داستان کوتاه طراحی لوگو خدمت از ما

داستان کوتاه طراحی لوگو خدمت از ما

 

داستان طراحی لوگو خدمت از ما

لوگو ترکیبی از تصاویر و متن است که داستان و هویت کسب و کار را با نماد بصری به مردم معرفی می کند. داستان تغییر لوگو "خدمت از ما" نیز مانند سایر داستان های تغییر لوگو از جنس معرفی اهداف کسب و کار و توصیف بخش های مختلف لوگو است. این توصیف با داستان نویسی یا یک متن در قالب داستان آموزنده (داستان کوتاه جالب) متفاوت است. در واقع این داستان هویت کسب و کار و افق دید ما را نشان می دهد. هر بخش نماینده و بیانگر قسمتی از داستان "خدمت از ما" است. داستان "خدمت از ما" چند سال پیش با خدمات تاسیساتی مثل لوله بازکنی آغاز شد. اما به مرور این خدمات گسترش یافت تا به امروز که در 222 سرویس مختلف از جمله نظافت منزل، نقاشی ساختمان، تعمیر مبل و ... در بیش از 40 شهر ایران فعال است. 

 

طراحی لوگو و پرداختن به مفهوم آن، چون بخشی از برند را تشکیل می دهد و همه جا حضور دارد، برخلاف ظاهر ساده اش اصلا کار آسانی نیست. معمولا کسب و کارها در بخشی از سایت خود، در مورد لوگو و مفهومی که در دل آن نهفته است توضیح می دهند.

در ادامه متن به توصیف بیشتر لوگو خدمت از ما و داستان آن خواهیم پرداخت. امیدوارم شما نیز این لوگو را دوست داشته باشید و آن را به خاطر بسپارید.

داستان لوگو خدمت از ما

 

دوست داشتیم که زوایا و روند شکل گیری لوگو خدمت از ما را با شما به اشتراک بگذاریم. 

 

 

داستان لوگو خدمت از ما

 

 

1- با توجه به اینکه خدمت از ما، شرکت ارائه دهنده خدمات منزل در محل است.

 

 

داستان لوگو خدمت از ما

 

 

2- دوست داشتیم که یک خانه در لوگو خود داشته باشیم اما نه یک خانه معمولی، که هر کس لوگو را دید سریع آن را بفهمد. پس تصمیم گرفتیم آن را با دو کانسپت ترکیب کنیم.

 

 

داستان لوگو خدمت از ما

 

 

3- از آن جایی که ما ارائه دهنده خدمات آنلاین بر بستر دیجیتال هستیم، دوست داشتیم این مفهوم را در دل لوگویمان داشته باشیم.

 

 

داستان لوگو خدمت از ما

 

 

و در پایان هم کمی روی نوشتار پایین آن کار کردیم، میم ها در لوگو خدمت از ما به گونه ای طراحی شده که نماد لوکیشن و در محل خدمت دادن را برساند. با خط های موربی که درون آن انداختیم و با دیدن ت در لوگو خدمت از ما توانستیم لبخندی زیبا و نشان از رضایت را به وجود بیاوریم.

 

 

داستان لوگو خدمت از ما

 

 

و در نهایت این شما و این لوگوی دوست داشتنی خدمت از ما. امیدوارم شما هم دوستش داشته باشید و لوگو و داستان هر بخش آن را به خاطر بسپارید.

 

 

 

داستان لوگو خدمت از ما

4.5 امتیاز از 1639 رای


در بازار آنلاین "خدمت از ما" برای تمامی خدمات، از چند متخصص به رایگان قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین