تعمیر لرزش ماشین لباسشویی

دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
تعمیر لرزش ماشین لباسشویی

علت لرزش ماشین لباسشویی بر اساس محل نصب ماشین لباسشویی و نحوه قرار دادن لباس‌ها متغیر است. یافتن علت لرزش ماشین لباسشویی برای انتخاب یک روش مناسب در تعمیر لرزش لباسشویی یک امر ضروری و مهم است.

خرابی کمک فنر ماشین لباسشویی یا  اجرای غیر اصولی تراز کردن ماشین لباسشویی بیشترین احتمال را در تشخیص علت لرزش ماشین لباسشویی را به خود اختصاص داده‌اند. عیب یابی و یافتن علت لرزش ماشین لباسشویی که برخی مواقع با صدای زیاد همراه بوده در لیست خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال، ال جی و سایر برندها برای استفاده طولانی مدت از این وسیله ضرورت دارد.

 

دلیل لرزش و تکان خوردن در ماشین لباسشویی‌های جدید و قدیمی تحت تاثیر عوامل بیرونی و داخلی دستگاه که گاها با ایراداتی مثل آبریزی ماشین لباسشویی و ضرورت تعویض بلبرینگ ماشین لباسشویی و سایر قطعات بوده باید در اولین فرصت بصورت تخصصی تشخیص و رفع شود. در این مطلب با بررسی علت لرزش ماشین لباسشویی و نحوه تعمیر لرزش لباسشویی با شما همراه خواهیم بود.

 

قیمت پد ضد لرزش ماشین لباسشویی

 

علت لرزش ماشین لباسشویی

علت لرزش ماشین لباسشویی که در برخی مواقع با سر و صدای زیاد همراه بوده می‌تواند یک نقص فنی کلی یا دلایل کوچکی مثل محل قرارگیری نامناسب باشد. خرابی کمک فنر ماشین لباسشویی، بارگیری نامنظم لباس‌ها و تراز نبودن محل نصب ماشین لباسشویی اصلی ترین علت لرزش ماشین لباسشویی می‌باشند.

علت لرزش ماشین لباسشویی در طولانی مدت می‌تواند بر نحوه عملکرد کلی ماشین لباسشویی تاثیر منفی داشته باشد. بنابراین تشخیص اینکه این ایراد از نقص پیش آمده در کدام قسمت ماشین لباسشویی نشئت گرفته بسیار اهمیت دارد.

 

علت لرزش خشک کن لباسشویی دوقلو

 

همان اندازه که بررسی طریقه نصب شلنگ تخلیه لباسشویی، وضعیت قطعاتی مثل تسمه ماشین لباسشویی و همین طور ویژگی‌ها و نکاتی در تفاوت ماشین لباسشویی درب از بالا و درب از جلو در تعمیرات و سرویس این لوازم تاثیر داشته، از کنار ایراداتی مثل لرزش ماشین لباسشویی نیز نباید بی تفاوت گذشت. 

تعمیر لرزش لباسشویی پس از یافتن علت لرزش دومین موردی بوده که در این حالت باید با حساسیت بیشتری به آن پرداخته شود. اگر به دنبال یافتن علت لرزش ماشین لباسشویی و نحوه صحیح تعمیر لرزش لباسشویی‌تان هستید، ادامه مطلب را از دست ندهید.

 

عیب یابی و تعمیر لرزش لباسشویی

اولین گام در تعمیر لرزش لباسشویی همانند تمامی ایرادات عنوان شده عیب یابی و تشخیص صحیح مشکل پیش آمده است. حتما برای شما سوال پیش آمده که دلیل لرزش ماشین لباسشویی‌تان چیست؟ یا اینکه ماشین لباسشویی به محض روشن شدن شروع به لرزیدن می‌کند؟

 

کمکهای ضد لرزش ماشین لباسشویی

 

پاسخ این سوالات و موارد مشابه در علت لرزش ماشین لباسشویی و نحوه تعمیر لرزش لباسشویی داده شده است. مشکلات فنی و تنظیماتی ایجاد کننده لرزش ماشین لباسشویی به شرح ذیل قابل معرفی است.

 

جدا شدن وزنه‌های بالانس ماشین لباسشویی

این قطعات که وظیفه بالانس بودن ماشین لباسشویی را بر عهده دارند، برخی مواقع با مشکل عدم اتصال به محل قبلی مواجه می‌شوند. این ایراد علت لرزش ماشین لباسشویی است. برای رفع این مشکل وزنه‌های جدا شده را با اصول تعیین شده به جایگاه اصلی برگردانید.

 

معیوب شدن قطعات تعبیه شده در مخزن لباسشویی

تکان خوردن ماشین لباسشویی و لرزش‌های ایجاد شده در این دستگاه برخی مواقع تحت تاثیر آسیب دیدگی قطعات نصب شده در مخزن لباسشویی است. بعنوان نمونه از کار افتادن قطعه بلبرینگ علت لرزش ماشین لباسشویی در مدل‌های مختلف است.

 

معیوب شدن قطعه فولی علت لرزش ماشین لباسشویی

خراب شدن قطعه فولی که از آن تحت عنوان فلکه آبکشی یاد می‌شود، از دلایل لرزش و تکان خوردن ماشین لباسشویی در هنگام فعالیت است. در این شرایط تعمیر لرزش لباسشویی از طریق بازبینی وضعیت این قطعه صورت می‌گیرد.

 

مشکل در قطعه تاخو دلیل لرزش ماشین لباسشویی

تنظیم جریان برق مورد نیاز در ماشین لباسشویی تحت فعالیت قطعه تاخو تامین می‌شود. خراب شدن این قطعه بهم خوردن تنظیمات برق رسانی و در نتیجه لرزش ماشین لباسشویی را به همراه دارد. تعمیر لرزش لباسشویی در این شرایط با بررسی اتصالات برق همراه است.

 

تراز نبودن دستگاه علت لرزش ماشین لباسشویی

تراز نبودن ماشین لباسشویی در اثر نصب غیر اصولی از دلایل لرزش و تکان خوردن ماشین لباسشویی طی فرآیند شستشوی لباس است. تعمیر لرزش لباسشویی در این حالت با تراز کردن ماشین لباسشویی همراه بوده که با تجهیزات مخصوص و تحت نظارت افراد متخصص انجام می‌شود.

علاوه بر موارد توضیح داده شده در این بخش خرابی کمک فنر و فنر‌های نگهدارنده و همین طور توزیع نامناسب لباس در دیگ شستشوی ماشین لباسشویی در بروز مشکل لرزش تاثیر گذار هستند.

 

خرابی کمک فنر ماشین لباسشویی و لرزش آن

بروز آسیب دیدگی در کمک فنر ماشین لباسشویی که مختص مدل درب از جلو این دستگاه بوده علت لرزش ماشین لباسشویی می‌باشد. کمک فنر در حالت عادی مانع تکان خوردن بی مورد دیگ شستشو شده و لرزش را تا حد زیادی کاهش می‎دهد.

 

پیچ ترنسلیت ماشین لباسشویی کجاست

 

علاوه بر این مورد دیگ ماشین لباسشویی با فنرهای نگهدارنده مخصوص ثابت نگهداشته شده است. بروز مشکل در این کمک فنرها لرزش دیگ شستشو در نتیجه تکان خوردن ماشین لباسشویی را به دنبال دارد. تعمیر لرزش لباسشویی در این حالت با تعمیر و تعویض کمک فنر در سیستم ماشین لباسشویی صورت می‌گیرد.

رفع لرزش لباسشویی با تجهیزات کاربردی

امروزه قطعات کاربردی و تاثیرگذار زیادی برای جلوگیری از لرزش ماشین لباسشویی طراحی و برخی سیستم داخلی‌شان قرار داده شده است. نمونه‌ی دیگری از این تجهیزات بطور جداگانه در فروشگاه‌های لوازم جانبی ماشین لباسشویی عرضه می‌شوند.

پیچ ترنسلیت ماشین لباسشویی قطعه‌ی به کار رفته در ماشین لباسشویی است که باز کردن آن در جلوگیری از لرزش ماشین لباسشویی تاثیر بسزایی دارد. علاوه بر این تهیه کمکهای ضد لرزش ماشین لباسشویی و پد ضد لرزش ماشین لباسشویی و نصب صحیح آنها در کاهش لرزش ماشین لباسشویی نقش پر رنگی و موثری دارند.

4.5 امتیاز از 1173 رای


تعمیر ماشین لباسشویی
برای سرویس تعمیر ماشین لباسشویی از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین