کیوان بی غم

کیوان بی غم

4.5 ( از 13 نظر )
گواهی عدم سوء پیشینه گواهینامه مهارت
14 خدمت موفق
معرفی کیوان بی غم:

با سلام خدمت عزیزان؛بنده تعمیرکار و نصاب و سرویس کار انواع اسپیلیت و داکت اسپیلیت؛(رفع مشکل روشن نشدن کمپرسور-عدم خنک کنندگی دستگاه و وجود باد گرم -رفع اتصالی بردها و مدار فرمان و فن و ....)فن کویل؛چی لرهای تراکمی هوا خنک و اب خنک همه برندهای ایرانی و خارجی شامل تویو-فرولی-کاسمو و ...روفتاپکیج انواع پکیج در مدلهای هرمتیک و کندانسینگ ( ال جی _دئوترم_ تاچی _ فرولی _ اریستون _ اس جی پی _دمراد_نیووارم گلدایران(پرستیژ)_شوفاژکار_ایمرگاس_مگاترم_ناوین _بیاسی_ بوتان _ ایران رادیاتور _ لورچ و انواع پکیج ها و موتورخانه ابگرمکن؛پمپ و تانک و تعمیرکار لباسشویی و یخچال و اجاق گاز و فرگاز و بخاری و شومینه و همچنین اجرا و نصب شیرالات و سینک ظرفشویی و روشویی و اینه و متعلقات و کلیه امور تاسیسات ساختمان با ۱۴ سال سابقه اجرایی در پروژه های تاسیساتی میباشم؛در خدمتمبیشتر

  • گواهی عدم سوء پیشینه
  • گواهینامه مهارت مشاهده
  • 19 سال سابقه کار
  • ارائه فاکتور با مهر و امضا
مناطق تحت پوشش
  • اصفهان
نظرهای مشتریان

مشتریان به کیوان بی غم بابت رفتار محترمانه ، کیفیت انجام کار ، دستمزد منصفانه ، خوش قولی ، مهارت و تخصص امتیاز مثبت داده اند.

4.5
از 13 امتیاز
69%
23%
0%
0%
8%
امیر

عالی

تعمیر کولر گازی و اسپلیت
علیرضا

خوش قولی وخوش اخلاقی

سرویس کولر گازی و اسپلیت
زهره فکار

مهندس بی غم بسیار ماهر بودند و بسیار زمان بندی خوبی داشتند و سر ساعت حاضر شده و به سرعت دستگاه چیلر ما را عیب یابی کردند، همچنین بسیار خوش اخلاق و رفتار محترمانه ایی داشتند.

حمید سلطانی

مهندس بی غم بی نهایت متبحر تو کارشون بودن و به سرعت مشکل ما را برطرف کردن،و خیلی محترمانه هم رفتار میکردند و در ضمن در مقایسه با زمان و کاری ک کردند هزینه مقرون به صرفه ایی هم دریافت کردند.

نسترن محمدی

با سلام،جناب مهندس بی غم به سرعت و ماهرانه مشکل چیلر تراکمی و پکیج ما را متوجه شدند، بسیار خوش برخورد و دلسوزانه مشکل را حل کردند و حتی برای مشاوره بقیه دستگاه ها هم بسیار همکاری کردند،به نسبت قیمت بسیار منصفانه گرفتند. هم‌چنین رفتار محترمانه در برخورد با اعضای خانواده داشتند. در کل برای کلیه وسایل مربوط به سرما و گرما بسیار ایشان را تایید میکنم

دانلود اپلیکیشن خدمت از ما
loading