قیمت نصب چیلر در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه نصب چیلر" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت
 • 500,000 تومان
 • 1,400,000 تومان
 • 3,400,000 تومان
 • 5,000,000 تومان

شما در کدام شهر به نصب چیلر نیاز دارید؟

نصب چیلر را به متخصصش بسپار

نصب چیلر یکی از خدمات پردرخواست در "خدمت از ما" است. اجرا، لوله کشی و نصب چیلر باید مطابق اصول و روش‌های مهندسی انجام شود. یکی دیگر از خدماتی که توسط "خدمت از ما" ارائه می‌شود نصب چیلر است. نصب چیلر جزو آن دسته خدماتی است که اگر به درستی انجام نشود. موجب خرابی چیلر شده و باید هزینه هنگفتی را صرف تعمیر چیلر نمایید. بنابراین کار نصب چیلر خود را از ابتدا به متخصص نصب چیلر بسپارید. "خدمت از ما" بهترین متخصصان نصب چیلر را در خدمت شما قرار می‌دهد که به راحتی می‌توانید از این خدمات استفاده نمایید. نصب چیلر را با قیمت مناسب توسط تیم متخصص ما انجام دهید. نصب چیلر را به متخصص نصب چیلر بسپارید.

 

نصب چیلر (به انگلیسی: Chiller Installation)

 

 

هزینه نصب چیلر چگونه محاسبه می‌شود؟

هزینه نصب چیلر یا قیمت نصب چیلر به عوامل متعددی بستگی دارد. یکی از اصلی ترین عوامل موثر در هزینه نصب چیلر نوع چیلر استفاده شده است. شما می‌توانید بدون نیاز به تماس تلفنی درخواست نصب چیلر خود را از طریق سایت یا اپلیکیشن "خدمت از ما" ثبت نمایید، پس از ثبت درخواست نصابان چیلر حاضر در "خدمت از ما" برای شما قیمت پیشنهادی خود را ارسال می‌کنند.

شما می‌توانید پس از دریافت قیمت پیشنهادی نصب چیلر به پروفایل هر یک از متخصصان مراجعه نموده و از میزان تخصص هر یک برای نصب چیلر خود اطلاعات خوبی دریافت نمایید. در ضمن یکی دیگر از مزایای این مجموعه این است که شما می‌توانید نظرات و امتیازاتی که مشتریان قبلی به نصب چیلر را مشاهده نمایید. بعد از مشاهده‌ی تمامی موارد گفته شده می‌توانید درخواست نصب چیلر خود را با قیمت چیلر مناسب با متخصص مورد نظرتان نهایی کنید. 

 

قیمت چیلر خانگی ال جی

نحوه نصب مینی چیلر انواع چیلر تراکمی قیمت چیلر سامسونگ چیلر خانگی تک فاز مینی چیلر قیمت

 

درخواست نصب چیلر در "خدمت از ما" چه مزایایی دارد؟

 • حضور نصاب چیلر در زمان تعیین شده
 • دسترسی سریع به چندین متخصص نصب چیلر
 • پیگیری تیم پشتیبانی "خدمت از ما" از نحوه روند اجرای کار
 • دریافت و مشاهده قیمت نصب چیلر قبل از ثبت درخواست
 • دریافت خدمات باکیفیت و تضمین شده نصب چیلر در کوتاه‌ترین زمان

 

مزایای نصب چیلر در "خدمت از ما"

قیمت نصب چیلر خانگی و فونداسیون چیلر قیمت مینی چیلر 5 تن قیمت چیلر جذبی هزینه نصب چیلر

 

انواع چیلر از نظر نحوه نصب چیلر

انواع چیلر و مزایا و معایب آنها نسبت به هم، از نظر کارایی چیلر، تعمیر چیلر و نگهداری چیلر، بازده چیلر و همچنین نصب چیلر به صورت زیر است:

 • مینی چیلر
 • چیلر جذبی
 • چیلر اسکرال
 • چیلر اسکرو
 • چیلر تراکی

 

نحوه نصب مینی چیلر

قیمت چیلر خانگی نصاب چیلر قیمت مینی چیلر ال جی قیمت چیلر تراکمی قیمت مینی چیلر خانگی قیمت مینی چیلر

 

مینی چیلر خانگی

مینی چیلر: یک دستگاه سرد کننده آب است که بعد از سرد کردن، آب سرد را با پمپ برای مصارف سرمایشی پمپاژ می‌شود. اگر این دستگاه به عنوان سیستم سرمایش صنعتی استفاده شود.

 

چیلر جذبی

چیلر جذبی: نکته مهم در چیلر جذبی اینجاست که فقط زمانی استفاده از چیلر جذبی یا همان چیلر ابزوربشن به صرفه خواهد بود که یک منبع حرارتی در حال اتلاف در مکانی وجود داشته باشد.

 

چیلر اسکرال

چیلر اسکرال: واژه اسکرال به نوع کمپرسور (کمپرسور اسکرال) به استفاده شده در چیلر گفته می‌شود. چیلر اسکرال معمولا در تناژهای کم و متوسط مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 

چیلر اسکرو

چیلر اسکرو: چیلری تراکمی است که از کمپرسور اسکرو یا مارپیچی در چرخه تبرید خود استفاده می‌کند. استفاده از چیلر اسکرو مزایایی از قبیل جریان راه اندازی کم، توانایی کنترل ظرفیت، راندمان و همچنین صدا و ارتعاش کم، جریان مداوم گاز می توان می باشد.

 

چیلر تراکی

چیلر تراکمی: اصل کارکرد چیلر تراکمی‌ براساس خنک کردن آب و پمپاژ کردن آب به داخل واحد‌های ساختمان‌ یا ماشین آلاتی که در صنعت به کار برده شده است.

 

تفاوت  چیلر خانگی و  چیلر خانگی تک فاز

قیمت چیلر خانگی ال جی قیمت چیلر نصب چیلر نحوه نصب مینی چیلر چیلر خانگی چیلر خانگی تک فاز

 

قیمت چیلر خانگی ال جی و چیلر خانگی تک فاز

قیمت چیلرهای مختلف با توجه به مزایا و معایبی که دارند قیمت گذاری می‌شوند. نصب چیلرهای خانگی یکی از سامانه‌های نسبتا جدید در ایجاد فرآیند سرمایش و گرمایش در فضاهای مختلف می‌باشند. اصولا چیلر خانگی تک فاز، چیلرهای کوچکی هستند که در فرآیند سرمایش از طریق خنک کردن آب و انتقال آن به فن کویل‌ها، امکان انتقال انرژی و هوای خنک را به محیط فراهم می‌کنند. کمپرسورهای به کار رفته در چیلر خانگی تک فاز معمولا از نوع اسکرال و در دو نوع چیلر خانگی سه فاز و چیلر خانگی تک فاز می‌باشند. چیلر خانگی تک فاز کلیه قابلیت‌های مدل چیلر با ظرفیت بالاتر را نیز دارد.

بنابراین قیمت نصب چیلر خانگی ال جی، قیمت نصب میلی چیلر تک فاز، قیمت نصب مینی چیلر 5 تن، قیمت نصب مینی چیلر 10 تن، قیمت نصب مینی چیلر دایکین، قیمت نصب مینی چیلر گلدیران و همچنین قیمت نصب مینی چیلر اینورتر ال جی با یکدیگر تفاوت دارد. 

امتیاز دهید

4.69 امتیاز از 131 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
نصب چیلر

نظرات

مصطفی شمس اللهی
مصطفی شمس اللهی
4.8
3 خدمت موفق
نصب چیلر
شبیر پرستار

کار مورد نظر توسط ایشان انجام نشد، چون با عنایت به مشاوره رایگان ایشان، مسیر سیستم عوض شد و تصمیم به نصب کولر گازی گرفتیم

loading