سمپاشی سوسک ریز آشپزخانه

ثبت درخواست " سمپاشی ساس و سوسک "
دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
سمپاشی سوسک ریز آشپزخانه

سمپاشی سوسک ریز آشپزخانه، یکی از راه‌های تضمینی جهت از بین بردن و ریشه کن کردن این موجودات می‌باشد. ممکن است شما نام این موجودات را به نام‌هایی چون سوسک‌های ریز سیاه خانگی، سوسک آشپزخانه، سوسک کابینت یا حتی سوسک آلمانی نیز شنیده باشید. این نوع سوسک ها به دلیل جثه بسیار ریزی که دارند، درزها و شکاف‌ها را جهت زندگی و مخفی شدن خود ترجیح می‌دهند. خطرات آن‌ها ممکن است از  ساس  کمتر باشد اما باعث آلودگی و خطراتی برای انسان‌ها خواهند شد.

مقاومت بالای این نوع سوسک‌ها و تخم سوسک ها در برابر سموم، سمپاشی سوسک ریز آشپزخانه و سمپاشی تخم سوسک ها را سخت کرده است. ادامه این مطلب از مجله اینترنتی "خدمت از ما" را از جهت آشنایی با سمپاشی سوسک ریز آشپزخانه، سم سوسک ریز، خطرات سوسک آلمانی از دست ندهید.

 

مراحل سمپاشی سوسک ریز آشپزخانه

اگر مشکل سوسک ریز آشپزخانه یا سوسک آلمانی دارید، حتماً به این فکر می‌کنید که چطور می‌توان از شر یکی از سرسخت‌ترین آفات موجود، خلاص شد یا با این سوال مواجهید که سوسک ها از چه چیزی بدشان می اید.در حالت کلی سوسک‌های آلمانی درون همه چیز نفوذ می‌کنند، به سرعت تکثیر می‌شوند و می‌توانند به مدت چند ماه بدون غذا و دو هفته بدون آب زنده بمانند.

این موجودات ریز قطعا یک چالش بزرگ برای شما محسوب می‌شوند اما با ابزار و محصولات مناسب، می‌توانید پیروز نبرد با سوسک‌های آلمانی شوید. قبل از این که از یک فرد حرفه‌ای برای سمپاشی سوسک ریز آشپزخانه کمک بگیرید، چند اقدام ضروری هست که خود شما می‌توانید انجام. دهید تا بهترین نتیجه‌ی ممکن حاصل شود.

 

پاک‌سازی محیط و مبارزه با سوسک ریز آشپزخانه

یکی از مهم‌ترین اقداماتی که لازم است در مراحل سمپاشی سوسک ریز آشپزخانه انجام شود پاک سازی می‌باشد. در صورتی که بتوانید پاسخ به سوال سوسک ها از کجا می آیند را بدهید نتیجه ی پاک سازی شما بهتر و سریع‌تر خواهد بود. اگر به دنبال مهم‌ترین دلیل وجود سوسک ریز در آشپزخانه خود هستید لازم است به نظافت اصولی و صحیح منزل اشاره کنیم.

آلودگی‌ها با فراهم کردن تمامی مواردی که سوسک ها برای زندگی خود به آن‌ها نیازمندند، می‌توانند موجبات زندگی آن‌ها را فراهم کند. شما با حذف پناهگاه یا حتی آب و غذایی که سوسک ریز آشپزخانه از آن تغذیه می‌کند، می‌توانید موجب کاهش رشد جمعیت آن‌ها شوید.

 

1. حذف منابع غذای سوسک ریز آشپزخانه

حذف منابع غذای سوسک ریز آشپزخانه، یک نبرد همیشگی برای دفع این نوع سوسک‌ها است. در ادامه به مهم‌ترین راهکارها برای حذف منابع غذایی این نوع سوسک‌ها می‌پردازیم.
•    وسایل آشپزخانه را تمیز کنید.
•    ‌کابینت‌ها را خالی کنید و آن‌ها را تمیز کنید.
•    صرف غذا را تنها به یک بخش از خانه محدود کنید.
•    هرشب قبل از خواب، کف آشپزخانه را به طور کامل جاروبرقی بکشید.
•    تمام قسمت‌های خانه را هر 2-3 روز یک بار جاروبرقی بکشید.
•    هرشب بر روی کانترهای آشپزخانه اسپری گندزا بزنید.
•    ظرف غذای حیوان خانگی خود را هر شب خالی کنید یا در کیسه پلاستیک بگذارید.
•    غذاها را در ظرف‌های عایق نگهداری کنید.
•    از سطل زباله‌ای استفاده کنید که در آن به خوبی چفت می‌شود و هر شب قبل از خواب، آشغال‌ها را به بیرون از خانه منتقل کنید.

 

مراحل سمپاشی سوسک ریز آشپزخانه

 

2. حذف منابع آب سوسک ریز آشپزخانه

گرچه حذف تمام منابع آب تقریبا غیرممکن است، اما حذف عمده‌ی منابع موجود، باعث کاهش رشد سوسک ریز آشپزخانه می‌شود.
•    شیرها و لوله‌های آبی که چکه می‌کنند را تعمیر کنید.
•    لوله‌هایی که عرق می‌کنند را تعمیر کنید.
•    قبل از خواب، سینک‌های آشپزخانه و حمام و دستشویی را با دستمال توالت به طور کامل خشک کنید.
•    وان و دوش را کاملاً خشک کنید.
•    اسفنج و اسکاچ‌های شست و شوی ظرف را در پلاستیک‌های غیر قابل نفوذ یا درون ماشین ظرفشویی قرار دهید.
•    ظرف آب حیوانات خانگی باید شب‌ها بیرون از خانه گذاشته شود یا به طور کامل خشک شود و صبح‌ها مجددا پر شود.
•    مسواک‌های مرطوب هر شب درون پلاستیک دربسته و غیر قابل نفوذ قرار داده شوند.

 

3. حذف پناهگاه‌های سوسک ریز آشپزخانه

سوسک‌ ریز آشپزخانه، شکاف‌های باریک یا درزها و روزنه‌های تاریک دیوارها را برای پنهان‌شدن ترجیح می‌دهند. هرچقدر می‌توانید این مکان‌ها را دررزگیری کنید.

 

تصویر سوسک ریز آشپزخانه

سمپاشی سوسک ریز آشپزخانه

 

در اینجا به مواردی اشاره شد که خودتان می‌توانید برای درمان سوسک ریز در آشپزخانه به کار بگیرید و پس ار آن از یک فرد حرفه‌ای برای سمپاشی این سوسک ریز سیاه کمک بگیرید تا تمام سوسک‌های ریز آشپزخانه از منزل شما برای همیشه رخت ببندند. افراد زیادی به دنبال قوی‌ترین سم سوسک ریز برای از بین بردن سوسک ریز خانگی می‌گردند. با یک جست و جوی ساده در اینترنت یا بازار، با انواع و اقسام سموم که اغلب هم تحت عنوان سم قوی برای سوسک ریز معرفی می‌شوند مواجه می‌شوید. اما پیشنهاد می‌شود این کار را به افراد متخصص و شرکت‌های معتبر بسپارید تا نه خودتان سردرگم شوید نه از نتیجه‌ای که باید حاصل شود مأیوس شوید.

 

بهترین سم سوسک ریز چیست؟

بهترین توصیه ما برای شما در صورت مشاهده این موجودات موذی استفاده از راهبردهای متخصصان جهت سمپاشی می‌باشد. ممکن است شما نیز نام استفاده از موادی مانند پیاز یا جوش شیرین را به عنوان سم سوسک ریز شنیده‌ باشید. اما لازم است بگوییم که استفاده از این مواد راهی موقتی است و شما باید جهت ریشه کن کردن آن‌ها به دنبال راهی دائمی باشید.

 

خطرات سوسک آلمانی چیست؟

شاید تصور کنید که سوسک آلمانی فقط چندش است و موجودی بی خطر و بی آزار می‌باشد. اما لازم است که به شما بگوییم که برخلاف تصور شما این موجودات خطراتی را نیز برای سلامتی انسان‌ها به دنبال دارند. از جمله خطراتی که از طریق سوسک ریز آشپزخانه می‌تواند به واسطه مواد غذایی آلوده شده به انسان منتقل شود می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • انواع بیماری‌های باکتریایی، مانند اسهال، وبا
  • بیماری‌های ویروسی چون فلج اطفال
  • حمل تخم کرم‌های انگلی و منتقل کردن آن‌ها به انسان
  • بروز انواع واکنش‌های آلرژیک شدید مانند ناراحتی پوستی، خارش، تورم پلک و حتی ناراحتی‌های تنفسی 

 

خطرات سوسک آلمانی

 

در آخر بخوانید

فراموش نکنید که یکی از مقاوم‌ترین آفات منازل سوسک ریز آشپزخانه خواهد بود که خلاص شدن از شر آن‌ها کار بسیار سختی می‌باشد. سمپاشی سوسک ریز آشپزخانه به عنوان یکی از مطمئن‌ترین راه‌های نابودی این حشرات موذی شناخته می‌شود. این نکته را به خاطر داشته باشید که جهت نتیجه گیری بهتر لازم است این کار به صورت اصولی و زیر نظر متخصصان مجرب انجام گیرد. ار این رو توصیه می‌شود سمپاشی سوسک ریز آشپزخانه خود را به مجرب‌ترین تکنسین‌های سمپاشی واگذار کنید.

4.5 امتیاز از 1593 رای


سمپاشی ساس و سوسک
برای سرویس سمپاشی ساس و سوسک از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین