شما در کدام شهر به نصب چیلر نیاز دارید؟

نصب چیلر را به متخصصش بسپار

یکی دیگر از خدماتی که توسط "خدمت از ما" ارائه می‌شود نصب چیلر است. نصب چیلر جزو آن دسته خدماتی است که اگر به درستی انجام نشود موجب خرابی چیلر شده و باید هزینه هنگفتی را صرف تعمیر چیلر نمایید. بنابراین کار نصب چیلر خود را از ابتدا به متخصص آن بسپارید. "خدمت از ما" بهترین متخصصان نصب چیلر را در خدمت شما قرار می‌دهد که به راحتی می‌توانید از این خدمات استفاده نمایید. 

 

قیمت نصب چیلر

هزینه نصب چیلر خاانگی چقدر است؟

 

 

هزینه نصب چیلر چگونه محاسبه می‌شود؟

هزینه نصب چیلر یا قیمت نصب چیلر به عوامل متعددی بستگی دارد. یکی از اصلی ترین عوامل موثر در هزینه نصب چیلر نوع چیلر استفاده شده است. شما می‌توانید بدن نیاز به به تماس تلفنی درخواست خود را از طریق سایت یا اپلیکیشن "خدمت از ما" ثبت نمایید، پس از ثبت درخواست نصابان چیلر حاضر در "خدمت از ما" برای شما پیشنهاد قیمت ارسال می‌کنند. شما می‌توانید پس از دریافت قیمت پیشنهادی نصب چیلر به پروفایل هر یک از متخصصان مراجعه نموده و از میزان تخصص هر یک برای نصب چیلر خود اطلاعات خوبی دریافت نمایید. در ضمن یکی دیگر از مزایای "خدمت از ما" این است که شما می‌توانید نظرات و امتیازاتی که مشتریان قبلی به نصاب چیلر داده اند را مشاهده نمایید. بعد مشاهده‌ی تمامی موارد گفته شده می‌توانید درخواست نصب چیلر خود را با متخصص مورد نظرتان نهایی کنید. 


 

درخواست نصب چیلر در "خدمت از ما" چه مزایایی دارد؟

  • دسترسی سریع به چندین متخصص نصب چیلر
  • دریافت و مشاهده قیمت نصب چیلر قبل از ثبت درخواست
  • دریافت خدمات باکیفیت و تضمین شده نصب چیلر در کوتاه‌ترین زمان
  • حضور نصاب چیلر در زمان تعیین شده
  • پیگیری تیم پشتیبانی "خدمت از ما" از نحوه روند اجرای کار

 

مزایای نصب چیلر در "خدمت از ما"

قیمت نصب چیلر خانگی و فونداسیون چیلر

 

انواع چیلر از نظر نحوه نصب چیلر

 

انواع چیلر و مزایا و معایب آنها نسبت به هم، از نظر کارایی چیلر، تعمیر چیلر و نگهداری چیلر، بازده چیلر و همچنین نصب چیلر به صورت زیر است:

مینی چیلر

مینی چیلر: یک دستگاه سرد کننده آب است که بعد از سرد کردن، آب سرد را با پمپ برای مصارف سرمایشی پمپاژ می‌شود. اگر این دستگاه به عنوان سیستم سرمایش صنعتی استفاده شود.

 

چیلر جذبی

چیلر جذبی: نکته مهم در چیلر جذبی اینجاست که فقط زمانی استفاده از چیلر جذبی یا همان چیلر ابزوربشن به صرفه خواهد بود که یک منبع حرارتی در حال اتلاف در مکانی وجود داشته باشد.

 

چیلر اسکرال

چیلر اسکرال: واژه اسکرال به نوع کمپرسور (کمپرسور اسکرال) به استفاده شده در چیلر گفته می‌شود. چیلر اسکرال معمولا در تناژهای کم و متوسط مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 

چیلر اسکرو

چیلر اسکرو: چیلری تراکمی است که از کمپرسور اسکرو یا مارپیچی در چرخه تبرید خود استفاده می‌کند. استفاده از چیلر اسکرو مزایایی از قبیل جریان راه اندازی کم، توانایی کنترل ظرفیت، راندمان و همچنین صدا و ارتعاش کم، جریان مداوم گاز می توان می باشد.

 

چیلر تراکی

چیلر تراکمی: اصل کارکرد چیلر تراکمی‌ براساس خنک کردن آب و پمپاژ کردن آب به داخل واحد‌های ساختمان‌ یا ماشین آلاتی که در صنعت به کار برده شده است.


 

قیمت چیلر خانگی ال جی و چیلر خانگی تک فاز

قیمت چیلرهای مختلف با توجه به مزایا و معایبی که دارند قیمت گذاری می‌شوند. نصب چیلر های خانگی یکی از سامانه های نسبتا جدید در ایجاد فرآیند سرمایش و گرمایش در فضاهای مختلف می باشند. اصولا چیلر خانگی تک فاز، چیلرهای کوچکی هستند که در فرآیند سرمایش از طریق خنک کردن آب و انتقال آن به فن کویل ها، امکان انتقال انرژی و هوای خنک را به محیط فراهم می‌کنند. کمپرسورهای به کار رفته در چیلر خانگی تک فاز معمولا از نوع اسکرال و در دو نوع چیلر خانگی سه فاز و چیلر خانگی تک فاز می‌باشند. چیلر خانگی تک فاز کلیه قابلیت های مدل چیلر با ظرفیت بالاتر را نیز دارد.

 

بنابراین قیمت نصب چیلر خانگی ال جی، قیمت نصب میلی چیلر تک فاز، قیمت نصب مینی چیلر 5 تن، قیمت نصب مینی چیلر 10 تن، قیمت نصب مینی چیلر دایکین، قیمت نصب مینی چیلر گلدیران و همچنین قیمت نصب مینی چیلر اینورتر ال جی با یکدیگر تفاوت دارد.