سوسک‌ها از چه چیزی بدشان می‌آید؟

ثبت درخواست " سمپاشی ساس و سوسک "
دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
سوسک‌ها از چه چیزی بدشان می‌آید؟

دانستن اینکه سوسک‌ها از چه چیزی بدشان می آید، در بیشتر مواقع بهترین راهکار برای از بین بردن این حشرات آزار دهنده در منزل است. حتما برای شما هم اتفاق افتاده است که برای خلاصی از شر این موجودات چندش آور به دنبال بهترین سم برای از بین بردن سوسک باشید. 

تشخیص اینکه سوسک‌ها از چه چیزی بدشان می‌آید یا اینکه سوسک ها از کجا می آیند بر اثر مطلوب و سریع مواد طبیعی مثل جوش شیرین برای از بین بردن سوسک تاثیر بسزایی دارد. در مطلب سوسک‌ها از چه چیزی بدشان می‌آید با معرفی انواع مواد طبیعی و شیمیایی سعی داریم با نشان دادن یک راهکار اوصولی و اثرگذار شما را در امر از بین بردن این موجودات خانگی آزار دهنده همراهی کنیم.

ساس و انواع سوسک ریز در ردیف آزار دهنده‌ترین حشرات قرار داشته که دفع آن‌ها از محیط زندگی یه یک معضل تبدیل شده است. بهترین سم برای از بین بردن سوسک و داشتن اطلاعات لازم درباره اینکه سوسک‌ها از چه چیزی بدشان می‌آید از جمله راهکارهای مناسب خانگی برای از بین بردن انواع سوسک است.

جوش شیرین برای از بین بردن سوسک و همین طور فهمیدن اینکه سوسک از چه گیاهی بدش می‌آید را می‌توان در لیست روش‌های کم خطر دور کردن انواع سوسک از فضای خانه و زندگی افراد نام برد.

 

بهترین سم برای از بین بردن سوسک

 

سوسک ها از چه چیزی بدشان می آید؟

هدف ما از ارائه لیست مواردی که در آن به اینکه سوسک‌ها از چه چیزی بدشان می‌آید اشاره دارد این است که افراد را از کاربرد روش‌های کم خطر برای کشتن انواع سوسک آگاه سازیم. استفاده از انواع سم و مواد شیمیایی برای کشتن انواع سوسک ممکن است علاوه بر نداشتن اثر مناسب بر نابودی این موجودات، در محیط زندگی خطر آفرین باشد.

 

سوسک ها از چه چیزی بدشان می آید

 

بنابراین در این مطلب پیرامون اینکه سوسک‌ها از چه چیزی بدشان می‌آید مطالعاتی را انجام داده و یک سری روش‌های خانگی کم خطر را به شما معرفی می‌کنیم.

 

بهترین راهکار‌های خانگی برای از بین بردن انواع سوسک

لسیت روش‌های خانگی و کم خطر برای از بین بردن انواع سوسک تحت تاثیر اینکه سوسک‌ها از چه چیزی بدشان می‌آید بصورت زیر ارائه می‌شود:

جوش شیرین برای از بین بردن سوسک

استفاده از شکر و جوش شیرین یک روش مناسب برای از بین بردن انواع سوسک است. کاربرد این روش به این صورت است که با ترکیب این دو ماده با هم و قرار دادن آن در مسیر سوسک‌ها آنها را از بین ببرید. شکر در جذب کردن سوسک‌ها و جوش شیرین با تاثیر بر سیستم گوارشی آنها را می‌کشد.

 

جوش شیرین برای از بین بردن سوسک

 

سوسک از چه گیاهی بدش میاد؟

گیاه برگ بو از در دسته موادی است که می‌توان در لیست سوسک‌ها از چه چیزی بدشان می‌آید به آن اشاره داشت. هر چقدر که انسان‌ها از بو و رایحه این گیاه خوششان می‌آید سوسک‌ها از آن بیزارند. برگ‌های تازه یا خشک برگ بو را در تمام نقاطی که محل ورود سوسک‌ها مثل سرویس بهداشتی، حمام و گاها زیر ظرفشویی بریزید و محل را از حضور سوسک‌ها پاکسازی کنید.

 

سوسک از چه گیاهی بدش میاد

 

سوسک‌ها از آمونیاک بدشان می‌آید.

در پاسخ سوالی اینکه سوسک‌ها از چه چیزی بدشان می‌آید، آمونیاک یک جواب مطمئن به شمار می آید. ریختن دو فنجان پودر آمونیاک در یک ظرف آن و ریختن آن در سرویس بهداشتی، حمام و ظرف شویی یک روش بسیار کارساز برای دور کردن این موجودات آزار دهنده است. این روش را یک بار در دو هفته متوالی انجام دهید تا از شر انواع سوسک در منزلتان خلاصی یابید.

 

سوسک‌ها از آمونیاک بدشان می‌آید.

 

مخلوط فلفل، سیر و پیاز سوسک‌ها را فراری می‌دهد.

یک محلول ایجاد شده از یک حبه سیر، پودر فلفل، خمیر پیاز و یک لیتر آب را تهیه کنید. پس از اضافه کردن یک قاشق غذاخوری از صابون مایع این محلول را در جاهای مختلف منزل ریخته و تا مدت طولانی سوسک‌ها را از فضای منزلتان دور کنید. وقتی صحبت از اینکه سوسک‌ها از چه چیزی بدشان می‌آید، باشد بطور جدی می‌توانید نام این محلول را در لیست مواد تعیین شده بگذارید.

 

مخلوط فلفل، سیر و پیاز سوسک‌ها را فراری می‌دهد.

 

محلول صابون و تاثیر آن بر از بین بردن انواع سوسک

محلول آب و صابون حمام تاثیر بسزایی بر از بین بردن انواع سوسک دارد. به این شکل که محلول تهیه شده را بر روی سوسک‌ اسپری کنید، تاثیر این ماده بر روی تنفس این حشرات به گونه‌ای است که سریع آنها را از بین می‌برد. استفاده از این محلول در دور نگهداشتن این موجودات از فضای منزل نیز اثر مطلوبی دارد.

 

محلول صابون و تاثیر آن بر از بین بردن انواع سوسک

 

لیسترین و فرار انواع سوسک از فضای منزل

اگر به دنبال این هستید که سوسک‌ها از چه چیزی بدشان می‌آید، همین حالا مقدار مساوی از لیسترین و آب و 2-3 قطره مایع ظرفشویی را مخلوط کرده و با آغشته کردن قسمت‌های مختلف منزل به این ماده فراری شدن این حشرات آزار دهنده را نظاره گر باشید.

 

لیسترین و فرار انواع سوسک از فضای منزل

 

پینستول و سفید کننده ماده‌ی آزار دهنده‌ی سوسک‌ها

پینستول و سفید کننده راهکاری موثر برای خلاصی از انواع سوسک‌هاست. این مواد ضدعفونی کننده که در از بین بردن انواع باکتری‌ها و آلودگی‌ها تاثیر زیادی دارند از جمله موادی هستند که سوسک‌ها از بوی قوی آنها متنفرند. بنابراین با تهیه محلول دو فنجان پینستول، سفید کننده و یک فنجان آب گرم، و آغشته کردن قسمت‌های مختلف به آن انواع سوسک را از محیط زندگی‌تان دور نگهدارید. توجه داشته باشید هنگام استفاده از این محلول به دلیل بوی قوی که دارد پنجره‌ها را باز بگذارید.

 

پینستول و سفید کننده ماده‌ی آزار دهنده‌ی سوسک‌ها

 

بهترین روش‌ها برای از بین بردن سوسک

تا این قسمت از مطلب سوسک‌ها از چه چیزی بدشان می‌آید به یک سری مواد طبیعی که انواع این حشرات را از محیط زندگی افراد فراری می‌دهند اشاره داشتیم. در این قسمت به نکاتی برای از بین بردن انواع سوسک به طور مختصر می‌پردازیم.

 

بهترین روش‌ها برای از بین بردن سوسک

 

  • مایع کنستانتره برای از بین بردن سوسک‌ها: استفاده از این ماده، که به عنوان یک عامل بازدارنده یا سم برای سوسک ها عمل کرده و مدت طولانی آنها را از محیط دور و در نهایت از بین می‌برد.
  • آرد سفید و طعمه اسید بوریک: یک نسبت آرد سفید و اسید بوریک را باهم مخلوط کرده و خمیر تشکیل شده را در مناطقی که سوسک زیاد است قرار دهید. این ماده باعث کشته شدن انواع سوسک می‌شود. نکته قابل توجه دور نگهداشتن این ماده از دسترس کودکان و حیوانات خانگی است.
  • طعمه نشاسته ذرت و شکر: این طعمه را با مخلوط کردن2 نسبت ذرت استریل با 1 نسبت از پودر قند تهیه کرده و در مسیر احتمالی حضور سوسک‌ها قرار دهید. این ماده نیز باید دور از دسترس کودکان باشد.
  • کاکائو، آرد و پودر اسید بوریک: در این طعمه برای کشتن سوسک‌ها یک نسبت از اسید بوریک، دو نسبت آرد و یک نسبت از پودر کاکائو را با هم مخلوط کنید. این ماده بر خلاف دیگر طعمه‌ها سمی نبوده اما باز هم باید دور از دسترس کودکان و حیوانات خانگی باشد.
  • فرمالدئید یک روش برای کشتن سوسک‌ها: این مواد را در مسیر انواع سوسک‌ها با پوست میوه‌هایی مثل موز و انبه برای جذب بیشتر سوسک‌ها قرار داده و آنها را با این شیوه از بین ببرید
  • حشره کش برای از بین بردن سوسک‌ها: یک حشره کش مخصوص سوسک تهیه کرده و به طور دائم مناطقی که سوسک ها در آنجاها هستند یا پنهان می شوند را اسپری کنید.

 

در این مطلب سعی داشتیم در کنار افزایش اطلاعات کاربران در خصوص اینکه سوسک‌ها از چه چیزی بدشان می‌آید، یک سری سم‌های طبیعی کم خطر را برای کشتن انواع سوسک معرفی کنیم.

4.5 امتیاز از 1395 رای


سمپاشی ساس و سوسک
برای سرویس سمپاشی ساس و سوسک از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین