عباداله احمدی

عباداله احمدی

4.9 ( از 379 نظر )
گواهینامه مهارت
457 خدمت موفق
معرفی عباداله احمدی:

نصب انواع برند های کولر گازی و اسپیلتتعمیر انواع برند های کولر گازی و اسپیلتنصب پکیج تعمیرات پکیجنصب و تعمیر چیلر و مینی چیلرنصب و تعمیر آبگرمکن های دیواری با 14 سال سابقه کار(یا حق)

  • گواهینامه مهارت مشاهده
  • 16 سال سابقه کار
  • ارائه فاکتور مشاوره تلفنی خرید قطعات
مناطق تحت پوشش
  • شیراز
نظرهای مشتریان

مشتریان به عباداله احمدی بابت رفتار محترمانه ، کیفیت انجام کار ، دستمزد منصفانه ، خوش قولی ، مهارت و تخصص امتیاز مثبت داده اند.

4.9
از 379 امتیاز
94%
3%
2%
0%
1%
مامیثا

با احترام کاملا متخصص هستن و بدون تحمیل هرگونه هزیته اضافی کار رو به نحو احسن انجام دادن. سپاس

سرویس و تعمیر پکیج
غزل

واقعا کارشون عالیست خوش اخلاق و متخصص به تمام معنا من که خیلی از آقای احمدی راضی بودم .ایشان را به عنوان متخصصی عالی پیشنهاد میدهم 🙏

سرویس و تعمیر پکیج
محمدحسن

جناب احمدی برای سرویس و تعمیر پکیج در همان ساعتی که گفته بودند تشریف آوردند و دارای تخصص فوق العاده ای هستند، بسیار کاردان و مجرب که فورا عیب پکیج را متوجه شدند و اخلاق و رفتار ایشان و برخورد خوبشان که در کمال آرامش توضیحات لازم را در مورد عیب دستگاه گفتند بسیار مورد تایید است، ایشان در اسرع وقت با بهترین کیفیت پکیج را تعمیر و تحویل دادند و از کار و تخصص ایشان کمال رضایت را دارم و برایشان آرزوی سلامتی میکنم.

سرویس و تعمیر پکیج
هادی

ایشان سروقت تشریف آوردن، مشکل پکیج رو خیلی دقیق تشخیص دادن(علیرغم اینکه 1 تعمیرکار قبل از ایشان آمده بود و نتوانسته بودن مشکل رو تشخیص بدهند)، در کوتاهترین زمان و با کیفیت بسیار بالا تعمییر و سرویس پکیج ما رو انجام دادن و نصب کردن، من واقعا از کارشون راضی بودم و به همه دوستان و عزیزان ایشان را معرفی و توصیه میکنم. دستمریزاد🌺

سرویس و تعمیر پکیج
فاضل

کارش خیلی خوب و اکی یود

تعمیر کولر گازی و اسپلیت
دانلود اپلیکیشن خدمت از ما
loading