انتخاب کاشی حمام و سرویس

ثبت درخواست "کاشی‌ کاری و نصب کاشی"
دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
انتخاب کاشی حمام و سرویس

طراحی حمام و سرویس بهداشتی بیشتر از هرچیز دیگر به انتخاب کاشی حمام و کاشی سرویس بهداشتی بستگی دارد. ادواتی مثل شیرآلات، سنگ روشویی و ... نیز تاثیر مهمی در جلوه ظاهری حمام و سرویس بهداشتی دارند، اما کاشی کاری حمام و کاشی کاری سرویس اصلی‌ترین نقش را در ایجاد یک وجهه لوکس و درخشان از این قسمت‌های خانه ایفا می‌کند.

در این پست سعی داریم با جمع آوری تصاویر کاشی حمام و کاشی کاری سرویس، به شما در انتخاب طرح کاشی حمام و طرح کاشی کاری سرویس بهداشتی کمک کنیم. در واقع بنا است که این تصاویر الهام بخش شما پیرامون طراحی سرویس و حمام باشند. البته به طور کلی، کاشیکاری در معماری ایران از دیرباز جایگاه ویژه‌ای داشته است. این تکنیک به مرور زمان در معماری ما کمرنگ شده و امروزه شاید به کاشیکاری حمام، کاشی کاری سرویس بهداشتی و کاشی کاری آشپزخانه محدود شده باشد.

در ادامه با ما همراه باشید تا به صورت جداگانه و مجزا، تصاویری از کاشی حمام و کاشی کاری دستشویی را با یکدیگر ببنیم و ایده بگیریم.

نمونه‌های کاشی حمام

همان‌طور که اشاره شد، کاشی کاری حمام می‌تواند تاثیر بسزایی در زیبا سازی این فضا بگذارد. حمام فضایی است برای نظافت روزانه جسم و رفرش شدن روحی و فیزیکی افراد پس از یک روز کاری پر مشغله یا تمرین ورزشی سنگین و ...؛ پس مهم است که حس و حال خوبی از این فضا بگیریم و به طراحی آن اهمیت دهیم. هیچ عاملی مثل کاشیکاری حمام، در این طراحی اثرگذار نیست.

در کنار رنگ کاشی حمام، انتخاب طرح کاشی حمام نیز از اهمیت زیادی برخوردار است. طرح کاشی حمام تعیین کننده سبک طراحی حمام است. مثلا ممکن است شما خواستار یک طراحی لوکس یا کلاسیک یا مدرن و یا ... باشید. همه این‌ها را می‌توانید با انتخاب درست طرح کاشی حمام عملی کنید. تصاویر زیر را به عنوان نمونه از کاشی حمام بررسی نمایید.

 

بهترین طرح کاشی حمام و کاشی کاری توالت

 

کاشیکاری حمام و کاشی کاری سرویس

 

کاشی کاری سرویس بهداشتی و کاشی کاری حمام

 

طرح کاشی حمام و کاشی کاری کق توالت

 

نمونه‌های کاشی کاری سرویس

کاشی کاری سرویس بهداشتی هم همانقدر اهمیت دارد که کاشیکاری حمام مهم است. کاشی کاری توالت به دو بخش اصلی کاشی کاری کف توالت و کاشی کاری دیوارها تقسیم می‌شود. در واقع کاشی کاری کف سرویس بهداشتی باید متفاوت از مابقی کاشی کاری سرویس باشد. زیرا کف دستشویی جز فضاهای تر منزل محسوب می‌شود و باید از جنسی باشد که احتمال سر خوردن افراد و بروز حادثه را کم کند.

در هنگام کاشی کاری دستشویی، باید به انتخاب درست طرح کاشی و سرامیک سرویس بهداشتی توجه ویژه‌ای داشته باشیم. رنگ و طرح کاشی کاری سرویس بهداشتی در کف و دیواره‌ها اگرچه قرار نیست یکسان باشند، باید هماهنگی داشته باشند تا احیانا ترکیب بصری نامناسب و غیر متعادلی ایجاد نکنند. در ادامه نمونه‌هایی از کاشی کاری سرویس را با یکدیگر می‌بینیم.

 

کاشی حمام و کاشی کاری دستشویی

 

طرح کاشی و سرامیک سرویس بهداشتی

 

کاشی کاری سرویس و کاشی حمام

 

طرح کاشی حمام و طرح کاشی کازی سرویس بهداشتی

 

کاشی کاری کف توالت و کاشی کاری حمام

 

سخن آخر

در انتخاب کاشی حمام و اقدام به کاشی کاری سرویس، ملزم نیستیم که صرفا از یک طرح کاشی حمام یا یک طرح کاشی کاری سرویس بهداشتی استفاده کنیم. بلکه می‌توانیم دو تا سه طرح انتخاب کرده و به شکل مناسبی با یکدیگر ترکیب کنیم تا به زیبایی یکتایی برسیم. سعی کردیم در مقاله فوق تصاویری از کاشی کاری حمام و کاشی کاری سرویس بهداشتی را جمع آوری کنیم تا در انتخاب آن‌ها به شما ایده داده باشیم.

کاشی‌ کاری و نصب کاشی
برای سرویس کاشی‌ کاری و نصب کاشی از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

loading