکی از سرویس‌هایی است که با کیفیت بسیار زیادی در خدمات تاسیساتی تهران ارائه می‌شود.

 

لوله کشی آب سرد و گرم یک نیاز اساسی برای خانه‌های امروزی

وجود لوله کشی آب سرد و گرم دیگر از ضروریات و نیازهای اولیه ساختمان محسوب می‌شود و اصول و قواعد خاص خود دارد. اما لوله کشی آب سرد و گرم چگونه است؟

برای انجام لوله کشی آب سرد و گرم ساختمان، نقشه لوله کشی به گونه‌ای طراحی می‌شود که آب مصرفی از یک طرف وارد لوله اصلی جدا کننده آب شود و بعد از طریق مسیر و لوله های جداکننده به تمام بخش‌های ساختمان منتقل شود.

در لوله کشی ساختمان برای لوله کشی آب معمولا یک یا چند مسیر در نظر می‌گیرند که همه ی این لوله های بالا رونده هستند. به جز لوله های آب سرد و لوله های آب گرم، لوله سومی هم وجود دارد که به آن لوله گردش آب گرم یا برگشت آب گرم گفته می‌شود که به طور دائم کار گردش آب بین مصرف کننده‌ها و منبع آب را انجام می‌دهد. وجود این لوله و نحوه کار آن باعث شده زمانی که شیر آب گرم را باز می‌کنید آب گرم زودتر در دسترس است.

 

نیروی تاسیساتی تهران

 

استانداردهای رایج لوله کشی در خدمات فنی و تاسیسات

 • لوله کشی در سرویس بهداشتی و حمام باید به نحوی باشد که آب خروجی با فشار کافی باشد.
 • لوله کشی سیستم های گرمایشی مانند لوله کشی آبگرمکن و شوفاژ باید به گونه ای باش که از هر گونه انفجار ناشی از افزایش بیش از حد دمای آب در به دور باشند.
 • سیستم لوله کشی فاضلاب را باید در جایی باشد که دسترسی به شبکه فاضلاب شهری به راحتی انجام شود.
 • لوله کشی وسایل بهداشتی باید از موادی ساخته شده باشند که در برابر خوردگی و ضربه، پایدار و مقاوم باشد و جرم نگیرند.
 • وجود آب بندی در سیستم لوله کشی فاضلاب برای عمل کرد بهتر آن لازم و ضروری است.
 •  برای امکان تمیز کردن لوله‌ها به هنگام گرفتگی آنها فراهم شود باید دریچه های بازدید فاضلاب به تعداد کافی در سیستم لوله کشی تعبیه شود.
 • ساخت و نصب لوله های فاضلاب باید با استفاده از مواد مقاوم و نشست ناپذیر در برابر آب و بخارات مضر حاصل از هوای فاضلاب باشند، نصب آن نیازمند مهارت بالا و دقت است.
 • فاضلاب‌ها یا هرز آب های دیگر سیستم لوله کشی به هیچ وجه نباید در لایه های سطحی خاک و یا آب سطحی تخلیه شوند.

 

لوله کشی آب و فاضلاب در خدمات لوله کشی تهران

لوله کشی آب و فاضلاب هر دو بسیار با اهمیت هستند. بد نیست بدانید که آب به علت فشار شبکه آب رسانی در لوله‌ها حرکت می‌کند، در صورتی که فاضلاب به علت جاذبه و نیروی ثقل جریان می‌یابد. به دلیل اهمیت فراوان لوله کشی آب و فاضلاب این خدمت زیر نظر باتجربه ترین متخصصان ما در مجموعه خدمات لوله کشی تهران و با انواع لوله های مورد تایید اداره آب و فاضلاب انجام می‌شود.
در لوله های فاضلاب به منظور جلوگیری از ورود گازهای بدبو و خطرناک حاصل از تخمیر مواد موجود در فاضلاب توسط باکتری‌های مختلف، سیفون و لوله‌های تهویه در آن‌ها تعبیه گردیده است. در انتخاب صحیح لوله آب و فاضلاب باید بسیار دقت کرد زیرا این‌ها به لوازم بهداشتی ساختمان مربوط می‌شوند و برای حفظ بهداشت عمومی ساکنان ساختمان حائز اهمیت است.

5.00 امتیاز از 8 رای

لوله کشی آب و ساختمان

برای سرویس لوله کشی آب و ساختمان از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

مطالب مرتبط با لوله کشی آب و ساختمان

لوله کشی روکار
لوله کشی استخر

مطالب مرتبط با تاسیسات

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین
loading