تعمیرات و عیب یابی پکیج گلدیران

ثبت درخواست "سرویس و تعمیر پکیج"
دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
تعمیرات و عیب یابی پکیج گلدیران

تعمیرات پکیج گلدیران (به همراه کد خطاهای پکیج گلدیران)

همان‌طور که می‌دانید عیب یابی پکیج گلدیران و تعمیر پکیج گلدیران نیازمند مهارت و تجربه بالای تعمیرکار است. هنگام بروز مشکل، ارورهای پکیج گلدیران، روی صفحه نمایشگر نشان داده می‌شود، که ارور e4 پکیج و ارور e1 پکیج گلدیران، از جمله مهمترین آنهاست.

واکنش افراد هنگام برخورد با خطاهای پکیج گلدیران به چند شکل است. بسیاری عجولانه به دفترچه راهنما مراجعه می‌کنند و خود اقدام به تعمیر می‌کنند. عده‌ای هم تعمیرات پکیج خود را به دست افراد ناوارد می‌سپارند. که در اغلب مواقع، این افراد تنها با تعویض قطعات، که راحت ترین راه است، مشکل پکیج شما را حل می‌کنند.

این در حالی است، که ممکن است مشکل با تعمیر قطعه یا هواگیری پکیج گلدیران درست شود. نیروهای فعال "خدمت از ما"، در بخش تعمیر پکیج گلدیران، تا زمانی که قطعه معیوب قابل استفاده باشد، اقدام به تعویض نمی‌کنند، در نتیجه در هزینه‌های شما صرفه جویی می‌شود.

طبق بازخوردهای مشتریان ما، در دسترس بودن و تسلط کامل نیروهای فعال در "خدمت از ما"، رضایت دریافت خدمات عیب یابی پکیج گلدیران را برای آن‌ها به همراه داشته است.شما به راحتی می‌توانید با ثبت رایگان سفارش عیب یابی پکیج گلدیران، از سوی نزدیک‌ترین تعمیرکار برای عیب یابی و رفع ارور e4 در پکیج گلدیران پیشنهاد قیمت دریافت می‌کنید.

 

عیب یابی پکیج گلدیران

پکیج دیواری گلدیران از مدل‌های نام آشنا برای ایرانی‌ها محسوب می‌شود. شاید بتوان گفت آمار استفاده کنندگان آن به‌قدری چشمگیر است که نیاز به یک مرکز تعمیر پکیج گلدیران بیشتر از سایر برندها احساس می‌شود. این پکیج دیواری با تکنولوژی انگلستان ساخته شده است که در دو مدل پرستیژ و پایونیر در بازار عرضه می‌شوند.

مرحله عیب یابی پکیج، از مهمترین مراحل تعمیر آن است، چرا که اشتباه در این مرحله، باعث هدر رفتن زمان و هزینه‌های زیادی می‌شود و ممکن است که پکیج دچار مشکلات متعددی شود. پس لازم است قبل از هر چیز با مشکلات و معانی انواع ارور پکیج گلدیران آشنا شوید.

 

تعمیر پکیج گلدیران

 

چرا تعمیر پکیج گلدیران "خدمت از ما"؟

 • دسترسی به باتجربه ترین و نزدیکترین تعمیرکار در کمترین زمان.
 • استفاده از قطعات اصلی پکیج گلدیران برای تعمیر پکیج گلدیران
 • تسلط تعمیرکاران فعال "خدمت از ما"، بر خطاهای پکیج و عیب یابی پکیج گلدیران.
 • به‌موقع رسیدن نیروهای تعمیرکار پکیج و پیگیری به موقع سفارشات شما مشتریان.
 • برآورد و محاسبه دقیق قیمت عیب یابی پکیج گلدیران قبل از مراجعه و ارائه هزینه بر اساس نرخ اتحادیه

تمامی خدمات تعمیر پکیج در محل شما انجام می‌شود. پس نیازی نیست دستگاه و پکیج خود را به نمایندگی پکیج گلدیران ببرید.

 

تعمیر پکیج دیواری گلدیران

مانند هر دستگاه و پکیج دیگری، پکیج دیواری گلدیران نیز با گذشت زمان با مشکلاتی روبه‌رو می‌شود. یه طور کلی دو راه برای تعمیر و عیب یابی پکیج گلدیران وجود دارد.که در زیر این دو مورد را بررس می کنیم.

 • یک روش ارورخوانی است، که با خواندن ارور موجود روی صفحه نمایشگر، مشکل و عیب پکیج را متوجه می‌شوید، در این مرحله، لازم است که بر انواع ارور پکیج گلدیران تسلط داشته باشید، که در ادامه جدول خطاها را برای شما شرح داده ایم.
 • روش دوم، مربوط به مشکلاتی از پکیج می‌شود که به تعمیر تخصصی‌تر نیاز دارد تا مشکلات بیشتری یا از آن بدتر باعث از کار افتادن پکیج نشود، که در چنین مواقعی برای تعمیرات پکیج دیواری گلدیران می‌توانید از تعمیرکاران "خدمت از ما" کمک بگیرید.

 

رفع ارور پکیج گلدیران

 

بررسی و عیب یابی پکیج دیواری گلدیران

همانطور که در بالا گفتیم، گاهی بعضی از مشکلات پکیج، با ارورخوانی حل نمی‌شود و جزء مواردی است که در اغلب پکیج ها رخ می‌دهد. به همین دلیل در اینجا به شرح عمده مشکلاتی که ممکن است برای پکیج گلدیران بوجود آید، پرداخته ایم، تا ایراد پکیج را به درستی عیب یابی کنید.

در هنگام نصب و راه اندازی انواع پکیج مطالعه راهنمای خرید پکیج در شناخت و پیش بینی ایرادات احتمالی در روند عملکرد این دستگاه برای هر برند تاثیر بسزایی دارد.در این قسمت با هم به بررسی علت چند مشکل اصلی در پکیج گلدیران، مانند علت گرم نشدن آب پکیج گلدیران می‌پردازیم.

(مطلب پیشنهادی:  علت گرم نشدن آب پکیج)

 

 پکیج روشن است اما آب و رادیاتورها را گرم نمی‌شود

با توجه به طرز کار پکیج و همین طور علائم مشاهده شده می‌توان دلایل گرم نشدن پکیج گلدیران را در موارد زیر خلاصه کرد.مزایا و معایب پکیج گلدیران تا حد زیادی با این کد خطاهای تشخیص داده شده قابل بررسی است. از دلایل عمده گرم نشدن آب رادیاتورها، می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • کوتاه بودن شعله مشعل پکیج گلدیران، که می تواند به دلیل باز نبودن کامل شیر گاز ورودی باشد.
 • کم بودن ظرفیت حرارتی پکیج دیواری گلدیران با توجه به متراژ خانه
 • هواگرفتن پکیج و شوفاژها
 • باز نبودن شیر آب خروجی پکیج
 • رسوب گرفتن مبدل حرارتی یا رادیاتورها و مسیر ورودی و خروجی پکیج
 • خرابی پمپ آب داخلی

 

پکیج گلدیران

 

علت گرم نشدن آب پکیج گلدیران چیست؟

 • شیره سه راهی پکیج گلدیران خراب است.
 • در سوپاپ بای پس پکیج مشکل وجود دارد. ( شیر بای پس چیست)
 • برد کنترل دستگاه معیوب است.
 • شعله پکیج دیواری مشکل دارد. 

 

در صورت بروز یخ زدگی پکیج گلدیران چه کار باید کرد؟

در صورت بروز یخ زدگی پکیج گلدیران باید یخ ها را با سشوار آب کرد. بعد از آب شدن کامل یخ در لوله ها و اتصالات خیلی آرام شیر پرکن پکیج دیواری گلدیران را باز کنید، تا دستگاه پر شود. در این حالت احتمالا آب از پشت مبدل صفحه ای نشت میکند. 

در نظر داشته باشید که، باید اورینگ های مبدل و پمپ تعویض شوند. پس از آب بندی، فشار را روی یک و نیم تنظیم نمایید. در صورت عدم رفع این مشکل نسبت به  تعویض شیر پرکن پکیج اقدام کنید.

 

ارور e4 پکیج گلدیران

 

انواع ارور پکیج گلدیران

ارورها بر روی صفحه نمایشگر پکیج، بیانگر وجود یک مشکل در پکیج است، تا شما با عیب یاب درست، در کمترین زمانف اقدام به رفع آن مشکل کنید. در نظر بگیرید که نوع ارورها در مارک و مدل های مختلف متفاوت است، به طور مثال ارور پکیج گلدیران معانی متفاوتی با ارور پکیج لوچ یا سایر برندهای دیگر دارد. در ادامه به بررسی مفهوم هر ارور و روشهای برطرف کردن آنها می‌پردازیم.

 

رفع ارور e1 پکیج گلدیران

 ارور e1 پکیج گلدیران، مربوط به خرابی سنسوری است که باعث تشکیل شدن یا تشکیل نشدن شعله می‌شود. علت این مشکل معمولاً به خاطر قطع بودن گاز، مسدود شدن دودکش و یا خرابی سنسور دستگاه است. برای تست سالم بودن سنسور، آن را با یک شعله گرم کنید. اگر سنسور سالم باشد ایراد مربوط به خرابی برد است و اگر سنسور خراب باشد، باید اقدام به تعویض آن کنید.

البته بهتر است که با مشاهده ارور e1 سریعاً برای تعمیر پکیج گلدیران اقدام کنید. زیرا یک تعمیرکار باید دودکش، سنسور و در صورت نیاز برد پکیج را چک کند.

 

ارور e1 پکیج گلدیران

 

رفع ارور e2 در پکیج گلدیران

کد e2، مربوط به بالا رفتن دمای مبدل بیشتر از حد معمول است. گاهی رسوبات موجود در دستگاه و سنسورها مانع عملکرد دقیق آن‌ها می‌شوند. اگر چنین باشد، در واقع به‌درستی حرارت مبدل را اندازه‌گیری نمی‌کنند و اعلام می‌کند که حرارت آن بالا رفته است. در این صورت حتماً باید برای عیب یابی پکیج گلدیران و رسوب زدایی پکیج اقدام کنید.

 

رفع ارور e3 در پکیج گلدیران

مربوط به وجود مشکل در لوله آب گرم خروجی پکیج گلدیران است.

این ارور زمانی به وجود می‌آید که پکیج دیواری و شوفاژ، رسوب گرفته است. پس هر چه زودتر دست‌به‌کار رسوب گیری پکیج گلدیران شوید. مشابه این اقدام را می‌توانید برای انواع پکیج در برندهای مختلف نیز انجام دهید. همچنین برای پیشگیری از رسوب در پکیج، بهتر است از رسوب گیر پکیج استفاده کنید.

 

ارور e4 پکیج گلدیران مربوط به چیست؟

معمولاً یکی از رایج‌ترین کد ارورهایی که در صفحه نمایش پکیج گلدیران روشن می‌شود، همین خطای e4 در پکیج گلدیران است. علت نمایش آن هم پایین بودن فشار آب در دستگاه است. هنگامی‌که این کد خطا را در دستگاه مشاهده کردید، ابتدا مطمئن شوید که شیر آب ورودی کاملاً باز است و سپس بررسی کنید که پمپ آب به‌درستی کار می‌کند. اگر مشکل رفع نشد، تعمیر پکیج گلدیران و عیب یابی پکیج گلدیران را به دست متخصصان "خدمت از ما" بسپارید.

 

رفع ارور e4 پکیج

 

کد خطای e6-e7

مربوط به خرابی سنسور دمای دستگاه است. این سنسور که نقش اصلی در روشن شدن پکیج گلدیران دارد، اگر خراب شود هنگام باز کردن شیر آب گرم، پکیج شما روشن نمی‌شود. برای بررسی سالم بودنش، تعمیرکار با استفاده از اهم متر متوجه خرابی آن می‌شود. در کنار این ایراد تشخیص  علت یکسره روشن ماندن پکیج نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. 

 

کد خطای e9

مشکل مربوط به یخ زدن سیستم گرمایش پکیج است.

برای رفع این مشکل از آنجا که پکیج‌های گلدیران مجهز به سیستم ضد یخ‌زدگی هستند، کافی است طبق توصیه ابتدای مطلب گاز و برق پکیج و مصرف گاز پیکج را هنگام استفاده نکردن به مدت طولانی قطع نکنید. در دمای زیر صفر پکیج‌هایی که در فضای بیرون هستند نباید خاموش باشند. یخ‌زدگی می‌تواند باعث از بین رفتن آب‌بندی اورینگ ها و ترکیدن لوله‌ها و حتی پمپ مبدل شود.

 

ارور e1 پکیج گلدیران

 

جدول کد خطاهای پکیج گلدیران

پکیج های دیواری گلدیران دارای یک صفحه رابط کاربری دیجیتال بزرگ هستند که در صورت بروز خطا یا اروری در عملکرد پکیج، کار تعمیر پکیج گلدیران را برای تعمیر کار راحت تر می کند. در زیر، یک جدول کامل از انواع ارور پکیج  جهت، عیب یابی پکیج گلدیران آمده است.

جدول عیب یابی پکیج گلدیران

کد خطای پکیج گلدیران علت
کد خطای E1 الکترود تشخیص دهنده جرقه ی دستگاه شکسته است
کد خطای E2 دمای مبدل بیش از حد بالا رفته است
کد خطای E3 لوله آب گرم خروجی مشکل دارد
کد خطای E4 فشار با دستگاه بسیار پایین است
کد خطای E6 و E7 حس گر دمای پکیج گلدیران شکسته است
کد خطای E9 سیستم گرمایش دچار یخ زدگی شده است

 

هواگیری پکیج گلدیران

اگر مشاهده کردید که هنگام روشن کردن شوفاژها، رادیاتورها یکنواخت گرم نمی‌شود مثلاً قسمت پایینی رادیاتور سرد است، اما قسمت بالای آن داغ است یا برعکس؛ زمان هواگیری پکیج گلدیران رسیده است.این کار، اقدامی مشابه  هواگیری آبگرمکن است ولی در حالتی کاملا تخصصی تر.

هواگیری شوفاژ می‌تواند توسط یک یا دو نفر انجام شود. افراد عادی ممکن است توانایی انجام هواگیری را نداشته باشند. به همین علت بهتر است که آن را به‌دست متخصصان بسپارید. اقداماتی مثل تعویض  پرشر سوئیچ هوا نیز در این شرایط موثر است.

 

عیب یابی پکیج دیواری گلدیران را به چه کسی بسپاریم؟

بعد از تشخیص مشکل و بررسی انواع ارور پکیج گلدیران، در صورت رفع نشدن آن با بررسی و ارورخوانی ها، لازم است که از یک متخصص و تعمیرکار مسلط کمک بگیرید. برای این کار، کافی است از طریق سایت یا اپلیکیشن "خدمت از ما" اقدام به ثبت سفارش تعمیر پکیج کنید. بعد از ثبت درخواست رایگان، 5 متخصص پیشنهاد قیمت را برای شما ارسال می کنند. بعد از بررسی پروفایل هر فرد و نظرات کاربران قبلی، بهترین تعمیرکار جهت تعمیر و عیب یابی پکیج گلدیران را انتخاب کنید.

سرویس و تعمیر پکیج
برای سرویس سرویس و تعمیر پکیج از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

loading