ریموو ناخن کاشت در خانه

دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
ریموو ناخن کاشت در خانه

ريموو ناخن كاشت در خانه راه‌های مختلفی دارد که در این مطلب سعی داریم بهترین روش‌های آن‌ها را به شما آموزش دهیم. این روزها اکثر خانم‌ها ترجیح می‌دهند به جای لاک از کاشت ناخن استفاده کنند و این کار زیبایی، فراگیر شده است.

معمولا خانم‌ها برای کاشت ناخن، ترمیم و ریموو آن به آرایشگاه می‌روند؛ گاهی اوقات از کاشت خسته می‌شویم و بنا به دلایلی دوست داریم (مثلا در شرایطی مانند الان که بهتر است به آرایشگاه نرویم) ریموو کاشت ناخن را در خانه انجام دهیم. با ما همراه باشید تا در ادامه روش ‌های ریموو کاشت ناخن در خانه را برای شما بازگو کنیم.

آموزش ریموو کاشت ناخن در منزل

ریموو کاشت ناخن روش‌های متفاوتی دارد که آسان‌ترین آن ریموو در آرایشگاه است. در زیر به روش‌های ریموو ناخن کاشت در خانه اشاره می‌کنیم.

وسایلی که بهتر است تهیه کنید: سوهان، ورقه‌های فویل آلومینیومی، استون، پنیه، وسایل مانیکور خانگی.

 

ریموو کاشت ناخن در منزل

 

ريموو ناخن كاشت در خانه با استون و فویل

برای ریموو کردن ناخن با استون باید ابتدا تا جایی که می‌شود ناخن‌ها را کوتاه کنید و پس از آن لایه بالایی آن را سوهان کشی کنید. سپس پنبه ای را کاملا به استون آغشته می‌کنیم و آن را روی کل ناخن قرار می‌دهیم و برای ثابت ماندن روی آن فویل می‌پیچیم و 30 دقیقه به آن زمان می‌دهیم تا استون در آن نفوذ کند، و پس از آن فویل و پنبه را جدا کرده و با وسیله تیزی مواد را از ناخن خودمان جدا می‌کنیم. ولی توجه کنید که این کار باعث آسیب به ناخن شما نشود.

برای جلوگیری از پوسته شدن و درمان ریش شدن پوست اطراف ناخن در این مرحله بهتر است پوست ناخن را کمی با کرم چرب کنید سپس ظرف کوچکی را با استون پر کنید طوری که سر انگشت شما کاملا در آن قرار بگیرد پس از 15 دقیقه آن را امتحان کنید، به راحتی از روی ناخن شما کنده می‌شود ولی اگر برداشته نشد مدت بیشتری در استون انگشتان خود را بگذارید.

 

ریموو ناخن با نوشابه

 

ريموو ناخن كاشت در خانه با استفاده از نخ دندان

 این نوع ریموو را به تنهایی نمی‌توانید انجام دهید و برای انجام آن احتیاج به شخص دیگری نیز می‎باشد. در ابتدا چوبی را در زیر ناخن خود قرار دهید تا وردی ناخن کم شود و سپس از شخص دوم بخواهید که نخ دندان را از ورودی ناخن با حرکات اره‌ای انجام دهد  تا ناخن برداشته شود.

اگر شما سست درد هستید، این روش را به شما پیشنهاد نمی‌دهیم، چرا که مقداری دردناک است.

 

ريموو ناخن كاشت در خانه با سوهان ناخن

اگر می‌خواهید بدون استفاده از مواد شیمیایی ریموو کاشت ناخن را در خانه انجام دهید بهترین روش استفاده از بافر یا سوهان کشیدن ناخن است. در ابتدا بهتر است که لاک ناخن را کاملا پاک کنید، سپس با سوهان شروع به کار می‌کنیم و تا جایی این کار انجام می‌دهیم تا به ناخن خودمان نزدیک شود و قبل از آن کار خود را متوقف می‌کنیم. در آخر بهتر است رویناخن خود را روغن بزنید زیرا مقداری برای ناخن شما سخت می‌باشد.

 

ریموو ناخن چیست؟

 

ريموو ناخن كاشت در خانه با آب گرم

یکی از کم ضررترین راه‌های ریموو ناخن در خانه با استفاده از آب گرم می‌باشد. ابتدا باید لبه‎‌های ناخن را با استفاده از چوب بالا ببریم و ورودی ایجاد کنیم. سپس مقداری از آب گرم تهیه کنید و به مدت 40 دقیقه بگذارید تا آب در زیر آن نفوذ کند و بعد از به آرامی کنده می‌شود ولی اگر برداشته نشد بیشتر آن را در آب گرم می‌گذاریم.

 

ریموو کاشت ناخن با نوشابه؛ برداشت کاشت ناخن با نوشابه

این روش روش متداولی نیست، اما به دلیل خواص اسیدی نوشابه این روش نیز ممکن است. در ابتدا لاک ناخن خود را پاک کنید سپس مقداری نوشابه مشکی گاز دار را در کاسه‌ای بریزید که بتوان دست را در آن قرار داد. پس از 20 تا 30 دقیقه امتحان کنید و ببینید که مواد کاشت کنده می‌شود. اگر این کار انجام نشد دست خود را بیشتر در نوشابه نگه دارید. ما این روش را خیلی به شما پیشنهاد نمی‌دهیم، چرا که مشکلات خاص خودش را دارد و پوست دست را در دراز مدت کمی خراب می‌کند.

 

قیمت ریموو کاشت ناخن

قیمت ریموو کاشت ناخن در جاهای مختلف متفاوت است و بستگی به منطقه‌ای که در آن زندگی می‌کنید و سالن آرایشی که می‌روید بستگی دارد ولی هزینه آن از کاشت بسیار ارزان‌تر است تقریبا یک دهم هزینه کاشت شما هزینه ریموو ناخنتان می‌شود.

 

قیمت ریموو کاشت ناخن

 

نکات پایانی

  • تحت هیچ شرایطی، سعی نکنید ناخن های خود را به زور بکنید چرا که اینکار به ناخن‌های خودتان آسیب می‌رساند و باعث بروز مشکلاتی برای شما می‌شود.
  • بعد از ریموو سعی کنید از یک روغن برای چرب کردن انگشتان و دور ناخن‌هایتان استفاده کنید.
  • ریموو کاشت ناخن در خانه به صبر و زمان زیادی نیاز دارد بنابراین اگر عجله دارید و صبور نیستید این کار را در آرایشگاه انجام دهید.
  • بعد از ریموو کاشت حداقل 1 تا 2 هفته ناخن خود را تقویت کنید و سعی کنید کاری روی آن انجام ندهید تا استحکام قبلی خود را به دست بیاورد.

در بالا روش‌های ریموو ناخن کاشت در خانه برای شما گفته شد چنان‌چه دوست داشتید این کار را در آرایشگاه انجام دهید می‌توانید با ثبت سفارش در خدمت از ما و استعلام قیمت از ناخن‌کارهای حرفه‌ای بهترین این‌کار انتخاب کنید و کار ریموو کاشت ناخن را به او بسپارید.

4.5 امتیاز از 1533 رای


ترمیم و کاشت ناخن بانوان
برای سرویس ترمیم و کاشت ناخن بانوان از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین