تعمیرات کولر آبی

ساعت پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 9 شب

دانلود اپلیکیشن
تماس با ما 02162829000

شرکت خدمات فنی "خدمت از ما"

02162829000- 02122880704

تعمیرات کولر آبی

آموزش تعمیرات کولر آبی

تعمیر، نصب و سرویس کولر آبی در تهران، شیراز، کرج، اصفهان، قم، مشهد، اهواز  02162829000 02122880704

تعمیر، نصب و سرویس کولر آبی در تهران، شیراز، کرج، اصفهان، قم، مشهد، اهواز

تماس با خدمت از ما


تعمیر کولر آبی

تعمیر کولر آبی نصب کولر گازی تعمیر کولر آبی نصب کولر آبی تعمیر کولر آبی موتور کولر آبی تعمیر کولر آبی انواع کولر آبی تعمیر کولر آبی کولر گازی گری تعمیر کولر آبی یاتاقان کولر آبی تعمیر کولر آبی کلید کولر آبی تعمیر کولر آبی موتور کولر تعمیر کولر آبی کولر اسپلیت تعمیر کولر آبی نصب کولر اسپلیت تعمیر کولر آبی پمپ کولر تعمیر کولر آبی پمپ آب کولر تعمیر کولر آبی تعمیر موتور کولر آبی تعمیر کولر آبی پمپ آب کولر آبی تعمیر کولر آبی کولر گازی پرتابل تعمیر کولر آبی بهترین کولر آبی تعمیر کولر آبی بهترین کولر گازی تعمیر کولر آبی نصاب کولر گازی تعمیر کولر آبی اسپلیت تعمیر کولر آبی سرویس کولر گازی تعمیر کولر آبی تعمیرات کولر گازی تعمیر کولر آبی کولر گازی تعمیر کولر آبی کولر آبسال تعمیر کولر آبی عیب یابی کولر گازی اسپیلت تعمیر کولر آبی نصب کولر گازی تعمیر کولر آبی تعمیر کولر گازی تعمیر کولر آبی کولر آبی آبسال تعمیر کولر آبی کولر گازی اجنرال تعمیر کولر آبی

 

در فصل گرما و با افزایش دما نیاز به نصب و تعمیر کولر آبی و تعمیر کولر گازی بیشتر می شود و همه برای فرار از گرمای تابستان قبل از گرم شدن هوا و معمولا در بهار به فکر تعمیر کولر آبی و یا خرید و  تعویض کولر منزل خود هستند. آیا کولر گازی و یا کولر آبی منزل شما به خوبی کار میکند؟ با انواع خدمات ما آشنایی دارید؟ (تعمیرات کولر آبی غرب تهران، تعمیر کولر آبی شرق تهران، اعزام سرویس کار کولر آبی، برآورد هزینه سرویس کولر آبی زیر نظر تعمیرکار کولر، تعویض یاتاقان کولر آبی ، روغن کاری دینام کولر آبی، روغن کاری یاتاقان کولر آبی و… بخشی از خدمات ما در تهران و شهرهای مختلف می باشد. همن طور که می دانید، تیم فنی خدمت از ما در زمینه تعمیر کولر آبی ، نصب کولر آبی ، سرویس کولر آبی ، تعمیر کولر گازی و… تعمیرکار خوب و مناسب را به منزل شما می فرستد تا با بررسی وضعیت کولر ها، شما تابستانی خنک را تجربه کنید.

 

تعمیرات کولر آبی

تعمیرات کولر آبی - تعمیر کولر آبی

سرویس اصولی کولر آبی و پیگیری آموزش تعمیرات کولر آبی باعث پیشگیری از خرابی و نیاز به تعیرات کولر آبی می شود.

1. هنگام نصب کولر، محلی را انتخاب کنید که ایجاد لرزش و صدا ننماید مثل روی ستون ها و نزدیک دیوار ها

2. براي زیر کولر از چهار پایه اي به ارتفاع 30 سانتیمتر استفاده کنید. و براي جلوگیری از فرو رفتن پایه ها در آسفالت و غیره از صفحات فلزي به اضلاع 10در 10 استفاده کنید.

3. کولر را در نزدیکی لوله دودکش و هوا کش آشپزخانه و لوله چاه فاضلاب قرار ندهید.

4. به منظور جلوگیري از لرزش در محل اتصال کولر به کانال ها باید از برزنت استفاده شود.

 

 سرویس کولر آبی

  • دیواره هاي کولر را جدا کنید و در صورت نیاز پوشال ها را تعویض کنید. (معولا هر دو سال یک بار ) ضمنا پوشال ها باید به گونه ای توسط توری های سیمی محکم به در پوش ها بسته شوند که آب از آنها بر روی فن یا تسمه و پمپ و موتور نریزد.
  • کف کولر را شست و شو داده و در صورت زنگ زدگی، سوراخ شدن آن را ترمیم کنید. البته بهتر است در پایان فصل گرما و از کار انداختن کولر محل هاي زنگ زده را ضد زنگ زده و رنگ کاري نماییم.
  • یاتاقان هاي توربین و جا روغنی هاي روي موتور را روغن کاري کنید و با دست هر دو فلکه را بچرخانید تامطمئن شوید که مانعی در حرکت آن ها موجود نیست.
  • تسمه و فلکه هاي (پولی ) موتور و توربین باید در یک امتداد باشند تا موجب لنگی و ساییدگی تسمه و لرزش نشود. در صورت ساییدگی و بریدگی تسمه آن را تعویض کنید.
  • معمولا پمپ هاي آب احتیاج به روغن کاري ندارند ولی آن ها را از جاي خود خارج کرده و رسوب اطراف پروانه ها را تمیز کنید، همچنین صافی آن را تمیز کرده و در جاي خود قرار دهید. با پر کردن تشتک تحتانی از آب و روشن نمودن واتر پمپ اطمینان حاصل نمایید که مسیر آب در شیلنگ و سه راهه و آب پخش کن ها باز است. ناودان هاي پخش کننده مستقر در در پوش ها را تمیز کرده تا منافذ آن ها باز شود. نحوه تنظیم شناور به گونه ای باشد که آبی از تشتک یا دریچه اطمینان سرازیر نشود.   
  • هنگام روشن کردن کولر ابتدا به مدت ده دقیقه واتر پمپ را روشن کرده تا پوشال ها خیس شوند. قبل از روشن کردن موتور اصلی کولر براي اولین بار پارچه بزرگی را خیس نموده، جلوي دریچه ها گرفته تا ذرات زنگ و گرد خاك را به خود گرفته و محیط را کثیف نکند. در پایان فصل گرما آب تشتک را خالی کرده و روي کولر را با برزنت بپوشانید و شیر فلکه آب را بسته و حتی الامکان لوله هاي رابط را قطع نمایید.

شرکت خدمات فنی و نظافتی خدمت از ما

تعمیرات کولر آبی
5 امتیاز از 2 رای

Comments are closed.