غلامرضا بابائی

غلامرضا بابائی

4.3 ( از 6 نظر )
11 خدمت موفق
معرفی غلامرضا بابائی:

سلام. کارشناس ارشد مهندسی معماری. مدرس دانشگاه. سابقه بیش از 10 سال در امور ساختمان. طراح، ناظر و مجری امور ساختمان. با هر میزان هزینه که درنظرداشته باشید، پروژه شما قابل اجراست. ضمانت کار بنده نمونه کارهایی است که در طی این سال ها انجام داده و تجربه کسب کرده ام.بیشتر

  • 13 سال سابقه کار
  • فاکتور رسمی
مناطق تحت پوشش
  • اصفهان
نظرهای مشتریان

مشتریان به غلامرضا بابائی بابت رفتار محترمانه ، کیفیت انجام کار ، دستمزد منصفانه ، خوش قولی ، مهارت و تخصص امتیاز مثبت داده اند.

4.3
از 6 امتیاز
83%
0%
0%
0%
17%
محمد

ایشان از لحاظ شخصیتی انسان کاملی هستن و در مورده اینکه چه خواستهائ دارین درمورده طراحی داخلی کاملا با شما هماهنگ جلو میروند وتمام سعی خود را میکنن که بهترین طراحی داخلی با بهترین مصالح به روز را به شما معرفی کرده ودر کار پیاده کنند و با همفکری طرحهائ جدا از نظراته شما نیز معرفی میکنند تا شما با دیده کامل باز در اخر انتخاب اصلی خودتان را مشخص کنید که این خود کمک شایانی به افرادی میکند که شناخت زیادی در این زمین ندارند ونتیجه آن با هزینه مناسب شما بهترین دیزاین داخلی را در منزل خود پیاده میکنید.بنده یک اپارتمان ۲ سال ساخت را به ایشان نشان دادم و تمام ایدهای خودم را به ایشان منتقل کردم و ایشان نیز با راهنماهائ کاملا حرفه ای به من کمک میکردن که کناره ایدهای شما چه تغیراتی و چه مصالحی وچه نوع طراحی کمک میکند تا ایدههای من در کل به بهترینها تبدیل شوند.در حالی که خوده ایشان قدرت فکر و تفکر وایده در طراحی دارند که شما را هم غافل گیر میکنند.کار بنده با ایشان از مرحله طراحی و مشخص شدن ایده نهائ به پایان رسیده و میخواهیم وارده مرحله اقدام به کاره عملی شدیم.که با شخصیت و وسواسی که در ایشان دیده ام اطمینان دارم این مرحله هم با رضایت بنده به پایان خواهد رسید...خدواند سلامتی و برکت به ایشان عطا کند.ان شالاه.

طراحی و دکوراسیون داخلی
محمود

با توجه به سطح کاریشون و مهارت و تخصص هزینه منصفانه گرفتن. پیشنهاد می کنم حتما از دانششون اشتفاده کنید. ممنون از برنامه خوب خدمت از ما

طراحی و دکوراسیون داخلی
خانم

از انتخاب خودم کاملا راضی هستم و ایشان از ادب، مهارت و تخصص کافی برای انجام امور ساختمان برخوردار هستند. در زمان کوتاه کار را به نحوه احسند شروع کردند و مشخص است در بهترین زمان و کیفیت به اتمام می رسانند. انشاالله موفق باشند.

طراحی و دکوراسیون داخلی
پیمان

ممنون از مهندس بابایی عزیز. کار بنده به بهترین نحوه ممکن و در زمان مناسب انجام شد

طراحی و دکوراسیون داخلی
محمدرضا شیبانیان

بسیار محترم، خوش سلیقه و دقیق در کار و رفتار هستند

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. برای مشاهده خدمات فعال شهرتان و دسترسی به متخصصین بیشتر، با ما همراه شوید
مشاهده خدمات فعال اصفهان
کسب درآمد خدمت از ما

پیوستن متخصصین

با هر تخصصی که دارید، بیشتر دیده شوید و درآمد خود را افزایش دهید.

به "خدمت از ما" بپیوندید
loading