تمیز کردن مبل با جوش شیرین

ثبت درخواست "مبل شویی"
دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
تمیز کردن مبل با جوش شیرین

تمیز کردن مبل با جوش شیرین و یا شستن مبل با جوش شیرین، از روش‌های خانگی کاربردی است؛ که خطرات استفاده مداوم از لکه بر و تمیز کننده‌های شیمیایی را کاهش می‌دهد. تمیز کردن مبل با جوش شیرین از روش‌های موثر در لکه بری مبل و مبل شویی است، که در بین راهکار‌هایی مثل تمیز کردن مبل پارچه ای با شامپو فرش و یا تمیز کردن مبل مخمل و همین طور بهترین روش‌های تمیز کردن مبل پارچه ای؛ عملکرد خوب و موثری را در لکه بری مبل داشته است. تمیزی مبل با جوش شیرین و همین طور شستشو مبل با جوش شیرین این امکان را به شما می دهد؛ که با استفاده از یک ماده همیشه در دسترس و بدون خطر به راحتی مبلمان خود را تمیز نمایید.

 

جوش شیرین یک ماده کاربردی است، که تمامی آشپزخانه ها یافت میشود؛ تاثیر فراوان این ماده در لکه بری مبل، فرش و حتی لباس بر اعتبار و مزیت این ماده افزوده است. تمیز کردن مبل با جوش شیرین، شستن مبل با جوش شیرین، بهترین استفاده ای است، که از این ماده غذایی در لکه بری مبلمان می‌توانید بهره بری کنید. از بین بردن لکه مبل با جوش شیرین از متداول ترین موارد استفاده از جوش شیرین در لکه بری مبل است.

 

از بین بردن لکه مبل با جوش شیرین - تمیز کردن مبل با جوش شیرین

 

تمیز کردن مبل با جوش شیرین اصولا با یک ماده تمیز کننده دیگر صورت می‌گیرد؛ از ترکیب جوش شیرین با ماده هایی مثل سرکه و یا مایع ظرف شویی می توان برای تمیزی مبل با جوش شیرین استفاده کرد.

 

تمیز کردن مبل با جوش شیرین

 شستن مبل با جوش شیرین و علاوه بر آن تمیز کردن مبل با جوش شیرین در صورتی که با ماده های پاک کننده موثر و به درستی صورت گیرد؛ یک روش بسیار عالی در پاک کردن لکه از مبل و همین طور تمیز کردن مبلمان است. در این قسمت به معرفی چند راهکار در زمینه تمیز کردن مبل با جوش شیرین می پردازیم:

 

شستن مبل با جوش شیرین

 

از بین بردن لکه مبل با جوش شیرین

اگر به دنبال یک راه راحت برای تمیز کردن مبلمان خود هستید و یا لکه موجود بر روی مبل خیلی سطحی و شبیه به گرد وغبار است؛ مقداری جوش شیرین را روی آن ریخته و بعد از گذشت یک ساعت با جاروبرقی سطح مبل را جارو کنید. خواهید دید آثاری از لکه ها روی مبل شما دیده نمی‌شود. از بین بردن لکه مبل با جوش شیرین از روش های کاربردی در تمیزی مبل با جوش شیرین است.

 

از بین بردن لکه مبل با جوش شیرین-تمیزی مبل با جوش شیرین

 

محلول جوش شیرین و سرکه

یکی از روش های کاربردی تمیز کردن مبل با جوش شیرین؛ و از بین بردن لکه مبل با جوش شیرین؛ به این صورت است که؛ یک محلول سرکه و جوش شیرین را تهیه و بگذارید به همان حالت بماند. حال محلول سرکه و جوش شیرین آماده شده را روی لکه های مبل و همین طور قسمت های کثیف شده بریزید و بگذارید چهار ساعت یا یک شبانه رو باقی بماند؛ در نهایت آخرین مرحله تمیز کردن مبل با جوش شیرین در این حالت جمع کردن این محلول با جارو از روی مبلمان است.

 

شستشوی مبل با جوش شیرین - محلول جوش شیرین و سرکه

 

محلول جوش شیرین و مواد ضدعفونی کننده

برای رهایی از کثیفی و یا لکه های ایجاد شده روی مبل و طی کردن مراحل شستشوی مبل با جوش شیرین در منزل محلول جوش شیرین با الکل سفید، ماده ضدعفونی صنعتی و همین طور مقداری سرکه سفید و آب گرم را به حالت اسپری در آورده و نقاط لکه دار مبل و یا کثیف شده پارچه مبل را با آغشته کردن یک مسواک به این محلول و کشیدن روی لکه انجام دهید. تمیز کردن مبل با جوش شیرین با استفاده از این محلول تنها برای مبلمان پارچه ای توصیه می‌گردد. اگر الکل سفید و یا ماده ضدعفونی در دسترس ندارید مقداری جوش شیرین را روی لکه ریخته و روی آن سرکه سفید اسپری کنید و با برس فرش یا مسواک سطح مبل را بشویید.

 

تمیز کردن مبل با جوش شیرین - محلول جوش شیرین و مواد ضد عفونی کننده

 

کاربرد جوش شیرین و صابون مایع

در این روش تمیز کردن مبل با جوش شیرین ابتدا باید سطح مبلمان را با جاروبرقی بطور کامل پاک نمایید؛ سپس یک دور روی سطح مبلمان برس فرش را بکشید و با این کار گرد و غبار و یا تکه های ریز زباله را از روی مبل زدوده و آن را برای انجام عمل شستشو مبل با جوش شیرین آماده نمایید. حال جوش شیرین را روی تمامی سطوح مبل بپاشید؛ این عمل بوی بد مبلمان را گرفته و تمیزی مبل با جوش شیرین را تکمیل می کند؛ حال تمامی سطح مبل را با جارو برقی تمیز کنید. 

 

شستن مبل با جوش شیرین - کاربرد جوش شیرین و صابون مایع

 

در این حالت بیشترین مرحله تمیز کردن مبل با جوش شیرین صورت گرفته است؛ در نهایت سه قطره صابون نایع را در چهار لیوان آب ریخته و با پارچه کتان این محلول را روی مبلمان بکشید. در نهایت با کشیدن؛ یک دستمال مرطوب کار شستن مبل با جوش شیرین را تکمیل نمایید.

 

جوش شیرین و مایع ظرفشویی

یک قاشق غذاخوری مایع ظرفشویی را با جوش شیرین و سرکه سفید مخلوط کرده و تمیز کردن مبل با جوش شیرین را تجربه کنید. ترکیب جوش شیرین با هر ماده ای بخصوص سرکه و مایع ظرفشویی سخت ترین لکه ها را از بین برده و یک تاثیر شگرف روی نتایج شستشوی مبل با جوش شیرین دارد.ترکیب جوش شیرین و مایع ظرفشویی از در دسترس ترین روش‌های در از بین بردن لکه مبل با جوش شیرین است.

 

 

تميز كردن مبل مخمل با جوش شیرین

برای تمیز کردن مبل با جوش شیرین در این حالت استفاده از جوش شیرین و آبلیمو توصیه می گردد؛ بدین شکل که محلول تهیه شده را با یک پارچه به نرمی روی لکه مبل کشیده و به آرامی پاک نمایید؛ حواستان باشد که مبلمان مخملی در معرض آسیب جدی است؛ بنابراین در پاک کردن سطح مبل احتیاط کنید.

 

تمیز کردن مبل مخمل با جوش شیرین

 

چند نکته اصولی در تمیز کردن مبل

  • تمیز کردن مبل پارچه ای با شامپو فرش؛ یک سری از لکه ها روی مبلمان تنها با موادی مثل شامپو فرش قابل تمیزی و لکه بری هستند.
  • طرز استفاده از بخارشوی برای مبل؛ از اصولی ترین روش های تمیز کردن مبلمان در حال حاضر استفاده از بخارشو برای تمیز کردن مبلمان و خشکشویی مبل در منزل می باشد.
  • بهترین روش تمیز کردن مبل پارچه ای؛ بر اساس پارچه مبلمان همان طور که توضیح داده شد؛ تمیز کردن مبل با جوش شیرین یک روش موثر در لکه بری و شستشو مبلمان پارچه ای می باشد.
  • تميز كردن مبل مخمل؛ و اینکه چگونه مبلمان مخملی را تمیز کنیم وابسته به مواد شوینده ای که برای پارچه مخمل روی مبل مشکل پاره شدن و یا رنگ پریدگی ایجاد نکنند صورت می گیرد.
  • برای تمیز کردن مبل چرم می توانید از واکس مبل چرم مصنوعی استفاده کنید.

 

شستشوی مبل با جوش شیرین - چند نکته اصولی در تمیز کردن مبل

 

در این مطلب که با انواع روش های تمیز کردن مبل با جوش شیرین آشنا و متوجه اصول تمیزی مبل با جوش شیرین شدید؛ خوب است بدانید؛ استفاده از این لکه بر مبل قوی و محلول‌هایی که؛ برای شستشو مبل با جوش شیرین تهیه می شوند؛ بیشتر برای مبلمان پارچه ای توصیه می گردد و بهتر است برای تمیز کردن مبل رنگ روشن بیشتر دقت کنید؛ و همین طور نکته دیگری که توجه به آن بسیار اهمیت دارد، توجه به اصول شستشو مبلمان بر اساس نوع پارچه و راهنمایی است، که بیشتر مواقع پشت یا زیر مبلمان نصب شده است.

مبل شویی
برای سرویس مبل شویی از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

loading