دفتر فنی مهندسی پردیس

دفتر فنی مهندسی پردیس

4.8 ( از 13 نظر )
18 خدمت موفق
معرفی دفتر فنی مهندسی پردیس:

نازلترین قیمت لوازم و اجرت، استفاده از لوازم اصلی و فابریک، خدمات رسانی در اسرع وقت

  • با مدیریت محمد مهدی خداپرست
  • تاسیس شده در سال 1396
  • 2 هفته ضمانت خدمات ارایه فاکتور رسمی خرید قطعات مورد نیاز مشاوره تلفنی
مناطق تحت پوشش
  • قم
نظرهای مشتریان

مشتریان به دفتر فنی مهندسی پردیس بابت رفتار محترمانه ، کیفیت انجام کار ، دستمزد منصفانه ، خوش قولی ، مهارت و تخصص امتیاز مثبت داده اند.

4.8
از 13 امتیاز
92%
0%
8%
0%
0%
جواد

اوکی هستش،کارشون

محمدرضا پورابراهيمي

همه فن حریف و رفتار محترمانه و باشخصیت و راهنمایی های دقیق

سیدمحمدعلی

با سلام ایشون طبق توافق در روز مقرر (چهارشنبه۶ اسفند ) به منزل ما آمدند و سه شومینه و یک بخاری گازی را در زمانی حدود یک ساعت راه اندازی کردند . این سه شومینه و یک بخاری در چهار واحد مختلف و سه طبقه روی همکف بود و ایشان با آسانسور به طبقات رفتند و کارشون رو انجام دادند . برای هر کدام از شومینه ها صرفا یکی دو قطره روغن مصرف کردند و یکی از شومینه ها رو هم در زمانی معادل سه دقیقه هوا گیری کردند و یکی دیگر از شومینه هارو هم که آب خورده بود سرویس کردند و یه یک شیر پلاستیکی ( در حدود قیمت ۵ هزار تومان رو تعویض کردند . مجموعا این کارها یک ساعت شاید وقت برد . و ایشون که روی سایت قیمت ۵۰ هزار تومان به ما پیشنهاد کرده بودند، از ما دویست هزار تومان پول گرفتند و در حقیقت از حجب و حیای ما نهایت سوء استفاده رو کردند . به همین خاطر من از ایشون به مرکز رسیدگی به شکایات اصناف شکایت کردم و از سایت شما هم به پلیس فتا شکایت خواهم کرد .

سرویس و تعمیر شومینه
پروانه

من ازشون ممنونم بابت رفتار محترمانه کیفت کارشون همچنین خوش قولیشون بابت اوردن وسیله اجاق گاز و دستمزد شون سپاس فراوان ازدفتر فنی مهندسی پردیس

سرویس و تعمیر آبگرمکن
وحید

بنده ب ایشان بخاطر رفتار محترمانه و دقت در انجام امور و خوش قولی امتیاز کامل دادم باتشکر

تعمیر اجاق گاز
دانلود اپلیکیشن خدمت از ما
loading