عیب یابی پکیج گلدیران

ثبت درخواست "سرویس و تعمیر پکیج"
دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
عیب یابی پکیج گلدیران

تعمیرات پکیج گلدیران (به همراه کد خطاهای پکیج گلدیران)

همان‌طور که می‌دانید عیب یابی پکیج گلدیران و تعمیر پکیج گلدیران نیازمند مهارت و تجربه بالای تعمیرکار است. واکنش افراد هنگام برخورد با خطاهای پکیج گلدیران به چند شکل است. بسیاری عجولانه به دفترچه راهنمای پکیج گلدیران مراجعه می‌کنند و خود اقدام به تعمیر می‌کنند.

عده‌ای تعمیرات پکیج خود را به دست افراد ناوارد می‌سپارند. این افراد تنها با تعویض قطعات مشکل پکیج شما را حل می‌کنند. ممکن است مشکل با تعمیر قطعه یا هواگیری پکیج گلدیران درست شود. نیروهای فعال در بخش تعمیر پکیج گلدیران، تا زمانی که قطعه معیوب قابل استفاده باشد، اقدام به تعویض نمی‌کنند. 

طبق بازخوردهای مشتریان ما، در دسترس بودن و تسلط کامل نیروهای فعال در "خدمت از ما"، رضایت دریافت خدمات عیب یابی پکیج گلدیران را برای آن‌ها به همراه داشته است. در نتیجه در هزینه‌های شما صرفه جویی می‌شود. با ثبت رایگان سفارش عیب یابی پکیج گلدیران، از سوی نزدیک‌ترین تعمیرکار برای عیب یابی و رفع ارور e4 در پکیج گلدیران پیشنهاد قیمت دریافت می‌کنید.


 

عیب یابی پکیج گلدیران

پکیج دیواری گلدیران از مدل‌های نام آشنا برای ایرانی‌ها محسوب می‌شود. شاید بتوان گفت آمار استفاده کنندگان آن به‌قدری چشمگیر است که نیاز به یک مرکز تعمیر پکیج گلدیران بیشتر از سایر برندها احساس می‌شود. این پکیج دیواری با تکنولوژی انگلستان ساخته شده است که مدل‌های موجود در ایران پکیج گلدیران پرستیژ و پایونیر هستند.

 

مهم‌ترین ویژگی‌ متخصصان تعمیر پکیج گلدیران در "خدمت از ما"

 • استفاده از قطعات اصلی پکیج گلدیران برای تعمیر پکیج گلدیران
 • تسلط بر خطاهای پکیج و عیب یابی پکیج گلدیران توسط تعمیرکاران فعال
 • به‌موقع رسیدن نیروهای تعمیرکار پکیج و پیگیری به موقع سفارشات شما مشتریان
 • برآورد و محاسبه دقیق قیمت عیب یابی پکیج گلدیران قبل از مراجعه و ارائه هزینه بر اساس نرخ اتحادیه

تمامی خدمات تعمیر پکیج در محل شما انجام می‌شود. پس نیازی نیست دستگاه و پکیج خود را نمایندگی پکیج گلدیران ببرید.

 

تعمیر پکیج دیواری گلدیران

مانند هر دستگاه و پکیج دیگری، پکیج دیواری گلدیران نیز با گذشت زمان با مشکلاتی روبه‌رو می‌شود. رفع این مشکلات و عیب یابی پکیج گلدیران باید به فردی که به این خطاها تسلط دارد سپرده شود. گاهی مشکلات پکیج شما، از نوع رایج است که در مدل‌های مختلف بروز می‌کند.

اما گاهی مشکلات به تعمیر تخصصی‌تر نیاز دارد تا مشکلات بیشتری یا از آن بدتر باعث از کار افتادن پکیج نشود. برای تعمیرات پکیج دیواری گلدیران در مدل‌های را می‌توانید به مناسب‌ترین تعمیرکار بسپارید.

 

تعمیرات پکیج گلدیران

 

بررسی مشکلات و عیب یابی پکیج دیواری گلدیران

در هنگام نصب و راه اندازی انواع پکیج مطالعه راهنمای خرید پکیج و همین طور فاکتورهای ایجاد کننده تفاوت پکیج و آبگرمکن در شناخت و پیش بینی ایرادات احتمالی در روند عملکرد این دستگاه برای هر برند تاثیر بسزایی دارد.در این قسمت با هم به بررسی علت چند مشکل اصلی در پکیج گلدیران، مانند علت گرم نشدن آب پکیج گلدیران می‌پردازیم.

 

علت این‌که پکیج روشن است اما آب و رادیاتورها را گرم نمی کند، چیست؟

وابسته به  طرز کار پکیج و همین طور علائم مشاهده شده می‌توان دلایل گرم نشدن پکیج گلدیران را در موارد زیر خلاصه کرد.مزایا و معایب پکیج گلدیران تا حد زیادی با این کد خطاهای تشخیص داده شده قابل بررسی است. 

 • کوتاه بودن شعله مشعل پکیج گدیران که خود بر اثر کاملا باز نبودن شیر گاز ورودی
 • کم بودن ظرفیت حرارتی پکیج دیواری گلدیران با توجه به متراژ خانه
 • هواگرفتن پکیج و شوفاژها
 • باز نبودن شیر آب خروجی پکیج
 • رسوب گرفتن مبدل حرارتی یا رادیاتورها و مسیر ورودی و خروجی آبگرمکن دیواری و پکیج
 • خرابی پمپ آب داخلی با علائمی مثل  علت کم شدن فشار آب گرم در آبگرمکن دیواری

 


علت گرم نشدن آب پکیج گلدیران چیست؟

 


کد خطاهای پکیج گلدیران

پکیج های دیواری گلدیران دارای یک صفحه رابط کاربری دیجیتال بزرگ هستند که در صورت بروز خطا یا اروری در عملکرد پکیج، کار تعمیر پکیج گلدیران را برای تعمیر کار راحت تر می کند. در زیر لیستی برای عیب یابی پکیج گلدیران آمده است.

 

کد خطای پکیج گلدیران علت
کد خطای E1 الکترود تشخیص دهنده جرقه ی دستگاه شکسته است
کد خطای E2 دمای مبدل بیش از حد بالا رفته است
کد خطای E3 لوله آب گرم خروجی مشکل دارد
کد خطای E4 فشار با دستگاه بسیار پایین است
کد خطای E6 و E7 حس گر دمای پکیج گلدیران شکسته است
کد خطای E9 سیستم گرمایش دچار یخ زدگی شده است

 

عیب یابی پکیج دیواری گلدیران

 • رفع ارور e1 در پکیج گلدیران: مربوط به خرابی سنسور تشکیل شدن با تشکیل نشدن شعله است. 

علت این مشکل معمولاً به خاطر قطع بودن گاز، مسدود شدن دودکش و یا خرابی سنسور دستگاه است. برای تست سالم بودن سنسور، آن را با یک شعله گرم کنید. اگر سنسور سالم باشد ایراد مربوط به خرابی برد است. پس خودتان را به‌زحمت نیندازید. با مشاهده ارور e1 سریعاً برای تعمیر پکیج گلدیران اقدام کنید.


 • رفع ارور e2 در پکیج گلدیران: مربوط به بالا رفتن دمای مبدل بیشتر از حد معمول است

گاهی رسوبات موجود در دستگاه و سنسورها مانع عملکرد دقیق آن‌ها می‌شوند. اگر چنین باشد، در واقع به‌درستی حرارت مبدل را اندازه‌گیری نمی‌کنند و اعلام می‌کند که حرارت آن بالا رفته است. در این صورت حتماً باید برای عیب یابی پکیج گلدیران و رسوب زدایی آبگرمکن دیواری اقدام کنید.( نصب فیلتر رسوب گیر آبگرمکن دیواری)


 • رفع ارور e3 در پکیج گلدیران: مربوط به وجود مشکل در لوله آب گرم خروجی پکیج گلدیران است.

این ارور زمانی به وجود می‌آید که پکیج دیواری و شوفاژ، رسوب گرفته است. پس هر چه زودتر دست‌به‌کار رسوب گیری پکیج گلدیران شوید.مشابه این اقدام را می‌توانید برای انواع پکیج در برندهای مختلف می‌توانید در مطلب  رسوب گیر پکیج مشاهده کنید. 


 • کد خطای e6-e7: مربوط به خرابی سنسور دمای دستگاه است.

این سنسور که نقش اصلی در روشن شدن پکیج گلدیران دارد، اگر خراب شود هنگام باز کردن شیر آب گرم، پکیج شما روشن نمی‌شود.( علت روشن نشدن آبگرمکن دیواری و پکیج) برای بررسی سالم بودنش، تعمیرکار با استفاده از اهم متر متوجه خرابی آن می‌شود. در کنار این ایراد تشخیص  علت یکسره روشن ماندن پکیج نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. 


 • کد خطای e9: مشکل مربوط به یخ زدن سیستم گرمایش پکیج است.

برای رفع این مشکل از آنجا که پکیج‌های گلدیران مجهز به سیستم ضد یخ‌زدگی هستند، کافی است طبق توصیه ابتدای مطلب گاز و برق پکیج و مصرف گاز پیکج را هنگام استفاده نکردن به مدت طولانی قطع نکنید. در دمای زیر صفر پکیج‌هایی که در فضای بیرون هستند نباید خاموش باشند. یخ‌زدگی می‌تواند باعث از بین رفتن آب‌بندی اورینگ ها و ترکیدن لوله‌ها و حتی پمپ مبدل شود.


 • ارور e4 در پکیج گلدیران مربوط به چیست؟

معمولاً یکی از رایج‌ترین کد ارورهایی که در صفحه نمایش پکیج گلدیران روشن می‌شود، همین خطای e4 در پکیج گلدیران است. علت نمایش آن هم پایین بودن فشار آب در دستگاه است. هنگامی‌که این کد خطا را در دستگاه مشاهده کردید، ابتدا مطمئن شوید که شیر آب ورودی کاملاً باز است و سپس بررسی کنید که پمپ آب به‌درستی کار می‌کند. اگر مشکل رفع نشد، تعمیر پکیج گلدیران و عیب یابی پکیج گلدیران را به دست متخصصان "خدمت از ما" بسپارید.

 


هواگیری پکیج گلدیران

اگر مشاهده کردید که هنگام روشن کردن شوفاژها، رادیاتورها یکنواخت گرم نمی‌شود مثلاً قسمت پایینی رادیاتور سرد است، اما قسمت بالای آن داغ است یا برعکس؛ زمان هواگیری پکیج گلدیران رسیده است.اقدامی مشابه  هواگیری آبگرمکن دیواری بوتان و سایر برندهاست ولی در حالتی کاملا تخصصی تر.

هواگیری شوفاژ می‌تواند توسط یک یا دو نفر انجام شود. افراد عادی ممکن است توانایی انجام هواگیری را نداشته باشند. به همین علت بهتر است که آن را به‌دست متخصصان بسپارید.اقداماتی مثل تعویض  پرشر سوئیچ هوا نیز در این شرایط تاثیرگذار است.

 


در صورت بروز یخ زدگی پکیج گلدیران چه کار باید کرد؟

در صورت بروز یخ زدگی پکیج گلدیران باید یخ ها را با سشوار آب کرد. بعد از آب شدن کامل یخ در لوله ها و اتصالات خیلی آرام شیر پرکن پکیج دیواری گلدیران را باز کنید تا دستگاه پر شود. در این حالت احتمالا آب از پشت مبدل صفحه ای نشت میکند. در این حالت باید اورینگ های مبدل و پمپ تعویض شوند. پس از آب بندی، فشار را روی یک و نیم تنظیم نمایید. در صورت عدم رفع این مشکل نسبت به  تعویض شیر پرکن پکیج اقدام کنید.

برای دسترسی به امکانات معرفی شده برای بهترین پکیج و بهره مندی از ویژگی‌های کاربردی بهترین آبگرمکن دیواری حتما نسبت به سرویس و تعمیر به موقع مدل‌های مختلف پکیج حساس باشید.

سرویس و تعمیر پکیج
برای سرویس سرویس و تعمیر پکیج از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

loading